Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Jeszcze nigdy nie byłam tu o tak \"wczesnej\" porze, więc nie mogłam sobie teraz odmówić tej przyjemności ;) Właśnie odwiozłam dziewczyny z wesela i delektuję się piwkiem, a zaraz zrelaksuje mnie też mąż :D Życzę Wam miłej niedzieli :) Gumiśka ❤️ koniecznie musimy się dziś spotkać na gg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby spać w niedzielę nie możecie??? Zuziu oczywiście:) poluj na mnie:D Kala 👄 Manika🖐️ I wszystkie niewymienione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY 🌻 dziekuje ze zyczenia !!! ... 5 rocznice naszego slubu spedzalam sama z przyczyn techniczmych :) ... wczoraj pol dnia spedzilismy z ksawerym na wesolym miasteczku a dzisiaj idziemy na odpust ... :) MILEJ NIEDZIELI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie:D słonecznej niedzieli życzę🌻 spadam do mamusi na obiadek;) sama, bo mąż do tatusia pojechał na wiochę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu coś Ci nie wyszło polowanie na mnie:( Jutro jadę do mamy ,wracam we wtorek czy ktoś będzie zamną tęsknił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, oczywiście, że będę tęsknić 😭 Teraz akurat będę trochę mniej zapracowana (mam nadzieję ;) Zielna, jestem w trakcie organizacji wyjazdu w Twoje strony :D Zaplanuj chociaż pół godzinki na spotkanie ok. 10 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, wszystkie będziemy tęsknić😭:-D Zuziu, bardzo się cieszę, że wybierasz się w moje strony, ale nie wymagaj ode mnie planów na 10 lipca:-D Nie zaplanowałam jeszcze nawet długiego weekendu majowego, choć zaplanowałam wziąć urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia😭, ja też będę tęsknić:P Załapałam się dziś na zakrapianego grilla i trochę na fali jestem💤 Więc idę lulu ...pa, kosiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobuuudkaaaa:D Basia😍 Manika;) 😍 Zuzia 😍 Babulce pozostałe😍 A my dzis do teściów bo obiadek imieninowy teścia-moze tisz zakrapiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł kobitki🌻 Gumisia, tylko nie przepadnij, melduj się jak wrócisz:) Kaluś:D :D :D dzięki za pobudkę , na szczęście kaca nie mam:P ale i tak nie lubię poniedziałków, a na dodatek idzę dziś z Mają na szczepienie:( mamo zuzi❤️, jak samopoczucie??? Zielna👄, evita👄, zuzia👄 katarinka👄 jak tam po odpuście??? śpiewała, ha??? Isia, jak tam po weekendzie? ale nie będziesz nam ortografii wypominać???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Cześć kobitki!!! miłego dnia wszystkim mamuśkom🌼🌼 dziś muszę iśc do lekarza po lekarstwa bo mam astmę teraz dobrze się czuję ale może mnie złapać dusznośc ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja w weekend odpoczełam.Kuba był u teściów a mała była słodka jak nigdy.Muszę się pochwalić,że w ciągu tygodnia schudłam pół kilo.Aerobik mnie mobilizuję.Nie jem też kolacji a jak mnie coś najdzie to przegryzam marchewkę albo owoce.Chociaż w sobotę poczułam taki głód że musiałam zrobić sobie sałatkę warzywną polaną oliwą z oliwek.Mam nadzieję,że i w tym tygodniu też coś zrzucę.W końcu dopiełam się do spodni.Dzisiaj pogoda ładna,więc zaliczymy spacerek.Miłego dnia.Idę kończyć obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity:) Ja właśnie w pracy siedzę :( a pogoda coraz piękniejsza... Ale humor mi dopisuje, więc ślę Wam pozytywną energię ❤️ Zielna, oczywiście, że nie wymagam, tylko pokornie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooobudkaaaa:D Co tu taka cisza od 16 wczoraj :( buuuuu U nas pochmurno buuuu Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Witajcie!! u mnie też pochmurny dzień się zapowiada,pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Zaczęłam nową stronkę a wasnie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 Kaluś melduję sie na rozkaz:D :D :D ja mam słoneczko i będziemy bawić się w piaskownicy:) Wczoraj Maja dostała szczepienie MMR, to pestka, bo pani doktor wymyśliła nam krzywicę:( zaniepokoił ją fakt, że mała ma tylko 4 zęby i dopatrzyła się pałąkowatych nóżek, choć ja nie widzę, żeby były jakieś krzywe. Dostałam skierowanie do laboratorium na wyniki na poziom potasu, wapnia i fosforu:( Szkoda mi jej bo trzeba pobrać dużo krwi z żyły. Duży stres dla takiego malucha:O Przygotowuję teraz wielkiego grilla na sobotę, Bo ja 26.04 mam imieninki, a mój małż ma 30.04, więc jedna impreza;) Oby pogoda dopisała:P Miłego dzionka życzę wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika babo jedna co szczujesz😠 nawet nie wiesz jak mi sie marzy kiełbacha z grilla :P do tego zimne piffko i ....śliczne słoneczko.Ale narazie nierealne😭 Gumisia 😭babo wracaj😍 Aha przypomniało mi sie, wczoraj bylismy na teścia imieninach, jako prezent dostał cos od wnuków tzn z masy solnej zrobiłam placka i odcisnełam rączki dzieciaczków potem pomalowalismy to z Kubą farbkami-Kuba oczywiście pół kuchni przy okazji, później wytarł ręce o spodnie także czad istny hihihihi-ale tesciu bardzo zadowolony był:D Teściowa nawet barek otworzyła z tej okazji:D jako że wódki nie piję to winka ciut chlusnełam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa potem brat przyszedł z reddsikiem dla siostrzyczki swojej kosianej także.....dobrze mi się spało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my grilla będziemy robić u moich rodziców na działce, trawka , drzewka dają cień , w razie deszczu stoi przyczepa campingowa, wiec można imprezę przenieść do środka, piffko tysz będzie, tyle że będzie 12 osób, to pomyśl ile ja muszę szaszłyków narobić;) ale kiełbaska i skrzydełka nadrobią menu. No i jeszcze muszę zrobić jakąś wielką michę sałatki, na przekąskę:) Dziadek nawet Majce huśtawkę zainstalował na drzewku, a w planie jest jeszcze piaskownica, co by wnusia prywatną miała. Na razie to niunia babci tulipanki molestuje na rabatkach i bawi się w ziemi na grządkach, ale babcia dzielnie to znosi:P :D Mykam do banku rachunki zapłacić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika😡teraz to juz mnie dobiłaś😭babo ty:P Z meżem kiedyś rozmawialismy o zakupie działki ale tylko na tym sie skończyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Też ślinka mi cieknie jak pomyślę o szaszłykach,ale jak będzie ten długi wekend to zrobimy grila w ogrodzie.Jestem zadowolona bo pozałatwiałam wszystkie swoje sprawy,załatwiłam sobie lekarstwa i mam już z głowy,dziś jest pochmurno,ale ciepło i przyjemnie,córcia grzeczniutka ja mam tyle energi ,ale zaraz włączę sobię muzę i biorę się za sprzątanie,pozdrawiam.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Babeczki kochane jak tu pusto gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się ładniejsza zrobiła i wszędzie pustki. Ja też albo na spacerze, albo na balkonie albo prace domowe uskuteczniam. A wieczorem nie mam siły na nic. Teraz korzystam, że Mała śpi, ale właśnie słyszę, że marudzi więc... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, pogoda super to wszystkie korzystaja. Ja się urwałam z piaskownicy , bo sąsiadki córka pilnuje małą. Siedzę sobie przed kompem i obserwuję je przez balkon. Mmmm, jak cicho w domu, totalny relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×