Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Ale zabawa, a mnie kto widzial???? hahahahaa :) Ja zmieniam wizerunek za 2 tygodnie, ciekawe jak bede oceniona. Prawde mowiac i znajac Pani, o ktorych mowa, przyznaje racje. NIestety. Edytka bylas super, dziekuje. Mam nadzieje, ze mialas dobra zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistkaaa
jeśli nie poszlo to znak, że stety niestety nie jest "dziewczyną" sponsora nagrody głównej... smutne, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
hej,czy to normalne,ze pigmant z brwi mi sie dokładnie mówiąc starł,jestem dwa dni po zabiegu brwi,starło sie na szerokość cm.jak debil wygladam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z targów
No to nie zła "dziewczyna" sponsora wygrała tym razem chłe chłe chłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tak istotnie nie poszło mi na targach. Miejsce niepunktowane poza podium. I nie wdaję się w szczegóły.Taka ocena organizatora i sponsora, nie mam na nią wpływu. Choć nie ukrywam i swoje zdanie powiem: pierwsze miejsce mnie zaskoczyło i powaliło jednocześnie. I Nie chciałabym nigdy tworzyć "takiego piękna" zbyt agresywne. Ale może teraz to się najlepiej sprzedaje??? Miałam też okazję poznać Acolor osobiście, przez moment i tyle pamiętam, że ma długie włosy. Cała reszta to emocje i trema ;) i też czasem trzeba się z tym zmierzyć ;) Moja modelka zadowolona, wygląda jak człowiek i za kilka lat gdy makijaż spłowieje też nikogo nie wystraszy. Makijaż został wykonany w taki sposób, że jeśli za kilka lat dopadnie ją starość i trzeba będzie korygować kształt np. brwi stosownie do przebiegu mimiki w mocno dojrzałym wieku, to będzie można zaproponować jej kilka alternatyw rozrysunku bez wchodzenie korektorów, rejuvi czy lasera. I to jest baaaardzo ważne, jeśli nie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Aneta 01 ale jak ci się starło? po 2 dniach już strupki ci się starły? przecież nawet nie zdążyły się dobrze wytworzyć? Opisz dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiii70 ja mam z pełnym wypełnieniem...haniaa80l@wp.pl wyslij mi nr tel toprzesle ci fotke zrobilam sobie z komóry, samych ust wiec nie smiej sie bo mocno zblizylam zebys dobrze widziała heh wiec wyszły duze usta :) aha na jednej ze stron jakies salonu kosmetycznego przeczytałąm ze korekte powinno sie robic nie wczesniej niz po 3-4 tyg od pigmentacji bo przez cały ten czas pigment sie ujawnia i chyba sie z tym zgodze bo w zeszłym tyg wydawały mi sie jasniejsze podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja Goral
Do Aneta1Ola1 Mam problem z wyslaniem zdjec z ipada. Nie widze opcji zalaczniki. Zadzwonilam do tej pani i ona nazywa sie Aneta Swatek. Ma katalog zdjec przed i po. Zawsze mozesz sie umowic to nic nie kosztuje. Ja bede probowac wyslac Ci moje zdjecia. Nie wiem czy mowa wyzej o tych samych mistrzostwach ale p. Aneta zdobyla w ten weekend vice mistrzostwo w makijazu. Ciesze sie tym bardziej ze do niej trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
tak Edyta,pani u której robiłam,dzwoniłam do mnie dziś i powiedziała,ze niby to normalne ,bo mam metodę cieniowaną,gdzie początek ten przy nosie ma być jaśniejszy cienia,a czym dalej brwi mają być ciemniejsze....a za 3 tyg mam mieć robiona metodę włoskową na tym cieniu,nie znam się na tym,nie wiem ,czy to normalne.Nic mi nie pozostało jak chyba uwierzyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
tak Edyta,pani u której robiłam,dzwoniłam do mnie dziś i powiedziała,ze niby to normalne ,bo mam metodę cieniowaną,gdzie początek ten przy nosie ma być jaśniejszy cienia,a czym dalej brwi mają być ciemniejsze....a za 3 tyg mam mieć robiona metodę włoskową na tym cieniu,nie znam się na tym,nie wiem ,czy to normalne.Nic mi nie pozostało jak chyba uwierzyć............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A ty widziałaś u innych osób jak wygląda metoda włosa położona na wcześniejszą metodę cienia? Boję się , że ten włos położony na mocniejszym etapie cieniowania zwyczajnie zleje się w jedną całość, a to może ci się nie podobać. Chociaż nie widziałam tego cienia i dlatego po 3 tygodniach po spłowieniu, może i będzie to jakoś grało wszystko razem. Na obecnym etapie nie jestem przekonana. Znam jedną dziewczynę, która pracuje taką metodą lecz nie miałam okazji oglądać jej prac na żywo, galerii też nie posiada. Jak będziesz miała wątpliwości możesz podesłać fotki brwi na maila edycjaj@op.pl Masz jeszcze 3 tyg do korekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii70
haniaa80, wyslalam ci maila, wielkie dzieki za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinapanna
dziewczyny miałam robiiony mp gornej i dolnej kreski po 1 razie było wszystko okn tylko kreski zroniły sie takie cieniutkie ze wymagały poprawy,. po drugiej sesji wychodzac od pani wudziała na swojej powiece siny kolor ale byłam pewna ze to skutek uboczny w postaci sikiana , Codizennie patrzyłam w lustro czekajac az zacznie schodzic bo z samych kresek byłąm super zadowolona ale mineły juz 2 godiznie a sinak jak by tak jest. I zaczynam podejrwac ze to rozlany barwnik;/ mam po prostu siną powieke jak ją bnardixej mecze to robi sie ciemniejsza a tak jest nieco mniej. ale cały czas sina połozenie cieni ja nieco kamufluje ale nie po to robiłam makijarz zebym sie teraz musiaął cały czas malowac;/ same kreski sa super ale co z tym cieniem. Jest prawie na całej pwioece taki niebieski kolor wygladam jakby miła siniaka albo pomalowane na niebiesko oczy. pomocy czy jest szansa ze to ni rozlany barwnik i zejdzie. a jesli juz rozlany barwnik to czy laser jest jedyną metodą? moze zblednie po jakims czaie. Skoro same kreski mają zblednąc to te cienie chyba tez zbledną i zejdą co??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Do wszystkich osób z 3miasta poszukujących dobrej linergistki i do Pań linergistek z prośbą o pomoc w zlokalizowaniu specjalistki:) Po moim nieudanym makijażu (historię niektórzy znają;)) postanowiłam, że najlepszym sposobem szukania dobrej specjalistki jest zagajanie babek z pięknym makijażem.Ano takową spotkałam ostatnio i powiedziała mi, że robiła u Pani Alicji w Krzywym Domku w Sopocie, niestety nic więcej nie mogła mi powiedzieć, bo nie znała nazwiska a tel nie miała przy sobie :( Tak więc polecam się nią zainteresować a jakby ktoś miał jakiś trop to proszę o cynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola
Do Sinapanna, a gdzie robilas brwi? Chodzi o miejscowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwie spaprana
do aneta ola nie zaglądałam tu jakiś czas podaj maila, mogę Ci podesłac swoje brewki, choc niestety ja miałam korekte i efekt nie jest taki piekny jakby mogl byc:( ale i tak jestem mega zadowolona bo moje brwi mialy kiedys niefajny kolor... ps zrobilam tez juz kreski i wreszcie jestem rano happy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
aneta1ola1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
NIESZCZESLIWIE SPAPRANA!.podalaje maila aneta1ola1@o2.pl, gdzie robilas teraz brwi,z ktorych jestes zadowolona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwie spaprana
do anetaola nie rozumiem... przecież pytałaś mnie o to przed chwilą, pare stron temu pisałam, nie wazne. Postaram się w weekend zrobic kilka fotek moze jakims lepszym aparatem i Ci podesłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Sinapanna to raczej będzie rozlany barwnik. Jeśli jest na powiece tuż nad okiem to raczej nie licz na laser, ponieważ lekarz nie będzie chciał wziąć odpowiedzialności za skutki uboczne . Jeśli jest to na końcu oka po zewnętrznej to można próbować przeciągnąć skórę na kość skroniową i rozbijać laserem na mniejsze cząstki . Decyzja i tak należy do lekarza. Inna sprawa jest taka, że błędnie rozumujesz wraz z innymi pokrzywdzonymi,że rozlane barwniki z czasem spłowieją jak makijaż na skórze. Niestety nie. Barwnik zamknięty w naczynku nie płowieje i nie ma się jak wydostać. A rozlał się bo ciśnienie rozproszyło go w głąb, w momencie uszkodzenia albo przebicia naczynka. To zostaje na zawsze. Chociaż kiedyś z ust linergistki usłyszałam , że czasem po 10, 15 latach znika. Ja mówiąc szczerze w tą teorię nie wierzę. Prawdopodobnie dlatego, że nie znam żadnej tak cudownie ozdrowionej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinapanna
to co moge z tym jeszcze zrobic. to jest na srodku powieki nad samą linią na obu oczach na jednym nieco mocniej, z daleka wyglada troche jakbym miałą połozone szero niebieskie cienie. matko to jest duza powierzchnia. Na laser sama sie nie zdecyduje bo za bardzo boje sie o wzrok. Matko czemu nie czytałam wczensiej o takich skutkach ubocznych . myslałam ze najgorsze co mnie moze spotkac to nie rowna kreska ktorą sie prawi albo zniknie za 5 lat a tu takie cos na całe zycie???!!!!! na szczescie nie jest to jakies mega mocne ale to widac a ja juz tymbardizej widze i nie cche tego miec do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka355
ma ktoś pigmenty biotouch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
hej,robiłam permanentny brwi 5 dni temu,schodza strupki(raczej taka błonka).A POD NIA ZERO SLADU PO MAKIJAZU.JESTEM TAKA ZŁA ,ZE SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.czy to normalne???czy to miesce ,w ktorym robiłam to kicha????a zaznacze,ze na drugi dzien po zrobieniu makijazu z jednej brwi starło sie na szer 1 cm całkiem,jakbym henne miała,dzwoniłam do tej pani i wtedy mówiłam ze te troszke to nie szkodzi,ale ja po paru dniach,widze ,że z mojego makijazu juz prawie nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eifel
Nie wyciagacie zadnych wnioskow stad macie rozlane barwniki ( zbyt agresywna pigmentacja wrazliwych oczu), brwi, ktore schodza, usta sinieja. Nie macie szczescia albo prosicie sie same o klopoty. Ja mam zrobione wszystko i wygladam jak milion dolarow. Widocznie szczescie mi dopisalo i rozum w wyborze. Dobrych gojen Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka forum
duzo racji dla poprzedniczki, ale mysle tez sobie, ze jak sie pojawia jakikolwiek problem to w pierwszej kolejnosci trzeba się skontaktowac z osobą, która nam robi zabieg, a nie szukac opinii i rozwiązan wsród niekoniecznie znających sie na rzeczy osób na forach, troche więcej zaufania, ja mam zrobione kreseczki juz dawno dawno ze 3 lata temu i na poczatku nie do konca bylam zadowolona, pamietam ze po pierwszym zabiegu niewiele zostalo, ale po drugim bylo juz pieknie, widac taka skóra, ale konsultowalam sie tylko z babką u której robilam i pamietam ze wtedy tlumaczyla mi ze róznie skory reagują, teraz szykuje sie na inne rzeczy i powoli rozglądam za kims sensownym, a właśnie ktos sensowny z okolic Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Obserwatorka a nie możesz sobie kolejnych partii zrobić u tej samej zaufanej już linergistki, która wykonała ci kreski? Po co szukać kogoś nowego;) Tym bardziej , że jak sama wspomniałaś ostatecznie byłaś zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta1ola1
Dokladnie Edyto!! Przechwalajacych sie jest tu duuuuzo.ja mam nadzieje,ze moje brwi po korekcie beda super.tym bardziej,ze poszlam w miejsce, podobno, ,godne polecenia- do ktorego namiaty mam od Was;);).a po to jest forum aby pytac; );). A nie krytykowac jedni drugich i madrzyc jak by sie wszystkie rozumy pozjadalo.bo sa tu fajne osoby,ktore duzo mi wytlumaczyly.i w koncu podpowiedzialy, gdzie sie wybrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka forum
do Edyty z wielką chęcią bym do niej się udała, ale zmieniłam miejsce zamieszkania i trochę mi za daleko było do niej, a teraz ta pani niestety wyjechała na stałe za granicę, nic to mam nadzieję, ze spotkam na ulicy moze kogoś kogo makijaż mnie zachwyci i spytam o miejsce, powoli zbieram pieniązki i moze w niedługim czasie będę posiadaczką kolejnych pięknych malunków na swej twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
obserwatorka, Edyta jest z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×