Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Viki!To dla Ciebie-🌻🌻🌻🌻🌻oraz życzenia spełnienia marzeń! Asmana-duuuuużżżżoooo zdrówka dla córci! Handzius-witaj!:)Napisz coś więcej o sobie i o swoich urwisach:) No i mój slubny pojechał..ale na szczęście dzieciaczki już spią:) Przyznam się Wam do mojej drugiej (po naszym topiku_słobostki na kompie...uwielbiam grać w karty na kurniczku:0więc zmykam na partyjkę bo znajoma mnie woła:)zajrzę jeszcze póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumijagodo kochana wchodzisz na strone www.kurnik.pl tam masz do wyboru różne gdy karciane i nie tylko kościa, itd. ale od razu mówię wciaga jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja lepiej nie wchodzę? Wystarczy, że się uzależniłam od kafe:-) Trochę późno, ale najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie, Gumijagoda, no i oczywiście dla Viki🌻🌻🌻 Spadam do wyrka, bo jestem wykończona. Miłej nocki, szczególnie dla Gumijagody;-) Może tym razem się uda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U nas jest tak ładna pogoda,że cały czas z małym byłam na placu zabaw.Dzisiaj słonko świeci,ale jeszcze trochę chłodno. Ja też wczoraj Gumijagoda obchodziłam 5 rocznicę ślubu.Jednak dziś będziemy to ucztować.Łączymy 2 okazjie.Rocznicę ślubu i dzisiaj mamy 13 lat jak jesteśmy ze sobą,więc wieczór mam już zarezerwowany tylko dla męża. Viki2 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Witam nowe dziewczyny.Fajnie jak jest nas więcej. Będę kończyć i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamuśki-witam Was słonecznie,u mnie znowu sierpien i od razu humor lepszy🌻 Witaj HANDZIUS-ja też nowa,od niedawna mam internet,więc dopiero zaczynam buszowanie.... Liuza-moje gratulacje!Twoja 13 rocznica robi na mnie wrażenie.w dzisiejszych czasach to naprawdę jest COŚ.tak trzymaj :) cypryjskie sloneczko a jak tam pogoda u Ciebie?też słonko świeci? Miłego dnia dla Wszystkich dużych i małych.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ależ maleńki dał mi w nocy popalić...obudził sie ok.północy i nie spał do 1.30 a potam już o 6.30 był wyspany.W międzyczasie jescze były dwa karmienia😭A teraz sobie smacznie śpi na balkonie...a ja muszę się zająć Kamilkiem więc na sen nie mam szans..ech. . Więc strzelam sobie zaraz kawkę...kto pije ze mną?zapraszam:) Miłego dzionka! Acha-Asmana-ja gram namiętniena kurniku w kanaste:-)W tysiaka też grywam chętnie ale nigdy nie grałam wirtualnie...może któregoś dnia spróbuję;)W każdym razie Tobie życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam narazie sierpniowo!!!! Luiza tobie również życzę dalszych szczśliwych lat z mężusiem 🌼🌼🌼🌼🌼 a u mnie podobnie jak 5 lat temu nocka nieskonsumowana :P pozdrawiam i życzę miłego dn\\ia narazie zajrzałam i zarejestrowałam się w KURNIKU ale coś czuję ze to był błąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handzius
witam panie!!!!kolejny dzien pada deszcz wiec dzieciaki rozrabiajol w domu.....moze ktos zna skuteczne sposoby na poskromienie urwisow...starsza dzieki bogu oglonda jetix ale chlopcy zyc nie dajol...pozdrawiam...wpadne na topik pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki Iza śpi, mąż śpi po 24 godzinnej pracy, Natalia bidulka chora ogląda bajki, ja nastawiłam rosół, wysprzątałam domek i wpadłam do Was zajadająć kisielek. Pogoda u nas paskudna całą noc padało teraz widzę, że przestało. Cypryjskie słoneczko to Ty masz swoje mieszkanie od mojego dosłownie rzut beretem:)) Luiza nic tylko pozazdrościć 13 lat razem??? Mam nadzieję, że i my tyle wytrzymamy z mężem ze sobą . Gumijagoda ja nocki poślubnej też nie skonsumowałam, bo spaliśmy już z Natalką miała 8,5 miesiąca a zaraz po weselu około 11 mąż wyjechał do siebie bo mieszkaliśmy 520 km od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na momencik,u mnie obiadowo-ryżowo... czytałam właśnie o edukacji nocnikowej.Pawełek jak miał jakieś 10mies.to usiadł na nocniku kilka razy a potem tak się zaciął,że dopiero jak miał 2.5roku to zaczął sikać do nocnika,a do tej pory muszę mu zakładać pieluchę na noc,bo nie prześpi nocy bez sikania.próbowałam go po spiącu sadzac na nocnik w nocy,ale on sika czasem nawet kilka razy.I efekt jest taki,że łóżeczko mokre.więc zakładam pieluchę i tyle.oj miałam ja z tym sikaniem,wszyscy mi głowę suszyli,żebym na siłę sadzala na nocnik,najpierw dałam się wciągać w dyskusje,a potem machnęłam ręką i robiłam swoje,czyli nic na siłę. Gumijagoda,ja z mojego ślubu najbardziej pamiętam to ,że padało tak,iż świata nie było widać[kwiecień to był]a buty tydzień na parapecie stały....na ładną pogodę. znikam,bo Pawełek woła...a on to nie popuści czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Asmana to widzę że twoja córcia to też \'\'wcześniak\'\',moja też miała wtedy 8m-cy. teraz parzę kapustkę na gołąbki na jutro. na moje wesele była ładna pogoda ,chwilę pokropił ciepły deszczyk jak wyszliśmy z kościoła,ale to ponoć taka wróżba RADOśC I łZY NA NOWEJ DRODZE żYCIA,przypomniał mi się bardzo miły akcent-jak założyliśmy obrączki i nawzajem sobie je pocałowaliśmy,miłe to było. czy w każdym kościele tak jest? dzisiaj zrobiłam szkolne zakupy dla mojej Julki i dziwnie się czułam ,bo moje dziecko idzie do SZKOłY! a niedawno była taka malutka.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gumijagoda..wiem co czujesz bo mój starszy synek idzie we wrześniu do przedszkola i ja bardzo to już przeżywam... Ciekawe które z Waszych dzieciaczów chodzą albo idą teraz do przedszkola?Proszę o poradę a propo \"przedszkolnej wyprawki\"bo nie mam o tym zielonego pojęcia...:o Siedzę sama (tzn.z chłopcami alebez mężulka)a mając Was wcale się nie czuję samotna:) I jeszcze jedno...uwielbiam gołabki..tylko na razie nie jadam bo karmię a tam kapusta straszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marteczka. jeżeli twó synek zaczyna przedszkole od młodszej grupy to przyda się piżamka i oczywiście kapcie,pozostałe rzeczy u nas zapewniało przedszkole,ja musiałam kupić jeszcze książki ale to już we wrześniu. a co do gołąbków to mój Bartuś nie ma żądnych kapuścianych dolegliwości po cycusiu,więc mogę trochę zjeśc,ale najpierw trzeba je zrobić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U nas dzis bardzo pazdziernikowo... pojechalismy do centrum handlowego popatrzec na razie na sofy do salonu, potem male zakupy spozywcze i dopiero teraz zjechalisimy do domciu... Moja zuzia choc ma juz skonczone 4 lata tez idzie od 20 wrzesnia do przedszkola. Strasznie sie tego boje bo przeciez pojdzie do grupy gdzie nikogo nie bedzie rozumiala :( Wszyscy mnie pocieszaja ze szybko zlapie jezyk i bedzie ok ale mimo to boje sie strsznie jak to bedzie. Juz mam nagrane ze na poczatku bede caly czas z nia aby jej to ulatwic. Ja szwedzkiego nie znam ale po angielsku sie z przedszkolankami dogadam. Teraz ide jesc kolacyjke, taka bardziej obiadowa :D Do uslyszenia potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka 11:D witam -karmię mojego synusia piersią i robi się z niego straszny cycuś mamusiny.:D,spakowana już jesteś? życzę szczęśliwej podróży i miłego pobytu w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz jestem prawie spakowana jeszcze kilka zeczy,synus zasnol i mam chwilke wolna ,jeszcze meza ostrzyc,kapiel i spac.Pobudka o 3 rano:( ale za to wrato wstac tak wczesnie:) aby pogoda byla ladna:)to pa pogadamy za dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam dziś czasu na zaglądanie tu,bo pranie ,wekowanie ogórków,nawet placek upiekłam śliwkowy,a już dawno nie było pieczonego tylko lodówkowy .u nas dziś cieplutko bylo a ja w domu pół dnia a potem lunął deszcz i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×