Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Witam! Do "bonia 1 " i innych zainteresowanych :) Zapraszam na makijaż permanentny do Gliwic! Brwi wykonuję metodą piórkową która duuużżżooo lepiej wygląda od tradycyjnej plamkowej. Jeśli chodzi o usta to mam nowo zakupiony sprzęt maszyna 3 i 9-cio igłowa. (szybsza i nie szarpiąca skóry). Kreski maszynką ręczną (Bezpieczną !Bez użycia prądu) Zapraszam na konsultacje na których pokażę prace wykonane przeze mnie. Zabieg wykonuję w salonie w samym centrum Gliwic. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt 512-441-590 pozdrawiam Beata_Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam salonu na ul.Sniadeckich w Bydgoszczy (w polowie ulicy 3schodki w dol:P) Brwi zrobili mi tragicznie uwierzcie zyc sie niechce ....natomiast jak mialam robione kreski na oczach to myslalam ze z bolou umre i nie zostalo po tych kreskach ani sladu tragedia . NIE POLECAM !!!Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia1
Beate_Gliwice Dziekuje za odpowiedz. Zapisalam sobie tel.i napewno sie z kontaktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam nowa techniką włoskową u Pani Marii w Sharleyu. Byłam trochę sceptycznie nastawiona do tej nowej techniki, ale przyznam teraz że wyszło rewelacyjnie. Pani Maria doradziła mi kolor i trafiła w dziesiątkę. Polecam, tylko trzeba trochę czekać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam nowa techniką włoskową u Pani Marii w Sharleyu. Byłam trochę sceptycznie nastawiona do tej nowej techniki, ale przyznam teraz że wyszło rewelacyjnie. Pani Maria doradziła mi kolor i trafiła w dziesiątkę. Polecam, tylko trzeba trochę czekać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam serdecznie, Uprzejmie informuję o aktualnej promocji na szkolenia: aplikacji rzęs metodą 1 do 1, makijażu permanentnego firmy BioTouch! TYLKO TERAZ PEŁNE SZKOLENIE APLIKACJI RZĘS WRAZ Z KUFERKIEM "NA DOBRY START" ZA JEDYNE 1800 ZŁ. SZKOLENIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO 4 DNI TYLKO 2300 ZŁ!! SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ INDYWIDUALNIE! SAMA DOBIERASZ TERMIN!! CHCESZ ABYŚMY DOBRALI OFERTĘ INDYWIDUALNĄ TYLKO DLA CIEBIE?? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? NAPISZ: biotouch@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssia
Szukam chętnych pań z TRÓJMIASTA, które chciałyby zrobić sobie makijaż u pani Izy Cytrowskiej z Poznania. Na stronce internetowej tej wizażystki można zobaczyć świetne efekty makijażu permenentnego. W 3mieście nie ma tak dobrego fachowca. Jeśli zbierze się kilka chętnych pań, to pani Iza przyjedzie do 3miasta. Bardzo proszę o kontakt mejlowy prawie_oczko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssia
odpowiadajće na mejla prawie_oczko lub free-dom2000. Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś jest mój drugi dzień po zabiegu. Jestem zadowolona, mimo tego,że teraz nie jest zbyt ładnie.Już nie mogę się doczekać aż wszystko mi się złuszczy. Bardzo polecam salon VOGUE w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion2007
witam:) czy może mi ktoś polecić dobry gabinet gdzie zrobią mi permanentny na brwi? z Wrocławia?.pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula88 - ta pani o ktorą pytasz równiez jezdzi do kientek,piszą o niej na 60 stronie tego forum.Salon Tips2 jest jednym z najlepszych w Poznaniu wiec chyba ma dobrych fachowców i nie pozwoliłby sobie na byle kogo w tej dziedzinie. Sama zobacz jakas dziewczyna pyta o p.Ize nawet z Trójmiasta. Ja osobiście polecam pania Ize która poprawiała mi po kimś nieudane brwi i udało sie z nich zrobic coś pieknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,
POLECAM STUDIO ESTETYKI W BYDGOSZCZY.JESTEM TYDZIEŃ PO MAKIJAŻU UST,WŁAŚNIE STRUPKI POSCHODZIŁY -DZIEWCZYNY ALE JESTEM SZCZEŚLIWA,WYGLĄDAM TAK ELEGANCKO I GUSTOWNIE.NAPRAWDE NIE SADZILAM ZE EFEKT BEDZIE TAK REWELACYJNY.MAMA SLODKO WYCIĘTE "SERDUSZKO'-wczesniej niestety mialam rozmazany rysynek ust.bardzo polecam ten salon.dla zaintaresowanych wysyłam namiar na salon .052 3214688.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi1111
Witam:) Mam zrobione kreski górą i dolną - jestem bardzo zadowolona, cieniutkie, naturalne, naprawdę ślicznie. Wcale nie bolało aż tak jak myślałam. 2 tygodnie temu zrobiłam usta - kontur z cieniowaniem (u tej samej Pani) i tu niestety nie jestem zadowolona - bardzo długo mi się goi, właściwie jeszcze całkiem się nie zagoiło. Miało być bardzo naturalnie a jest gruba krecha naokoło, dużo ciemniejsza niż moje usta. Nie wiem czy to tak już zostanie czy jeszcze zmieni kolor. Mam korektę za tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by interesował taki makijaż, dokładnie to zrobiłabym sobie kreski przy linii rzęs i usta. Moja znajoma jakiś czas temu poszła na taki zabieg. Potem wszystkim wydawało się, że tak jakoś promienniej wygląda. Dopiero po jakimś czasie przyznała się, że zrobiła sobie makijaż permanentny. Niezła sprawa. Właśnie rozglądam się za miejscami, gdzie można coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny blaknie po kilku dniach, może ci jeszcze zejdzie intensywny kolor. Ale wszystko zależy od tego jakich pigmentów używa salon i czy makijaż wykonują profesjonaliści. Ja słyszałam dobre opinie o Instytucie Urody 'New Look' w Warszawie. Cennik też wygląda sensowniej niż w wielu innych miejscach. Mnie chyba interesowałyby najbardziej kreski na powiekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, Makijaż bleknie o jakieś 30 40 % jednak wszystko zależy od pigmentów, jeżeli robiła Pani sobie brwi czy kreski w tym samym miejscu to pewnie się Pani orientuje jak barwnik danej firmy się zachowuje. Jest też opcja, że użyte zostały koncentraty a nie pigmenty a te nie tracą już swojego koloru po kliku dniach w tak znacznym procencie. Jeżeli chodzi o polecenie kogoś dobrego, jakiegoś profesjonalisty w makijażu permanentnym to warto podać o jakie miasto chodzi:) Np Szczecin Pani Ewelina z Bevelin - klinika urody, ceny ok i makijaż na wysokim poziomie także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi1111
Jeśli chodzi o salon to podałam na końcu wypowiedzi: Tychy - Pani Edyta: http://www.centrumurody-joanna.pl/ Właśnie dlatego jestem zdziwiona bo jak robiłam kreski to wszystko było w porządku - na początku były troche nierówne i dosyc grube, ale po 2 dniach stały się węższe i rowniusieńkie - po prostu miałam troche opuchniete oczka. Teraz po ustach kolor jest bardzo intensywny, tak jakby cieniowanie nie przechodzi ładnie w moje usta tylko jest widoczna różnica. Jednak troche mnie jeszcze bolą, z jednej strony mam jaśniejsze, z drugiej ciemniejsze - chyba dalej się goją, ale minęlo juz 2 tygodnie i powinny juz byc zagojone chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi1111
Znowu ja... Chyba wpadam w panikę... Czy któraś z Pań linergistek mogłaby mi coś poradzic? Z tego co czytam to większość PAń ma problemy z zanikającym makijażem, a ja - tak ja opisałam wczesniej - mam piekne kreseczki i po ponad 2 tygodniach grubą kreche na około ust. Poza tym ciągle jak dotykam to czuję usta - tak jakby jeszcze sie nie zagoiło? Ale to chyba nie możliwe. MAm isc na korekte za tydzien, ale sie boje czy nie bedzie jeszcze gorzej - mialam miec naturalne, ładne usta z cienowaniem a tu jest gruba krecha jakbym obrysowala konturuwką. Mogę wysłać zdjęcie na maila. prosze mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
Bzdurą jest, że po zrobieniu makijażu permanentnego nie można przez 5 dni malować rzęs, bo się wytrze barwnik, także jedna z Pań wypowiadających się wyżej niewiele wie na temat takiego makijażu. To przepraszam bardzo przez 5 dni mam nie myć oczu??? hehe :) BZDURA! Rzęsy można wytuszować jeszcze tego samego dnia po ok.3 godzinach, jak zejdzie opuchlizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
do xcv osoba która pisze bzdury to jest właśnie Pani!!!! nie chodzi o to że nie malujemy rzes bo barwnik zejdzie, tylko o to że jest to rana i dbamy o to by nie doszło do zakażenia-oczy można myć wodą i smarować maścią która pomaga się zagoic powiekom.To tak jakby Pani miała ranę i zamiast plastra posmarowałby pudrem by nie rzucała się w oczy.Jak taki tusz zmywać ??- przecież oko jest podrażnione i dawać na to jeszcze póżniej jakieś mleczko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
widze , ze mamy to do czynienia z mega profesjonalistką XCV -GRATULUJE DOSWIADCZENIA!!!! Kryniaola pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak robię taki makijaż, to szczególnie zwracam uwagę na to, czy dana osoba ma odpowiednie uprawnienia. Jak wiem, że przeszła dobre przeszkolenie, to się umawiam na wizytę. W sumie wiele miejsc organizuje takie szkolenia m.in. Centrum Szkoleń New Look - mają dobrych specjalistów w tej dziedzinie i wydaje mi się, ze jak ktoś przejdzie przez taki kurs, to będzie raczej bardzo dobrze przygotowany do robienia czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor1302
Witam, powiem tak nie zawsze super centrum szkoleniowe np pod czyimś nazwiskiem gwarantuje dobre wyszkolenie. Całkiem niedawno w Szczecinie była sytuacja taka, że Pani chciała sobie zrobic szkolenie poszła do znanego na całą Polske centrum szkoleniowego pod nazwiskiem dobrej specjalistki (nazwiska nie będę podawał) i okazało się iż na miejscu szkoliła ją Pani z rocznym doświaczeniem, przy brwiach brakowało metody włoskowej np, a Pani pod której nazwiskiem założony jest salon wogóle na oczy nie widziała... także moża powiedzieć że była u super fachowca nawet ma wystawiony certyfikat przez tego fachowca a metody włoskowej nie potrafi i ogólnie czuje się oszukana. Ale oczywiście wiem, że nie wszędzie tak jest. To tylko przykład. Pozdrawiam Strzała Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie każde centrum szkoleniowe gwarantuje od razu rewelacyjną linergistkę. Bardzo dużo zależy również od samej osoby która na kurs się udaje i później będzie się tym zajmować. Talent do tego też jest tu poniekąd ważny. I sądzę, że osoba która do tego się nie nadaje to po prostu kursu nie ukończy. A o centrum szkoleniowym New Look słyszałam pozytywne opinie w branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wantir
wiec bardzo wazne jest to gdzie go bedziemy robic, ja osobiscie moge polecic wroclawski Keramed, ani ja ani zadna z moich kolezanek nie zawiedlysmy sie na tym miejscu nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! jestem załAMANA SWOIM NIEUDANYM MAKIJAZEM PERM. !!!!! CHCE SIE GO POZBYC! CZY KOMUS SIE UDALO USUNAC NIECHCIANY MAKIJAZ PERM.? CZY KTOS ZNA DOBRYCH LEKARZY KTORZY BY MI USUNELI TO SWINSTWO Z TWARZY??? KOCHAANE POMOCY!!! :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusi1111
Do: pomocy xxx Witaj JA również mam nieudany makijaż na ustach. Byłam załamana tak jak ty. Płakałam chyba ze 3 dni non stop. Nie wiem jak to dalej bedzie, ae podobno wszystko da sie narawić. w piatek jadę do wrocławia do Pani Bozeny BArtkowiak - podobno jest najlepsza w barnży i robi wiele korekt makijażu: http://www.make-up.wroc.pl/kontakt.htm Rozmawiałam z nimi, wysłałam im zdjecia, powiedzialy ze da sie naprawic. Nie jestem w stanie Ci powiedzic jak to bedzie - mogę dać Ci znać po. Bardzo dobra babeczka, która mi bardzo pomogła jest w Poznaniu: http://www.makijaz-permanentny.com.pl/ Może skontaktuj się z nimi i zobacz co ci powiedzą. Wierz mi że wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor1302
Witam, istnieją specjalne maszyny do usuwania tatuaży trwałych i podobno po kilku sesjach w odpowiednich odstępach działają. Także na pewno podziałają także na makijaż permanentny ( tutaj barwnik jest wprowadzany nie tak głęboko jak w przypadku tatuażu). Trzeba by jednak zapytać producenta maszyny bądź kogoś od obsługi czy jest to bezpieczne dla np oka bo wiadomo jest to dość wrażliwe miejsce. Jednak takie usuwanie to rzeczywiście chyba ostateczność zawsze można dokonać korekty. Może Pani podesłać mi fotki na maila i wtedy porozmawiamy konkretniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie ma nic gorszego niż nieudany makijaż. Myślę, że jeśli ja zdecydowałabym się na taki makijaż to dokładnie sprawdziłbym, gdzie jest najlepiej go zrobić, a nie wchodzić do pierwszego lepszego salonu, bo potem tylko kłopotu co niemiara;/ Zamiast być pięknie jest kiepsko;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×