Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej :) Kasika>> gdzie sie wybierasz?? u nas też pogoda nie zafajna.. jesteśmy już po imprezie urodzinowej.. :D.. teściowie nie przyjechali...troche sie wkurzyłam no ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy w Bieszczady, dokładnie nad Solinę. Pogode zapowiadaja w kratkę, no ale... Czekamy na zdjęcia tortu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to fajnie:) No to życzę udanego odpoczynku:) My w tym roku jeśli nam się uda jedziemy na pare dni do Włoch:) Ale to jeszcze nie jest pewne, bo mój misiek ma tyle roboty, że czasu wolnego jest naprawde mało. Dlatego tylko na pare dni. Niestety Domi nie zabierzemy, bo to taka długa podróż. Babcia jest szczesliwa, że zostanie sama z Domi:) Natomiast staramy się wyjeżdzać razem z Domi za miasto i spędzać ze sobą w trójke jak najwięcej czasu:) Donn czekamy na zdięcia:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia będą a jakże :D wiczorem bo jeszcze ich nie ma w moim komputerze i musze na męża czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn to czekamy na zdjęcia.:) Kasika Ty już pewnie gotowa do wyjazdu;) Jeszcze raz udanego wypoczynku:) Jak tylko wrócisz to się odezwij:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Donn dzięki za zdjęcia, super-jak zwykle:D Zmieniłaś kolor włosów?!;) F-ka ale Ci zazdroszcze tych Włoch, i jeszcze na dodatek sami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn dzięuje za zdjęcia:) Aurorka jak zasze wygląda uroczo:) Kasika Kacperek mały ratownik;):) Ja też się ciesze na ten wyjazd:)Miejmy nadzieje, że wypali:) Wróciłyśy ze spacerku, a teraz Domi smacznie śpi:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Domi już na nogach i zaczyna szaleć:) Kasika już gotowa do podróży? Miłego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika, baw się dobrze i po powrocie podziel się wrażeniami:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, widzę, że jak mnie nie ma to topik pada:O Dziewczyny gdzie jesteście?? W Bieszczadach było super, pogoda dopisała i tiowarzystwo też, tylko męża miałam już po dziurki w nosie:D Kacpi był w miare grzeczny i wyszalał się w wodzie za wszystkie czasy. Właśnie zrobiłam pranie gigant iidę dalej sprzątać.:classic_cool: Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika to dobrze,że wypad się udał:) U nas narazie z wyjazdu nici, bo misiek ma tyle roboty, ze ledwie wieczorkiem mamy chwile dla siebie:( może pod koniec miesiąca sie uda:) Dominisia juz tyle rozumie i potrafi:) cały czas wszystkich zadziwia:) Prawie przez cały czas jestesteśy u babaci:) Dlatego mało zaglądam na kaffe. Donn co tam u Was???? Serdecznie pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno słodziutko Kacperek będzie wyglądał w garniturze:)Dobrej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Udanego słonecznego weekendu:) Kasika napisz jak było na weselu? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na weselu było świetnie, wytańczyliśmy jak nigdy:) Kacpi w garniturze wyglądał bardzo dorośle i wszyscy się mnie pytali, kiedy on tak urósł, a ja sama nie wiem:D U nas dziś pochmurnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie sobie test ciążowy, bo nie dostałam okresu tylko lekkie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test negatywny:O Niby nie chce narazie nastepnego dziecka, ale jakoś mi przykro i smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika to świetnie, że się wybawiliście.:) Ja też mam zamiar wybrać się na jakieś balety, ale ostatnio moja Domi ma syndrom \"mamy\";) i jak budzi się w nocy to tata i babcia sobie nie radzą:( Mam nadzieje,ze to chwilowe. U nas ciepełko i słonecznie:):) Kasika ja też nie chce teraz następnego dziecka, ale gdyby zdarzyło się że los podarowałby nam dzieciątko to pewnie byłabym bardzo szczęśliwa:) Miłego Dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki F-ka.😘 U nas też syndroom mamy jest na tapecie:D W nocy to tylko mama,zreszta za dnia też jestem niezastapiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczko wyszło:) i mocno świeci:) Kiedyś to moja mama bez problemu kładła Domi spać, a od niedawna coś nie za bardzo daje sobie z tym rade:( Domi ma już 15ząbków:) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A u nas zachmurzyło się na dobre i lada moment zacznie padać. Kacpi zasnął, a my za chwilę jedziemy kupować łóżko i meble do domu-NARESZCIE:D U nas zęb ów 8 jak narazie. Donn- a ty gdzie? Urolp?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch jak w ulu:P Zakupy się udały, sypialnia umeblowana od A do Z, a łóżko nareszcie bedziemy mieć ogromne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! U nas słonecznie:) Kasika to pewnie pełne szczęście :):) z zakupów. Donn gdzie Ty jesteś????? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstawać kochane:) U nas słoneczko świeci, czas się zabrać do poniedziałowo=-czwartkowych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje;) U nas też słoneczko świeci:) No to czas zacząć sprzątanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać Nocka super, mały przespał calutką, oczywiście z nami:P Idę dziś odwiedzić ginekologa, bo okrwesu nie dostałam praktycznie, a test wyszedł negatywnie, niech sprawdzi czy wszystko ok. Kacpi szaleje już na podwórku, jak on zniesie zimę to nie wiem.:O Muszę mu kupić gumiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×