Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś miał doświadczenie makijażem permanentnym wokół otoczki piersi? Pytam gdyz jestem po powiększeniu piersi i ciecie mam wokół otoczki. Chcialam ukryc te blizny czy ktoś tak robił? Czy warto? Jak to wygląda cenowo? Gdzie mozecie polecic dobrego specjaliste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna zrobic mikropigmentacje skory glowy? Mam przerzedzone wlosy na zakolach i najlepszym rozwiazaniem dla mnie jest wlasnie mikropigmentacja. Niestety nie spotkalam jeszcze nikogo kto robilby taki zabieg. Czy zwykla lingeristka moze wykonac taki zabieg czy musi to byc lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medyczna pigmentacji. Zapraszam. Zadzwoń bedzie wygodniej. Odpowiem na pytania lub cos doradze :)510289689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panie, które chciałyby zrobić bądź poprawić makijaż pernamentny. Ja kilka lat temu zrobiłam usta w bardzo dobrym i poleconym w Warszawie salonie. Niestety usta nie zostały do końca dobrze zrobione. Miałam ciemniejsY kontur od wypełnienia oraz niestety z jednej strony ust mocna kreskę a z drugiej juz ładna przechodzącą w cieniowanie. Bardzo mnie to martwilo. Miałao sie wszystko wyrównać , No ale niestety tak sie nie stało. Moja przyjaciółka tez została namoczoną do innej pani na kreski górne. To co zrobiona z jej oczami nie da sie opisać. Po wielkim załamaniu i szukaniu ratunku trafiła dopadnie Ani Paczuskiej - Paulinskiej firma Akolor, która uratowała jej oczy wybarwiajac to co miała. Trwało to długo ale ma teraz wreszcie oczy. Ja tez trafiłam do Pani Ani i jestem zachwycona moimi ustami. Po pierwsze zostały pięknie poprawione a po drugie wspaniałe dobrany kolor. Dziewczyny pamiętajcie to jest nasza twarz , bardzo ważne do kogo traficie. Tylko dobry profesjonalista dobierze kolor i odpowiedni kształt . Ważne tez sa materiały skąd pochodzą. Naprawdę polecam panią Anie , ona jest artystka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam jeszcze napisać , ze znam wiele osób co było u Pani Ani i sa zachwyceni!!!!! W poniedziałek wzięłam moja mamę która bardzo sie bała bólu bo wcześniej robiła juz kreski i cierpiała. Tym razem u Pani Ani nic nie bolało. Dodam jeszcze , ze Pani Ania oprócz profesjonalizmu jest tez wspaniała ciepło i miła osoba. Atmosfera przy zabiegu jest cudowna!!!!! Dziewczyny pamiętajcie Akolor !!!! Tylko tam róbcie zabiegi a na pewno będziecie zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robioną oprawę oka metodą taffy (http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-kosmetyczne/makijaz-permanentny-metoda-taffy/). Zdecydowałam się na taki zabieg, bo strasznie źle znoszę ból,a to podobno jedna z lepszych metod. Powiem tak. Szczerze mówiąc zdecydowałabym się na ten zabieg za każdym razem, bo to niesamowicie wygodne jest. Wstaję rano to z malowania zostaje mi tylko nalożyć podkład i wytuszować rzęsy. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akolor14: Prosze o info na forum odnosnie mikropigmentacji skory glowy. Wiem, ze taka mikropigmentacja utrzymuje sie 1.5-2 lata i po tym czasie nalezy ja powtorzyc, koszt 700-3000 zl. U mezczyzn z krotkimi wlosami efekty bardzo dobre (ogladalam zdjecia), natomiast u kobiet nie wiem, bo zadnych zdjec nie widzialam. Ja mam dlugie wlosy, a zakola bardzo przerzedzone. Chcialabym ta mikropigmentacje, ale nie w formie kropeczek, tylko bardziej kreseczek (cos jak makijaz permanentny brwi metoda kreskowa). Szukam oczywiscie gabinetu, ktory ma doswiadczenie i juz takie zabiegi wykonywal, nie chce byc krolikiem doswiadczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi dziewczyny czy lepiej jest najpierw robic makijaz permanentny ust, a pozniej ostrzykiwac np. kwasem hialuronowym czy najpierw powiekszenie ust a potem makijaz? I ile trzeba czekac po makijazu na powiekszenie ust lub na odwrot? Mozna to zrobic w ciagu 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikropigmentacje medyczna głowy ikonostas jest identyczna. Kobiety zadziej ja wykonują. Metody sa rożne i do ustalenia. Jesli mozesz mi zdjęcie wyslac o czym rozmawiamy, bedzie mi łatwiej doradzić. akolor14@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw permanenty a pozniej medycyna estetyczna. Korekta po miesiącu i około półtora miesiaca do 2 trzeba odczekać aby powiększyć usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o makijażu permanentnym wokół otoczki piersi? Jestem po operacji piersi i chciałam ukryc blizny. Czy to dobry pomysł? Jak to wygląda cenowo? Gdzie warto zrobić? Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoczka piersiowa to medyczna pigmentacja, do tego zabiegu sa specjalne barwniki. Pozytywny zabieg. Ja zmieniałyśmy nawet kolor klientce otoczki i sutków, taki miała kaprys. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cena za zmiane koloru otoczki? Gdzie mogę szukac dobrego specjalisty? Ile od operacji mozna taki makijaż wykonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o cene za zmiane kolory otoczek i skutków. Bede wdzięczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Tydzien temu zrobilam makijaz permanentny brwi i juz chcialabym sie ich pozbyc! kolor wyblakł do ciemnego grafitu a mialy byc brazowe (jasny i ciemny braz wymieszane), raczej korekty nie bd robic... czy szybciej zejda? jak moge to przyspieszyc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
Co do ceny i tematu otoczki. Pigmentacji piersi prosze o kontakt na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akolor14 podaj prosze meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie robiłaś ten makijaż permanentny, że tak szybko wyblakł? :O Moja siostra robiła w rzeszowie w jakimś nowym salonie na bernardyńskiej i efekt ma świetny i naprawdę długo się jej już trzyma. Mnie kusi zrobienie brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialabym zeby mi jak najszybciej zeszedł, mam metoda cieniowania i strasznie mi to nie pasuje mam rzadkie brwi... nie bede robic korekty raczej jakies kwasy i wszystko inne zeby przyspieszyc złuszczenie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze mi powiedzieć czy do roku zejdzie mi ten makijaż? ( bez korekty) czy rozważać usuniecie laserem? z góry dziekuje ze odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalolor14
Prześlij zdjęcie brwi, dopiero po zobaczenia koloru mozna cos określić, przybliżyć. Nie mozna dać jednoznacznej odpowiedzi, czy zejdą brwi, kolor do roku. Składa sie na to wiele czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczenia innych są ważne, ale mikropigmentacja to poważny temat. Jest taka strona: http://mikropigmentacja.vgh.pl/news.php i tam jest telefon. Odezwie się bardzo miła pani, która odpowie na każde pytanie i wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liść Laurowy
Jak Kraków to polecam Salon Odrodzenie. W sobote robiłam brwi i kreski. Wczoraj miałam rano spuchnięte trochę oczy ale dziś już jest fanie. Czekam jak wszystko sie wygoi i później korekta. Podsumowując moją wizytę sobotnią to jestem pod wrażeniem podejścia. Cały czas kontakt i tłumaczenie. Nawet najmniejsze zmiany były mi wcześniej pokazywane. Cały czas miałam kontrole nad całym zabiegiem. Trochę sie naczytałam na forum że niektóre Panie ustalają kształt, robią i pokazują końcowy wynik. Strasznie się tego bałam. Trafiłam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta74
Witam, poczytałam sobie i wypowiem sie jako osoba która to robi, bardzo ważne jest aby nie sugerować sie niska cena aby zaoszczędzić bo to jest twarz i nie robi sie tego na kilka dni a kilka miesięcy, bardzo ważny jest produkt i dobranie odpowiedniego koloru do fototypu danej osoby, jesli wybieramy kolor do brwi pod uwagę bierzemy kolor skory i kolor włosków, jesli usta to kolor skory i kolor ust oraz kolor jaki nam sie podoba. Nie dla każdego fototypu każdy kolor jest odpowiedni, dziwne przebarwienia sa spowodowanie nie odpowiednim doborem koloru. Każdy kolor składa sie z wymieszanych 3 lub 4 kolorów (to tak jak tusz w drukarce) dlatego dla osób co maja skórę z przewagę koloru czerwonego trzeba dobierać barwniki z przewaga zielonego aby zneutralizować czerwień i aby nie było dziwnych przebarwień i odwrotnie. Dlatego warto zaufać osobą które na spotkaniu wytłumaczą na czym to polega i poświęca kilka minut na dobranie odpowiedniego koloru. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena zabiegu nie zależy od tego, czy linergistka jest lepsza, czy gorsza, ale głównie od tego, jaki czynsz płaci się za wynajmowany lokal. Tak jest przynajmniej w Warszawie. Jak patrzę na te zdjęcia kobiet po zabiegach w renomowanych salonach, to śmiać mi się chce. Przecież to jest antyreklama. W jednym z salonów wszystkim kobietom malują takie same plemniki zamiast brwi i na dodatek szarym kolorem, który pasuje wyłącznie do siwych włosów. No ale, jak się drogo zapłaciło, to trzeba wszystkich przekonywać, że jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta74
Tak zgadzam sie cena za czynsz owszem, ale produkt wysokiej jakości kosztuje i to bardzo sporo, oprócz tego igły itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta74
Pozatym każdy klient ma prawo zapytać o markę produktu i oczywiście zobaczyć, każdy ma internet i moze sobie sprawdzić, sa zdjecia przeważnie sie fotografuje przed i po klientki wiec juz tu mozna stwierdzić czy ktoś to robi dobrze czy wyjdzie z plemniczkami zamiast brwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigmenty są ważne i należy stosować takie, jakie zażyczy sobie klientka. Poza tym w dokumentacji danej osoby powinno się wpisać, jakiego pigmentu użyto do zabiegu. Ale końcowego efektu u danej osoby nigdy się nie przewidzi. Ten sam pigment będzie inaczej wyglądał u różnych osób. Np. pigmentacja sutków. Jedna kobieta ma sutki różowe, a inna brązowe. Po wprowadzeniu pigmentu efekt jest różny. To samo z makijażem ust. No i kwasowość organizmu ma również wpływ na kolor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×