Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość MAMA EMILKA
hej jestem mama emila ,ktory wlasnie spi ...juz prawie 3 godziny .zrobilam dzis na obiad te niebianska potrawke ktora tu podawalyscie dodalam do niej troche szpinaku ale byla dobra...mniam .nabawilam sie anemi po ciaglych dietach bo od urodzenia syna duzo przytylam i dlatego do jedzonka wsuwm szpinak brokuly i dla malego to tez dobre bo taki chudy ...wazy 13 kilo i ciagle bez zmian a rosnie .,babcie w polsce rece zalamuja .poszukam tego leku na katar i sprubuje.-sory za byki..ide maly sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Wszystkim mamuśkom miłego wieczoru życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka już śpi a Kuba czaruje jak zwykle :a to jedzenie, a to picie, sisi, brumbrum ..... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) JUtro rano jadę z Julką na badanie eeg i zastanawiam sie jak nam tam pójdzie:( OBiecałam jej ,że jak będzie grzeczna to zabiorę ją na niezdrową i tłustą wyżerkę do MacDonaldsa :D Śpijcie dobrze kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooobuuuudkaaaa:D Mój małż wczoraj nie wrócił, pewnie wróci dziś😡 i oczywiscie znać nie dał czemu i po co i kiedy 😠 Z Olinką w nocy sie o mało nie udusiłyśmy więc znów do lekarza dziś-bez antybiotyku się nie obejdzie jednak 😡 Miłego dzionka kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę dalej nudzić:-) Właśnie uporałam się z samego rana z kolejnymi dwoma oknami:-) Może na koniec bilans nie będzie taki zły. A jakbym nie miała się już tu pojawić przed świętami: Wesołych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, rozwiązania wszystkich problemów, małżeńskich, pomałżeńskich i pozamałżeńskich, zdrowych i uśmiechniętych dzieci (jaknajmniej marudzących), no i ładnej, wiosennej pogody na święta!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężu wczoraj nie przyjechał, byłam rano u lekarza, mam stos recept i totalne załamanie do tego😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
cześć dziewczyny wróciłam z zakupów wszędzie szał,zmarzłam.Kala życzę powrotu do zdrowia,dziś malujemy z dziećmi jajka,ale będzie radocha,narazie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Dzisiaj z Julką byłyśmy na szczepieniu.Biedna,tak płakała,że było mi jej żal.Waży już 4800 a mierzy 62cm.Duża dziewuszka.Popołudniu Kuba jedzie z mężem do babci tam będą malować jajka.Taka tradycja rodzinna. Nie wiem czy jutro się odezwę,ponieważ z samego rana jedziemy do teściów,więc składam życzenia http://kartki.wp.pl/kat,48,kid,2213,main,46,nowakartka.html http://kartki.wp.pl/kat,48,kid,2088,main,46,nowakartka.html sorki,jak chcecie oglądnąć kartki to musicie je skopiować a potem wkleić.Nie mam czasu tego poprawić,bo Julka sie budzi Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Swięconego w gronie najbliższych osób szczerze życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------- Wesołego zająca, co śmieje się bez kńca. Szczerbatego barana co beczy od rana Radości bez liku, pisanek w koszyku. I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania. -------------------------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------------------------- Wczoraj się tyle upisałam lecz wszystko mi wcieło😭 Kala wracaj do zdrowia, nabież mocy, dbaj o siebie a potem rozpraw się z mężem. Gumijagoda i jak po tych badaniach?? katarinka -te suplemęty są dla dzieci od 4 roku, Izie podawałam jak miała powyżej 3 -jeden dzień 1, w drugi 2 i tak na przemian. Tabsy są dość duże ciężkie do przełknięcia ( Iza nażekała, że połknąć niemoże). I tak jak w twoim przypadku to pewnie dopatrzyłabyś się czegoś sztucznego np. -substancja przeciwzbrylająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przedeszystkim mocno przytulam kale❤️ Jesteśmy ,a właściwieJUlka jest po kolejnym eeg i .....nowu nieprawidłowy zapis,dodatkowo jeszcze lekarka mnie nastraszyła:(jak mam sie zachowac w razie ataku padaczkinarazie JUlki to nie dotyczy ,ale ....kto wie:( Cięzki dzien od rana miałam,najpierw prądu nie było,potem w trakcie jazdy autobusem córcia zwymiotowała,podczas badania nie wykonywałą polecen....a... Jestem zmęczona i nie mam zacięcia do roboty,a powinnam sie zabrać,bo kto za mnie to zrobi? POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret dziekuje ze namiary na ten preparat ale nie beda go kupowala.... ksawery nie przelknie takich duzych tabletek..... wczoraj kupilam bioaron C i podaje go werkowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Dziś ani jutro nie będę tu zaglądać więc życzę Wszystkim mamuśkom z ca radosnych i pogodnych świąt.Kala trzymaj się.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olincia dostała antybiotyk i teraz smacznie spi, na razie spokojnie-oby tak dalej😍 Kubeczek mój ogląda 101 dalmatynczyków bo tam \"haha\" jest 😍 (czyt. pieski) A ja zaraz wstawie miąsko do pieczenia, troche sie poslinię pewnie przy tym ale cuż tak to bywa, trzeba jakos wytrzymać ale ciężko :P Muszę jeszcze wstawić pranko :( także wieczór roboczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam eska od Zuzi ,żejest u mamy i nie zdążyłą zajrzeć na topik:(Przesyła Wam życzenia świateczne WESOłEGO KRóLIKA CO PO STOLE BRYKA,SPOKOJU SWIęTEGO I CZASU WOLNEGO,ZYCIA ZABAWNEGO W JAJA BOGATEGO I WSZYSTKIEGO KURCZE NAJLEPSZEGO:) Na dzisaj swoje zrobiłam,a dzieciaki mi zniszczyły pisanki:(Oczywiście tatuś tak pilnował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, Wesolych Swiat Wam zycze, zeby wszystkim sie wszystko poukladalo po swojej mysli, zeby kazda z nas uwierzyla ze bedzie lepiej juz niedlugo, tylko jeszcze troszke wysilku.... Kala , mysle o Tobie, a meza to skop po tylku porzadnie i zabron mu wychodzic bez Ciebie pod grozba sankcji ;) No i zdrowka dla coruni! GJ, buziaki dla Julci a rady lekarki potraktuj jako zawodowa nadgorliwosc. Nie ma sie sensu zamartwiac tym wlasnie teraz kiedy nic takiego sie nie dzieje. Trzymajcie sie cieplutko!! Margaret, to dziwne .. moja Zuzia ssala te tabletki (tak lekarka kazala)... eh, zreszta niewazne :) Do uslyszonka po Swietach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooooobudkaaaa:D Z koszyczkiem marsz;) GJ za to trzeba było mężowe jajca stłuc:P Miłego dzionka🌻 Mężu wrócił, nawet łóżka poscielił bez jeczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala:D :D :D :D :D zamawiam pobudkę na wtorek po świętach:D :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 Jaj przepięknie malowanych, Świąt wesołych, roześmianych! W poniedziałek kubeł wody! Szczęścia, zdrowia oraz zgody! WESOŁEGO ALLELUJA!!! życzę Wam kosiane baby i Waszym dzieciom, mężom i rodzinom {kwiat] 🌻 🌻 🌻 Bo już pewnie nie zajrzę tu do Was. Wynoszę się już do mamy. Muszę jej pomóc, bo siostra nie przyjedzie pomagać, bo wylądowała w szpitalu, ma mieć usuwany mięśniak z macicy operacyjnie, ponoć jak cc. Wszystkie nieszczęścia na tą moją biedna sistrę spadaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam wszystkim Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wreszcie te prezenty 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 nie miałam czasu do Was zaglądac bo mam problemy rodzinne ale już wszystko na dobrej drodze po świętach napewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo-zuzi - nie karzdy dzieciak będzie ssał, czy łykał to co się mu poda:P Ola to pewnie by po tym zwymiotowała bo jak szama jogurt owocowy i natrafi na np. truskaweczke to ma odruch wymiotny, a z osobna to niesprawia jej problemu. To nieznaczy że za np. rok bedzie tak samo:) Gumijagoda- wszystko będzie O.k. mańka74-pozdrowienia dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam wieczorową pora:) Nareszcie zrobiłam wszystko co miałam zaplanowane. Teraz tylko kapiel i ...mogę świętowac:D Dzisiaj nie mogłam narzekać na męża:)super zajął się:) dziećmi,więc mogłam spokojnie rządzić w kuchni:) życzę wam jeszcze raz przeżywania radośnie tych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika trzymaj się dzielnie:( Oby to co złe jak najszybciej opuściło twoją rodzinę:) Margarett dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika trzymaj się dzielnie:( Oby to co złe jak najszybciej opuściło twoją rodzinę:) Margarett dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×