Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Marteczka, jesteśmy z Tobą 😘 ... jeśli się namyślisz to napisz, chętnie wysłuchamy, pocieszymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe się licytować kto ma większego doła,bo każda sprawa ma swoją wartośc. A mój mąż zamiast mi pomóc,chociażby rozmową to wręcz odwrotnie,bo się do mnie nie odzywa(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijaoda-napisałam do ciebie maila-napisz tylko czy gootrzymałaś...bo moje zdjęcia na ten adres nie doszły:( Zuziu30-dzikuję Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu30-polecam Ci dr.Bożenę Michalak...pracuje jako ordynator położnictwa na Jaczewskiego i prywatnie w Lux-medzie na ul.Radziwiłowskiej....rewelacyjny fachowiec....wiesz prowadziła może niałatwe ciążę...i zawsze (i na ginekologii i na patologii i na położnictwie i na noworodkach)mogłam na nia liczyć... A dlaczego na Jaczewskiego?nie wyobrażam sobie wogóle gdzie indziej...a poza tym poczytaj sobie statystyki...jak lgną do tego szpitala....chyba najbardziej chodzi tu o fachową opiekę medyczną i sprzęt do ratowania życia w razie jakichkolwiek komplikacji... Hm....a czemu pytasz?????????:DPozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka Wychodź jak najszybciej z doła. A nam możesz się poużalać:-) O, mój chłop zdajesię przyjechał. Koniec pisania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam przyjemniejszej nocy niż ja ostanio mam bez podtekstów;) Chyba do jutra bo dzisiaj to już chyba nikt się nie zjawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o tej porze to na pewno nikogo ne bedzie :( Marteczka 🖐️ ... moze pocieszy Cie to ze prawie kazda z nas miewa cykliczne doly :( Ale to mija i znowu sieci sloneczko :D Dla Ciebie na pewno rowniez niedlugoo poswieci :) Glowka do gory kochana :) W razie czego , no wiesz, pisz na maila 🌻 Czy pisalam juz ze moje dziecko jest aniolem????? 😍 Dobrej nocki babeczki i oby jutrzejszy dzien byl lepszy od dzisiejszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu ciebie to sięnie spodziewałam o tej porze:) Mój mężuś obrżony na mnie od wczoraj,próbowałam się odezwać ale zero reakcji,więc dałam sobie spokój:( Niech sobie pomilczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌻 u nas kolejny dzien walki z wyrzynajacym sie zebem Oliwci i juz wysiadam, do tego Kuba nic sie nie słucha wrrr oszalec mozna mamo zuzi jak stworzyłas tego anioła bo moje to diabły wcielone zwlaszcza jakubek:( milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Wczoraj wieczorem niestety choroba bardzo mnie zmogła, dziś trochę lepiej, choć głowa mocno boli, a Paulina jakby specjalnie wyje i rozrabia...Na dodatek zapasy w lodówce się kończą, pieluchy także, więc muszę wybrać się na miasto, z dzieckiem niestety :( Marteczka, dziękuję za informację, później napiszę o szczegółach... A co do dołów, to któraś trafnie to określiła, każda z nas je miewa; ja może nawet częściej niż większość z Was ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu zdrówka ❤️ a odnosnie dołów to ja ni mam ja mam wykopaliska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kala, pocieszyłaś mnie bardzo ;) A ja w tej chwili o mało nie rozniosę domu 😡 Podziwiam kobietki, które muszą wyjść na zakupy z dwójką pociech... Choć moja Paulinka też zazwyczaj grzeczna, ale dziś jakiś diabełek z niej wyszedł...Dodatkowo ja cała obolała, mdli mnie, głowa mi pęka, @, więc i cierpliwości mam mniej. Na szczęście kupiłam to, co chciałam, więc :) Marteczka, wracając do tematu i podekstu w twoim pytaniu ;) w ciąży jeszcze nie jestem, ale mój ginekolog trochę mnie zawiódł, dodatkowo ostatnio nasłuchałam się trochę negatywnych opinii o nim, więc już wcześniej chciałabym pomyśleć o zmianie. Ja właśnie rodziłam na Jaczewskiego i chciałabym tam wrócić, ale miałam wtedy przy sobie lekarza (co prawdopodobnie uratowało mi życie) i teraz też chciałabym mieć taką opiekę. A panią Michalak chyba kojarzę...A czy była ona przy twoich porodach? I wiesz może, ile kosztuje u niej wizyta? Bo u nas przyjmuje dr Tomaszewski, też z Jaczewskiego, ale on raczej nie towarzyszy przy porodach. I jeszcze jedno. Czy Twoje zaproszenie na kawkę jest nadal aktualne? Bo w przyszłym tygodniu muszę się udać do Lublina, więc może mogłabym skorzystać :) Biegnę teraz zrobić coś na obiad. Może naleśniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na popołudniową kawkę bo nie mam z kim wypić:( Wiecie co ,mój mąż jest niesamowity,po dwóch dniach nieoddzywania się do mnie ,dzisiaj przemówił tzn.zapytał czy kupiłam coś słodkiego ? Brak mi słów na niego:(nie kupiłam bo mam w planach upiec ciasteczka kokosowe. Ubrał się i wyszedł do miasta. Myślę ,że mu już przeszkadza ta sytuacja,ale mu nagadam jak już zaczniemy rozmawiać. Narazie to gada z Julką:) Mam teraztakie ciężkie dni,potrzebuję pogadac a ta franca ma humory. Ale mu wygarnę Zuziu czy ty miałaś taki cięzki poród ,żę twoje życie było zagrożone??? Mamo Zuzi Margarett gdzie jesteś? Asmana? Zielna? Marteczka👄 Luiza dzięki za te słowa ,ale coraz trudniej mi w to uwierzyć Kala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, przykro mi nie wypiję z Tobą kawki, bo z moim żołądkiem nadal nie w porządku :( Co do facetów, to cóż, kolejny raz można stwierdzić tylko \"brak słów\" ;) Mój też czasem obrażony próbuje się do mnie nie odzywać, albo stosuje inne \"kary\" ;) A jeśli chodzi o poród to miałam duży krwotok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu ale samo twoje towarzystwo mi wystarczy:) Z moim mężem to chyba drugi raz w ciągu naszego małżenstwa mamy takie ciche dni:( Najbardziej mnie wkurza jak mnie ignoruje ,mówi do Julki a mnie jakby nawet nie zauważał w pokoju....JUż ju mu pokaże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda, towarzystwem chętnie służę :) , własnie mężuś bawi się z dzieckiem (czyt. siedzą przed telewizorem). A Ty i tak masz lepiej, bo mój jak się wkurzy na mnie to i do dziecka się nie odzywa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poszedł kupić sobie coś słodkiego i wziął Julkę . Siedzę z Bartusiem przy lampce,panuje taki fajny półmrok... Lecę nastawić wodę na tę kawkę bo mi uciekniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×