Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość tosia0010
Ale ja jeszcze nie byłam. Mam termin na 7 maja. Edyto LTL jak się bliżej zapoznamy, to wtedy może prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makijaż trwały
Dziewczyny, nie sądzicie, że bezpieczniejszą metodą jest makijaż trwały? Taki na okres ok. 3-5 lat. Polecam pewien gabinet w Warszawie (pragnę zaznaczyć, że polskie gwiazdy korzystają s usług tej pani). Robiłam tam kreski i jestem bardzo zadowolona :) http://www.gabinety-lucka.pl/zakres-uslug/makijaz-trwaly/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carta
Czy ktoś robił makijaż permanentny w Pabianicach w salonie CARMEN??? Błagam o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tosia. Witaj, jestem posiadaczką spartaczonego mp i to co piszesz napawa mnie nadzieją, że w końcu choć jedna linergistka w Polsce jest tak wspaniała ;) jestem skłonna pojechać wszedzie, wierze że po wykonaniu swojego mp prześlesz mi efekty, bez bliższego poznania... To, z tego co piszesz, jedyna szansa na moja poprawkę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schmeichel
Witam wszystkich.Chciałabym sie dowiedziec czy którach z was miała przypadek nietrzymaniea sie makijazu permanentnego.U mnie było to tak,zrobiłam makijaz brwi,smarowałam maścia jak to kosmetyczka zaleca,po 2 dniach wszystko dosłownie zeszło,poszłam na reklamacje.Kosmetyczka wykonała kolejny zabieg makijazu brwi.A co najlepsze zarzdała ponownego płacanie-oczywiśnie nie zapłaciłam ani grosza.Wiem ,ze wykonuje sie korekte po około pólk roku ale nie po 2 dniach.Dodam ze gabinet ten jest polecany-jeden z lepszych w miescie.Jak myslicie czy problem lezy w jakosci barwnika czy raczej od skóry-od organizmu człowieka.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldiK
Przyznam się, że nie spotkałam się z powtórną pigmentacją po dwóch dniach. A jaki jest teraz efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sorki ale znów pytam czy ktoś robił kreski w Tomaszowie Lubelskim lib Zamościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka33
Hihihihihi tak sobie poczytałam i powiem wprost: te achy i ochy powinny byc opatrzone napisem UWAGA RELKAMA !!! ktos robi super mp ale nie ma galerii wykonanych prac (pewnie przez skromność) lub powstawiane fotki z netu na stronie salonu!!! chwała że jest jedna normalna i nie ukrywa że w tym pracuje i doradza pozostałym. Szacunek. DObre linergistki nie potrzebują reklamy, ja mam zrobione wszystko 4 lata temu i wzmocnione w międzyczasie za 1/2 stawki. ale jak ktoś pyta to jestem naturalnie piękna. hahaha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia0010
do fanta79 nie ma problemu:) jak tylko się wygoję mogę przesłać, sama jestem ciekawa i powiem szczerze nie mogę się doczekać efektu natomiast myslę, ze mozesz spokojnie do niej zadzwonić czy wysłac zdjęcia swojego makijazu, zeby oceniła czy da się z tym coś zrobić - jest na tyle otwartą i ciepłą osobą, ze napewno szczerze oceni, ja na targach wędrowałam między różnymi stoiskami i zazwyczaj byłam traktowana jak niechciany gość - jak rozumiem z tego powodu, ze nie bylam zainteresowana zakupem sprzętu tylko zwykłym zabiegiem, no ale do brzegu:) mimo to jako jedyna tak naprawdę poświęciła mi swój czas i uwagę, odpowiedziała na wszystkie pytania - mimo, ze mieli tam naprawdę sajgon, zaprosiła na konsultację etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
beatrize, Musisz chyba rozszerzyć pole poszukiwań :) Polecana przeze mnie linergistka prawdopodobnie moze podjechac w te miejsca z Lublina. Jesli Ci zalezy na kontakcie, to napisz: ptaszyna27@wp.pl. Od razu mowię, ze ja dopiero zamierzam się do niej wybrać na samą poprawkę, dlatego na forum jeszcze nie piszę oficjalnie o tej pani. Wioletka123 skorzystała i jest zadowolona. A wląsnie, kiedy prześle mi swoje obiecane foty kresek ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobiłam sobie mp ust z cieniowaniem, po pięciu latach myślenia czy w ogóle się zdecydować i czy to dobry pomysł. Efekt - JESTEM ZACHWYCONA !!! Wcześniej przeczytałam całe forum na wizażu i tutaj na kafeterii, więc wiedziałam czego szukać i czego oczekiwać. Chcę bardzo podziękować Wam wszystkim za posty oraz szczególnie Edycie LTL. Jej uwagi - tutaj na forum i podczas naszej prywatnej konwersacji były bezcenne. Robiłam usta w Krakowie metodą Long Time Liner. Bardzo bałam się zabiegu, efektu po i bólu. Zabieg do przyjemnych może nie należy, ale też jest mało bolesny ( moje wrażenie było takie, że ktoś mnie szczypie :) Wieczorem może uda mi się wstawić zdjęcia. Dziewczyny jak to się robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Agunia001 - w Poznaniu polecam Estetique i Alicje Modrzyk. Zrobiła mi ładne brwi - takie jak chciałam, pasują so mnie i dzięki nim czuje się piękniejsza :-) do tego ma czerwone barwniki do pigmentacji ust które nie uczulają - uratowałą mi usta - po potwornym odbarwieniach i bliznach prawie nie zostało śladu - wierzę że po drugim uzupełnieniu będzie idealnie - a krzywdę zrobiono mi w sharleyu - w czasie wywiadu mówiłam że jestem uczulona - nie zaproponowano mi próby - a potem jak usta zaczęły wysychać i się złuszczać bardzo intensywnie a także pękać(nie była w stanie ugryżć kanapki - tak bolały) - właścielka oznajmiła że przesadzam, są lekko tylko wysuszone i ona nie widzi w nich nic złego. Z chęcią pokaże wam zdjęcia - ale nie mam żadnej galerii ogólno dostępnej - jeśli któraś z uczestniczek ma taka na której można zaprezentować moje usta to jej prześlę - NIGDY do sharleya - idą na ilośc a nie na jakośc a w razie problemów olewają klinta. uich - żebym była w Polsce to bym poszła do sądu - ale tak żadko przylatuję do kraju, że szkoda mi czasu na szarpaninę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Urmilla cieszę się , że jesteś zadowolona ale pamiętaj, że to pierwszy zabieg, za 4 dni wszystko się złuszczy i zobaczysz co zostanie. Na pewno nie będzie to wyglądać jak dnia dzisiejszego. Będzie korekta na której kolor zostanie powtórnie nasycony. I możliwość sugestii co do koloru. A na jaki kolor się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Schmeichel po 2 dniach zrobiono ci powtórny zabieg? ????? No trochę jestem zaskoczona, ja bym się nie podjęła. Ciekawa jestem co z tego będzie, oby nie blizny. I jeszcze pieniądze wołano od ciebie? Dziwna sytuacja, nie spotkałam się z czymś takim daję słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicko K-ce
Witam, Czytam watek i zgadzam sie z opinia "Zaplacilam 850 zl kontur z wypelnieniem, bo chcialam drozej. Czasami tam gdzie taniej uzywaja gorszych farb!" Ja robiłam brwi i kreski po ciąży świetny efekt male niedociągniecia ale wszystko przy korekcie poprawione pózniej zdeydowałam sie na poprawke jednak kazda linerystka ma swoj styl pracy i postanowiłm spróbowac gdzie indziej poniewaz chciałm zmienic kształt przodow . Wszystko było by ok cena ksztalt gdyby nie fakt pigmentów na ktorych firma dziala. Oczywiscie w rozmowie wyszło swietne trwałe nie odbarwiaja sie jednak róznica zdecydowananawet po pociągnieciu całości. Wiem mój wybór zmienilam miejsce powinnam wrócic do poprzedniego:( ale przy okazji tej sytuacji jak sie pozniej okazalo miałam stycznasc w tym drugim salonie z pigmentami bardzo zlej jakosci dostepnymi na allegro czyli dla kazdego. Na szczescie znalazlam kogos kto mi to poprawil i wygladaja fantastycznie a pani zyskała rzesze nowych klientek moich kolezanek a głownie dlatego ze miala super znieczulenie bardziej bolał mnie tyłek odz siedzenia niz robocizna heheh:) Tak wiec dziewczyny kazda osoba wykonujaca makijaz permanentny powinna swoim klientkom powiedziec na jakich pigmentach pracuje to wzbudzi wasze zaufanie a tym samay wy macie pewnosc ze nic nie kombinuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta LTL, kolor po zabiegu jest dla mnie trochę za mocny, także czekam aż wyblaknie :) za to kształt jest piękny !Nie mogę się doczekać efektu po zagojeniu. Kolor amarylis. A propo barwników początkowo też chciałam zrobić makijaż we Wrocławiu u pani, która ma świetne portfolio. ale pracuje na barwnikach amerykańskich. Gdzieś przeczytałam (chyba tutaj na forum), że te barwniki nie spełniają wszystkich restrykcyjnych norm europejskich, także zrezygnowałam z usługi. Przed wyborem metody na którą się zdecydujemy i linergistki, dobrze mieć świadomość, że za jakiś czas może będzie potrzeba odświeżenia makijażu. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na jedną firmę i trzymanie się jej, bo jest mniejszy problem z zakamuflowaniem / dobarwieniem takiego makijażu w przyszłości. Jeśli się mylę, to dziewczyny pewnie sprostują moją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miesiąc temu zrobiłam makijaż permanentny ust, jednak jak zeszły strupki okazało się ,że jest niewidoczny. Poszłam na korektę ust w zeszłym tygodniu. Dziś już nie mam strupków, jednak kolor dalej jest niewidoczny.Dodam,że przy korekcie pani wbijała mi kolor ciemnej fuksji a mam ledwo co blady róż. Co może być powodem, że pigment mi nie chwycił nawet za drugim razem. Czy wam podczas makijażu też leciała krew z ust? Jaki pigment mam mieć wbity żeby chwycił kolor. Brwi też robiłam w zeszłym tygodniu i chwyciły a usta nawet po korekcie są blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka
Witajcie dziewczyny trochę Was poczytałam, ja czekam na zrobienie ust robię w sobotę, swoje mam beznadziejne bez kształtu i koloru i może wreszcie spełnie swoje marzenia i doczekam się poprzez permanent ładnych efektów, póżniej brwi a kreski wacham się ale kto wiem,o swoich wynikach rówież napiszę, Pozdrawiam wszystkich, czego my nie robimy żeby być piękne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaka fajnie, że się zdecydowałaś. Ja się decydowałam kilka lat i jak wreszcie zrobiłam, to jestem zachwycona, a też usta miałam bezkształtne. Jaką metodą robisz mp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka
Urmilaa ja też się zabierałam za to latami, ale lepiej póżno niż wcale a jeszcze mam ten komfort, że kliikę urody ma moja rodzina więc jestem w fachowych rękach a i tak strach był większy, na razie nie wiem co i jak poddalam się całkowice rodzince jak już będę po to napiszę jaka metoda i jakie barwniki, w każdym razie poczytałam Was i widzę, że większośc zadowolona i dzięki Wam zmotywowałyście mnie do działania, ciekawe jak wytrzymam bóle z tym związane hah, choć jestem odorna niby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caution
Dziewczyny ktore usuwaly brwi laserowo, czy mozecie mniej wiecej opisac efekty po pierwszym i po kolejnych zabiegach, i czy kolor zszedl w 100%? Przejrzalam wieeele stron tego watku ale jest za duzo zeby przeczytac wszystko i wylowic wiecej info :) Z gory dziekuje za jakiekolwiek wskazowki!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza161182
czesc dziewczyny. Nie robcie nigdy makijazu pernamentnego usta, ani brwi w salonie LOOKSUS u Pani Katarzyny Kalinowskiej w Goleniowie, znalazlam ja tu na forum. Na poczatku wydawala sie bardzo kompetentna, ale to sciemniara. Jestem juz po poprawce usta mam krzywe z jednej strony wyjechane, jedna strona jest zaokraglona, druga bardziej kanciasta, a prosilam o pelne usta, przy poprawce zwrocilam na to uwage mowila ,ze zrobi korekte bialym barwnikiem , ale w miejscu pseudo korekty mam rozowo biala skore, wyglada to okropnie jakbym cos miala tam na ustach , rozmazane. Poprosilam o dodatkowa poprawke w cenie, Pani Katarzyna napisala mi ,ze musze doplacic 100zl i jeszcze dodala,ze mam krzywe z natury usta i tak bd miala, to po co sie robi makijaz , by podkreslic mankamenty , czy polepszyc urode??. szczyt beszczelnosci !! Brwi mam szare , jedna jest krotsza , druga dluzsza i grubsza... oszczpecilam swoja twarz . NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulika
Dziewczyny, czy miałyście robiony makijaż permanentny oka (kreska górna i dolna) w salonie Syntia w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulika, w Bydgoszczy to Ty masz dobrą linergistkę pod ręką ;) więc nie eksperymentuj... Iza, dziwie się, że zrobiłaś sobie dwie rzeczy na raz i oby dwie masz skopane. Nie widziałaś efektu jednego przed robieniem drugiego? A co do stwierdzenia, że masz nie takie usta to chyba standard u partaczek, ja też usłyszałam, po zarzucie, że mam rysunek poza linią, że moje brwi były krzywe ;) żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1511
Witam serdecznie! Mam takie pytanko, bardzo ale to bardzo chciałabym zrobić sobie makijaż permanentny brwi i kreski górne i dolne oczu. Problem w tym, że moje fundusze są znikome - wychowanie mojego małego synka pochłania całą kaskę :) za 4 mies wracam do pracy a że pracuję od godziny 7 a wcześniej maleństwo trzeba będzie do żłoba gdzieś zawieść to nie będę miała czasu na stanie przed lustrem. i tu pytanie znalazłam kilka ofert szkoleniowych gdzie za małe pieniążki taki makijaż robią uczennice, czy ktoś z was korzystał z takiej oferty???????? jeśli tak to jakie są efekty i jak to wogóle wygląda???????????????????? bardzo interesują mnie opinie ze szczecina :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, nie chcę Cię zniechęcać, bo rozumiem kasa itd... może znajdziesz kogoś, kto wykona go w miarę ok, ale uwierz... duzo więcej czasu zajmuje codzienne domalowywanie i kamuflowanie nieudanego makijażu permanentnego niż codzienne malowanie :) Ja bym poczekala do powrotu do pracy i wówczas zainwestowala w profesjonalny mp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena73
Ile mogą goić się brwi po makijażu permanentnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atena73
I czy po zrobieniu sobie brwi trzeba je czymś smarować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulika
Fanta79, poproszę namiary do tej dobrej linergistki bo to mój pierwszy makijaż i nie chciałabym mieć przykrych wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×