Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej,ja również witam,Może się cos tu ruszy po ciiiichyyyym weekendzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu,nic tu sie nie rozkręciło:(:(:( dziewczyny co się z Wami dzieje??gdzie Wy sie podziewacie?? Haloooo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc naprawdę coś tu nas mało ostatnio:(mój słodziak w nocy dostał goraczki miał 39.3stopni,dzis rano to samo wiec po poludniu poszlam do lekarza i nie ma nic ani w plucach ani w oskrzelach ani to od zebow chociaz nie ma jeszcze 3katowych,nie wiadomo od czego jesli nie ustapi goraczka wtedy spowrotem do lekarza w tej chwili spi bo kiepskao w nocy spal mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie dostanie juz tej goraczki.Miłego wieczorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki ja nawet znalazłam czas żeby do Was zajżec,Kubuś śpi,a Seba się bawi,mąż na podwórzu coś robi a ja ugotowałam pomidorówkę i użalam się nad sobą :( jak to będzie. Mój mąż za 3 dni jedzie a do mnie to nie dociera,tak bardzo tego nie chcę :( strasznie mi smutno. Na tyle czasu znowu zostaję sama na tyle czasu. Chyba wpadam w załamkę :((( Iwonka i jak tam malutki??? może to 3 dniówka taki wirus,sama gorączka przez 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zaglądam, bo wczoraj nie dałam rady, net z kiepsko chodził :( Iwonka mnie też to wygląda na trzydniówkę, ale wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Zdrówka maleństwu życzę. Justysia przykro mi, ze mąż musi wyjechać. Nie wiem jak Cię pocieszyć. O matko, tak wcześnie, a Ty już obiad zrobiłaś? Podziwiam, bo ja ostatnio jakaś "rozlazła" jestem i nic mi się nie chce :O Kasbak co u Was? Jak się czujesz? Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia wczoraj miał gorączke wieczorem ale juz nie taka duza ale dzis doszla biegunka teraz spi aja mam chwile ,u mnie tez pomidorowka ,a co do meza to mam nadzieje ze ten czas ci szybko zleci i znow przyjedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze to trzydniówka a u lekarza bylam wczoraj nic nie stwierzil mam podawac syrop od goraczki jakby ja mial i witamine c.kiedys mial ta 3dniowke juz takie same objawy jak teraz,ale nie chorowal mi tak dlugo bo od wiosny a tu nagle ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupkę ugotowałam już po 8 :) ja odkąd się wprowadziłam to tak inaczej teraz,mam natchnienie na sprzątanie,gotowanie o wogle. Ja wiem czy tak szybko czas zleci to ponad 9 miesięcy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak nie ma innego wyjscia to nie ma wyboru musi jechac,ja mam pomidorowke z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie się ruszyło. iwonka paskudna ta trzydniówka:( justysia dosłownie nie ma co napisać,żeby Cie pocieszyć,byłas już kawał czasu sama,więc pewnie wiesz,jak Ci będzie.Ale z drugiej strony patrzeć,zero kłótni,komp tylko dla Ciebie,sama sabie jestes panią:):):):P:P:PTak żartuję tylko,ale trzymaj sie kochana i nie dołuj🌼 bobasekm dzięki,u nas wszystko ok,choć ja nie czuje się ostatnio najlepiej,jakies takie złe samopoczucie mnie dopada,dusi mnie w klatce piersiowej,brzuch pobolewa,słabo mi sie robi,tak ogólnie przemeczona jakbym była.Wyniki mam ok,lekarz tez badał mnie niedawno i wszystko ok,więc to pewnie nic takiego:) nie wiem jak u Was,ale u nas pogoda dziś zakręcona,raz słonko świeci i jest mega wiosennie,a za chwilkę snieg sypie.I tak cały dzień się przelata,o spacerze mozna zapomnieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette ale sie rozpisałaś:P wysil się troszkę i skrobnij cos kolezankom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam, pozdrawiam i miłego dnia życzę :D Jakoś nie mam nastroju do pisania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skrobam troszke ;) byla dzis u mnie socjalna i babka od mieszkania. o 9.30 ja w pizamie, wlosy rozczochrane, arek spi, mala spi, ha ha ha :D :D :D nie dostalam listu, ze maja przyjsc, wiec skad moglam wiedziec? potem w urzedzie miasta zglosic zmiany, potem na zakupach, w banku, potem poszlismy spac hahaha i prawie zemdlalam :/ przy wstawaniu..... no ale juz ejst ok. wlasnie sobie pije swoje szejka dietowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnienie było cały tydzien poniewaz komp był w naprawie ;/a tak to cos cos chora jestem mam katar goraczke boli mnie głowa i wogole masakra boje sie tylko,ze mała zaraze;/jeny snieg dzis sypie strasznie u Was tez tak??co wogole u Was słychac??Justysia>>własnie ja tam bym sie cieszyła zeby troche odpoczac od meza hihi :P:P Kasbak>>widze,ze ty tu tylko balujesz na tym forum :) a inni gdzies sie zapodziali:P Iwonka >>Twój mały napwno ma ta 3 dniówke ,ponoc jeszcze jakas wysypka wychodzi tak słyszałam kiedys.Co dzis na obiad robicie?boja niebardzo sie czuje i nic mi sie nie chce a jutro od rana w szkole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U nas wlasciwie wszystko ok, mala lobuzuje, maz pracuje a my siedzimy w domu. Wczoraj bylysmy na szczepieniu, maja bardzo sie splakala, ale o dziwo obylo sie bez wieczornej temperatury. :) Musze pochwalic maje, bo jestesmy w trakcie ponownego uczenia ja zasypiania w swoim lozeczku i musze przyznac, ze poki co idzie z gorki. Musze przy niej tylko siedziec poki nie zasnie(jakies 15 min). No i jakos mniej budzi sie teraz w ciagu nozy, bo od kilku dni, tylko raz okolo 5. Mam tylko jeden problem-wciaz krwawie po tej azali, a to juz 1,5tyg. Nie wiem co robic, brac dalej, czy odstawic??? Jak mi nie minie do wtorku to znow czeka mnie wizyta u gina 😠 justysia>>> ja nigdy nie rozstawalam sie z mezem na tak dluo, wiec moge sie tylko domyslac co czujesz. Ja nie zgodzilabym sie nigdy na taki wyjazd, poprostu nie wyobrazam sobie tak dlugiego rozstania... Trzymaj sie cieplutko :) Wszystkim chorowitkom zycze zdrowka! Macie moze jakies fajne przepisy na jedzonko przygotowane na mleku modyfikowanym? Chcialabym jakos majce urozmaicic te posilki, a na same mleczeko to nawet patrzec nie chce. U mnie dzis pomidorowa z wczoraj. Lenia mam i nie chce mi sie pichcic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula>>wydaje mi sie ,ze powinna brac dalej ale mimo tego udac sie do lekarza i wtedy powie ci co masz robic ,a moze to normalne ze krwawisz tyle ze to sie dopiero unormuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula najlepiej zadzwoń do gina i zapytaj czy to normalne.No bo jesli jest coś nie tak ,to do wtorku jeszcze daleko... rzeczywiście tylko ja tu ostatnio jestem aktywna,ale z racji ciązy nie pracuje teraz,siedzę z Nadią w domu,więc mam czas ,żeby codziennie tu zajrzeć:) a tu niestety cichawo tak,:( u mnie na obiad dziś ziemniaki z mizerią i jajka sadzone.na pierwsze zupa warzywna od wczoraj:D u nas też śnieg sypie ,ale tak przeplata sie to ze słoneczkiem pięknym,więc spacer mamy dziś zaliczony:) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a probowalas mlek smakowych? sa bananowe, waniliowe, z miodem... Ania za mleko to sie da pokroic, wiec nie mam takiego problemu. z tego co wiem to mozesz takie mleko dac do nalesnikow, racuchow, koktajle na nim robic, budynie, do ciast dodawac, naprawde opcji jest multum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak, niestety nie moge zadzwonic bo nie mam nr tel, a we wtorki przyjmuje w osrodku zdrowia w sasiedniej miejscowosci, wic bede musiala jakos wytrzymac. Na szczescie nie jest to bardzo obfite... ivette, nie probowalam tych smakowych, bo zarowno po nan jak i po bebiku wyskoczyly malej suche, czerwone plamy na policzkach i poki posilki przygotowuje na bebilonie. U nas tez dziwna pogoda. Chwile sypie, za chwile swieci slonko... Dziewczyny a szczepilyscie swoje dzieciaczki przeciwko odrze, swince i rozyczce? Sporo sie naczytalam o powiklaniach, zdecydowalam jednak, ze ja zaszczepie. Ale jak sobie tylko przypomne co czytalam to az mnie ciary przechodza, wrrr.... I jeszcze sie was poradze, czy jesli mala wazy 10kg, mierzy 76cm to czy sa to wlasciwe parametry dla jej wieku? Ten lekarz w przychodni niby mowil, ze tak, ale jakos srednio mu ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia głowa do góry,nie łam się :)dasz radę:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula wiem, tez sie sporo o tym naczytalam, ale jednak Ania zaszczepiona, nie bylo zadnych skutkow ubocznych. o wiele lepiej zaszczepic niz nie szczepic. no na bebilonie tez mozna budyn i nalesniki robic ;) mleko to mleko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki wszystkiego naj:)co tam jakie plany na ten dzien macie?:)ja w domu narazie poki co musze posprzatac bo cały wekend w szkole i mam syf:P paula>>tak ta waga jest prawidłowa moja córka jest z grudnia 2008 i wazy prawie 12 kg czyli nie martw sie :)kasbak>>ja tez tu zagladam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaa >> Twoja mała dobrze warzy,mój ma 3 latka i warzy 14 kilogramów,dzieci do roku rąsną szybciej a póżniej już wolniej. Co do centymetrów to zależy np jacy są rodzice,Kubuś ma 6 miesięcy i ma 70 cm a jak się urodził to miała 55 cm,szyko rośnie. Mąż jest wysoki i dziadek i pewnie w nich się wdał. U mnie tak sobie czekam aż mąż założy sobie internet,mamy kamerki i skype i będziemy rozmawiac. Strasznie już za nim tęsknię :( ale muszę sobie z tym poradzic. A na obiad dziś u mnie pulpeciki z ziemniakami,nie mam teraz dla kogo gotowac,mój Sebuś je jak kotek a ja to co zjem to dobrze. Muszę jakoś teraz schudnąc ale odstawiłam więc może szybciej spadnę na wadze. Na 14 idę dzisiaj do Kościoła bo u mnie rekolekcje a dzieci zostaną z babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez dzis ide do kosciola, ale na pogrzeb. Zmarl moj wujek(47lat), po 2 mies walki z rakiem. Zostawil zone i troje dorastajacych dzieci. Przykre to takie... Od razu przypomina mi sie moj tato, jesgo pogrzeb oraz moja najlepsza kumpela, od ktorej smierci minie juz 8lat za dwa dni. Tak mi dzis smutno :( Sorry, ze smece wam juz od rana, ale tak mi jakos ciezko na duszy... Maja nalesnikow jesc nie chciala, zreszta budyniu tez. No nic, sprobuje ponownie za kilka dni. Dziewczyny, czy kaszke mleczno-ryzowa przygotowywana na wodzie mozna zaliczyc do pokarmow mlecznych? Bo w skladzie niby maja mleko modyfikowane. Uciekam. Zycze wam milego dnia i wszystkiego dobrego na rozpoczynajacy sie tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam:) paula przykre to takie:(niesprawiedliwe,że tak młodzi ludzie umierają:( bobasekm zagladaj tu ,zaglądaj:) justysia chociaż tyle,ze skypa będziecie mieć,to sobie pogadacie,podziwiam Was,na taka rozłąkę się zdecydować.Musisz być twarda babka:) U nas dziś piękna pogoda,więc długo byłysmy na spacerze,i nareszcie Nadia wyciągnęła hulajnogę,spacer był ciekawszy.wyszalała się,potem ja pościagałam światełka z bożonarodzeniowe z drzewek przed domem;P,dopiero dziś;)i południe przeleciało.Byle do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×