Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
A wiecie ile salonów (firm) proponuje makijaż permanentny w Warszawie? - 768 ! SZOK. A tutaj na forum ciągle pisze się o tych samych osobach ( salonach ). Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiace temu zrobilam makijaz permanentny brwi bez obowiazkowej korekty, poniewaz nie chcialam go juz po tygodniu... widac braki barwnika, przeswity, zmienia kolor....jestem umowiona na usuwanie laserem i tutaj pytanie do dziewczyn ktore usuwały ta metoda... czy koniecznie trzeba zgolic brwi ( włoski)? Pani u ktorej mam zamiar usuwac wspomiala o zgoleniu ich i jestem przerazona czy wogole usuwac ten makijaz przy poczekac az sam zniknie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Nie musisz golić włosów ale jak zostawisz to laser paląc barwnik , przepali także pigment we włosach. Będą białe i po wygojeniu byłoby dobrze zrobić henne. To jest czasowe przepalenie. Jak już chcesz usuwać laserem pigment to poszukaj dobry gabinet z dobrym sprzętem, bo lasery niskiej jakości mogą uszkodzić włos. Pytanie jakim laserem pracuje kobieta do której chcesz pójść. Czy pracuje na laserze medycznym czy kosmetycznym. Ważna jest tabliczka znamionowa urządzenia, a nie funkcje wypisane w folderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki makijaż permanentny robiony pierwszy raz i nie utrwalony drugą wizytą zanika w parę miesięcy. I dajcie temu spokój, bo mi skóra cierpnie, jak piszecie o laserze. Tutaj macie przeciwwskazania do zabiegu: http://laseroterapia.vgh.pl/news.php. To nie są zabiegi obojętne dla zdrowia. Można jeszcze skorygować ten makijaż metodą kamuflażu. Jest taka pani - artysta plastyk i linergistka, która koryguje te koszmarki robione przez niektóre kosmetyczki. Kontakt do niej znajdziecie na ww. stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym to na taki niechciany makijaż to stosuje się pilingi i kremy złuszczające i wybielające. Parę tygodni szorowania mydlem i będzie po makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=WKZKItSfrTw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolenka26
w poniedzialek robilam makijaz brwi i przy nawilzaniu wyciera sie naskórek i barwnik schodzi. Czy tak ma byc czy za mocno nawilzam. Tzn takie grudki ciemne zostaja na waciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi :) makijaz bedzie usuwany laserem Nd-Yag Q-switch Spectra, własnie codziennie stosuje peelingi, smaruje cytryna itp. srodki sa słabo zrobione ale kontury mocniejsze... mogłybyscie mi polecic jakis krem silnie wybielajacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Każdy zabieg ma wskazania i przeciw wskazania . I na pewno nikt zdroworozsądkowy , kto zna się na swojej pracy i jest osobą odpowiedzialną, nie wykona zabiegu, który budzi zastrzeżenia. Jeśli klientka będzie budzić obawy, to nikt na siłę nie będzie laserem usuwał niechcianego barwnika. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to ;kto będzie wykonywał zabieg i na jakim sprzęcie. Nawet najlepsza artystka plastyczka nie ukryje blamażu nie mieszczącego się w żadnym kanonie urody. Barwniki kamuflaże nadają się tylko do minimalnych korekt ( najdłużej schodzą...jeśli w ogóle, miejsca te nie opalają się, zostaje jasne miejsce i po czasie korektory mogą także zmieniać kolor na niechciany, a nawet współgrać z kolorem położonym wcześniej). Owszem pierwszy raz poprowadzony lekko, bez korekty ,może wypłukać się w kilka miesięcy. Są jednak prace, które od początku zapigmentowane są siłowo i nie chcą wyłuszczyć się nawet po miesiącach. Trudno ocenić z pisania post na post nie widząc pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakaś sybstancja/pigment/cokolwiek co wyciaga kolor po nieduanym makijazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kremów wybielajacych , to dobre są te na piegi. Alantan PLUS (krem) też pięknie wybiela. Ja stosuję go kilka razy w tygodniu profilaktycznie i bardzo poprawia mi urodę. Pięknie nawilża, złuszcza naskórek i łagodzi podrażnienia. No i kupuje się go za 7 zł w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra _Kowalska
W mojej opinii na forum pojawia się coraz więcej informacji o nowej rewelacyjnej metodzie rodem z włoch pt. BIOTEK Opinie mają to do siebie że często na forum mają reklamować daną markę. Tak też było w moim przypadku. We włoszech udałam się do salonu firmowanego marką Biotek w polsce znajdziecie tę metodę pod adresem http://www.biotekpolska.pl/?gclid=CMPG8P7R1MICFSPmwgod1jUAhw i efekt po wykonaniu usługi był straszny. Podczas zabiegu kontur ust z wypełnieniem czułam się jakby mnie jakiś rzeźnik kaleczył tępą igłą, a sam barwnik rozlał się od razu po samym zabiegu. Uważajcie bo Biotek tak jak wszystko co włoskie jest gównem opakowanym w ładne pudełeczko. Pozdrawiam wszystkie Panie a sam makijaż wykonany inną metodą nie będę jej tu reklamować po prostu rewelacja! Na chwilę obecną mam brwi metodą włoskową, oraz usta. Zbieram na kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Też przerobiłam Biotek. Moje zdanie jest takie: Jeśli przychodzi ktoś na odświeżenie, bo miał wcześniej mp innej firmy to pigmentuje się całkiem ok i kolor jest zadowalający. Lecz kiedy to jest pierwsza pigmentacja na czysto" ...to kolory słabo wchodzą, marny efekt i musiałam się dużo namachać igiełką. Firma twierdzi , że te pigmenty sprawdzają się na ich urządzeniu najlepiej. Tylko to urządzenie jest wg mnie marniutkie i wygląda tandetnie. Tyle tylko dobrego, że dwa kolory które sobie upatrzyłam do brwi, nie wybarwiały się na jakieś tam czerwone lub róże albo pomarańcze. No ale nasycenie barwy słabe. Taka jeszcze uwaga. Jeżeli ktoś życzy sobie mega naturalnego koloru brwi, to powinien być zadowolony. Co do palety barw to tylko włoski folder oddaje kolor w miarę rzeczywisty. Polska paleta jest z kosmosu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Prywatna prośba do dziewczyny z postu wyżej. Czy możesz do mnie napisać na priva maila edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zawsze polecam Panią Aleksandrę Górecką z Międzynarodowego Instytutu Makijażu permanentnego. Ma świetną technikę, nie spotkałam się jeszcze z osobą, która byłaby niezadowolona z jej pracy. http://aleksandragorecka.com/galeria/ Biotek to silna marka, ale z jakichś względów nie pokazują za dużo z tego co robią. Dobry linergista nie powinien się wstydzić swojej pracy i Pani Aleksandra się nie wstydzi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam makijaz permanentny......ja robiłam makijaz permanentny brwi u pani marty czerkawskiej.i jestem w 100 procentach zadowolona.jest wykonany perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rdorota5 Możesz mi dać namiary na tę dziewczynę z Konstancina ?zdecydowałam się na makijaż i chętnie bym się do niej zgłosiła (mieszkam w Konstancinie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGDA
Dziewczyny przestrzegam Was przed robieniem makijażu po taniości - a już na pewno przed wszelkimi gruponami i innymi upustami 60%. Dobry makijaż permanentny nie może być tani, bo to wszystko kosztuj*****arwniki dobrej jakości są drogie, dobry aparat też swoje kosztuje. Ja niestety głupia byłam i połasiłam się na promocję, a później dwa tygodnie przepłakałam w domu bo wstyd było komukolwiek się pokazać na oczy! Ja nie mam praktycznie swoich brwi więc samo usunięcie tej tragedii z czoła też by nic nie dało, więc zaczęłam szukać kogoś kto poprawia zepsute makijaże no i znalazłam. Sam proces usuwania trwał ponad miesiąc - każda wizyta była dosyć bolesna i sporo kosztowała także pomyślcie dwa razy zanim będziecie chciały oszczędzać na zabiegach wykonywanych na twarzy, bo później może się okazać że trzeba będzie zapłacić podwójnie. Nie szukajcie 'byle taniej' wybierzcie sprawdzoną osobę - ja do p. Agaty Świeckiej pojechałam specjalnie do Warszawy żeby uratowała moją twarz a gdybym pojechała do niej od razu a nie poszła gdzieś byle taniej oszczędziłabym dużo pieniędzy, nerwów i wstydu. Nie dajcie się naciągać drogie Panie niekompetentnym ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Z miłą obsługą i profesjonalnym podejściem spotkałam się w Pracowni Makijażu Permanentnego u pana Patryka Walęgi. Jednak co jak co, ale mężczyzna wie lepiej jak wydobyć z kobiecej twarzy naturalną urodę. Zwłaszcza, że pan Patryk jest artystą plastykiem, wizażystą, więc wie na czym powinien polegać dobry makijaż. Cenowo myślę, że jak na warszawskie stawki nie jest źle, cały cennik jest dostępny online na www.pigmentacja.pl . Możesz sobie porównać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czadowe brwi
Rasowe i czad brwi robi tylko Czerkawska ze Szczecina ! Fb enklawadayspa Sama ona jest klasa babka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia233
Dziewczyny, u kogo/gdzie kupię oryginalne barwniki biotouch? Chciałabym sobie zamówić więcej tych barwników po 3ml żeby zobaczyć z którymi się polubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia. Zabieg wykonany w klinice Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/) w Warszawie. Zdecydowałabym sie jeszcze raz na pewno. To taka oszczędność czasu rano, jestem naprawdę pod wrażeniem. Mała zmiana a mega efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy!!! Robiłam makijaż permamentny na brwiach po korekcie drugi dzień mam skorupę, mimo tego że smaruje odpowiednim kremem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy barwniki firm Purebeau, Swiss Color i Goldeneye Coloressence sa dobre? Nie wiem ktory gabinet bedzie najlepszy. Panie z recepcji zachwalaja wszystkie barwiki, ze sa trwale i dobre. Mam dylemat gdzie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaAla
Pewnie większość z Was zachwala tutaj permanentny, a ja mam pytanie z innej beczki, gdzie da się to usunąć, bo ze swoim dosłowniej jak Breżniew wyglądam. Brwi porażka. Proszę o radę osoby z Warszawy i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś ma opinię na temat firmy Imperium Zdrowia i Urody w Józefowie k/w-wy. - jakieś doświadczenia w m.p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarze tej firmy o którą pytasz, ale wiem,że świetny makijaz permanentny robią w http://medicor.krakow.pl/ :) Kolezanka jest po i wygląda rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×