Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Monika1234566
Mam pytanie do Iza tez robilam usta w looksus czy mozna isc i rzadac zwrotu pieniedzy? u mnie robila usta i nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qanmi
byłam na makijazu permanentmy w bellisanie w warszawie i wyszlam ogromnie zadowolona, to taka wygoda i zaoszczedzenie tak duzej ilosci czasu, ze nie wobrazam sobie jak wczesniej bez tego funkcjonowalam ;) poza tym zawsze mialam bardzo jasne brwi, ktorych praktycznie nie widac, a wydawac co chwile pieniadze na kosmetyczke, tez mi sie srednio usmiechalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anco
Marzę o pięknych brwiach, moje niestety są słabe, jasne i zniszczone. Niestety kompletnie nie wiem gdzie zrobić makijaż w okolicy Bielska- Białej. Chciałabym je zrobić metodą piórkową. Pomocy, proszę może ktoś podpowie mi gdzie iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
tu ci niestety nie pomogę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anco, odradzam Ci metodę piórkową, są różne szkoły- jedne chwalą i pieją z zachwytu, inne odradzają. ja nie jestem specjalistką lecz nieszczęsną posiadaczką takowych- naprawde nie polecam. Mam co prawda spartaczoną robotę ale wiem że nawet gdyby były idealne, ładne i równe nie jest to to. Jeśli robisz hennę i jesteś do takiego "makijażu" swoich brwi przyzwyczajona to naprawde polecam delikatny cień. Wcześniej wypowiadała się dziewczyna, która chodziła kilka razy na poprawki do kobiety, która zepsuła jej mp, szczerze podziwiam odwagi! A przy okazji- co znaczy wybarwianie makijażu? czy jak to tam zostało ujęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fanty 79 Metoda Rejuvi Tattoo Remover, miałam tym sposobem usuwany kontur ust był krzywy i ciemny -po jednym zabiegu wszystko znikneło:)polecam. Nie trzeba wydawać majątku na zabiegi q-swichem czyli laserem do usuwania tatuażu-który boli i jest drogi:) a potem można zrobić sobie piękne brwi półcieniem ,jeśli nie odpowiada ci metoda włoskowa/piórkowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelle, jestem wlaśnie na etapie usuwania rejuvi i szczerze zadziwiona jestem że tak cudownie Ci wszystko zeszlo po jednej wizycie a tym bardziej tym, że uzyskałaś informację, że co dwa tyg można robić. W zasadzie można robić wiele ale co ze zdrowym rozsądkiem? Musiałaś mieć dość delikatnie barwnik wprowadzony skoro zeszło po 1 razie albo miałaś ostro ryte przy usuwaniu? Nie masz zatem mocnego zaczerwienienia? Mi robi kobietka, która wychodzi z założenia, że lepiej delikatnie a 2-3 razy niż raz zorać (tak jak zresztą zalecają na szkoleniu rejuvi) i tak, jedną brew mialam robioną tak delikatnie, że jak odpadł strup nie było śladu zaczerwienienia- barwnik wyblakł na moje oko o jakieś 40%, drugą już robiła mocniej, strup utrzymał się znacznie dłużej, póki co mam zaczerwienienie i cieżko ocenić mi faktycznie efekt ale "czystej skóry" nie będzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fanty79-hmmmmmmmm być może ,że miałam pigmentowane niezbyt głęboko i bez korekty bo jak zobaczyłam efekt po pierwszym pigmentowaniu to odechciało mi się już ust(mam makijaz oczu i brwi ),pozatym jesli Ty miałaś robione brwi piórkiem to barwnik napewno jest głęboko-ja jestem bardzo zadowolona w końcu nie mam kreski nad ustami-naprawde po jednym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
i w ten oto sposób dwie dziewczyny w prosty sposób przedstawiły efekty wywabiania niechcianego mp, przy różnie zastosowanym środku ;)) tak jak piszecie tak jest często w realu. wszystko zależy od głębokości intensywności, grubości naskórka i miejsca wykonanego zabiegu. oka jednak nie polecam na tą metodę zdecydowanie. ale piszecie fajnie dziewczyny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegarynka112233
WItam Wszystkie czy któraś z Was robiła mp w Poznaniu w Monalisie na MArcelińskiej u pani Izy C ?? prosiłabym o ew opinie bo mam zamiar sie wybrac ale po lekturze forum wole zasięgnąc opinii?? galeria na stronie int fajna ale ostrożności nigdy nie za wiele!! będę zobowiązana. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
jesli jestes po lekturze forum to ja nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie i obawy, bo opinii jest sporo i chyba nikt nowego nic nie wniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegarynka112233
OKI dzięki przeczytałam ciut więcej do tyłu i wygląda na to że jest świetna. Tak długo sie już decyduje że padnie pewnie na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paragraf 22
Zegarynka ! mam przez pania Ize zrobione brwi i kreski. Idz śmiało!!! fachowa babeczka wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca ale sie zastanawiająca
Czy możecie mi polecic kogoś w Krakowie lub okolicach ? Zależy mi naprawdę na osobie z doświadczeniem a nie dziewczynie po kursie i tyle. Jeżeli chodzi o oczy to czy sa długo opuchnięte ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKAZJA !!! Sprzedam Groupon na makijaż permanentny kreski górnej i dolnej w salonie w Rudzie Śląskiej. Tao-Studio - ul. Magnolii 1 41-700 Ruda Śląska - 505 299 745 - http://www.tao-studio.pl/. Groupon wart 650 zł, kupiony w cenie 130 zł, odsprzedam za 110 zł. Ważny do 07.03.2013r. Telefon kontaktowy: 604479044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
Zwroc go do Grouponu jesli nie minęło 10 dni od daty zakupu. Dodaj, żeby zwrócili kasę na konto, bo inaczej będa chcieli oddac na Twoje konto srodków Groupon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
tygrysek ty to jesteś niesamowita;)))) powinnaś być instruktorem od spraw wszelakich;)))) ja idę na zasłużony urlop, pogoda bez znaczenia;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
haha, miło usłyszeć coś dobrego z rana. Udanego odpoczynku Edytko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatar-p
hej, poszukuje miejsca, gdzie mogłabym zrobić sobie brwi w okolicach najlepiej garwolina albo jakieś sensowne miejsce w warszawie. Czy po tym zabiegu długo jest się napuchniętym? i jak długo się to wszystko goi? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca ale sie zastanawiająca
hej, ponawiam pytanie o makijaz permanentny w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na początku wrzesnia jestem umowiona na makijaż perm ust w Invicie w Gdańsku, mimo, że Pani linergistka jest vice mistyrzynią Polski w Makijażu perm -Wioletta Wojciechowska, to jestem troche zmartwiona ze na ich oficjalnej stronie nie ma zamieszczonych zadnych zdjec, ...przejżała mmnostwo fotek w necie ust po wykonaniu makijażu perm niektóe zachwycają ale niektóre odstraszają, strasznie nie podoba mi sie wyrazisty kontur, ogólnie chciałabym aby kontur nie odrózniał sie od reszty wypełnienia. na niektórych zdjeciach trudno dostrzec równeze miedzy zacienieniem a wypełnieniem, zdecyduje sie chyba jendak na wypenienie ..może któraś z Pań korzystała z usług pani Wioletty i podzieliła by sie opinią.....dodam, że mam za sobą zrobienie kresek górnych niestety skorzystaam z gruponu i najprawdopodobniej mam zrobiony poprostu tatuaż :( póki co jestem zadowolona z kształtu kolor czarny co bedzie dlaej sie okaże...dlatego usta chce oddac profesjonalistą ...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie czytam posty i osoby ktore znam tu pozdrawiam serdecznie :),a nowym napisze ,aby nie sugerowały sie mistrzostwami makijażu. Ja tak sie składa jestem w jury tychh mistrzostw i obiecuje w tym roku, ze nie przepuszczę żadnej uczestniczce, która na mistrzostwach wystąpi z podrabianymi igłami. To koszmar, jak można?! Kupują sprzęt panie dobry i ładują tanie chińskie igly, ktore szarpia i rozpadaja sie zanim je włożysz do raczki. Kolejna sprawa to material z jakiego sa wykonane. Igly oryginalne sa wykonane ze stali chirurgicznej ( wazne dla alegrgikow ) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania to koniecznie daj znac po. Aaa i dokladnie sie rozeznaj, bo w 3m ciezko o dobre specjalistki! i nie idz jesli nie zapoznasz sie z galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akolor nie chce sie tym tytułem,sugerować :)....ogolnie klinika robi wrazenie pachnie profesjonalizmem alejak jest naprawde powiem wam jak bede po....ogolnie nastawilam sie bardzo i bardzo chce bosse jak dzieciak heh....przejde sie tam i poprosze o pokazanie portfolio przeciez powinna miec...oczywisice na ich stronie jest napisane z jakiego materiału na jakim sprzecie ale mi laikowi i takto nic nie mowi chcialabym usłyszec opinie klientek... pozdrawiam serdecznie p.s. dzisiaj prawie cały dzien czytałam to forum i fajnie ze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka111
Dla mnie osobiście, "mistrzostwo" Polski w makijażu permanentnm to ściema, wstyd w tym uczestniczyć. Nie należy się w ogóle sugerować wynikami, a wręcz odradzam korzystanie z uczestników takich mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam tam i portfolio maja do pokazania na miejscu wiec sie przejde i zobacze i mam nadzieje ze bede zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draculina
do juleczka111 Może nie spotkałaś się z olimpijką z makijażu permanentnego, te to pewnie wymiatają:). A najlepszy jest pewnie Polski Związek Makijażu Permanentnego, gdzie zasiadają czołowi przedstawiciele dysycypliny, którym na rynku za bardzo nie idzie. Najciekawszy jest dobór zawdoników:))) oraz jury. Powiedzcie proszę kiedy są kwalifikacje, to spróbuję swoich sił, najpierw w zawodach gminnych, potem powiatowych, wojewódzkich, a na końcu ogólnopolskich. Chętnie wybiorę się na olimpiadę do Rio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×