Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

mam pytanie do Pań linergistek, rozumiem, że przed wykonaniem makijażu oczywiscie chodzi mi o usta wczeniej robią Panie "próbny" zeby klientka mogła ocenic kolor, kształt itd i rozumiem ze ten próbny przedstawia rzeczywisty kolor jaki bedzie po wygojeniu???, a i szkoda ze wiekszość zdjeć jest zrobiona tuz po zabiego, mało jaki salon pokazuje po wygojeniu...albo kiepsko szukam w necie bo na nascie odwiedzanym stron z fotkami chyba tylko dwa salony umiesciły po trzy zdjecia przed, bezpośrednio po, i po 3 tygodniach od zabiegu..to taka moja mała sugestia..:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,ze macie poczucie humoru. Nasze targi pozostawiaja wiele do zyczenia,ale mistrzostwa odbywaja sie na calym swiecie,wiec i u nas,a dalej nie powinnam sie wypowiadac. Dziewczyny ciesza sie,ze moga brac udzial i przyznam staraja sie bardzo. Wpadka z iglami zaskoczyla mnie. Temat do dyskusji i niestety ktos ma racje ;-)ii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry78
wracając do "mistrzyń" - jest takie miejsce w Warszawie - osławiony Sharley, gdzie makijaże robią w zasadzie same mistrzynie - od pucharów na stronie się roi, tyle, że ich poziom pozostawia wiele do zyczenia, prawda jest taka ze zalezy do kogo się tam trafi - trzeba chodzic do osoby, nie do miejsca, które szczyci się samymi mistrzyniami, bo część z nich jest naprawdę marna - to rewelacyjny pokaz jak co by nie mówic swietną techniką long time linera mozna wykonywac beznadziejne makijaze, pracuję w branzy kosmetycznej i na codzien widuję babeczki, które robiły tam makijaz, powiem tak - jedna na ileś wygląda sensownie, reszta - szablon, mega mocne kolory, poziom iście mistrzowski... nie wspomnę juz o mistrzyniach, które robią krzywe kreski, bo i takie widziałam nie raz mistrzostwa... co to za konkurs... kilka dziewczyn robi, kilka dziewczyn ocenia - z całym szacunkiem do oceniających - zachęcam wszystkie forumowiczki, zeby udały się na targi i zobaczyły jak "piękne" makijaze ma zazwyczaj jury:))) szkoda słów... prawda jest taka, ze zadna szanująca się i mająca pracę dziewczyna nie będzie startować w tym pozal sie Boze przedstawieniu ps oczywiscie udanych makijazy zycze, a takich niewiele jak widac:) do julcia: popłakałam się ze śmiechu czytając Twój post, podsumowałaś to naprawde celnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marry78
poprawka - usmiałam sie z postu draculiny nie juleczki, ale juleczka widze też obeznana w temacie wiec pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę zrobić
Czytam to forum i sama nie wiem o co kaman ? Miszczostwa nie ważne Elite nie ważne bo to tylko szkolenie w Potrfoliach zdjęcia lepsze gorsze opinie co zapytasz każda inna . To co chybił trafił jak w totolotka. Już sama nie wiem a chcę zrobić mp komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśka
do chcę zrobić i innych, które też chcą:) myślę, że najlepiej jest trafić do kogoś z polecenia, tzn zobaczyć makijaż zrobiony przez konkretną osobę, ja mam świeżutko zrobione kreseczki, usta jakiś czas temu, szykuję się na brwi, wcześniej moje dwie koleżanki robiły , jedna z nich widziała wcześniej swoją koleżanke itd - łańcuszek poleceń, ale jak się słyszy, że wiele osób jest mega zadowolonych to jednak daje to pewnośc, no i ja w miejscu gdzie robiłam widziałam wieeele babeczek ze zrobionymi makijażami - po pierwsze chyba cały personel - dziewczyny wyglądają pięknie, po drugie ta pani ma klientke jedną za drugą i mozna zobaczyc jak wychodzą po zabiegu, a byłam tam już wkoncu kilka razy:) dla chętnych podam namiar na maila, bo na forum jak tak sobie analizuję reklama jest niemile widziana nie wiedzieć czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki za link, bylam tam wczesniej:) juz chyba wszystkie fotki ogladałam...co do tytułów nie wiem ocenie jak bede po:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elonora.skar.
Do chcąca ale się zastanawiająca i innych Pań z Krakowa Spokojnie możesz iść do salonu Odrodzenie, ja tam trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki a ona trafiła tam z polecenia swojej bratowej. Taki łańcuszek :) Ja miałam robione kreski na oczach i efekty jest super.Na początku trochę sie obawiałam jak pójdę do pracy i jak to będzie wyglądało. ' Właśnie wróciłam z wakacji i doceniłam zalete tego makijażu. Umów się wcześniej na bezpłatną konsultację bo sobie możesz porozmawiać i się wszystkiego wypytać. W tym gabinecie wykonuje ten makijaż tylko Pani Małgosia Gajewska Didiuk wiec na pewno trafisz w świetne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blixt
Hej! Wybieram sie do Gdanska z moja kochana tesciowa, ktora po chemioterapi utracila brwi i rzesy, znacie jakies sprawdzone salony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LTLka
Jakoś tego forum nie rozumiem kupa reklamy, towarzystwo wzajemnej adoracji, obgadywanie konkurencji, a mistrzostwa MP to jeszcze dziwniej. Popatrzcie na stronki z warszawki i z torunia i na facebooka i przelećcie po forum kto był i kiedy i co wygrał albo nie wygrał. A te panie z S... muszą być naprawdę dobre na 5 uczestniczek ( bo reszta się nie liczy) 5 pierwszych miejsc no i jedno na otarcie łez dla nie swojej. Najlepiej niech toruń robi swoje mistrzostwa warszawka swoje no i dla nie zrzeszonych ani tu ani tu powiedzmy w koziej wólce, tylko na 100 uczestniczek ma być 100 pierwszych miejsc. A z drugiej strony to MP nie bawem będzie tak pospolity jak malowanie paznokci bo skoro " jeśli jesteś bezrobotna to cię nauczymy damy farbę i długopis a wszystko to za dofinansowanie z urzędu pracy " to o ja nie widzę przyszłości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciakkk
a ja sobie myślę, że jak ktoś ma dużo pracy to nie ma czasu siedzieć na formach - mówię tu o paniach, które się zajmują robieniem makijażu, a co więcej nie mają potrzeby robić sobie tu reklamy, do profesjonalistki klientki same trafiają z polecenia, więc wystrzegałabym się tych aktywnych forumowiczek:) ja osobiście skorzystałabym tylko z zabiegu u osoby, której prace bym mogła zobaczyc na zywo udanych zabiegow zycze! ps i jak tak sobie czytam, to przychylam sie do zdania poprzedniczki - kółko wzajemnej adoracji wsród pan wykonujących, masa pseudoreklamy i mnóstwo rozzalonych kobitek - choć to ostatnie moze dobre bo przynajmniej buduje pewną swiadomosc, dziewczyny zaczynają sie zastanawiac gdzie sie udac, ale mysle tez sobie, ze na negatywy tez nie ma co patrzec z ufnoscią bo nigdy nie wiadomo kto je napisał, moze jednak panie, które nie mają zbyt wiele pracy... ps2 sama szykuję się do zrobienia makijazu i duzo się rozglądam w internecie, widze tez pewną prawidłowosc forumową - na kazdym rządzi jakaś królowa i tak się składa, ze jest wspaniała, robi wspaniałe makijaże, jest wszystko wiedząca i ma same świetne opinie, a co więcej co jakiś czas dostaje podziękowania za swoją elokwencję itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
hehe, każdy ma prawo do życia na swoj sposób, a z tych powyższych wypowiedzi jakos mi śmierdzi zazdrością, krytykanctwem wszystkiego i wszystkich. Negujecie sens takiego forum - ale to proste, nie jest dla kazdego i nie kazdy musi tu zagladać jesli mu cos nie odpowiada. Nie rozumiem pretensji, wszystko bee. Wasze podejście do życia i ludzi - dla mnie też BEEE. Kończę wpis nie wnoszący niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaczka
I Karolciakkk nacisnęła komuś na odcisk . Uderz w stół a nożyce same się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy jak bede brała tydzien przed zrobieniem ust heviran 2x400 to starczy dodam ze mam tendencje do opryszczek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ANA***
ja będę robiła usta w niedzielę, heviran biorę od środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamoaa
Spokojnie, ja tez mam tendencje do opryszczki i brałam 4 dni prze i po zabiegu. Dobrze jakbyś sobie po zabiegu jeszcze wzięła tak z 2- 3 dni tak profilaktycznie, chociaż jak jesz to świństwo tydzień to pewnie nie wyjdzie. Z drugiej strony lepiej mieć pewność, bo najgorsze co to zje ci ten barwnik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam gabinetu w Rzeszowie, chce zrobić makijaz permanentny ust i uczu, czy możecie polecić sprawdzoną lingeristkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szukam gabinetu w Rzeszowie, czy możecie polecić sprawdzoną lingeristkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukam gabinetu w Rzeszowie, chce wykonać makijaż permanentny ust i oczu, czy możecie polecić sprawdzoną lingeristkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukam gabinetu w Rzeszowie, chcę wykonać makijaż permanentny ust i oczu, czy możecie polecić sprawdzoną lingeristkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9Paula9
witam, ja zrobilam makijaz permanentny brwi 5 tyg temu, tydzien temu mialam poprawke. po 1 razie prawa brew srednio zalapala pigment po 2 jest jeszcze gorzej, powoli odpadaja strupki i widze juz, ze w prawej brwi w ogole nie ma pigmentu a co gorsze brwi wypadaja razem ze strupkami. Czy mial ktos tak? Nie wiem co zrobic, umowilam sie juz na 2 poprawke ale nie wiem czy nie pogorsze sprawy i boje sie, ze zostana mi blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery0101
witam gdzie w okolicach lublina mozna zrobic dobry makijaz penament brwi i w jakiej cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Na Lubelszczyźnie szukałam bardzo długo dobrej linergistki, a to z powodu źle wykonanych brwi, które chciałam poprawić. Z czystym sumieniem mogę polecic tylko jedną panią, na która się zdecydowałam po kilkuletnich niemal poszukiwaniach. Nie będę opisywać wszystkich perypetii, które przeżyłam w innych salonach, bo juz wiele razy to robiłam i chyba nie chcę wracać do złych wspomnień. W każdym razie mam już "doświadczenie", co do lubelskich linergistek. Do rzeczy - polecam szczerze : Anna Woźniak, makijaż permanentny Lublin tel. 695 665 215 Cennik masz na stronce : http://studiomakijazu.lublin.pl/ Pracuje na profesjonalnym sprzęcie Long Time Liner i robi to bardzo rzetelnie i starannie. Na pewno się nie zawiedziesz. Moje brewki są już podgojone i nareszcie mam kształt jaki chciałam. Barwnik bardzo dobrze się przyjął. Na stronce pani Anny nie ma galerii zdjęć, ale jakby co, to moge podesłać jakieś swoje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwie spaprana
hejka wszystkim! a ja jestem bardzo zadowolona z tego, że forum istnieje, dzięki temu, ze wczytałam się intensywnie w to co piszecie trafiłam do Pani Agi do Piaseczna i wreszcie naprawiłam swoje różowiutkie i krzywiutkie niegdys brwi;) polecam wszystkim nieszczęsliwie spapranym na gruponach w marnych gabinetach itd, kobieta ma spore doswiadczenie w tym zakresie dla chętnych adres salonu www.bmas.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie... poczytałam sobie Wasze opinie na temat Grouponu / makijaż permanentny w salonie Nefretete w wykonaniu Joanny Buchman. Wyrobiłyście sobie zdanie na temat kosmetyczki w oparciu o jej zdjęcie nie sugerując się opisanym doświadczeniem. Ponieważ sama nie wychodzę na zdjęciach najlepiej (delikatnie napisane - fatalnie!), chociaż w realu nie jest najgorzej ( skromna jestem!) nie było to dla mnie miernikiem umiejętności Pani Joanny. Jest to mój drugi w życiu makijaż permanentny. Poprzednio zrobiłam sobie tylko brwi i teraz tylko na nich mi zależało. Ponieważ znalazłam ofertę tylko na całość (brwi i kreski za 199 zł), stwierdziłam, że wykupię "komplet" i zrobię tylko brwi - i tak "zarabiałam" krocie, bo brwi kosztują około 800 zł. Pani Joanna, pomimo że mogła "pójść na łatwiznę", namówiła mnie także na delikatne kreski. Całość wygląda delikatnie i naturalnie. Oczywiście przez pierwsze dwa tygodnie brwi były troszkę ciemne, a kilka dni miałam podpuchnięte oczy, ale teraz wyglądam na prawdę świetnie. Wreszcie mam oprawę oczu!!! :-) Z natury Bozia mi jej poskąpiła - brwi to kilka nieregularnie rosnących włosków i jasne rzęsy. Chciałam przypomnieć, że to mój drugi makijaż ( poprzednio brwi). Ten pierwszy chociaż wykonałam w znanym gabinecie i zapłaciłam krocie, na pewno był wykonany bardzo starannie (każdy włosek brwi był wypracowany!), ale co z tego, szkoda krzywo... :-( Na prawdę mogę polecić makijaż w wykonaniu Pani Joanny, która jest nie tylko profesjonalistką, ale także miłą i ciepłą osobą! To że ta usługa jest na Grouponie nie oznacza "miernoty", jest to rodzaj reklamy i promocji za którą zwyczajowo się słono płaci! Rozpisałam się..., ale chciałam Wam wszystko wyjaśnić tak, byście w przyszłości nie kierowały się płytkimi opiniami innych, lecz same podejmowały decyzje w oparciu o sensowne przesłanki. Nie dołączam zdjęcia bo.... (przypominam!), źle na nich wychodzę!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ANA***
co do salonu Nefretete i Pani Joanny ja już się na tym forum także wypowiedziałam, ale nikt nie zwrócił na to uwagi, pewnie dlatego że była bardzo pozytywna, a tu się lubi narzekać. Ja mam zrobione kreski i brwi przez Panią Joannę, a za niecałe 2 tygodnie robię usta. Jestem zachwycona dotychczasowym efektem i w 100% mogę polecić Panią Joannę. To faktycznie niesamowita osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja rowniez mam kreski górne z gruponu, z kształtu jestem bardzo zadowolona natomiast z warunkow itd mniej...ale za 200 zł wkoncu i tak lezałam z zamknietymi oczami heh... 3 wrzesnia ide robic usta ale juz do salonu wiem czego na pewno nie chce zeby kontur sie wyrózniał chce zeby byl w tym samym kolorze co całe usta bo chce pełne wypełnienie o efektach na pewno wam napisze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ponawiam pytanie odnośnie Rzeszowa, czy ktoś może polecic sprawdzoną lingeristkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×