Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość też niezadowolona
Zrozpaczona - u kogo robilas? Ja też kupiłam w Grouponie w łódzkim "salonie". Robiłam kreski na oczach - góra i dol. Też mam krzywo, kreski są różnej grubości i w różnym nasyceniu. Na dodatek dolne kreski sa na różnej wysokości i innego kształtu. Ehh chciałam zaoszczędzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamaja
Witajcie. Czy moze ktoś mi polecic dobre studio kosmetyczne, które wykonuje makijaż permamentny w Jastrzębiu Zdroju lub okolicach np. Wodzisław, Rybnik, ewentualnie Cieszyn. Ciężko znalesć jakiekolwiek opinie o kosmetyczkach w moim miescie, a nie chciałabym isc w ciemno i za kupę kasy sie rozczarowac. Napiszcie Wasze opinie i adresy dobrych kosmetyczek, które robią świetny makijaż oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ANA***
do goska_wawa przeczytałam Twój post wczoraj i szczerze mówiąc do teraz zastanawiam się po co to zrobiłaś. Ja robiłam kreski u P. Joanny i uważam że Twoja opinia jest bardzo krzywdząca zarówno dla P.Joanny jak całego salonu. Po pierwsze brwi P.Joanny są jak najbardziej ok, chyba że podałaś opis jakiegoś starego jej zdjęcia z fb i nie widziałaś jej teraz na żywo, po drugie ja także miałam wiele obaw co do samego makijażu, znieczulenia, ale P.Joanna wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła, wszystko pokazała, zrobiła wstępne kreseczki, uważam że wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie, poza tym P.Joanna jest przemiłą, ciepłą osobą, przegadałyśmy całą godzinę, po trzecie co do salonu jest tam czysto i przyjemnie, nie mam pojęcia o jakim smrodzie mówisz, po czwarte jeżeli jest tam tak okropnie to dlaczego tak trudno jest się dostać do P.Joanny? ja czekałam na wizytę miesiąc, moja siostra się zapisała i teraz będzie czekała ponad półtora miesiąca. Podsumowując myślę że jeżeli jeszcze w ogóle pojawisz się na forum to tylko po to żeby napisać jakie piękne brwi sobie zrobiłaś i podasz namiar na siebie. To bardzo niezdrowa konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kl0987
Zrobilam sobie w salonie Boroń makijaż permanentny ust, przyznam, że na początku była przerażona kolor był tak mocny, że bałam się, że tak już zostanie, dzis mija już prawie dwa miesiace od uzupełnienia i przyznam, że jestem zachwycona, kolor idelany no i co najważniejsze wreszcie mam równe usta, została bardzo ładnie skorygowana moja asymertia na ustach, moj kompleks nierównych ust zniknął. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona%%
Tygrysku1 baaaaaaaaaaaaardzo dziekuje !!!! kontakt z babeczką super i jestem umówiona w 2 połowie czerwca. Jakas nadzieje wreszcie mam nadzieję że sie nie przelicze w oczekiwaniach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia.agu
Do: goska_wawa Była u mnie pani na poprawce po Nefretete. Wyglądała bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Zrozpaczona, mam nadzieję, że tym razem Ci się uda i będziesz zadowolona ;) Napisz koniecznie. A o salonie Nefretete krążą tu faktycznie same złe opinie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega happy
Zrozpaczona, Potwierdzam - robiłam brwi u Pani Izy i jestem zachwycona - niedługo ide do neij na kreseczki, bo jest taka kompetentna i wzbudza zaufanie. Jest drożej niż w innych salonach ale za jakość się płaci - spokój na 2lata na pewno :) http://www.izabelacytrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sussan
Rozpaczona - dobrze trafiłas,ze to p.Izabeli zobacz w jej galeri pierwsza fotke w brwiach...ja pierdykam,co robią inne gabinety to móz w poprzek staje. Robiłam u niej brwi i sa mega naturalne a nie wyrysowane jak mazakiem. Babeczka ma super ręke i oko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
W Poznaniu polecam P. Alicje z salonu Estetique. Robiła mi brwi - jestem zadowolona. W końcu czuję że "mam" twarz. Jeśli ktoś chce robić usta to tylko u niej - ma absolutnie bezpieczne barwniki. 4 lata temu sharley zorał mi usta i makijaż u nich wykonany poskutkował okropną alergią i ciągłym bólem trwającym przez ponad półtora roku (fakt - stale się zmniejszał - wraz z wyłuszczaniem barwnika). Pozostały mi po nim blizny. P. Alicja zrobiła mi nowy makijaż (poprzedni wyłuszczył się przez 1,5 roku!!!!- pomyślcie tylko - normalny, zgodny z fizjologią okres to 3 do 5 lat!!!). Po dwóch razach mam spowrotem swoje usta - jeszcze jedno małe dopigmentowanie na najgorszych bliznach i bedzie super - ale juz teraz wyglądam normalnie a nie jak ofiara jakiejś choroby. Od doktora Ambroziaka wiem, że czesto zdarzają się powikłania po permanetnym ust - choć przypadek takiej alergii jak u mnie widział po raz pierwszy. NIe ryzykujcie czegoś podobnego - jeśli nie chcecie korzystac z usług p. Alicji to chociaż róbcie sobie próby tym barwnikiem, który macie mieć wprowadzony w czerwien wargową. I odczekajcie min 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pie
do szczególnie zainteresowanej powiedz proszę wszystkim, tylko naprawdę szczerze, ile czasu na Twoim szkoleniu poświęcono pracy z kształtem, bo u mnie niewiele, ale być może miałam pecha, skoro wszystkie jesteście grupowo zachwycone... i nie mam tu na myśli rysunku wykonanego przez szkoleniowca kończąc tę wymianę nie prowadzącą do nikąd - moje bojowe nastawienie jest odpowiedzią na atak do wszystkich myślę sobie, ze każda z Was zanim wybierze szkołę powinna po prostu porozmawiać z osobą, która będzie Was uczyć - po kilku telefonach do różnych placówek łatwo dostrzec różnicę w poziomie, fora należy traktować z przymrużeniem oka, po równo w nich reklam jak i oszczerstw - w międzyczasie kilka normalanych wypowiedzi, ale jak widać na załączonym obrazku też mogą zostać ocenione jako antyreklama, jesteśmy w końcu istotami myślącymi i możemy same zweryfikować rzeczywistość - wystarczy się spotkać ze szkoleniowcem czy osobą wykonującą zabieg i poświęcić chwilę na rozmowę - myślę, że każda z Was poczuje się bezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy któraś z Was miała styczność z Rejuvi? Będę zobowiązana za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
Warszawianka2 ta pseudoreklama to WIOCHA !!!! i tyle w temacie. Forum jest super gdy nie zaśmiecają je takie wpiski. mam nadzieję że brwi masz zrobione subtelniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon "Nefretete" w Warszawie przy ul. Arctowskiego 28 - dziewczyny pls o opinie, kupiłam kreske górną i dolną na gruponie do tego właśnie salonu. Pls o wasze opinie dot.tego salonu, nie chodzi mi opinie które słyszalyscie od kogos czy cos tylko o doświadczenia na własnej skorze :)) Pzdr,Angelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskow
w tym salonie robiła kreskę przyjaciółka mojej kolezanki z pracy - dwie krzywe granatowe falujące się linie wyjechane w kosmos - jedna inaczej niż druga, ból okropny, za korektę musiała już płacić z tego co kojarzę normalnie zresztą i tak nie zdecydowała się na nią tylko zaczęła naprawę w innym salonie co kosztuje ją teraz majątek, katastrofa, przestrzega teraz wszystkich dookoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Fanta, pytałam swego czasu i ja o rejuvi. Raczej się tego nie robi w przypadku permanentnego - Zabiegu nie wolno wykonywać w bezpośredniej bliskości oka i na powierzchni czerwieni wargowej. Widziałas jak zabieg wyglada w praktyce, chodziłabyś z czyms takim na brwiach? http://www.youtube.com/watch?v=F62Q8Y6astI&feature=related Doczytałam, ze nie ma oddziaływania na mieszki włosowe. http://video.google.com/googleplayer.swf?docid=3234822921981233202&hl=en&fs=true Jakoś nigdzie nie trafiłam na zdjęcie z efektem tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
rokobaroko ale o co chodzi? o jaką pseudoreklamę? i skąd pytanie czy mam subtelniej brwi zrobione? ja temat o sp... makijarzu ust w sharleyu odgrzewam na tym forum od dobrych dwóch lat. A do salonu w poznaniu trafiłam po sprawdzeniu w kilku miejcach barwników - mam uszy w czerwonych kropkach. jeśli życzysz sobie sprawdzić moją autentyczność - podaj swój adres mailowy - podeślę ci zdjęcia moich ust :-) W tej sprawie zresztą kontaktowałam się również w zeszłym roku z (o ile dobrze pamiętam) Acolor. a jeszcze gwoli wyjaśnienia - czasem podpisuję się warszawianka2 bez spacji czasem warszawianka 2 ze spacją. Już sama nie wiem , który jest tym właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, a ja właśnie dziś idę na rejuvi :/ Nie usuwam całych tylko kilka kresek, babeczka mnie przekonała, po za tym pokazała mi zdjęcie kobiety, której robiła usuwanie końcówki kreski z oka po 2 tyg od. Lekkie zaczerwienienie, minimalne i zero permanentnego. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza08
To w końcu rejuvi można robić w pobliżu oka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była robiona sama końcówka, tak jak napisałam, fragment, który jest poza gałką. Jak to powiedziała ta linergistka, przy oku więcej się zrobić nie da. Tak więć podsumowując jej komentarz jak i informacje na stronach, powieki jako takiej nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
no i jak? Fanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam makijaż permanentny oczu - kreski dolne i górne, EFEKT-Jestem zachwycona!!! Co najważniejsze - nic nie bolało !!! A spodziewałam się (po tym co się naczytałam), że będzie bolało i że spuchną mi oczy, natomiast wszystko było OK !! Robiłam u Pani Anny - Akolor w Warszawie. BARDZO POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pewnie to pytanie pojawilo sie juz na tych kartach forum, mimo to prosze o rade, gdzie najlepiej wykonac pelny makijaz permanentny w Warszawie? Czytajac kilkanascie stron opinii natrafilam na dobre komentarze pod adresem pani Agnieszki Ucinskiej (Trojmiasto?) i studia Akolor. Kupilam oferte na grouponie: kreski gorne i dolne oraz brwi, jednak zrezygnowalam. Szukam odpowiedniego salonu, by nie zalowac a byc w pelni zadowolona :) Bardzo prosze o rade dziewczyny. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, jestem po. Poprosiłam Panią by nie nakładała mi już po tej papki na wierzch, żeby nie straszyć, część specyfiku podczas robienia wypłynęła na wierzch więc tak czy siak było oblepione. Wyszłam z biało-zółtymi punktami na brwi, po kilku godzinach zaczynały ciemnieć- dziś już mam czarne strupki, ponoć tak to działa że niby to pigment który wyszedł. Jest ok, nie wygląda źle, grzywa na to i znajomi nawet nic nie zobaczyli :)) strupy powinny być ok 2 tyg, kategorycznie nie ruszać i nie moczyć!! a powinno być ok, zobaczymy jak zejdzie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
bounty, nie kombinuj, rób u Acolor. Fanta, ile takie cudo kosztowało? i oby cudo ;) Teraz będziesz mogła robić brewki juz jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 88
Proszę o pomoc panie zajmujące sie permanentnym. jaka powinna być prędkośc igły przy robieniu ust i jaka przy kreskach ?. Mam iść na mp do pani ,która mi powiedziała że ona wszystko robi na 150 uderzeń tego kartridza , a zaczęłam czytać i chyba powinno sie predkość dobierać do obszaru pigmentowanego ? sama zgłupiałam i nie wiem czy mam do niej pójsc czy nie, boje sie .napiszcie prosze jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka88,oczywiscie predkosc dobiera sie do miejsca pigmentacji. Cos mi sie zdaje,ze mowa o sprzecie , ktory ma igly tzw (fonetycznie) kartridze. Zaczyna sie od predksci 80,a 150,ja nigdy nie pracuje!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka88,oczywiscie predkosc dobiera sie do miejsca pigmentacji. Cos mi sie zdaje,ze mowa o sprzecie , ktory ma igly tzw (fonetycznie) kartridze. Zaczyna sie od predksci 80,a 150,ja nigdy nie pracuje!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×