Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Kaja Goral
Kliknelam w to forum bo kiedys zadawalam tu pytanie i teraz przychodza mi informacje na mail. Moge wypowiedziec sie w swoim imieniu bo robilam usta i brwi permanentne i jestem zachwycona. Zdjecie moge podeslac na mail. Mam metode wloskowa i wyglada to bardzo naturalnie. Malo tego nie ma osoby ktora nie pyta gdzie robilam. Polecam w 100% p. Anete z Wilanowa. Nie pamietam nazwiska bo mam w tel p. Aneta perman :) ale moge sie dowiedziec. Jest mega ciepla osoba i cierpliwa. Tak dlugo dobieralysmy ksztalt az obie zaakceptowalysmy. Pelna fachowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podejrzeń o autoreklamę... Cóż, nigdy nikogo na tym forum nie polecałam (oprócz chirurga laserowego, który mi pomógł), raczej wręcz przeciwnie, uskarżałam się na niekompetentne osoby. Do momentu, kiedy na minionych targach poznałam tą panią Agnieszkę, która robiła makijaż permanentny przy swoim stoisku, była otoczona gromadką zachwyconych jej wykonaniem oczu, ust i brwi osób, no i jak była okazja, to i ja z nią chwilkę porozmawiałam. Przedstawiłam jej mój "przypadek rozlanego barwnika", po czym powiedziała, że trafia do niej wiele takich osób jak ja, którym stara się pomóc i niejedno już widziała. Także z racji tego, że mam do czynienia z wieloma kobietami chcącymi zrobić sobie mp, to polecam ją, sama natomiast zdjęć tych wykonań nie posiadam. Na stronie jest chyba kilka zdjęć. Jak dla mnie gwarancją jej wykonania są osoby, które widziałam po zrobieniu u niej mp, np. jej współpracownice, kiedy pojechałyśmy ze znajomą na konsultację, czy właśnie znajoma czy też jej mama i siostra :) Wszystkie zadowolone :) Więc, z racji tego, że jest fajną osobą z fachem w ręku, pomyślałam o podzieleniu się z Wami moim odkryciem roku ;) Może i ja się skuszę na brwi u niej jak przyjdzie mi chęć :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
aneta1ola1, ja bym robiła u akolor lub u Agnieszki z Piaseczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1@o2.pl
JDziekuje Wam Slicznie dziewczynki za podpowiedz . DO KAJA GORAL!!!!.kochana wyslij mi zdjecia swoich brwi ,przed i po zrobieniem.jesli mozesz to z dliska choc jedna brewke.jestem ciekawa twojej metody wloskowe jesli takie posiadasz :).podaje maila aneta1ola1@o2.pl Czy swoje brwi geste mialas,bo ja swoich prawie nie mam:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1@o2.pl
Kaja Goral!!!!!! wyslij mi nr do tej p.Anety:) jak bys mogla:).i jeszcze zdjecie twoich pieknych brwi:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiii70 witam wiesz co hmmm jak strupki zaczeła schodzic to tak jak pisalam mega mi sie podobalo, teraz równo 2 tyg po zrobieniu to wypełnienie ma łady kolor taki ni to brudny róż ni to malina ale jest nierówny takze korekta jak najbardziej musi byc natomiast martwi mnie bo zrobil mi sie kontur jasniejszy od wypełnienia i mnie to razi wiesz taki róz poprostu róż, a mi strasznie zależało zeby wogóle kontur sie nie odznaczal jeszcze dolan warga jest oki natomiast przy górnej jest gorzej siostra mowi ze przesadzam ale wiesz za taką kasęma byc super....wydaje mi sie moze sie myle ale dlatego tak mi zrobilo ze kontur jest na pograniczu konca warg i moze tak jest delikatniejsza skórka i inaczej sie wchlania pigment 27 ide na korekte i mam nadzieje ze zrobi mi tak aby ten kontur byl nie widoczny a z pewnoscia musi byc ciemniejszy....jesli chodzi o całą reszte to jestem zadowolona nic nie bolało oczywiscie poki znieczulenie działało:), pani przesymatyczna ..nie bede ci wysylala fotek bo jak wysylalam siostrze to ona twierdzila ze zdjecie samych ust ni jak sie ma do calokształtu i jak zobaczyla same fotki to myslalam ze jest zle a jak mnie zobaczyla na zywo to jej sie podobalo:) opierajac sie na swoim przykładzie to mam nadzieje ze robisz usta w piatek albo masz urlop bo ja gamon poszlam w poniedzialek a we wtorek do pracy dyskomfort zerowy heh mam nadzieje ze to co napisalam jest w miare zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bossse mistrz stylu ze mnie...oczywiscie mialo byc ze mega dyskomfort czulam... dodam ze znowu mam obawy bo martwi mnie ten kontur boje sie ze nawet po korekcie bedzie widoczny bo jak pisalam wypelnienie jest ladne delikatne a powiedz ty chcesz pelne wypelnienie czy cieniowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kit te forum!!!!!!
To forum to kit jeden wielki!!!! Cala ta Akolor,1 tygrysek,a nuz widelec tylko krytykuja innych!!! Albo to jedna i ta sama osoba( tylko pod innym nikiem) jak fachowiec, ,dobry,,ma czas na takie gownojak forum!!!.a pisza od 2 lat non stop.polecaja tylko jedne i te same osoby,np.cala ta agnieszka z piaseczna.sama tez tu wpisy dokonywala.i co zbieg okolicznosci, ze pisza na jednym forum. To kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja Goral
Do Aneta1ola1 wysle Ci zdjecia i sama ocenisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Zapraszam Wszystkie Panie do gabinetu Firmy "PERFECT FACE" na wykonanie w promocji profesjonalnego makijażu permanentnego w Krakowie przy ul. Sodowej 7/13 przez Mistrzynię Polski. Szczegóły Promocji znajdują się na stronie:www.makijazpermenentnykrakow.com lub na stronie Firmy "PERFECT FACE" Aleksandra Kawałko !!!!!!!!!!!!!SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
kaja góral to wyślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczajonaaa
do: to kit te forum!!!!!! Ciebie chyba coś boli. Głos wołający na pustyni kalumnie, idź proszę wysyłać złe fluidy do PiS się zapisz może, albo na stadion piłkarski. Ludzie w branży się znają i wiedzą, kto się kryje pod nikami. Ja wiem kto to jest Akolor, i aNuszWidelec i wiem na pewno są to 2 fizycznie odrębne byty. Podobnie wiem, jak wygląda Agnieszka z Pisaczna i nie jest to ani Akolor, ani aNuszWidelec. Stąd wiem, że jeśli aNuszWidelec pisze o Agnieszce z Piaseczna albo o Akolor, to znaczy , że nie pisze o sobie. Trochę logiki, zamiast złych emocji. Nie wiem kim jest tygrysek;) A może to Edyta LTL za wszystkim stoi, jest jedną osobą w 3 czy 4? A właśnie, dlaczego nie wymieniłaś Edyty LTL kicie drogi? Zaczynam gadać jak Maciarewicz jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheh ale się uśmiałam :D ktoś tu ma niezłą wyobraźnię :D śmieszy mnie wpis "to kit te forum" :) heheheheh żałosne :) normalnie teorie spiskowe :D "przyczajonaaa" cudnie to ujęłaś ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruponówka
A ja mam zrobione wszystko za osiem stów z gruponu. Polecam zkaupy grupowe ! Po co przepłacać paniusiom co sie obnoszą jakie to one fachowe są linergiski. Bardzo dobrze że jest grupon. Takim jak wy grosza bym nie dała. Ja muszę dwa miesiące pracować żeby nadziadować na takie mp gabinetowe po normalnej cenie wziętej z kosmosu i chęci wyrwania jak największej kasy z coraz biedniejszych ludzi. Wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Do przyczajonej;) nie wiem czy dostrzegłaś ten wątek ileś stron wcześniej ale pewnego razu ja też byłam i Edytą LTL i Tygryskiem w jednym i kim tam jeszcze. Od czasu do czasu trafia się taki Rutkowski na forum i już;) Do dziewczyny której kontur się odznacza od reszty części ust: Prawdopodobnie ten kolor który wyszedł jaśniej na styku spowodowany jest tym , że barwa na czerwieni wargowej układa i miesza się z naturalnym pigmentem ust - inaczej niż na skórze. Skóra jest cielistego koloru i ma inną bazę kolorystyczną. Dlatego ta różnica. Więc ten milimetr czy ten fragment o który były powiększane usta lub równane trzeba : albo nasycić mocniejszym o ton kolorem w tej samej nucie kolorystycznej do wyrównania albo tym samym kolorem dłużej pracować na skórze a mniej zapigmentować czerwień wargową. Taka jest moja propozycja. Natomiast w fazie złuszczania po latach ta różnica o której teraz piszesz prawdopodobnie odkryje się na nowo. I nie jest to błąd w sztuce, zwyczajnie inaczej będzie wyłuszczał się kolor na czerwieni wargowej i inaczej na skórze poza nawiasem ;) ale tak się dzieje na końcówce złuszczania jeśli nie zamierzasz odświeżać koloru po latach. Przypominam się pani Kasi dermatolog, która tu wcześniej pisała o bliznach. Jestem już na miejscu, po targach i nadal wyrażam chęć popisania mailowo o bliznach i mikro-bliznach po źle wykonanych makijażach permanentnych edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta dzieki za propozycje, tak na logike to tez uwazam ze musi albo przyciemnic albo jak piszesz tym samym ale dłużej, siostra stwierdzila ze jest to na styku konca warg mnie sie wydawalo ze nie wychodzi poza linie ale fakt to moze byc milimetr no mam nadzieje ze po korekcie bedzie dobrze... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Acolor miło mi że pamiętasz mój przypadek :-) uparta strasznie jestem i nie odpuściłąm tego makijażu ust - byłąm w kilku gabinetach i robiłam sobie próby na uszach - po kilku dniach kropki robiły sie duzi i bardzo bolesne. Aż trafiłąm do p. Alicji z Estetique w Poznaniu. Robiłam u niej brwi i poprosiłam o próbe na uchu. Os sierpnia do stycznia nic nie sie nia działo z kropką więc w styczniu i w marciu miałam makijarze. W tej chwili musze mis jeszcze jedną, może dwie wizyty - na bliznach na czerwienie wargowej, które mi pozostały po robówtce z sharleya barwnik sie różnie przyjmuje - mi się moje usta podobaja - nie sa ani krzywe ani nierówno zapigmentowane - tylko w na niektórych bliznach barwnik przyjął się słabiej - trzeba dopigmentować. I żeby było jasne - zdaję sobie sprawę że różne sa organizmy - jedej wszytko przyjmie a inny odrzuci akurat barwnik czerwony ale wiem jedno - gdyby p. bogulak podeszła profesjonalnie do moich problemów z alergia po permanentnym to by mnie wysłąłą do dr. Ambroziaka ponad rok wcześniej zanim tam sam trafiąłąm. I bym przezyął duzo mniej bulu i pewnie blizn byłoby znacznie mniej. ech - tam ida na ilośc a nie na jakość :-((( natomiast powtarzam i przestrzegam - róbcie klientkom pórbu na uszach - nawet jes 100 nic się nie stanie to ta 101 może miec pecha jak ja - to był naprawde ogromny ból. O wyglądzie nie wspomne. Poszukam zaraz zdjęć moich ust i Ci podeslę Pozdrawiam wszytkie uczestniczki forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Acolor przejrzałam pocztę - wysyąłłam ci zdjęcie w 2010 roku - chiałam podesłac jeszcze raz to samo ale adres odbił. Możesz mi podac jeszcze raz aktualny adres? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawianka, jak milo. GRATULACJE!!!! Jak nie balas sie....... Mozesz zdradzic tajemnice na jaki barwnik nie dostalas uczulenia? Moze wiesz na czym pracuje ta Pani, warto wiedziec. Podam emaila- akolor@o2.pl Dziekuje za odpowiedz. :) Koniecznie czekam na zdjecia. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygrouponówka
może powinnaś sobie jeszcze zrobić na czole permanentny KOCHAM GRUPOWE ZAKUPY:) na bank dostałabyś to za dopłatą zaledwie złotówki od swojej pani profesjonalistki, która uwielbia pracować za darmo, ba uwielbia dopłacać do swojej pracy, zeby sprawić przyjemność paniom, które zarabiają tyle, że na makijaż ich nie stac... ps to oczywiście pół żartem pół serio, natomiast widać po marnym marketingu internetowym - czytaj wpis powyzej, że wreszci ludzie zaczynają dostrzegać badziew w usługach kosmetycznych na ww portalu i rezygnują z ich kupowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
ale piana :)o Widać, że mierzysz ludzi po wielkości kieszeni, a to nie za dobrze wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygrouponówka
nie za dobrze to wroży niestety dużej części naiwnych kobiet, które niebawem będą chodzić po ulicach z popsutymi twarzami naprawdę czasem warto zlapać sens wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Acolor poszło :-) - dołączylam zdjęcie obecnych ust :-) i nie wiem na jakich barwnikach p. Alicja pracuje ale wiem, że albo dostała jakąś nagrodę na tegorocznych targach wiosną albo o włos przegrała z jakimś innym urzadzeniem. Ona zresztą co roku na targi jeżdzi i ten sprzet na którym pracuje ciągle jakieś nagrody zdobywa. Prowadzi salon Estetique w Poznaniu. P. Alicja Modrzyk - łatwo ją znależć na facebooku i w internecie. Myślę, że swobodnie możecie powymieniać doświadczenia. Brwi mi zrobiła genialnie - za pierwszym razem barwnik wprowadziła i nie potrzeba było żadnych poprawek właściwie. a poprzednio byłam ze 4 razy u innej linerystki i za każdym razem barwnik zostawał po 15-20 % w brwiach - dodam, że brwi miałam już kilka razy "makijazowane" przez okres 18 lat ;-) prawdopodobnie ma bardzo dobre barwniki - przynajmniej dla mojej alergicznej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii70
Haniaa80, wiesz co, zaczynam miec pewne obawy co do invicty po twoim opisie... nie wiem, czy sie zdecyduje, a nie znalazlam nigdzie opinii na temat trojmiasta i sprawdzonych osob wykonujacych makijaze. na tej stronce widzialam wykonanie, ktore mi sie podobalo, ale pani jest z poznania i przyjezdza tylko do trojmiasta jak jest komplet 4zabiegow, zobacz: http://www.izabelacytrowska.pl/usta.html sa zdjecia po 3tygodniach, bardzo ladnie wykonane usta, zastanawiam sie, czy nie uda mi sie zebrac grupy chetnych:) jesli chodzi i wolne od pracy, to ja mam komfort kilku dni po zabiegu, wiec nie bede sie nikomu pokazywac opuchnieta:) mam nadzieje, ze po poprawce bedziesz zadowolona, jest to w koncu zmiana na kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii70 nie chciałam Cie zniechęcic, ta babka robi tego duzo i upomina sie o swoją galerię, mi na miejscu pokazywałą fotki... powiem tak jak zrobi mi cis z tym konturem to bede bardzo zadowolona...bo kolor wypełnienia jest naprawde ładny...ten kontur z bliska sie wyróznia ale nie ukrywam ze mnie razi, siostra uwaza ze w tym kolorze jest mi ladnie ale ja tego nie chce....na pewno dam ci znac po poprawce..,.aha zawsze mozesz tam podejsc i w recepcji pokażą ci fotki... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii a skąd masz te informacje, że Pani Cytrynowska może dojechać do 3M? Ja bym i może się skusila ale bliżej konca roku bo w tej chwili jestem na etapie usuwania. A jak to wygląda w takim razie z korektą, też Pani C. dojeżdza czy już po to należy się pofatygować do Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aestetka
w tym ten weekend byłam na targach w Wawie. MIałam tam możliwość zderzenia reklamy z rzeczywistością. I tak po wpisie ze strony http://purebeau-agi.pl/"Obudzić się rano z niemal perfekcyjnym makijażem, z doskonałymi kreskami na powiekach, ze wspaniałym konturem wokół ust lub z pięknymi brwiami, zbliżyć się do wiecznego piękna to brzmi kusząco" zobaczyłam autorkę na stoisku i całkowicie straciłam do niej zaufanie co do fachowośći. Po czym ujrzałam kobietę, która na swojej stronie cytuje opis samej siebie "Małgorzata Boroń to kobieta przedsiębiorcza o niebagatelnym poczuciu estetyki i dobrego smaku" i teraz już wiem, że reklamom nie należy ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A mnie widziałaś na targach ;) ? Natomiast twój wpis jest jak najbardziej szczery i powiem uczciwie- obiektywny. No ale wiesz reklama dźwignią "kasy";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii70
haniaa80, mialam cie spytac, ty masz z cieniowaniem, czy z wypenieniem? ja myslalam o jedynei cieniowaniu,badz jedynie cinkim konturze. mogliby w koncu zmaiescic galerie na ich stronce. nie bardzo jestem w stnie sobie wyobrazic ten jasniejszy kontur, z ktorego nie jestes tak bardzo zadowlona... nie chce cie meczyc o fotki:) na pewno daj znac po poprawce, wielkie dzieki za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z targów
Oj coś Edyta LTL nie bardzo poszło w konkursiku co nie :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×