Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość M_wieczorek
Jakiś czas temu zrobiłam makijaż permanentny w Skin Studio w Łodzi brwi moje i mojej mamy wyszły pięknie! Przed zabiegiem został ustalonny kolor i kształt brwi (pani Ania narysowała brwi kredką i pytała czy taki kształt mi odpowiada, dopiero gdy szczegółowo było wszystki narysowane zaczęłyśmy zabieg). Fryzjerka w salonie też jest bardzo miła, gadatliwa. Teraz planuje zrobić usta (juz odkładam pieniądze). Moje brwi sa nawet na ich stronie na facebooku (trzeba wpisac Skin Studio i sie wyswietla wszystko :):) Pozdrawiam p. Anie i Kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhafez
A ja zdecydowanie nie polecam Pani Wiolety Drożdż. Kreski na oczach po dwóch miesiącach sa koloru zielonego. Koszmar. Nierówne i rozlane. Konsultowalam swój makijaż wykonany u Pani Violetty z mistrzynią Polski w Long Time Liner 2014 i potwierdzila moje przypuszczenia, ze makijaż jest spartaczony. Po pierwsze Pani Drożdż używa jakis chińskich barwników bo te z Long Time Linera sie nie rozlewaja jak moje kreski na powiekach. Skandal i żenada. Za takie cos Pani Wioleta powinna stracic licencje. Nie mówiąc juz o tym, ze wprowadza klientki w błąd na swojej stronie facebookowej. Zdjęcia w tle sugeruje, ze zostala mistrzynią Polski w makijazu permanentnym 2014 a to mija sie z prawdą. Po pierssze zajęła 3 miejsce ale na targach w niezależnym konkursie! No cóż arogancja i pieniadze wypalaja ludzi zawodowo. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Szczerze mówiąc to wszystkie konkursy o nazwie Mistrzostwa Polski mp są organizowane przy targach kosmetycznych i nigdy indywidualnie. Więc każdego roku mamy kilka mistrzyń. Zależy czy były to targi wiosenne, czy jesienne, w Warszawie czy w Gdańsku lub Krakowie. Taką imprezę może zorganizować każdy, dosłownie. Wystarczy wykupić miejsce u organizatora targów i poinformować czego dotyczyć będzie prezentacja. No i wypada mieć jakieś nagrody dla zwycięzców;) Tak na marginesie, nie zagłębiając się w powyższy post, to powiem od siebie, że każdym barwnikiem można zrobić wylew, zacieki, rozproszenie pigmentu, pomijając wielkość cząsteczki pigmentu i nie trzeba się specjalnie starać. Ale jest prawdą, że bywają pigmenty, którymi robi się to gwałtownie, bo nie są stabilne . A faktem jest też niestety to, że Kajal i Kajal Dark z Longa, często po czasie robią się granatowe lub atramentowe i dziewczyny chcąc uniknąć takich problemów, dodają odrobiny brązu aby uciec od tego. Nie zawsze to pomaga lecz uczciwie trzeba powiedzieć, że dużo zależy od skóry powiek. I czasem lepiej odradzić klientce kreski, bo z góry wiadomo czym się to skończy;(( Dziewczyny nie czarujmy się ,nie ma na rynku idealnej firmy, która ma całą gamę kolorystyczną bez wpadek. Wszyscy wielcy twórcy pigmentów, nieustannie się starają i tworzą ,ale jak coś nie wypali to w pierwszej linii linergistka dostaj***aty. Nie zmienia to faktu, że zielonych kresek nie chciałabym wcale i przykro mi, że kobiety z takimi chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo długo wahałam się, czy zrobić makijaż permanentny brwi. Włos mam ciemny, ale brwi są rzadkie.. Miałam dość malowania ich codziennie kredka, nie zawsze też wychodziło to dobrze :P Zdecydowałam w końcu, że pójdę do dobrej kliniki i zaryzykuje. Trafiłam od razu do Derma-Clinic Dr Orlitz. Pełen profesjonalizm, lekarskie podejście nawet przy tak błahym- wydawać by się mogło- zabiegu. Sam zabieg przeszłam bardzo dobrze, ale miałam pewne problemy z gojeniem się skóry w tym miejscu, ale też mogłam liczyć na lekarzy z kliniki. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo wybieram się na makijaż permanentny brwi. Jeszcze nie wiem którą metodą - piórkową czy cieniowania. Ale najbardziej obawiam się tej opuchlizny i zaczerwienienia. Następnego dnia muszę iść do pracy. Nie mogę wyglądać jak upiór bo pracuje z klientami. Czy możecie mi powiedzieć czy jest mocna opuchlizna i zaczerwienie czy będę mogła wyjść z domu? Dziękuje za rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brwi wygladaly juz przyzwoicie po kilku godzinach od zabiegu. Drugiego dnia bylam w pracy i nie bylo nawet najmniejszej opuchlizny ani zaczerwienienia. Moze u Ciebie tez tak bedzie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o makijaż permanentny brwi to raczej na następny dzień brwi nie powinny być spuchnięte, ale w dużym stopniu zależy to od firmy na której pracuje lingeristka i najlepiej jest do niej przedzwonić i się zapytać :). Z mojego doświadczenia brwi wykonane firmą Long-Time-Liner nie puchną. Pozdrawiam Katarzyna Liera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M11
Ja miałam robiony makijaż permanentny brwi trzy razy i rezultat był bardzo słaby. Po pół roku już nic nie było widać. Kolor szary a nie brązowy, jak chciałam, ale już wiem, że nikt tego nie przewidzi. U każdej osoby ten sam barwnik będzie wyglądał trochę inaczej. Reakcja po zabiegu, to sprawa indywidualna. Opuchlizna jest większa lub mniejsza. Jeżeli linergistka zrobi to dokładniej i głębiej, to opuchlizna będzie większa, ale rezultaty lepsze. Po zabiegu trzeba unikać wody, brwi smarować żelem nawilżającym i nie wolno stosować kremów z witaminą A ( retinol ) , bo nacierpisz się, a skóra złuszczy się i szybko wyblaknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam i zrobiłam
Byłam i zrobiłam sobie kreski i brwi. Wow nie mogę wyjść z podziwu jaka to wygoda. Jestem szczęśliwa, bo nakładam tylko fluid, błyszczyk i wychodzę do pracy. Polecam Salon Odrodzenie a wam dziękuje za opinie które zamieszczacie. Nie znalazłabym się tam gdyby nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie nieudanego permanentnego to nie tylko usuwanie laserowe wchodzi w gre. Można także wyciągnąć pigment wyciągaczem kolory COLOR LIFT. Mi o tej możliwości powiedziała koleżanka, kiedy pokazałam jej swój niezbyt dobrze zrobiony permanentny. Wiem, że w gabinecie Perfect Glamour można poddać się takiemu wyciąganiu koloru, mają tam na to jakiś specjalny certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolamaczek
Taki makijaż to świetna sprawa. Rano nie muszę wcześniej wstawać i męczyć się z malowaniem twarzy w łazience. Przed zdecydowaniem się na taki zabieg dużo czytałam, wiele cennych informacji znalazłam na biotekpolska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa podłamana
Witajce, jestem początkująca stąd moje pytanie szukam idealnych barwników tych najlepszych już różnych próbowałam a efekty moich prac często są słabe, męcze się ponieważ poprawiam kilka razy żeby efekt był wyraźny momentami chce mi się płakać zastanawiałam się już czy nie zastosować jakiś barwników do tatuażu, ale też wyczytałam że zawierają czesto rtęć i temu podobne składniki pomórzcie mi proszę...a może wpływ ma urządzenie na jakim pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny , czy któraś może mi powiedzieć jako początkującej w tym zawodzie jakie badania powinnam zrobić żeby wykonywać m.p.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójmiasto
Dziewczyny mam pytanie... Chciałam zrobić makijaż permanentny brwi. Gdy przyszłam na umówioną wizytę, kosmetyczka spojrzała na moje brwi i powiedziała, że mam widoczną asymetrię i mam się zastanowić czy na pewno chce ten makijaż, bo może stać się tak, że zamiast ładnych równych brwi będzie jeszcze bardziej widoczna ta asymetria. Fakt, jak patrzę w lustrze to widać tą asymetrię. Jedna brew jest ciut wyżej od drugiej. Ona boi się, że jak mi zrobi zabieg to ja potem powiem jej, że jest krzywo... Nie wiem co teraz zrobić... Bardzo chciałabym mieć zrobiony ten makijaż, taki ładny naturalny, ale po tym co ona mi powiedziała to się boję. Macie może jakieś doświadczenie w asymetrii brwi? Spotkałyście się z tym? Jestem z Trójmiasta. Może któraś z Was zna kogoś kto podejmie się czegoś takiego i mi krzywdy nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam kilka miesięcy temu makijaż permanentny w gabinecie w Łodzi (http://www.beauty.com.pl/pl/makijaz-permanentny) Jestem zadowolona ponieważ miałam problem z brakiem odrastających włosków na końcówkach brwi. Pani profesjonalnie zajęła się mną. Co prawda podczas gojenia miałam ochotę drapać brwi bo swędziało okropnie ale w końcu mam normalne brwi. Co do asymetrii - no tak to działa jak tatuaż więc trzeba dobrze przemyśleć decyzję o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
Ile nowych pytań. Zacznę od barwników. Na rynku sa rożne i podróbki, na które trzeba uważać. Do brwi polecam PurebeauAgi. Podobno diva jest dobra a do ust oryginalny bitach, linel tez. Jesli jakieś jeszcze problemy z wykonaniem makijazu,prosze pisać. Chętnie pomogę. Asymetrią brwi? Po to jest permanentny,aby upiększyć i poprawić niedoskonałości. Trzeba tylko umieć widzieć krzywizny i zrobic prosto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akolor14 A znasz może kogoś z Trójmiasta kto jest dobry w swoim fachu i by zrobił mi brwi? Bo jedna kosmetyczka, która podobno jest bardzo dobra odmówiła..A zależy mi na brwiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LtL
Trójmiasto, powiem tak, jeśli dziewczyna odmówiła ci mp, to dobrze, że oceniła swoje siły i nie podjęła się czegoś , co mogło ci zaszkodzić. Być może zwyczajowo robi mp tylko we włoskach i barwienie skóry jeden do jednego istotnie może wyjść dramatycznie. Może warto pomyśleć co z twoich włosków -brwi można pozyskać do nowego kształtu, a co odrzucić. Zabrać jak najwięcej części wspólnych i szukać symetrii. Może się tak nie zrażaj, spróbuj w innym gabinecie zasięgnąć informacji. Jak chcesz możesz zrobić zdjęcie w świetle dziennym, podesłać mi na maila i patrząc mogę ci zaproponować jakiś kształt nowych brwi. Tylko zdjęcie proszę na wprost;), żadne z boku i bez uśmiechu. Czyli nie pozuj ;) edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie makijaż permanentny brwi i jestem bardzo zadowolona. Przed zdecydowaniem się na taki zabieg czytałam o nim na biotekpolska.pl Jestem bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakis dobry gabinet z Krakowa gdzie moge wykonac makijaz permanentny ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa podłamana
Dzięki za odpowiedź odnośnie barwników, divę próbowałam i też różnie bywało czasami lepsze efekty, czasem z kolei w zależności od skóry efekt końcowy przpominał wieloletni mp, czy znasz może jeszcze jakies metody aby ten mp byl bardziej wyraźisty? Może o czymś nie wiem, bo jeśli chodzi o same wykonanie klienci są zadowoleni z kształtu itp tylko ta intesywność jest koloru to jest w moim przypadku do dopracowania, szukalam ostatnio barwników biotouch ogólnie opinia byla o nich super ale tak jak mówisz jest mnóstwo podróbek tak i ja się na te podróbki nabrałam i to byl koszmar efekty straszne a ja cały czas w przekonaniu ze to barwnik pierwszej klasy, potem bylo kilka juz nie pamiętam jakich firm na koncu diva i tez jakoś mnie nie ujeła jeśli chodzi o brwi bo tylko akurat do brwi ją stosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa podłamana
Akolor14 będe wdzięczna jak coś jeszcze mi podpowiesz z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
Gość. Podlamana A mozesz do mnie zadzwonić? Bedzie prościej 510289689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie czy Akolor ma jakiś procent od polecania barwników z Polic ;) mnie niestety nie ujęły, a wręcz czasami gorzko rozczarowały, ale to tylko moje skromne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor14
Mozesz zastanawiać sie. Nie mam od żadnej firmy, na ktorej pracuje zarobku. Mam rożne barwniki i rożnych firm. Od lat prowadzę szkolenia i ucze na rożnych firmach. Nie ma jednej co ma wszystko doskonale. Polecam te, które lubię. PurebeauAgi nie wszystkie sa fajne,to oczywiste. Do ust stosuje innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×