Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Monika z Zabrza
Miesiąc temu również robiłam brwi w studio Hollywood w Gliwicach - wyszły bardzo naturalnie. Efekt 2dniowej henny został uzyskany. Super! Polecam. Troszkę bolało ale da się przeżyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mam pytanie. Dwa dni temu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi. Zastanawiam się czy mogę wypić drinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same abstynentki??? Przecie- człowiek nie wielbłąd:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikuu88
Ja robiłam taki makijaż we Wrocławiu w Klinice Urody Szwedo Group www.klinikaurody.net.pl :) jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika90wroclaw
przyznam szczerze, że ta klinika o której wspomniała koleżanka wyżej - www.klinikaurody.net.pl we Wrocławiu oczywiście, jest faktycznie godna uwagi. Sama wykonywałam u nich makijaż permanentny i jestem zadowolona. mają dobre ceny, a zabieg jest wykonany profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńkaduża
potwierdzam studio Hollywood w Gliwicach. Warto przyjechać nawet z Wrocka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważyłam się w końcu na makijaż permanentny dzieki mojej koleżance, która jest we Wrocławiu kosmetyczką i sama polecała – zobaczyłam, jak efekty takiego makijazy wyglądają na niej i to mnie przekonało :) trafiłam na wspaniałą Panią Edyte Markowicz z Keramedu, która wyjaśniła mi co po kolei będzie robic, jak będzie wyglądał zabieg. Dobrałyśmy pigmenty, ustaliłyśmy kontury i potem już dostalam znieczulenie miejscowe. Sam zabieg był ok., zniosłam bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Salon Odrodzenie - Ja tam robiłam, cała moja familia i grono koleżanek. Wszystkie zadowolone. Jako pierwsza ja poszłam a później już cała reszta :) Własnie jestem po odświeżeniu brwi po 4 latach. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamińska
Ja byłam tylko na brwiach, jakoś na ustach się boję ;P na brwiach to super wyszło. Powiedziałam kosmetyczce w salonie piękności N25 w warszawie, że chce naturalnie, a nie tak sztucznie to wyszło fajnie. Cały czas się pytała czy boli,czy wszystko ok.To chyba zależy na kogo się trafi. Raz poszłam do jakiegoś tam saloniku i jak zapytałam o cenę i czy to boli, to się na mnie spojrzeli z taką pogardą, że wyszłam. Chyba nie rozumiała Pani,że mam prawo się bać takiego zabiegu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaMN
Mam zrobione brwi i usta w Extravaganza Wy-SPA Urody w Warszawie i efekt jest bardzo fajny. Usta są pełniejszy a mojej brwi w końcu widać:)W dodatku w salonie tym panuje tak miła atmosfera,że nie che się stamtąd wychodzić. Dla mnie rewelacja:)http://www.extravaganza-wyspa-urody.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1212
A czy któraś z Was była na makijażu permanentnym na ul. Biały Kamień w Warszawie? To się chyba nazywa centrum makijażu permanentnego biotek. Zastanawiam się nad zrobieniem kreski, a mieszkam w tej okolicy, więc byłoby wygodnie. Chciałabym tylko podpytać o jakieś opinie o tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardoz dobre doswiadczenia z makijazem trwalym. Mialam bardzo fajnie i starannie zrobiony w http://medicor.krakow.pl/ i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny to dobra alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpb
Witam, we wtorek jestem umówiona na makijaż permanentny brwi. 10 lat temu ( mój wiek : 11 lat - dojrzewanie) miałam usuwane pieprzyki , lekarz wyciął je z tzw ,,korzeniami'' - pewnie aż do skóry właściwej. Pojawiły mi się bliznowce, w miejscu zszycia rany. Stąd moje pytanie - wiem ,że są przeciwwskazania do wykonywania makijażu - kiedy osoba ma takie skłonności... Jakie mogą być konsekwencje wyk. tego makijazu ? W miejscu pigmentacji mogą pojawić się blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Pytanie dlaczego pojawił się bliznowiec, czy skłonność skóry, czy może szwy były za szybko zdjęte, a może zaraz po -miejsca były smarowane Cepanem lub innym kremem na wyrównanie blizn. Jeśli makijaż zostałby wykonany delikatnie , powierzchniowo, owszem krócej utrzymałby się na skórze ale bliznowiec nie grozi nawet na skórze skłonnej. Chyba, że brwi lub skóra obok usiane są tkz. kolagenozami, to owszem mogą się powiększyć i raczej nie należy ryzykować, bo po latach może się to przerodzić w rakową tkankę. Może nie musi ale dermatolodzy przestrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpb
Szwy zdjęte były po 7 dniach, potem smarowane dermatixem , odrazu po zdjęciu szwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpb
Dodam też , że pieprzyki znajdowały się na klatce piersiowej, obok obojczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie: powiedzcie mi czy makijaz permanentny mozna tez wykonac na skorze glowy? Mam bardzo rzadkie wlosy na zakolach i pomoglby cos np. makijaz metoda kreskowa/piorkowa? Brwi mozna tak robic, a wlosy? Nie slyszalam o tym, zeby ktos w ten sposob wlosy zageszczal, ale moze? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
I zaraz po zdjęciu szwów były smarowane kremem na blizny? Trochę szybko, dlatego zrobił się bliznowiec. Zwyczajowo smaruje się po kilku tygodniach od zdjęcia szwów, właśnie po to aby uniknąć powikłań. Taką wiedzę mam ja od moich znajomych chirurgów. No cóż... i tak już po ptakach" Z tego faktu nie powinnaś wyciągać wniosków, że masz skłonność do powstawania bliznowców. Zwyczajnie za szybko smarowano dopiero co zagojone rany. I stąd ten defekt. Nie mniej jednak zawsze możesz dodatkowo skonsultować swoją decyzję z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Można wykonać na skórze głowy i wykonuje się takie zabiegi. Inna sprawa czy ty będziesz zadowolona z takiego zabiegu. Dla mnie to nie będzie nic innego jak pokolorowana skóra na zakolach, nie ważne czy w postaci cienia czy linii przerywanych czy kropek-punktów. Po czasie kolor będzie się zmieniał co może dawać wyrazną różnicę między włosem i skórą. Pytanie czy farbujesz włosy? Zasada działania pozostaje ta sama, ale trudniej dobrać odpowiedni kolor. Wiesz w aptece możesz kupić Loxon 5% do pryskania i wcierania w zakola. 2% odradzam jest za słaby. Pierwsze efekty i tak po kilku miesiącach codziennego wcierania i nie każdy je widzi. Bo też pytanie skąd zakola, na jakim podłożu. Kiedyś był na receptę teraz u nas można już kupić bez, ale czy u ciebie w mieście tak samo to nie wiem. i wiem, że pojawiły się odżywki analogiczne do rzęs i brwi, tu stosowane na głowę owłosioną( a raczej brak owłosienia) czy dostępne są w sprzedaży ? nie wiem, bo moja klientka sprowadzała to ze stanów dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM1
Mam pytanie: Kolejny raz próbuję zrobić kreskę na górnej powiece, ale krew i limfa lecą tak bardzo, że barwnik nie chwyta. Na dolnej jest wszystko ok. i mam piękną kreskę. Czy znacie jakąś metodę na powstrzymanie krwawienia tak żeby makijaż się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz odnosnie makijazu permanentnego na skorze glowy. Zakola pojawily sie u mnie juz kilka lat temu. Nawet Loxon 5% nie pomogl. Widocznie lysienie androgenowe. Edyta LtL: Czy moglabys sie dowiedziec od swojej klientki jaka to odzywka do wlosow z USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Hair ADVANCED by Revitalash. Hair Conditione. W polsce podobno też jest już dostępna tylko drożej wychodzi niż bezpośrednio ze Stanów. I są podobno różne wersje, ona miała piankę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMoniga
Do gośćM1: co to znaczy płynie krew ? Makijaż permanentny ma być wykonany prawidłowo w naskórku a tam nie ma naczyń krwionośnych więc skąd ta krew? Może osoba która wykonuje ten zabieg u Ciebie pracuje na górnej kresce zbyt krótko. Dolna kreska jest zwykle dużo cieńsza od górnej. Wzmacnia się zwykle ten sam obszar kilkakrotnie. Górna wymaga większego nakładu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annna85
Hej! Kilka dni temu robiłam sobie makijaż permanentny ust u Pani Agnieszki Banach w Poznaniu (Gabinet Naturalis), to był mój pierwszy raz i do teraz co chwilę patrzę się lustro i nie mogę nadziwić jak ładnie wyglądam: Do tego Pani Agnieszka to przemiła, profesjonalna osóbka. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po makijażu permanentnym brwi i kresek u Pani Małgorzaty Gajewskiej Didiuk która przyjmuje w Salonie Odrodzenie. Super efekt, jestem zachwycona, nie mogę się doczekać jak się wszystko wygoi. Jeszcze czeka mnie jeszcze jedna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Wpadłam sobie tu po długim czasie zobaczyć co słychać. Przejrzałam dwie ostatnie strony i w zasadzie nic się nie zmieniło- wszechobecna autoreklama ;) no ale cóż...jakoś trzeba łapać te klientki. Dodam, że z moich koszmarków dawno zostało już tylko wspomnienie...ktoś pisał, że nie ma wywabiacza..a no jest:) Przy okazji pozdrawiam Edytę LTE, pojawiał się tu ktoś z linergistek/ klientek z 3m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
A czym miałaś wywabiane, bo obecnie dobry laser o odpowiednich parametrach i mocy, sprawdza się najlepiej. No ale może ty masz inne doświadczenia lub nie mogłaś mieć laserem usuwanego mp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×