Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześć:D Kasbak dziękuje ci kochana:) To ja stawiam swojego jabłecznika na jogurcie,bardzo dobry:D Ide skonsumować leki i zbieram się do roboty...:Pna razie:) Pozdrawiam wszystkie mamuski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziś rano miałam przeprawę z pewną mamą w szkole bo jej syn bije mojego Kubę.Nie tylko jego ale terroryzuje grupę.Kiedy zwróciłam jej uwagę to ona na mnie wyjechała z buzią.Powiedziałam że jak jej syn był bity przez inne dziecko to poszła do dyrektora,straszyła obdukcją.Doprowadziła do tego że chłopaka przenieśli do innej grupy.Ale jak teraz chodzi o jej syna to ona zwala na innych.Ona wychowuje go bezstresowo,urodziła go bardzo póżno więc jest rozpieszczony ale bez przesady.Pokłóciła się z wychowawczynią i nie jest za przyjemnie. Dziś popołudniu idę z Kubą na tańce a potem ja na aerobik.U nas ładnie więc pranie szykuję a potem prasownie.Muszę kończyć bo Julka wyje.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak śliczne zdjęcia Sulwia z mamą wszystko będzie dobrze Pyśka zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Pyśkaa wracaj szybko do zdrowia fluidki dla Ciebie............................🌻 Julka pomachaj nam reszta mam meldować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️)) :) na specjalne zyczenie sylwuni:) Sylwus, jak mamusia twoja, jak zabieg? trzymam dalej kciuki Kasbak śliczna ta twoja coreczka:), taka laleczka :) buziaki dla niej pyska dla ciebie duzo fluidkow na te choroby............:)🌼👄 iza, a co jest twojemu małemu, ma niedowage, czy jak bo niedoczytałam:( mam nadzije ze wyniki ok luiza, no to rzeczywiscie niciekawie wam sie w szkole zrobilo:(, i najgorsze ze dzieciaki na ty cierpią, i musza wysluchiwać humorzastych nauczycieli:O Ktoras tu podala przepis na cebulaki, mam zamiar robic jutro, to jak zrobie to oczestuje:) Sylwinka twoje przpisy tez sa smakowite,, mniammmmm ta rybka,:) U mnie w zasadzie nic nowego, dzien zaczynam od jazdy poroznych zakladach, dzwonienu i skladaniu podan, w tym tyg zlozylam ich juz 5 :O Wczoraj bylam z mala na szczepieniu, ostatnim juz, nastepne jak skonczy 5 lat, i musze ja pochwalic ze byla baaaardzo dzielna, prawie nieplakala, raz sie tylko skrzywiła, bo miala juz dosc bo to byly trzy szczepionki, a jak pielegniarka ja chwalila, ze taka grzeczna to ona popatrzyla na mnie i mowi \"chodz\" :D Doktorka wczesniej ja zbadala i zwazyla, wazy rowne 11 kg, Ale wieczorem musialam jej dac ibufenu bo zaczela sie robic bardzo niespokojna, po tych szczepionkach, a ja chcialam zeby noc spokojnie przespala, do tego niewyszla jej ostatnia 3 i to ja tez męczy:( ech... ale sie spisalam:P aaa i jescze wam napisze zebyscie trzymaly jutro kciuki za mnie bo mam isc na rozmowe popoludniu w sprawie pracy. jak sie uda to napisze wiecej:) dobra spadam pranie wywiesic. papa dobra spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaacha sylwus doczytalam teraz o przesunietym zabiegu... fluidki zdrowotne śle nadal.............................🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć juleńko:D jutro bedę mocno zaciskać kciuki,żeby Ci się udało:) Jagódka taka kruszynka,tylko11 kilo?szczuplutka:)I gratulacje dlaniej,że taka dzielna była:D luiza Milego aerobiku:D Pyśkaa a Ty dziś jeszcze hoop do łóżka:) sylwinka Ty to sie dzis nie rozpisałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jestem wyczerpana i bez checi do niczego:(przepraszam,ze nie odpisuje,ale nie mam nastroju i jestem przygnebiona😭 Dziewczyny jesze tylko napisze,ze moja mama miala dzis zabieg z nieczuleniem miejscowym i miala zastrzyw w kiszke pisala do siostry,ze wyla z bolu i ze jutro im chyba ucieknie alez ona musi cierpiec Co za dzien porabany jestem ciekawa co tam u meza sie w pracy dzieje wczoraj bylo nie ciekawie i maz ma juz wszystkiego dosyc jak sie patrzylam na niego,to takiego jeszcze go nie widzialam Achhh szkoda gadac Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie stalo??:(ale polowe emotikonek nie pokazalo:( Aaa i jeszcze moja mamusia ma miec jutro 2 zabieg😭boszzz ona sie wykonczy chyba😭to co pisala w sms-ie to sie wierzyc nie chce,to oni tam robili:O😭i ona to wszystko czuja😭nie chce o tym pisac,bo rozni ludzie podczytuja:O A tam na koncu bylo 🖐️Wszystkim:( Przepraszam,ze nie odpisuje wybaczcie:(🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia fluidki dla mamy.............................................................🌻 Kasbak na zdjęciu widziałam dwie śliczne dziewczynki :) Julka trzymam kciuki żeby się udało i proszę cię pomachaj nam zawsze :):) no to się rozpisałam aż ręka mnie zabolała :D:D:D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje Wam bardzoooooooooooooooooooo za fluidki dla mojej mamy:( Prosze slijcie jej wiecej,bo mdleje z bolu😭 Dodalam zdjecia na nk :)jesli chcecie,to popatrzcie;)ja nie mam sil odp.Wszystkim:(postaram sie jutro opisac;) 🖐️))🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam Wam,ze moje dzieciaczki same wkoncu zasypiaja huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,to jakis sukces,albo co:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jutro Wam wiecej napisze;P Dobrej nocki Wsiem:) 👄🌼 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...C... stawiam kawe:) Jagoda wyciągneła nas dzis z łozka o 6.30 💤 miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ja przesyłam tyle fluidkow ile moge.................................................................🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść laseczki!!:D Ewa witaj!!:Dnapisz cos o sobie:) Sylwunia śliczne zdjęcia a ten wampirek...normalnie w nocy spac p[ózniej nie moglam:P :D Fluidki dla twojej mamusi...🌼....:) Julka ja wstałąm dzisiaj o 6.15:PWyszłąm z pieskiem i juz tez sie nie kładałam ..... Stawiam jakies dobre ciacho-może paczusie mmmmm,cos pysznego:D :P Lece wziąśc swoje leki bo pózniej zapomne i pójde do roborty bez leków:)...na razie:) Dziewczyny czy któraś z was wygrałą wczoraj w dużego lotka?????Przyznawać się tutaj szybko:P :P Jeszcze jedno pytanie wczoraj na tvn był film,lepiej pózno niż pózniej-ogladałyście??usnełam przed samym końcem i nie wiem jak się skończyło:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka takie wczesne wstawanie przez moje dzieci to normalka.Nawet w soboty nie dają się wyspać Sylwia fluidki dla Twojej mamy i gratuluję samodzielnego zasypiania przez dzieci.Oglądałam zdjęcia na nk są śliczne Pyśka jak zdrówko?Dla Ciebie też fluidki zdrowotne Witam nową mamę Ja wstałam z bólem głowy.Kuba w szkole a ja biorę się za porządki.Jutro nie będę miała czasu bo dzieciaki daję na weekend do teściów a my z mężem jedziemy załatwiać sprawy z architektem,potem na zakupy i do przyjaciółki.Urodziła miesiąc temu synka i jedziemy ich odwiedzić.Pogoda do du...zimno i mglisto a ja pranie muszę zrobić.Dobra kończę bo nikt tego za mnie nie zrobi. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Uwaga przyznaje sie wygrałam w totka i właśnie jestem na Karaibach wyślę wam kartkę z podróży :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:P:P Witam nową mamę i pisz do nas :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema babeczki przepraszam że nie odpisuję ale jakoś czasu mi brak a jeszcze ostatnio psuje nam się komp i w ogóle okazało się że mamy wirusa mam nadzieje że nie uszkodził zbytnio sprzętu bo jakiś czas temu też mieliśmy i spaliło kompa.Mój Kubuś o cycusiu już prawie zapomniał ,tylko mam teraz problem żeby go usypiać wieczorem idzie spać jak padnie już z sił tak o 10,11 a wcześnie spał już o 8,30 ale jeszcze trochę i się przyzwyczai. Sylwuś fluidki dla twojej mamy na pewno będzie dobrze ............................................................................................. 🌼 Julka napisz jak było na rozmowie mam nadzieję że tym razem ci się poszczęści trzymam kciuki Kasbak śliczna twoja córcia a ta laska z nią też niezła :p:):):):):):):) pozdrawiam nowe mamy Pyśka fluidki dla ciebie żebyś szybko wyzdrowiała doba lecę brać się za jakąś robotę zajrzę wieczorem papaśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dzisiaj u nas cichutko,pozdrawiam wszystkie mamuśki i lece do roboty..🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babeczki:) Moja mama jest juz w domu i dochodzi zolwim krokiem do siebie😭to co ona przezyla,to najgorszemu wrogowi nie zycze😭rany maja sie goic 6 tyg.😭na ubikacje siasc biedna nie moze,a jak juz siadzie,to normalnie jak by porod miala:Otak mi mowila😭masakra jak nic:(Dobra nie bede wiecej smucila:( U mnie moze byc;) Dziewczynki dziekuje za fluidki i za trzymanie kciukow🌼👄slijcie je jeszcze na,to aby mama szybko wrocila do siebie:(z gory dziekuje👄 Luiza👄 Superrmama👄nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki,to luxus jak tak dzieci same zasypiaja:Dboszzz tyle lat na ,to czekalam i sie udalo:D:DDziekuje Ci Boze❤️👄za sile i cierpliwosc ,ktora mi dajesz:) Dziewczynki zycze spokojnej nocki🌼 Fluidki sle potrzebujacym................................🌼 Mialam cos jeszcze napisac,ale mi z glowy wylecialo:O 🖐️))) I dla calej reszty👄🌼 Moje dzieciaczki juz spia,a ja odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza i inni,ktorzy oddali komentarz na moje dzieciaczki dziekuje Wam bardzooooooooooo👄🌼 normalnie miod na uszy mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i capuccino stawiam......\\_/miłego dnia życzę Wam kochane:D więcej narazie nie napiszę bo mam okropnego doła:(.nie chcę żeby Wam się udzielił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) dzisiaj pracuję mwięc tylko 🖐️ kasbak ty nam tu ie pisz że nam się udzieli tylko pisz co się stało-jak możemy oczywiście spytac.po to nas masz żebyś mogała się wygadac a my ci pomożemy jak tylko będziemy mogły❤️ Gdzie sa tewszystkie nowe mamuski???:):P buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ty tu nie smęć tylko gadaj co się stało od tego masz koleżanki żeby im marudzić i bez żadnego ale , no ale jeśli nie masz ochoty to nie ale pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć:) no właśnie gdzie podziały się wszystkie nowe mamy ja się pytam hye?? Sylwuś za twoją mamę cały czas trzymam kciuki i ślę jej mega fluidki żeby jak najszybciej wyzdrowiała .....................🌼🌼🌼 dla całej reszty całuski 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×