Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Berta3
Czesc dziewczyny, zdecydowalam sie na makijaz pernamentny metoda piorkowa, nie mam jednak rozeznania jesli chodzi o dobry salon w okolicach Katowic, Bytomia, Rudy Slaskiej, Gliwic, Zabrza, Sosnowca. Czy ktos moze mi cos, kogos polecic?! Po przeczytaniu tych wszystkich opinii nie ukrywam ze strach mnie troche oblecial, nie chcialabym trafic do nieodpowiedniej osoby. Prosze pomozcie, za co z gory slicznie dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta3
Czy ktos moze robil sobie brwi w Der-med w Katowicach u pani Agaty Wozniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Berta z okolic Śląska to chyba Edyta LTL jest - nie pamiętam już bo mi się miesza, która linerystka skąd jest - ostatnio o działanie na Śląsku "oskarżyłam" ACOLOR ;-))) a ona z Warszawy przecież jest .:-) Obie i p. Agnieszka z Piaseczna i druga Agnieszka z okolic Szczecina mają dobre opinie :-) Są jeszcze ze dwie na forum ale nie chce mi się teraz szukać - poczytaj sobie to znajdziesz bez trudu i sama sobie będziesz mogła wyrobić opinię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ja ze śląska???? dziewczyny ja z kujawsko-pomorskiego jestem a to drugi koniec Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
:-( Przepraszam Edyta LTL - no i znów nie trafiłam ;-( przyznać się - która jest ze Śląska? - tak z półtora, może dwa lata temu rozmawiałam z jedną linerystka z forum z bardzo dobrymi opiniami, w sprawie naprawy moich usta po partactwie sharleya. I nie pamiętam, z kim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 2580
Witam.2 tygodnie temu mąż kupił mi na grouponie kupon na górna kreske,poszłam zrobiłam,nawet p.Agnieszka namówiła mnie na zrobienie sobie rzęs,oczywiście zgodziłam się.Z kresek jestem bardzo zadowolona,ale po rzesach a w szczególności jednej nie za bardzo wcale nie widać,że była robiona.Zastanawiam się teraz czy do niej dzwonić i zareklamować,myslałam ,że po miesiącu będę miała jakieś uzupełnienie ale nawet mi nie zaproponowała,być może kupon tego juz nie obejmował,ja z tego wrażenia zapomniałam zapytac.Co myslicie?Zadzwonić,czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sennajaklawina
do a NuszWidelec Przeczytałam cały post - szkoda , że po zrobieniu mp. Mam problem z jakim Ty wcześniej walczyłaś, tj. rozlany barwnik po zrobionych kreskach. Chciałabym, jeżeli pozwolisz , porozmawiać z Tobą. Podaję mój adres : sennajaklawina@gmail.com Idę do kosmetyczki, zobaczymy co powie. Ech,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_bbb
Kupiłam makijaż górnej kreski na kuponach CITEAM, po zrobieniu Pani B.mnie poinformowała , że muszę zrobić za 4 tyg. dopigmentowanie i zapłacić 15, zł- pomyślałam, że chce mnie obciążyć swoim kosztem reklamy i się zgodziłam.Po 2. dniach zauważyłam, że prawie niewidoczny jest ten makijaż i pojechałam ,żeby to zobaczyła.Stwierdziła, że takiego efektu się spodziewała i powiedziała , że dopigmentuje za 100 zł. Jaki będzie efekt końcowy, nie wiem, ale jestem zniesmaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 11111
Witam Jak widać problem rozlanego barwnika pojawia się coraz częściej na forum.:( Może znajdzie się jakaś metoda na usuwanie tego świństwa . Ja po mp. górnej kreski muszę chodzić z czarną plamą na powiece. Pani która mi wykonywała mp zaproponowała mi usuwanie laserem ale nie bardzo wiem czy mam się na to zgodzić . Jest to na samym środku powieki więc bardzo duże ryzyko uszkodzenia wzroku. Myślałam też o kamuflażu ale tak naprawdę też się boję , bo skoro mój organizm tak reaguje na barwniki to nie wiem czy np nie rozleje mi się gdzieś bardziej. Nie wiem co robić :( Mam ochotę pozwać tą kobietę do sądu. Tyle co ja nerwów straciła, przez to to nikt nie wie. Jak myślicie czy mam szansę na odszkodowanie? Do kogo powinnam się udać ,aby potwierdził że jest to wina wykonującego zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
załamana 11111 nie ma instytucji w Polsce, które orzekają o nieudanych zabiegach mp. Można pójść do sądu ale swoistego rzeczoznawcy na terenie nie ma. To sąd orzeka czy wina jest czy nie. Możesz też z ubezpieczenia starać się o odszkodowanie, bo każdy gabinet takie ubezpieczenie powinien mieć OC a jeśli nie to płaci z własnej kieszeni. co do lasera na środku powieki to owszem mocno ryzykowne lecz jeśli zdecydujesz się na kamuflaż to zastąpisz jeden kolor innym kolorem. To się nie opala i nadal różni od naturalnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia K
Ja robiłam makijaż ust i brwi w Siedlcach u pani Ani (Instytut Estetyki). Ceny są standardowe, ale o tanich zabiegach piszecie wyżej. Brwi mialam metodą włoskowa - są piękne! Usta robilam z cieniowaniem i też jestem bardzo zadowolona. Oczywiście korekta była wliczona w cenę. Dodatkowo znieczulenie ust mialam dentystyczne, zrobione przez lekarza naprzeciwko w przychodni dentystycznej - współpracują. Także przy ustach zero bólu. Brwi pani Ania znieczulała mi maścią, a potem żelem, ale też prawie nie bolały. Ze szczerego serca mogę polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estera83
witam bardzo prosze o podanie mi namiarow na dobrze wykonane i piekne brwi w krakowie bo juz sama zglupialam czytajac te wszysstkie fora i bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemilia
ja wykupilam zabieg na kreski z groupona w zeszlym roku. Jestem zadowolona. Kosmetyczka, ktora go wykonywala prowadzi szkolenia w tym zakresie wiec poddalam sie jej z zaufaniem. Jesli chodzi o sam zabieg, to raczej nie chodzi o bol... Oczywiscie troche boli, ale ogolnie jest mega nieprzyjemne. Takie szorowanie i drapanie po oku, a poza tym samo wrazenie ze ktos ci dlubie igla w oku jest krotko mowiac masakryczne. Ja mam bardzo wrazliwe oczy, wiec dosc szybko zalalam sie lazami i opuchlam. Powinnam isc na korekte, ale bedzie mnie to kosztowalo duzy stres. Opuchlizna zeszla dosc szybko, potem strupki odpadaly, ale to zle nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renner71
UWAGA!!! do osob pokrzywdzonych przez panią Turczyńską- lekarza medycyny pracy ogłaszającego się jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej itd Jesli chcecie uzyskac odszkodowanie to napiszcie.juz kilka spraw jest prowadzonych przeciwko pani Turczynskiej. Ma ograniczenie wykonaywania zawodu w związku z tym ze uszkodzila wielu osoba ciało. Ma postawione również zarzuty przez okręgowego rzecznika odpowiedzialnosci zawodowej. Kontakt renner71@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jejku a o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannah1981
Witam Kobietki.. Mam zamiar zrobić sobie brwi u Pani Beaty Sternal w Poznaniu.czy któraś z Was jes w stanie mi cos o niej powiedzieć?:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI25
Witam, Chciałam poznać opinie na temat studia Artline w Krakowie na ul. Floriańskiej.Zamierzam robić tam makijaż permanentny brwi.Czy był ktoś niezadowolony z takiego makijażu w tym studio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agunia007
Hannah w Poznaniu tylko pani Iza Cytrowska - robiłam brwi, kreski góra i dół i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkaaaaa210922
Cześć! Swój makijaż zrobiłam w Szczecinie w Klinice Beverlin (skorzystałam z grouponu). Pani Ewelina bardzo (!) sympatyczna, atmosfera podczas całego zabiegu świetna. Problem jednak w tym, że rezultaty są średnie. Efekt miał się utrzymywać od 3 do 5 lat, a już teraz po dwóch miesiącach kreska wyraźnie wyblakła - jest szara, nawet nie popielata. Zaczęłam już nawet poprawiać ją linerem. Spodziewałam się takiego obrotu sytuacji po roku przykładowo, ale nie po dwóch miesiącach. Może to gorszej jakości pigment dla grouponowiczek? Nie wiem. Bezpośrednio po zabiegu byłam bardzo zadowolona, teraz jestem rozgoryczona. Co do samego wykonania - kreski symetryczne, choć można było dostrzec pewne nierówności na samych "ogonkach", ale to gdybym się chciała czepiać. Zabieg mega bolesny! Znieczulenie dało niewiele. Drugi raz posmarowałam powieki Emlą i było lepiej. Także polecam takie rozwiązanie. Siniaków po pierwszym zabiegu nie miała, ale były wyraźne (przez trzy dni) po poprawce. Na pewno zrobię jeszcze makijaż permanentny, ale uważniej poszukam kliniki/studia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlkaaaB
Cześć! Swój makijaż zrobiłam w Szczecinie w Klinice Bevelin (skorzystałam z grouponu). Pani Ewelina bardzo (!) sympatyczna, atmosfera podczas całego zabiegu świetna. Problem jednak w tym, że rezultaty są średnie. Efekt miał się utrzymywać od 3 do 5 lat, a już teraz po dwóch miesiącach kreska wyraźnie wyblakła - jest szara, nawet nie popielata. Zaczęłam już nawet poprawiać ją linerem. Spodziewałam się takiego obrotu sytuacji po roku przykładowo, ale nie po dwóch miesiącach. Może to gorszej jakości pigment dla grouponowiczek? Nie wiem. Bezpośrednio po zabiegu byłam bardzo zadowolona, teraz jestem rozgoryczona. Co do samego wykonania - kreski symetryczne, choć można było dostrzec pewne nierówności na samych "ogonkach", ale to gdybym się chciała czepiać. Zabieg mega bolesny! Znieczulenie dało niewiele. Drugi raz posmarowałam powieki Emlą i było lepiej. Także polecam takie rozwiązanie. Siniaków po pierwszym zabiegu nie miała, ale były wyraźne (przez trzy dni) po poprawce. Na pewno zrobię jeszcze makijaż permanentny, ale uważniej poszukam kliniki/studia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania szczecin
Dziewczyny odradzam Looksus w Goleniowie ostatnio ogłaszała się na Grouponie!!!! jedze na ilość nie na jakoś !!!! robilam usta nic nie widać koloru i nagle nie ma dla mnie czasu na poprawkwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Makul...
Jeżeli chodzi o Kraków mimo iż o Artline wogóle nie słyszałam, to mogę polecić Salon Odrodzenie. Cztery lata temu robiłam tam sobie permanentny ust a w lutym kreski na oczach. Pani Małgosia robi tam najdłużej w Krakowie więc osoba godna polecenia. Jak byś chciała to mogę na maila wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenia
Poprzedniczka pisała o salone orchdea z grupona kreski 99 zł !! I to niby long-time-liner , osoba która to wykonuje chyba nie ma wcale pracy , bo za takie pieniądze to robić , to musi dołożyć do interesu i jeszcze gorsze pigmenty zastosować , wcale sie nie dziwie że z gruponów makijaże permanentne są zchrzanione , bo czego oczekiwać po takiej cenie ! Kobiety obudzcie się , makijaż permanentny to jest coś co macie na twarzy i tego się nie zmyje z twarzy wacikiem! Jak ktoś wam spieprzy taki makijaż to będziesz wstydziła się wyjść na ulicę ludziom pokazać , to nie jest torebka co jak się nie spodoba to schowasz w szafie albo wyrzucisz do kosza !!! Jeżeli ktoś robi makijaże po niskiej cenie to znaczy , że nie ma pracy i musi ludzi ceną przyciągać , a niska cena to słaba jakość chociażby pigmentów , jak nie ma pracy to też o czymś to świadczy , albo dopiero zaczyna i będzie się na Tobie uczyć , albo jest partaczem i ludzie od niej uciekają ! Zastanówicie się czy warto takie ryzyko podejmować , patrzcie na jakość a nie na cenę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
ja nie jestem przekonana czy ta orchidea to jest long time liner, ja na stronie takiej info nie znalazłam. Co do ceny to jest śmiesznie podejrzana. ktoś kto pracuje na ltl to nie wystawi kreski za tą cenę, bo pigment się nie zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z białego
z facebooka LTL " Z wielką dumą pragniemy pogratulować nowym Linergistkom Long Time Liner ukończenia Licencji I- Pani Julicie Lewandowskiej, Ewie Olesiewicz-Derwońko oraz Monice Booth. Życzymy samych sukcesów! Witamy w świecie Pasji i Piękna:) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
kurcze to może jakieś świeże dziewczyny, powiem ci szczerze "obserwatorka", że pierwsze słyszę;( i na stronie też mowy o longu nie ma no ale może kobitki wkrótce stronę uaktualnią. tak czy owak kreska za tą cenę przy pigmencie 10ml ponad pięćset złotych i to w zależności jak euro stoi.... wliczyć w to korekty i odjąć połowę którą z ceny zabiera grupon....porażka ,plus znieczulenie, igły , środki jednorazowe ;(( no chyba , że robimy dla pasji za bezcen;))) '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
ja mysle tak: ta pani robiła szkolenie na Longu, ale akurat w podanej ofercie na grouponie stosuje inne barwniki niz tej firmy. Jest świeżą linergistką LTL i chce sobie poćwiczyć, wyrobić markę dobrej lub złej pani od makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
tygrysek masz racje . Na gruponie nie ma takiej info i jak przeszłam na stronę aby to sprawdzić to dziś już to widzę w zakładce ale kilka dni temu, dziewczyny daję słowo nie widziałam. Kurcze a może ja weszłam na stronę przez jakąś firmę i tam nie było odświeżenia.....zabijcie mnie nie wiem. Istotnie wtedy nie widziałam, teraz już tak w zakładce permanentny. Chociaż dziewczyny nie daje mi to spokoju, bo czytałam o mp jak się utrzymuje i co daje itp itd ale wzmianki o firmie nie było zwyczajnie sucha wiedza. No ale odpuszczam i luzuję ;) wszystko jest. Ale co do cen to i tak nie pojmuję. Do mnie się dzwoni i próbuje ustalać wyższy próg cenowy aby ceny longa w całym kraju były stałe u każdego a tu kreska za "grosze" eeee tam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×