Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość muchaosia
ja rowniez poprosze o fotki muchaosia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreseczka 12
Dziewczyny, jutro Wam wysyłam. Mówię wam, cudownie, jestem pod wrażeniem. Chodzę do łazienki do lusterka i się ciągle ogladam, aż na mnie dziwnie patrzą w pracy. Koleżanka pytała czy przeziębiłam sobie pecherz bo miała kiedys taki problem. A ja nie mogę się na siebie napatrzeć. Dziewczyny, jutro wysyłam fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka23
Do Kreseczka 12! A gdzie robiłaś? W jakim mieście i gdzie? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka23
A...... i proszę także o zdjątka ... Dziękuję z góry! puszek056@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy_21
Ja robilam jakies 1.5 mc temu brwi na szpitalnej w Krakowie.Wszystko bylo na wysokim poziomie.Porada,podejscie,wykonanie.Pani linergistka stosuje metode wloskowania na brwiach na ktorej bardzo mi zalezalo bo moja znajoma ma makijaz brwi wykonany inna metoda i absolutnie mi sie nie podoba:(.Wyglada sztucznie.Wspolczuje wszystkim dziewczyną ktore nie sa zadowolone z wykonania bo twarz ukryc to nie latwo.Powodzenia Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabada
hej! niedługo wybieram się na usta do Warszawy, gabinet na Sokratesa u p. Ireny. Czy ktoś może już tam był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia75
Hej Dziewczyny! Wybieram się za jakiś czas na Gajowicką we wrocławiu na m.permanentny ust, była tam może któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antis
DO NYIKA- hmm.troche mnie to zszokowało co napisałaś o tym rozjasnianiu makijazu zajrzałam też na tego linka..słuchaj bo ja miałam korekte makijazu permanent.ust bo jedna babka mi zrobiła okropnie i wyjechała mi ponad kontur moich ust i kolor tez nie zaciekawy ale nie miałam tak bardzo ciemny.. no i byłam na jednym spotkaniu to ratowac, praca polegała na używaniu korektora,narazie jest ok moge wychodzic na ulice nie malując ust i to jest tak duzo dla mnie bo ostatnie 2 msc nie było takiej opcjii :( jeszcze mam 1 lub 2 spotkania..ale teraz się troche boje po przejżeniu tej strony,gdzie tak straszą ze nie da sie tego zakamuflowac innymi pigmentami i,ze pózniej robi sie z tego jakas popaprana sprawa a to jednak twarz..a korektor jakie ma właściwosci?..już sama nie wiem co robic nie chciałabym żeby za pół roku okazało sie,ze zrobiła mi sie z tego jakaś masakra..już normalnie interesuje śie tym rejuvi..nie wiem co robic :( teraz jestem przerazona...chociaz jak narazie efekt tej pracy ,która mam wykonaną jest naprawde zadowalający..boże co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaosia
Antis, moze poprzestan na tym co osiagnelas skoro jestes zadowolona? Jak sie zacznie ten stan zmieniac to poszukasz znowu rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyika
Antis, Muchaosia ma rację, zresztą ja nikogo nie chciałam przestraszyć. To tylko jedna z opinii i nie wiadomo czy prawdziwa. Poza tym, z permanentnym tak naprawdę to trudno generalizować: różne barwniki i różna chemia skóry... Najważniejsze, że efekt Cię teraz zadowala. Jest jedna rzecz, którą muszę w tym miejscu powiedzieć. Od kiedy to my się udajemy to tych pań żeby efekt był zadowalający, co? A nie jest to tak , że MP ma za zadanie uwypuklić nasze naturalne piękno??? Ja nie ryzykuję poprawy swoich brwi bo jest tam za dużo błędów, a z pustego w próżne jak wiadomo... A co najgorsze, kiedy poszłam do zakłady gdzie praktycznie oszpecono mi twarz, panie powiedziały: "No nie, nie jest tak źle...." widziałyśmy gorzej.." No to jest niezły żart... Ja nie spocznę dopóki nie pozbędę się tej obrazy z twarzy. Rozmawiałam już z kliniką laserową ale wciąż zastanawiam się nad najbardziej naturalnym rozwiązaniem: suchym tatuażem w celu "wyłuskania" barwnika ze skóry. Widziałam co prawda efekt ale nie słyszałam na ten temat żadnych opinii. W każdym razie, to co już przeszłam i to co jeszcze mnie czeka, to ogromna cena, mojej własnej głupoty i naiwności, choć tak naprawdę to przecież chodzi o błąd kogoś, komu zaufałam bo miał być fachowcem w swojej dziedzinie.. Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atins
Do Nyika- no masz racje oczywiscie..ale wiem ,ze tego nie da sie cofnąc choć bym chciała bardzo..no ja mam o tyle dobrze w tym,ze jednak jest mozliwosc mi tego ładnie poprapiewia,zaufałam p.Ani z a.kolor i jedyne co kontynuowac rekonwalescencje..rozmawiałam z babka,która robi usuwanie przez rejuvi-ale to jest długi okres gojenia,który niedaje gwarancjii poza tym tez powiedziała,ze u mnie praca na korektorze własnie i poprawienie delikatnie kolorem to najlpesze wyjscie,wieć narazie luzik troche mnie uspokoiła tez bo mówiłam jej o tym,ze efekt moze po pół roku wyjsc tragiczny ale onapowiedziała zdecydowanie,ze raczej nie powinno tak byc..no nic i tak nie mam wyjscia wiec narazie musze to ratowac tak zeby było dobrze a tez wiem,ze po latach samo zniknie..3mam za ciebie kciuki!napewno jakos sie ułozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaosia
no i Kreseczka nic nie wyslala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zadzwoniłam do Q10 i ta pani mi potwierdziła, że jak się bierze sterydy, to nie można robić permanentnego i nawet na moją odpowiedzialność by się nie zgodziła. Mało tego! Można go zrobić dopiero po 3-4 miesiącah od zakończenia kuracji!!! Czyli - byle do wiosny :( Na razie kupiłam kolejne pudełeczko henny, jeszcze w dodatku była tylko czarna i będę znów wyglądać, jak stara baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Opolanka
Witajcie dziewczyny! Jestem przerażona tym co piszecie o tym makijażu! Ja już zarezerwowałam sobie termin w jednym z opolskich gabinetów... ale chyba mi się już odechciało! Chciałabym sobie zrobić górną kreskę na czarno-nieco grubszą- bo tak się maluję. Czytałam o złych doświadczeniach dziewczyn z Opola: NO JA i NYIKA. DZIEWCZYNY GDZIE ROBIŁYŚCIE TE ZABIEGI? A może jest ktoś kto robił w Opolu któryś z zabiegów i jest zadowolony? Ja chciałabym jeszcze zarys ust, ale się boję że będę straszyć! Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
Witajcie dziewczyny Jestem dzisiaj umówiona na kreski górnych powiek w salonie kosmetycznym w Białymstoku, ale po waszych komentarzach nie wiem czy dobrze robie, zaczynam sie bac i to nie na zarty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vida77
Ja robiłam makijaż perm powiek góra i dół. Po zejsciu strupków makijaż prawie zniknął! W środę idę do korekty i wygląda na to, że znowu będę przechodzić to, co za pierwszym razem. Moje kreseczki są baaaardzo delikatne. Mam nadzieję, że w ramach korekty (bez dopłaty) linergistka wreszcie spełni moje oczekiwania. I widzicie jak to jest - jedne mają na mocno, inne za słabo, a jeszcze ktoś krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
a w jakim salonie ja jestem z Bialegoi moze moglabym ci cos podpwiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
tamto pytanie bylo do Alberione. vida 77 - jezeli nie bylabys zadowolnoa nawet po korekcie pani lingeristka powinna poprawic toi 3ci raz gdyz podjela sie zadania ktore powinna wypelnic do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberione
Juz jestem po:) kreski robiłam w salonie "babor" przy lipowej.Jestem bardzo zadowolona zadnego bólu ani opuchlizny. Goraco polecam i wszystkie wachajace sie Panie zachecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
kobietki z tamtad maja duze doswiadczenie, tyle lat na rynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimika76
a ja idę jutro >>>>>>>brrr boje sie ?? idę na brwi - bo ich juz prawie wcale nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
Wiatm dziewczyny:) od paru miesięcy miałam problemy z zalogowaniem sie na stronce ale juz jestem i jakby co słuzę radą:) Jestem linergistką , która zawsze moze wam doradzić. Makijaze permanentne wykonuję w Rybniku i Tychach Pozdrawiam Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Violadd
A czy masz moze jakas strone albo cos?? Chcialabym zobaczyc makijaze przez Ciebie wykonane.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violadd
strona jest ale niestety w przebudowie ale jeśli jesteś zainteresowana to mogę przesłać kilka zdjec na email pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolr
misiamojegomisia w Warszawie polecam www.akolor.pl Makijaz bezbolesny i sprawdzony. pozdrawiam, warto zobaczyc i poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o. g.
Ja akurat mam przykre doświadczenie z makijażem permanentnym oczu. Jeżeli któraś z pań z Torunia chciałby zrobić sobie taki makijaż u pani Donaty Kurosz, to kategorycznie nie polecam. Zapłaciłam mnóstwo pieniędzy, nie mówiąc już o bolesnym sposobie wykonywania zabiegu, a efektów nie było żadnych. Po trzech poprawkach nie było widać żadnych rezultatów, kreski schodziły razem ze strupkiem. Dopiero po wizycie w profesjonalnym gabinecie uzyskałam efekt taki jaki chciałam. Pieniędzy nigdy nie odzyskałam, pani twierdziła, że moja skóra nie przyjmuje barwnika i że to nie jest jak wizyta u fryzjera, że można zwrócić pieniądze jak nie wyjdzie. Mówiła, że nie przyjmowanie barwnika i brak efektów to wina mojej skóry, a robienie makijażu to jest zawsze ryzyko. Pani Donata twierdziła że może się nie udać i zależy to od typu skóry. Ale to zupełna nie prawda! Czego dowiedziałam się później w profesjonalnym gabinecie, gdzie zrobiono mi makijaż bezboleśnie i w trzy razy krótszym czasie. Mam taką radę dla wszystkich Pań chcących zrobić sobie makijaż permanentny. Jeśli chcecie mieć piękny makijaż, nie stracić pieniędzy i mieć komfortowe warunki wykonania,to warto czasami zapłacić trochę więcej i wybrać renomowany gabinet wykonujący tego typu zabiegi. Wiem to z własnego doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×