Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość makaka
hej dziewczyny, robiłam jakiś czas temu mp, usta, brwi i górne kreski, jestem zadowolona jak gwizdek z efektów, już mialam drugi raz poprawiane i jest wszystko ok, zastanawiam się nad dolnymi kreskami, czy one również wyglądają dobrze, jeśli ktoś robił proszę o opinię czy jest zadowolony. Drugie moje pytanie, czy mając mp brwi robi się dodatkowo hennę, jestem już trochę wiekowa i włoski na brwiach tracą kolor, jak nie miałam mp to systematycznie robiłam hennę czy teraz również powinnam, czy kolor henny ma znaczenie przy mp. Proszę o rady, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o henne,to nalezy pamietac,ze jest na bazie wody utlenionej, ktora wybarwia, rozjasnia. Dolne kreski sa b.ladne jesli dobrane sa do ksztaltu oka prawidlowo. Moga byc w lini rzes, grubsze w zewnetrznym konciku i inne. Wedlug mnie im delikatniejsze tym ladniejsze, ale klientki rozne maja wizje, ja doradzam, jednak nie narzucam swojego zdania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaka
Akolor dziękuję za info, właśnie mi zaproponowano kreski dolne w lini rzęs, jeszcze temat do ustalenia z moją panią od mp, ogólnie jestem bardzo zadowolona ze swojego mp. Co do henny to mam nadzieję, że robiąc ją sporadycznie nie zniszczę sobie koloru brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 5 dni temu byłam na zrobieniu kresek górnych. Oczy spuchły, a na drugi dzień w miejsce opuchlizny pojawiło się pęknięte naczynko tuż nad kreską, ale tylko na jednym oku. Plamka jest koloru ciemnoczerwonego, więc mam nadzieję że nie jest to rozlany barwnik jednak od 5 dni nie widze poprawy... wciąż mam "limo" czy to sie wchlonie? Ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba jeszcze poczekac,az zagoi sie i zregeneruje nadkorek. Mam nadzieje,ze wchlonie sie i zniknie zaczerwienienie . Przykladaj chlodne lyzeczki, czyste,z lodówki na 3 sekundy i obkurczysz naczynia. Daj znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor skorzystam z Twojej rady. Dziękuję. A jeśli to się nie wchłonie nie daj boże to mogę zrobić kamuflaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamuflaż hm trudna sprawa, ja nie polecam, ale to zawsze indywidualna sprawa. Kamuflaz nie opala sie. Miejmy nadzieje,ze bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy ktoras z was moze polecic jakis salon w Łodzi? lub naprawde kompetentna osobe? Bo zrobic sobie krzywde to nie jest zadna sztuka a znalesc kogos dobrego tak. Serdecznie dzieki za kazda rade bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmomania
a ja polecam gabinet makijażu permanentnego w Policach u Pani Agnieszki Leśniewskiej na ul.Robotniczej. Robiłam tam kreski górne i dolne i jestem zadowolona z efektu. Jest bardzo naturalnie, równo - tylko troszkę bolało, mimo znieczulenia. (z tym, że ja mam jakieś przewrażliwione oczy, mnie nawet henna boli:):):) w każdym razie mogę z całego serca polecić ten gabinet.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop92
dziewczyny ktos robil makijaz w gdansku salon pani agnieszki ucińskiej?:) chyba sie wybiore tyle pozytywnych komentarzy chociaz chetnie was wyslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop, była tu dziewczyna która się tam wybierała, poszukaj sobie na ostatnich paru stronach. Pisalam do niej z zapytaniem o rezultat ale nie odezwała się. Pani Agnieszka jest przemiłą osobą i faktycznie ma wiele dobrych komentarzy, jeszcze godna uwagi jest Pani Iza z salonu Isabell z Gdyni, dużo z nią działam aby usunąć mój spartaczony makijaż. A co do 3miasta to baaardzo mocno uważaj, wiele tragedii się tu dzieje ;) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop92
ojj mam nadzieje ze ta dziewczyna sie tutaj odezwie i wszystko opowie:) ja jestem prawie pewna ze wybiore sie do p. agnieszki ale chcialabym kogos wysluchac konkretnego bo po ocenach 6,0 na trojmiescie.pl troche niechce mi sie wierzyc ze wszystkie komentarze sa od klientek (czy ktos nie macza w tym palcow?:P). Dlugo sie nad tym zastanawiam, szukam opinii po necie, kolezanka probowala namowic mnie na grupona ale stwierdzilam ze co dobrego zrobia nam za 200zl a potem weszlam na rozne fora i dobrze ze sie nie skusilysmy bo sporo jest ofiar gruponow i innych znizek, postaram sie poszukac jeszcze info o pani agnieszce, czekam na Wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelasuszko
Hey dziewczyny! tak wiec..:) robilam, moge sie podzielic doswiadczeniami, bo sama kiedys szukalam info na forum. Mam zrobione kreski gorne i dolne oraz brwii. Wszystko wykonywalam w salonie BORON w lodzi i jestem meeeeeeega szczesliwa:))))))))))))))) Juz od kilku lat robie permanentny! mam zamiar zrobic jeszcze sobie usteczka:D juz odliczam dni hihi. Sprawa wyglada tak! po 1 nie przesadzajcie ze to tak boli!! jest znieczulenie, zalezy tez kto to wykonuje. Tutaj, tzn w salonie gdzie robie jest dobre znieczulenie wiec wszystko spoko, tylko lekkie smyranie, bolu jako tako sie nie odczuwa. Co do wygladu: naaaaapraaaaaaaawde suuuuuuuuuuuuuper sprawa!!!!robie u P Malgosi od lat, jak dla mnie jest najlepsza kosmetyczka w miescie. Wczesniej, dawno temu chodzilam do innej i nie bylam do konca zadowolona, chaltura i tyle!takich nie brakuje! Kolezanka mi polecila tu i faktycznie roznica jest kolosalna w wykonywaniu zabiegu! teraz mam porownanie przynajmniej. Kosmetyczka super precyzyjna, sumienna, bardzo dokladna i w ogole przemila. Na poczatku zrobilam sobie bardzo delikatna kreseczke gorna pozniej dolna- w linii rzes, sliiiczna, cieniusienka, ale ladnie zageszczala rzesy i wiec odrazu powiekszala oko, bylo bardziej wyraziste. Rano wstajesz i wkoncu sie sobie podobasz:) po roku sobie pogrubilam i tez jest super.( od wewnatrz oka ciniutka na pol mmm i stopniowo pogrubiona, dokladnie tak chcialam) Kiedys tez mialam obawy co do permanent. bo to niby na kilka lat, ale pamietajcie! jak ma byc dobrze zrobione i macie sie sobie podobac to czemu nie! Ja mam sprawdzony gabinet, wiec zawsze go bede wszystkim polecala bo kosmetyczka mnie uratowala po ostatniej nieudolnej, za co jestem jej bardzo wdzieczna. Chodze do Boron na kopernika juz od kilku lat i co najwazniejsze wiem ze zawsze zrobi tak jak ja chce, poza tym ma dobre wyczucie i co najwazniejsze fach w reku a no i dobre barwniki. ( Nie wiem czy to prawda bo ktos mi mowil ze niektore takie tanie z czasem moga zmieniac barwe w przypadku brwii i zmienia sie na bordowo i fioletowo. Tak slyszalam....) Po prostu widac ze to lubi i robi to z najwieksza precyzja, a malo jest dziewczyn ktorym spaprano twarz? zamiast upiekszyc wygladaja jak sztuczne mumie! to nie sztuka sobie zrobic permanentny bo jak juz chcecie robic cos tak trwalego nie ma co skapic i szukac byle taniej nie wiedzac nic o salonie tylko trzeba miec naprawde na poziomie! wiem cos o tym wiec szczerze wam doradzam. Ja jestem baaardzo zadowolona z calego zabiegu, uwielbiam swoje kreseczki, co roku wyjezdzam nad morze za granice i zawsze czyje sie pewnie siebie. Nie cykajcie sie, pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelasuszko
o kurde ale sie rozpisalam hihiih. tak ze jak macie pytania chetnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Bardzo spodobało mi się to forum. Widzę, że dużo osób się tu wypowiada... wiec może ktoś będzie w stanie udzielić mi informacji czy w Katowicach lub okolicy znajdę jakiś dobry salon? Już od dawna zastanawiam się nad zrobieniem sobie takiego makijażu, na początek brwi ale mam obawy bo wiem, że trudno znaleźć dobrą specjalistkę. wolę zapłacić więcej ale mieć pewność, że nie będę potem straszyć na ulicy. Proszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Katowiczanki robiłam makijaż w Krakowie. Jak będzie Cię to interesować, to napisz na urmila@o2.pl to podam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki855@o2.pl
Ja moge sie wypowiedziec na temat permanentrnego gdyz robie go od 5 lat wlasnie u Boron, Jestem wymagajaca klientka ale tutaj nigdy sie nie przejechalam. Super salon, super wystroj, super atmosfera, personel. W tej chwili mam zrobiony pelny makijaz perman lacznie z ustami, nie zamienie p Malgosi na zadna inna kosmetyczke. Tu jestem pewna ze zrobi mi tak jak chce, a ma bardzo duze wyczucie i wrazliwosc- do kazdego podchodzi indywidualnie uwzgledniajac to iz kazdy ma inne rysy twarzy. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu:) PS. nie sugerujcie sie jakimis zlosliwymi wypowiedziami innych, zawsze sie znajda zawistni. Moge was zapewnic osobiscie ze to jakas toralna bzdura. Powtarzam przychodze tu od wielu lat i nigdy nie zamienie na inny salon. Salon i personel stoi na najwyzszym poziomie, powiem tak: jest klasa! akurat w przypadku permanentnego wiem, Boron wykonuje swietny makijarz, mam wszystko zrobione, oczy gora/dol brwii, usta, powracam tylko na wzmocnienie koloru. Zreszta same zobaczcie na zdjecia umieszczone na stronei Boron, mowia same za siebie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluuutka
Do: miki855@o2.pl robisz makijaż permanentny od 5 lat, to bardzo długo u tego boronia robisz, ja wolę szybsze makijaże;) a tak poza tym nie lubię autoreklamy w czystej postaci. Oglądałam kreski boronia i wyglądają jakby to rysował autor reksia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Katowiczanka najlepiej będzie jak się osobiście przejdziesz po wcześniej wyselekcjonowanych gabinetach i osobiście porozmawiasz. Rozmowy telefoniczne to także za mało. Makijaż permanentny nie jest chimerą na jeden dzień tylko zabiegiem utrzymującym się kilka lat. Odwiedź gabinety, popatrz na czystość , higienę. Pozwól by pokazano ci urządzenie, opowiedziano o pracy. Zapisz się na rysunek wstępny kredką, by zobaczyć czego możesz się spodziewać. Nie rób nic pochopnie. Jeśli na rysunku wstępnym czujesz, że kształt nie jest taki jak pragniesz lub ma niedociągnięcia albo słyszysz teraz to jest tylko szkic na zabiegu będzie lepiej, a widzisz, że kontury są krzywe jak zygzak lub brwi różnią się diametralnie, to daj sobie spokój! Szukaj dalej. I najlepiej zobaczyć prace na żywo. U mnie jest taka możliwość jeśli widzę, że klientka myśli poważnie o zabiegu i chce dopiąć termin. Jeśli natomiast jest to tylko luźna rozmowa przez telefon, klientka jest niezdecydowana, sama nie wie czy chce czy nie chce, albo czuję, że bardziej mam do czynienia z osobą podesłaną przez konkurencję- owszem rozmawiam o zabiegu i staram się przekazać cenne info ale tym samym na początek odsyłam do zapoznania się z galerią. Mam też na uwadze swoje klientki i ich cenny czas i wiem jak trudno zorganizować sobie chwilkę wolnego. Nie koniecznie trzeba mieć ochotę biec do gabinetu i innej pani pokazywać swoją twarz na cenzurę. Kiedyś pokazywałam każdej zainteresowanej z przypadku, a potem stopniowo z tego rezygnowała. Część klientek przez telefon deklarowały chęć obejrzenia, a w stanie faktycznym nie pojawiały się lub odmawiały w ostatniej chwili. Zabrakło mi komfortu w pewnym momencie całej tej sytuacji, którą osobiście stworzyłam. Najbardziej niezręcznie było mi przed własnymi klientkami. Dlatego teraz owszem umówić mogę nie ma problemu, ale to chętna obejrzenia raczej stosuje się do czasu jakim dysponuje modelka i tak jak pisałam organizuję to w sytuacji kiedy klientka poważnie myśli o zabiegu oraz psychicznie dojrzała do swojej decyzji. Galeria na stronie jest dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta LTL kolejny raz dziękuję za przydatne w pracy rady. Widzę,że zawsze stawiasz na perfekcjonizm. Uświadamiasz mi też jaką jesteś fantastyczną i szczerą osobą. Wiele razy korzystałam z Twoich rad, tych pisanych na forum i tych pisanych prywatnie. Tu na forum rzadko się wypowiadam, ale głównie dlatego, że nie mam za wiele do powiedzenia z moim mikroskopijnym doświadczeniem:) za to zaglądam tu codziennie. Z Twoich wpisów człowiek zainteresowany naprawdę wiele wyniesie, jeśli oczywiście tylko chce. Pozdrawiam Ciebie i wszystkie Panie , które doradzają, pomagają a czasem nawet pocieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1976
Witam, Pojawiała sie oferta: http://okazik.pl/warszawa/deal/139-zł-zamiast-1000-zł-za-makijaż-permanentny-oczu-(kreska-zagęszczająca-rzęsy-górna-i-dolna)-1 Klinika Urody Agnieszka Mróz C.H. Land - budynek A, Wałbrzyska 11 lok. 13 (blisko stacji metra Służew), Warszawa Telefon kontaktowy: 600-608-066 www.kosmetyczka.info Czy ktos był? Jakieś opinie? Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka1976
Chyba cos link sie zle wkleił ;) "http://okazik.pl/warszawa/deal/139-zł-zamiast-1000-zł-za-makijaż-permanentny-oczu-(kreska-zagęszczająca-rzęsy-górna-i-dolna)-1" www.okazik.pl Moze teraz. Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, okazja? Gdzie m.permanentny ooczu ( gorna i dolna) kosztuje 139,- a mial kosztowac 1000,-? Interesujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa:) rozważam zrobienie brwi metoda wloskowa u Iwony marciniak w toruniu ktos tam robil? jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa:) rozważam zrobienie brwi metoda wloskowa u Iwony marciniak w toruniu ktos tam robil? jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Karusia wszystko zależy od skóry. Moja koleżanka miała robione, trzy lata po- zaledwie jaśniejsze, wszystkie włoski wyraźnie widoczne. Ja w przeciągu jej trzech lat ,już 3 razy byłam na odświeżeniach. Rok i barwnik blednie mi mocno, włosków nie widać i raczej tworzą formę jednorodnego cienia. Ona ma skórę jak marzenie jeśli chodzi o mp, ja mam inną i efekt jest taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak obiecałam piszę jak jest po rejuvi. strupki zeszły po 2 tyg, barwnik zdecydowanie dużo jaśniejszy choć siedzi, ale nawet jakbym miała powtarzać to jeszcze 2 razy warto było. Zero śladu by cokolwiek było robione, nie ma nawet zaróżowienia. To tak gdyby ktoś rozważał usuwanie. Trzeba wybrać dobrą specjalistkę, która zrobi to bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika22222
Witam, Ja robiłam kreski przy okazji wcześniejszej oferty zakupów grupowych u Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona. Nie odczułam tego, że byłam traktowana jako klientka drugiej kategorii. Może dlatego, że Pani Agnieszka sama jest swoim szefem i zależy jej na kolejnych klientkach. Była tam również moja znajoma i podobnie jak ja jest zadowolona. Kupiłyśmy, skorzystałyśmy i nie żałujemy. Z czystym sumieniem mogę polecić. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×