Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość zainteresowana makijazem
do nieszczesliwie spaprana: czy mogę spytac ile zapłaciłas za taką naprawe i jak to wyglądalo? byłam juz w dwóch gabinetach w sprawie korekty popsutych brwi - mam "piękne" roczne fioletowe łuki w dodatku jeden wyzej jeden niżej, w jednym powiedzieli, ze nie ma problemu i zrobią mi to za jednym spotkaniem w cenie nowych brwi, w drugim, ze potrzeba jest conajmniej 3-4 spotkan zeby cos z tego wyszlo i zgłupialam... szukam trzeciego miejsca, ale powiem szczerze, ze troche zdziwiła mnie taka rozbieznosc zdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brwi do poprawy w kolorze fioletu i jeszcze asymetryczne, to kawal roboty do wykonania. Na jednym spotkaniu nie usunie Pani i nie poprawi koloru i krzywizny. Korektory, utlenienia i nowy ksztalt, to faktycznie mozna uzyskac po kilku spotkaniach. Ja gwarancji nie daje, bo to indywidualna sprawa, skora,odcien, glebokosc wprowadzenia poprzedniego barwnika itp. jesli jest fiolet w brwiach, oznacza, to ze dodano czarny kolor do przyciemnienia lub poprosila Pani o czarne lub ciemne brwi. Z jakich okolic Pani pochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
nom, i korektora nie mozna traktowac jak gumki do scierania złego kształtu na skórze, nie przykryje głęboko zapigmentowanych brwi. Pomysl może o rejavi najpierw. Trudno cokolwiek radzić, bo nie widzimy Twoich brwi i nie wiadomo, czy kształt jest całkowicie zrąbany, czy może brwi sa cienkie i można na nich kombinować odpowiednie. W kazdym razie jak ktos mówi, ze sprawę załatwi na jednym spotkaniu, to jest to sporo podejrzana sprawa. A może podesles linka z jakims foto. Dziewczyny z zawodu wtedy podpowiedza konkretniej jak działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwie spaprana
co do ceny to wszystko zalezy na ilu spotkaniach się skonczy, ja byłam w sumie na pięciu chyba jakos, ale moje brewki nie były jakies tragiczne w kształcie - tylko trochę go zmieniałysmy, ale z tego co mi tłumaczyła najpierw wprowadz się chyba... zielony? korektor który ma zneutralizować czerwien (troche mnie szokował ten zielony kolor;), a pozniej dopiero przykrywa nowym kształtem w jak najwiekszej czesci stare brwi, a to co ewentualnie zostanie usuwa sie jasnym korektorem - i własnie na ten korektor poswiecila chyba 2 czy 3 ostatnie spotkania, byly bardzo krótkie, tłumaczyła mi, ze korektorem nie mozna za dlugo robic, zeby nie chodzic pozniej z plamą i faktem jest, ze teraz go nie widac, no chyba, ze bardzo pod slonce się patrzy, ale wiesz to sprawa bardzo indywidualna, mnie powiedziala, ze w tym przypadku podejmie sie korekty, ale czasem poprostu ich nie robi bo sytuacja jest poprosyu beznadziejna i nie jest w stanie niczego obiecac klientce, w sumie szczerze, opowiedziala mi o paru "ciekawych" przypadkach po pseudo korektach i włosy mi dęba stanęły, np o dziewczynie, która przyszła zapłakana z 4 brwiami - dwoma czarnymi i dwoma w innym miejscu, które miały byc niby przykryte na korekcie z powodu zlego ksztaltu jasnym korektorem, a okazało sie, ze nie baardzo zdołał je pokryc, takze dziewczyny uwazajcie! raz, na panie, które wykonują makijaze, dwa na panie, które szczycą się umiejętnosciami korygowania ich na jednym spotkaniu ps w sumie zapłaciłam nieiwele więcej niz jak za nowe brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana makijazem
dzięki za Wasze porady! nie chciałam mieć nigdy ciemnych... robiłam je ok 2 lat temu w pewnym znanym w "Warszawce" miejscu, po pierwszym zabiegu były granatowe, pani, która je robiła powiedziala mi wtedy ze korekte zrobi czerwonym kolorem do ust - zdziwilam sie troche, ale uznałam, ze wie co robi, po jakims miesiącu brwi zaczeły zmieniac kolor z granatowego na fioletowy, nie są jakies strasznie ciemne, ale jednak fioletowe... pani - zresztą jej wszystkie kolezanki po fachu tez - stwierdzily, ze widac taka moja skóra i nie wiedzą czemu tak sie stało, powiedzialy ze to u nich pierwszy taki przypadek i salon wypiął sie na mnie, faktem jest ze mam trudną naczyniową i tłustą skórę, ale chyba ktos kto sie tym zajmuje na codzien powinien wiedziec co zrobic zeby pigent wyglądał tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
dobrze niech ktos przemyśli korektorowanie brwi, jeśli sa ciemne, a tym bardziej jak juz różne barwniki w nich siedzą. Mozesz faktycznie mieć ich kilka po wygojeniu. Przemyś usuwaniel rejavi, o którym nie tak dawno pisała Fanta, a potem najwyzej kombinuj z poprawką. Jeszcze nigdy nie słyszałam, zeby czerwony nakładać na granat w przypadku brwi ! jakieś bzdury. To nie są kredki, że czarny i czerwony da ci brązowy. Wszystko da się podratować, ale poszukaj dobrej linergistki 5 razy. Jeśli jestes z Warszawy, to pokonsultuj sprawę z AKOLOR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fioletowe brwi, to do naprawy takich wpadek da korektory w roznych odcieniach, a nie barwnik do ust. kazdy kolor jest na jakiejs bazie, jak w farbach do malowania. jesli polaczymy niebieski z czerwienia wyjdzie na kolor fioletowy, czyli czarny ma baze niebieska a czeriwen do ust to czerwien dlatego mamy taki wynik, brazy sa na bazie pomaranczu dlatego bez dodatku oliwki wyluszczaja sie do rudego, pomaranczowego nawet do roku. Dzielimy na barwniki i korektory !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) Dawno mnie tu nie było, ale kiedy weszłam i zobaczyłam jeden post- postanowiłam napisać :) Do "Nieszczęśliwie spapranej" i innych dziewczyn, które mają (podobnie jak ja) zepsuty mak. perm. Na ostatnich targach odkryłam właśnie ww. P. Agnieszkę. Jej osoba urzekła mnie od pierwszej chwili, jest osobą niezwykle utalentowaną, kompetentną, wciąż doszkalającą swoje umiejętności (z tego co mi wiadomo, ostatnio była w Stanach szkolić się z zakresu makijażu perm. m.in. dotyczącego rekonstrukcji brodawek po amputacjach piersi) oprócz tego ma świetne podejście do klienta, jest bardzo sympatyczna i miła. Zna się na rzeczy, poprawiała już niejeden zepsuty makijaż perm. Z jej usług korzysta kilka osób, którym ją poleciłam-wszystkie bardzo zadowolone, także śmiało mogę potwierdzić, że warto do Piaseczna się wybrać i odwiedzić ten gabinet, którego adres podała już przedmówczyni :) Sama P. Agnieszka szkoli też dziewczyny chętne do osiągnięcia tej jakże skomplikowanej umiejętności wykonywania mp, także naprawdę solidna babeczka :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
witaj ........widelec ;) skoro pojawiłaś się na antenie " po długim czasie to zapytam ciebie czy robiłaś jeszcze zabiegi laserowe od tamtego razu czy dałaś sobie spokój i przyjęłaś efekt usuwania za zadowalający? ciągle mnie ten temat interesuje;) acolor wiesz ja to ciągle mam dylemat czy o neutralizacjach złych kolorów nadal pisać na forum. To czytają również dziewczyny, które mają problemy z kolorami i boję się , że czytając takie info praktykują u siebie w gabinetach nadal bez podstawowej wiedzy i nawet mogą być tego nieświadome. Kiedy ty piszesz o czerwieni to masz na myśli tą konkretną czerwień i żadną inną, a ta która czyta- weźmie tą czerwień, którą akurat ma pod ręką. I potem rodzi się kolejny problem. Jak klientka przez telefon mówi ,że chce poprawić spaprane niebieskie brwi , to nie umawiam jej na termin tylko najpierw chcę zobaczyć ten niebieski, żeby ocenić jaki to niebieski i czy to na pewno jest niebieski, a potem przychodzi klientka patrzę na nią i myślę sobie w duchu.....aaaaa to taki niebieski;) ;)) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Edyta o tak masz racje, bo ta czerwien, to dla niektorych roz malina hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana makijazem
do A nusz widelec:) swoją drogą fajny nick przychylam się do Twojej opinii - miałam dziś przyjemność rozmawiać z tą panią, dzwoniłam do salonu umówić się na wizytę w sprawie tych moich nieszczęsnych brwi i byłam bardzo mile zaskoczona, że poświęciła mi tyle czasu na naprawdę fajną rzeczową rozmowę, zaprosiła mnie na bezpłatną konsultację, mam nadzieję, że jest dla mnie jakaś nadzieja... Akolor i Edyta LTL - cos jest w tym co mówicie z tym rozpoznawaniem kolorów, bo jak jej powiedziałam, ze mam fioletowe brwi to wtrąciła, ze to akurat oceni na miejscu, bo często tak bywa, ze te fioletowe wcale nie są fioletowe;) A nusz widelec, Ty tez masz popsute brwi? Naprawiałaś je u tej Pani Agnieszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna_muza
WItajcie !! możecie podpowiedziec gdzie warto w Poznaniu wybrać sie na zrobienie brwi ??? takie sprawdzone na własnej skórze doświadczenia bardzo mnie interesują. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy jest może ktoś z Rzeszowa i może polecić gdzie można wykonać makijaż permanentny bez ryzyka że coś będzie "nie tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
O Rzeszowie ja nie słyszałam żadnych opinii niestety. Przejrzałam rzeszowskie stronki internetowe mp i nie zauważyłam żadnej z galerią. Jesli nie dostaniesz odpowiedzi, to pomysl o wybraniu się do Lublina i namiarach na linergiskę, która polecałam, bo będziesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz. Lepiej poswięcić się i dojechac w dobre miejsce niz potem miesiącami szukać pomocy na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI26
Witam, czy są na tym forum osoby które robiły makijaż permanentny brwi w salonie ODRODZENIE w Krakowie?? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI26
Witam,Czy są na tym forum osoby które robiły makijaż permanentny w Krakowie w salonie odrodzenie?? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_w_kwiecie
do: Jesienna_muza nawiązując do 1tygrysek jestem z Poznania i robiłam brwi i kreski u p. Cytrowskiej w klinice koło Bułgarskiej. Trafiłam tam z polecenia znajonej i własnego doświadczenia mogę doradzic tą linergistke z całą odpowiedzialnością. Doświadczenie i profesjonalizm, a co bardzo istotne potrafi wytłumaczyć, doradzić i jest cierpliwa. Co do pierwszego gabinetu nie mam informacji, pewnie tez wart uwagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_w_kwiecie
do: Jesienna_muza nawiązując do 1tygrysek jestem z Poznania i robiłam brwi i kreski u p. Cytrowskiej w klinice koło Bułgarskiej. Trafiłam tam z polecenia znajonej i własnego doświadczenia mogę doradzic tą linergistke z całą odpowiedzialnością. Doświadczenie i profesjonalizm, a co bardzo istotne potrafi wytłumaczyć, doradzić i jest cierpliwa. Co do pierwszego gabinetu nie mam informacji, pewnie tez wart uwagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczęta ;) *Co do lasera, dałam sobie na razie pokój, gdyż wciąż brakuje mi czasu, żeby się umówić, ale planuję jeszcze chociaż 1-2 razy go zrobić, bo jakby nie było, coś zostało i niestety ten cień jest widoczny, nawet jak inni tego nie dostrzegają- moje sokole oko to widzi i mi osobiście to nadal wadzi, ale nie na tyle, żeby schizować na tym punkcie, bo tragedii nie ma ;) *Ja u niej nie poprawiałam moich rozlanych kresek, gdyż już nic w tym temacie zrobić się u mnie nie da, bo istnieje obawa, że może sytuacja się powtórzyć, albo efekt byłby niezadowalający... Aczkolwiek może kiedyś coś uda mi się jeszcze z tymi moimi kreskami w sumie tatuażami zrobić :) P. Agnieszka jest naprawdę świetna, moja znajoma robiła u niej brwi, jej koleżanka z kolei kreski i chyba też brwi i obie bardzo zadowolone. Ona jest cierpliwa, robi wszystko b.starannie, powoli, sprawdza, naprawdę watro :) Kiedy z nią rozmawiałam to powiedziała, że widziała już niejeden fatalnie zrobiony mp i niejeden już poprawiała :) Polecam oddać się w jej ręce :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
d jesienna_muza polecam p. Agnieszkę z salonu Estetique w Poznaniu. Osobiście sprawdziłam - robiłam brwi i usta - jestem b. zadowolowa - usta uratowane po paprakach z sharleya i brwi które już po pierwszym razie nie wymagały żadnej poprawki - jeśli jesteś zainteresowana podaj maila - podeśle zdjęcia :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
a i jeszcze jedno p. Agnieszki z Piaseczna osobiście nie spotkałam - akurat była niedostępna jak szukałam linerystki, która posiada nie uczulające barwniki do ust - ale moja dobra znajoma u niej była tuż przed wakacjami - robiła brwi - widziałam - bardzo ładne - miała jeszcze iść na kreski ale tych już nie widziałam - zbyt rzadko widuję koleżankę :-( W każdym razie ona do p. Agnieszki też trafiła z polecenia - jej koleżanka sobie zrobiła wcześniej :-) takie gabinety są najlepsze - do których trafia się widząc zrobione wcześniej makijaże na znajomych osobach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elonora.skar.
ENI 26 Jeżeli chodzi o mnie to super. Trafiłam tam z polecenia mojej przyjaciółki. Ona robiła sobie tam kreski i brwi a ja tylko kreski. Duża różnica w wyglądzie. Pamiętam jak się cieszyła po zabiegu. Jak będziesz chciała to daj Ci jej maila to do niej napiszesz. A Pani Małgosia (ta co robi) to fajna kobieta z dużą wiedzą wiec zawsze możesz wcześniej z nią porozmawiać . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łokietka
Cześć Czy oczy bardzo puchną po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma juz brwi i kreski
cześć, czy któraś z Was robiła białą kreskę na linii wodnej? boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eni 26
Do Elonora.skar tylko że ja już jutro rano mam umówiony zaabieg brwi,zdecydowałam się z marszu,czytałam trochę opnii i były pozytywne,ale wahałam się pomiędzy artline i odrodzeniem właśnie.ale dziękuję również za tą opinię:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elonora.skar.
myślę że naprawdę trafiłaś w dobre ręce :) Pozdrów Panią Małgorzatę od Moniki stewardesy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragraf 22
do : ma już brwi i kreski też się zastanawiam i mam straszną ochotę, rozmawiałam z kobietką która szczerze przyznała że BOLI i nie ma co ściemniać ale efekt super i chyba sie wybiorę do Poznania choć mam kawałek.strasznie mi się ten efekt podoba http://www.izabelacytrowska.pl/kreski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secyliana
odnośnie salonu Odrodzenie Eni 26 Ja sobie robiłam 4 tyg temu. Trafiłam tam z polecenia ale i tak poczytałam sobie opinie na necie. Jestem bardzo zadowolona wiec szczerze polecem to miejsce. Ta Pani bardzo długo już wykonuje makijaż stały wiec ma doświadczenie. Mnie najbardziej podobało się jej podejście i otwartośc. U mnie miała problem bo się uparłam przy takim głupim kształcie ale cały czas mi tłumaczyła i rysowała inne alternatywy wiec w końcu mnie przekonała i bardzo dobrze. W mojej ocenie jest to wielka specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Profesjonalne Studio "PERFECT FACE" 30-376 Kraków ul.Sodowa 7/13 Ma zaszczyt zaprosić Wszystkie Panie na wykonanie makijaż u permanentnego, przez Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym Aleksandrę Kawałko. Szczegóły PROMOCJI na stronie: www.makijazpermanentnykrakow.com lub na stronie PERFECT FACE Aleksandra Kawałko. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×