Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Edyta w sobote widzimy sie koniecznie, zapraszam na stanowisko mistrzostw, prosze podejdz i daj mi znak. 510289689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
POMOCY!!! W poniedzialek ide na brwi do Szarley w Warszawie.Jakie opinie o nich?? Prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardenna
Witam, Mam zamiar zrobić sobie kontur ust, macie jakieś gabinety godne polecenia w okolicach Rudy Śl. Katowic, Zabrza, Gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Zapraszam Wszystkie Panie do gabinetu Firmy "PERFECT FACE" na wykonanie w promocji profesjonalnego makijażu permanentnego w Krakowie przy ul. Sodowej 7/13 przez Mistrzynię Polski. Szczegóły Promocji znajdują się na stronie:www.makijazpermenentnykrakow.com lub na stronie Firmy "PERFECT FACE" Aleksandra Kawałko !!!!!!!!!!!!!SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
witam ,prosze po raz kojejny,moz ktos wie cos na temat Szarley w Warszawie(chce zrobić brewki metoda włoskową),a mam juz termin na poniedziałek ,mam ciagle watpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta juz ten salon byl tu opisywany musisz poszperac. Moze ktos teraz odpowie kolezance do poniedzialku malo czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta juz ten salon byl tu opisywany musisz poszperac. Moze ktos teraz odpowie kolezance do poniedzialku malo czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
tak ,dokładnie mało czasu ale nie ma opini tak na świezo,z przed paru lat tylko o szarley:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci o Sharleyu nie powiem, bo nie byłam choć opinie są i to świeższe niż twierdzisz ale na pewno mogę Ci odradzić metody włoskowe, piórkowe,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do Aneta1ola1 absolutnie odradzam sharleya mi robili usta - 7 lat się zbierałam do tego (chodzi o decyzje a nie kasę) i w końcu poszłam. Fakt - zrobili piekny makijaż - co z tego że kompletnie zignorowali fakt że jestem alergiczką i potem mialam przez ponad 1,5 roku ogromne problemy z bolesnymi, opuchniętymi i obłażącymi ze skóry ustami - przeżyłąm gehennę!!! a p. własciciela bogulak stwierdziła że histeryzuję i usta sa może trochę spierzchnięte ale to pewnie dlatego że lato jest!!! dopiero po 1.5 roku trafiłam do dr. Ambroziaka, który po pierwsze zdiagnozował uczulenie na czerwony barwnik, po drugie dał mi maść antyhistaminową. A mogłam do niego trafić wcześniej - sharley z nim współpracował!!!. Przez kolejne 4 lata nazbierałam trochę wiecej wiedzy - takie uczulenia zdarzają się jak barwniki są marnej jakości, zawierają zanieczyszczenia itd. sharley jedzie obecnie tylko na opini i kupowanych/sponsorowanych artykułach w gazetach. stanowczo odradzam - brak tam jest podejścia do klienta z problemami po zabiegu. Oczywiście możesz miec szczęście i nie nieć żadnych problemów po - ale jak go nie będziesz miała to Cię kompletnie oleją. Twoja twarz - Twoje ryzyko. Moją opinię już znasz. pozdrawiam i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreski-jeszcze sie zastanawiam
Stefcia Ja jestem zainteresowana o Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawianka witaj, rozmawialysmy kiedys telefonicznie. O Tobie rozmawialm z moja znajoma lekarka -patologiem, dlatego uznalam, ze nie powinnas juz kombinowac z barwnikami z innej firmy. Powiedziala, ze czasem organizm odrzuca kolor, barwnik jako cialo obce i reaguje w sposób zaskakujący, to żywy organizm ( usta). Jesli klientka sie uprze a my poddamy sie presji i wykonamy zabieg, ponosimy konsekwencje- niezadowolona klientka, powiklania, przykrosci itp. Mysle, ze jesli stwierdzamy, ze cos moze byc nie tak a klientka sie upiera, to ja ufam sobie i nie zrobie nic przeciwko swoim przekonaniom. Stany zapalne, to powazna sprawa, uczulenia, alergia.....wszystko jasne. Pozdrawiam serdecznie :) A tak z ciekawosci co slychc z Twoimi ustami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o p. Agnieszkę z Piaseczna- którą mogę z czystym sumieniem polecić to podam adres stronki :) naturalnypermanentny.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
DO FANTA 79!!!! CZEMU ODRADZASZ METODĘ WŁOSKOWĄ? POMÓZ BO JA JUZ MAM TERMIN W PONIEDZIAŁEK,W DODATKU NA METODE WŁOSKOWA W SZARLEY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
la'Mbria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie robiłaś brwi?w warszawie?w jakim salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
nieszczęśliwie spaprana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pani Aga z Piaseczna jaka metoda robiła ci brwi????mam ogromna prosbe,czy fotke mozna brwi twoich???na poniedziałek mam termin do szarley :(.ale nie wiem c robić ,bo duzo złych opini dzis wyczytałam .a na metde włoskowa sie umówiłam .pomóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mainecooon77
Tez odradzam Sharley, nie potrafia tam robic wloskowej metody, chyba ze chcesz miec grube sztachety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1@o2.pl
chodzi mi w takim razie o P.Age z Piaseczna ze szkolnej( skoro odradzacie mi Szarley).Warto z reka na sercu isc.Prosze was kobietki. Czy ma mojego maila aneta1ola1@o2.pl wyslecie mi zdjecie waszych brwi u niej zrobionych???.z tego co czylalam jest was pare.bede bardzo wdzieczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto, odnoszę wrażenie, że b.się śpieszysz z tym zrobiebiem makijażu. Taka moja rada, odwołaj sobie poniedzialkową wizytę i doobrze się zastanów, poczytaj, poszukaj.... Naprawdę warto! Co do wloskowej to hmm... wierze, że efekt może być ładny po ale chyba tylko jako uzupełnienie jakiegoś braku w naturze. Edyta coś kiedyś pisała o odpowiednim rodzaju skóry też o ile się nie mylę. Jeśli są kobiety z kiepskimi swoimi brwiami to słabo... Czy włoskowa czy piórkowa, takie jest moje zdanie a jestem posiadaczką tej drugiej i od roku próbuje się tego pozbyć. Znajdz sobie dobry gabinet, nie nie... dobrą specjalistkę!!! i zrób delikatny cien. Może ktoś ma inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Fanta masz racje.ale nie spiesze sie,bo odwlekam to od 5 lat:(.w koncu mam dosyc rysowania sobie kreska,bo swoich nie mam prawie.a uwiez mi,ze przy moich czarnych wlosach,brak brwi- rano widoczny dobija mnie.wstydze sie przeokropnie,jak ktos rano przyjdzie do mnie.to widze jego pierwy wzrok na moj brak brwi.mam dosyc.od lat jest to moja zmora.i upatlam sie, ze koniec odwlekania!!!! Bo mi wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii70
DO HANIA80 Hej Haniu, wybieram sie w to samo miejsce to Ty na zrobienie makijazu ust, mam identyczne obawy jakie Ty mialas, wiec prosilabym Cie o ostateczna opinie. Z tego co pisalas jestes generalnie zadowolona. Mi rowniez za lezy na naturalnym wtgladzie, zeby makijaz nie "rzucal sie w oczy" i byl bardzo delikatny. Wielkie dzieki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Fanta masz racje.ale nie spiesze sie,bo odwlekam to od 5 lat:(.w koncu mam dosyc rysowania sobie kreska,bo swoich nie mam prawie.a uwiez mi,ze przy moich czarnych wlosach,brak brwi- rano widoczny dobija mnie.wstydze sie przeokropnie,jak ktos rano przyjdzie do mnie.to widze jego pierwy wzrok na moj brak brwi.mam dosyc.od lat jest to moja zmora.i upatlam sie, ze koniec odwlekania!!!! Bo mi wstyd! Jestem z Plocka.ale smialo moge dojechac do Warszawy.pomozcie.bo fajne opinie wyczylsm o pani Agnieszce z Piaseczna ze Szkolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to byś baardzo rozważnie wybrala miejsce, bo możesz przez kolejne 5 lat mieć koszmarek ;) i nie wiem czy przy niemal całłkowitym zaniku włoskowy makijaż to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Kurcze nie wiem co tobic.bo ma jutro msm termin do szarley.!!!:(.a cieniowsna metoda u nich jak sie sprawdza???.czy lepsza aga z Piaseczna? Pliska: (.bo od m5 lat non stop wypytuje i przekladam wizyty.a mam dosyc braku moich brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli jesteś z płocka to czemu szukasz w wawie? Myślisz że w stolicy robią ładniejszy makijaż? Aaaa i jeśli kilka osób zachwala na forum to samo miejsce to jest to mocno podejrzane, zakrawa na reklamę co gorsza autoreklamę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Wiesz Fanta.bo w plocku msmy tylko 2 zaklady tym sie zajmujace i porazka.to co widzialam po- koszmar.wiesz dlatego prosilam aby ktos wyslal mi zdjecie brwi robionych u tej p.Agi z piaseczna.bo czyjes opinie to malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Ale mimo zapewnien osob zachwyconych,nikt mi nie wyslal fotki aby sie pochwalic.wiec coz .. Pytam i pytam:( tylko gdzie tylko moge.a cisnie mnie termin jutrzejszy w Szarley na jakas metode,nie wiem jaka mialam nadzieje,ze doradza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
No niźle , Tyle czasu się zastanawiasz i szukasz, a chcesz dojechać do Wawy i skończyć w Sharley'u? Nawet nie wiesz do kogo tam trafisz. Tak jak Fanta mowi - obyś potem nie musiała pięć lat pozbywać się złego makijazu. My akurat cos już o tym wiemy, niestety. W warszawie jest kilka miejsc godnych polecenia, więc nie wyląduj w fabryce makijaży Sharley !! No i nie rób włoskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ograniczaj się kobieto jutrzejszym terminem! odwołaj go i szukaj dalej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
1tygrysek.to co mozesz polecic???skoro az tyle jest miejsc polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×