Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zuziu. Jestem na posterunku, tylko lekko wykończona. Alę wzięło dziś na chodzenie. Jak dotąd chodziła sama tylko wtedy, jak ją do tego zachęcałam, a dziś usiedzieć na miejscu nie mogła, raczkowanie nie wchodziło w rachubę. Tylko bez trzymanki i na własnych nóżkach. Niestety traci jeszcze nieraz równowagę i leci wtedy, gdzie ją przechyli. Dlatego muszę ją jeszcze asekurować. Nogi mi w tyłek dzisiaj wchodzą, a o kręgosłupie nie wspomnę. Krok w krok za Alą w pozycji gotowej do łapania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama
czesc mamuski mam 25l 8 letniego synka i 3 i pol letnia dziewczynke chcialam sie do was przylaczyc chociaz nie mam z nimi takich problemow jak wy przeczytalam ostatnia strone waszego topiku i mi sie spodobalo to jak moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy. Problemy zawsze się znajdą:-) A tak na poważnie, to nieraz napisze któraś z nas o swoich doświadczeniach z pociechą i okazuje się, że nie jest osamotniona. Inne też tak mają:-) Stąd też dyskusja na ostatnich stronach:-) Mamy tabelkę, która ułatwia nam rozeznanie:-) Jak chcesz, to się dopisz. Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.20006lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003............................./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003-2,9m-cyDamianek-10.04.2006-2m-ce/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszstkim, witam młodąmamę na pokładzie :)) U nas to co zwykle tj. Oliwcia budzi się po 5 razy w nocy i gryzie wszystko zwłaszcza swoją jadłodajnię czyli mnie :P Z mamą jeszcze sie nie pogodziłam-juz pół miesiaca nie gadamy i z tesciowa tez zatarg ale to akurat mi lotto :P Kuba pomagał mi wczoraj sprzatac, mial swoja szmatke i wycieral okno i szafki hehehe a jaki dumny był :)) miłego dnia, my niedługo na spacerek i zakupy a potem prasowanie buuu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ młoda mamo Kala, przykro mi czytać o Twoim konflikcie z mamą :( Właściwie to nie wiem, o co poszło, napewno miałaś powód... Ja ze swoją mamą generalnie mam bardzo dobry kontakt, ale gdy podczas ostatniego pobytu trochę się posprzeczałyśmy, to było mi bardzo źle :( Życzę, abyście szybko doszły do porozumienia. Zielna, jak ten czas szybko leci ;) Jak się poznawałyśmy Ala miała zdaje się 4 m-ce. Wzywam na pokład pozostałe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.A ja w końcu wyspana.Pierwszy sukces.Podziałało nie oglądanie bajek cały dzień.Zostało mi jeszcze jego długie siedzenie przy jedzeniu.Raz zje szybko a drugi raz ciągnie się w nieskończoność.Ma to po tatusiu.Teściowa jak to widzi to zawsze mówi,że oni przy moim mężu przeszli to samo.Dzisiaj muszę zrobić pranie,aby mąż miał co wyprasować.A mam zebranie popołudniu w przedszkolu w sprawie spania dzieci.Rodzice się podzielili,jedni chcą aby spali inni nie.Ja jestem na nie.Zobaczymy co dziś zdziałamy.Zastanawiam się nad drugim daniem bo zupę mam z wczoraj.Kończę.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ja tez zawsze miałam dobry kontakt z moją mamą zawsze byłysmy jak przyjaciółki, też mi z tym źle ale bardzo się na niej zawiodłam :(( Już wiem co jest mojej Oliwii :)) @ ząbki na raz wychodzą już je widać :)) teraz to dopiero bedzie gryzła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D Witam nowa mamusie :)zostan z nami :) Luiza, wiesz mojej Zuzi kara tez pomogla. Powiedzielismy jej z mezem ze jak nie bedzie grzecznie i pocichu i sama zasypiac i nie wrzeszczec w nocy to bedzie mogla sie spotkac w pitek ze swoja polska kolezanka. Od poniedzialku ma kare wlasnie na to do piatku i wiesz co? Potrafi sama pieknie zasnac, spi jak aniolek cala noc a jak sie zbudzi to sama(!!!!) idzie sobie to ubikacji, robi siku a na dodatek spuszcza wode :D Wreszcie sie wyspalismy przez ostatnie dwie noce :) I kto mi powie ze dzieci nie rozumieja???? Ona doskonale potrafi panowac nad soba i swoimi emocjami a my myslelismy ze niedojrzaly uklad emocjonalny (taaaa, rozpuszczony jak dziadowski bicz). Zamierzam trzymac tak dalej :) Gumijagoda, system padl?????? Ja mam w poniedzialek test wiec zaczynam wkuwanie :( Wszystkim mamusiom 🌻 szczegolnie tym ktore maja zabkujace dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny,rzeczywiście miałam problem z netem.Sama dobrowonie nie rezygnuję .... Ale mam ogromny kłopot,jeżeli któraś orientuje się w sprawach eksmisji to proszę o kontakt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gumijagoda :) Niestety nie mogę Ci pomóc, ale mam nadzieję, że wszystko pomyślnie się ułoży ... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi dziękuję za zainteresowanie,właśnie szukam różnych informacji ,ale i tak muszę iść do jakiegoś radcy. Sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio ,tylko moich rodziców:( Ja już nie mam siły na to wszystko................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z rana;) Zielna dla twojej córeczki cały bukiet🌻🌻🌻🌻🌻 i niech jej dzieciństwo to same szczęśliwe zdarzenia,niech będzie dla was radością i niech broi jak przystało na roczniaka:D Tak pozatym mam nadzieję,że chociaż końcówka tygodnia będzie spokojniejsza bo od poniedziałaku mam same zmartwienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Zielna sto lat i wszystkiego naj naj dla Ali 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wkleiłam zdjecia na bobasach zapraszam nie są za dobre bo telefonem robione ale są :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Zielna dla małej sto lat i wszystkiego co najlepsze. Mamo zuzi chyba cieszyłam się za wczasu.Kuba wstał rano,bardzo wczas rano-4.Chciał siku.Trochę płaczu ale poszedł sam i załatwił się.Zamiast do swojego łóżka przyszedł do nas.Powiedziałam,że tata śpi i ma iść di siebie.Poszedł obrażony i już nie zasnął.Mąż jak wstał do pracy to zaraz zjawił się u mnie.Dzisiaj powiedziałam mu,żę nie będzie tej nocy odsypiał popołudniu.Na żadną drzemkę mu nie pozwolę.Może pójdzie wcześniej spać.Może,bo jego jest ciężko zmęczyć.U nas pogoda paskudna-leje.Ja senna.Może się położę. Gumijagoda jesteś silną kobietą i z tym problemem też darz sobie radę.Będzie dobrze. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - STO LAT dla Ali 🌻 dużo zdrówka i beztroskich zabaw 🌻 A u mnie dziś niewesoło. Całą noc bolał mnie żołądek, ranek spędziłam na kibelku :O a teraz czuję się, jakby mnie walec przejechał... mam nadzieję, że to tylko jakaś niestrawność, nie ta nieszczęsna jelitówka, choć i mąż rano skarżył się na ból brzucha :( Na dodatek wszyscy w pracy, a Paulina rozrabia ile wlezie - podarła mi książkę z biblioteki, wylała herbatę na poduszkę, przytrzasnęła sobie palca szufladą, nie wspominając już o wielkim bałaganie, i jeszcze ciągle czegoś chce - zaraz chyba ją uśpię i ja się położę... A miałam dziś zaplanowane zakupy i fryzjera :( Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co tu takie pustki znowu??? Ja trochę się przespałam, zjadłam rosołek z kostki ;) oraz batonika czekoladowego i ... czuję, że będzie dobrze... choć czuję drapanie w gardle i zaczyna mnie łamać po kościach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam pranie pieluch....bez proszku:) wsypałam nie do tej przegrody. Nawet na strych powiesiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJCIE LENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! a szczególnośći pomaranczowego \"nielenia\":-) Ale ma zaleglości.. Wszystkiego dobrego dla Ali!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie mężuś duuużo pracuje a ja nie mam na ni c czasu...odezwę się potem..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-12 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.20006lat,Bartuś-15.09.2005.13m-cy/Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003............................./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28...../Kamilek-16.09.2003:Damianek-10.04.2006/Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol KAWKA54..26./Oskarek01.06.2002,Maksiu09.08.2004.../WAŁBRZYSKIE Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Poprawiam jeszcze tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×