Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej kobietki:) U mnie znów piękna pogoda, choś już nie tak duszno, jak przez ostatnie dni... Ja siedzę w pracy, nastrój już trochę lepszy, ale....jak pomyślę, że weekend znów spędzę na festynie, to mi trochę słabo.... Basiu, mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewałaś wczoraj, ale nie miałam siły już siedzieć i jeszcze Paula chciała, żeby ją ululać... Dziś też raczej nie pogadamy, bo wreszcie umówiłam się z koleżankami na pifko. Kaluś, trzymaj się kochana 😘 Marta, 🖐️ Zielna, hop, hop...... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas słonko,ale wydaje mi się że też dziś popada.Kuba dostał nowy termin do sanatorium.Ma od 6 września do 26.Powiedziałam mężowi bo to on z nim pojedzie.Julka śpi,więc chwila dla siebie.Jak wstanie to idziemy na długi spacer.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wielki dzień:D Moja JUlka kończy \"zerówke\"więc zmykam szykować nas na tę imprezkę:) Kala złośc piękności szkodzi wiec..... Marta👄 Zuziu nie ma problemu:) Miłego dnia kobitki🖐️ Manika,Luiza i Margarett :) Zielna i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka fajnie, że wróciłaś i więcej nie uciekaj na tak gługo ;) Gumisia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka szkoda że ciebie niema na tych zdjęciach... Najlepsze życzenia urodzinowe dla Oli🌻🌻🌻 To od września do zerówki:) Gumijagoda psiątko śliczne:) Zielna robiłaś test? Zuzia ta piaskownica jest fajna bo można ją przykryć jak garnek pokrywką i ma się tą pewność, że pod naszą nieobecność i na noc nic tam nienaleci i zwierzątka się niepozałatwiają? Kala a byłaś z tym biodrem u jakiegoś lekarza? Mańka to tak pucowałaś tego pegota jak ta laska na reklamie;) dobrze że kalieru niezdarłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki🌻 bryłka witaj z powrotem👄 dziewczyny, ja ten samochód pucowałam w celach edukacyjnych;) mój małż ma się nauczyć jak ma myć samochód:P bo szlaufem polać to dziecko umie:D kaluś❤️ serce moje, uszy do góry:D zielna🌻, no nie daj sie prosić, trzymałyśmy za Cię kciuki, więc daj jakiegos cynka koleżankom;) margaret🌻 zuziu🌻 mamo zuzi🌻 gumisiu🌻 ukochaj psinke:D kamomilla🌻 słonko sie pokazało, więc mykam na spacerek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka witam ponownie:D:D:D tylko nas nie opuszczaj już;) U nas znów się chmurzy więc cały dzień w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammilla
Dzień Dobry mamom. Wstajemy taki piekny dzień. Nie dla mnie dziś ide do dentysty,a nie znosze tego. Moje maleństwa jeszcze chrapią aż żal je budzić. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wcześniejszy wpis to mój,jeszcze palam i żle wpisałam nika.miłego dnia jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla OLI sześciolatki:):):):):):) Brylka teraz za kare musisz zaglądac na topik 2razy dziennie;) Kamomila mam znajomą,która woli rodzić dzieci niż wyrywać zęby:D Margarett współczuje takiego obrotu sprawy Kala ❤️ Zuziajak spotkanie?;) Manika🖐️ Luiza🖐️ Mamo Zuzi ❤️pogłaskaj swój brzusio od wirtualnej ciotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa, drugi raz pisze, grrrrr Probowalam przez fotosik ale mi cos nie teges wyszlo....Podaje linka do forum Wrzesniowek, czyli bab rodzacych we wrzesniu jak ja. Tam pod znanym Wam nikiem jest moj brzusio i liczniczek. http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzicow/viewtopic.php?t=60&postdays=0&postorder=asc&start=1080 U nas pogoda wreszcie normalna, ta Skandynawia wykancza mnie czasami ;) Buziolki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo zuzi wlazłam na to forum, musiałam się zarejestrować, żeby tam w ogóle wejść:D i szlag, to zdjecie masz w imageshaku, a mój komp tego nie otwiera:( i widzę tylko tą wstrętną, żółtą żabę:O u mnie wróciło lato:D piknie za oknem:D więc dziś cały dzień na powietrzu się zapowiada, tylko obiadek upichcę:D pozdrawiam Was gorąco dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :):):) Cały dzień nie mogłam się doczekać, kiedy wejdę na kafe, a tu jak na złość najpierw w pracy neta nie miałam, a potem cały czas kierowniczka koło mnie się kręciła.... A po południu musiałam z Paulą po podwórku pobiegać;) Teraz tradycyjnie \"padam\"....wczorajsza impreza się udała, ale w domu byłam dopiero przed północą i znów się nie wyspałam :( Idę prasować, bo nie mamy się już w co ubierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzieńm walczyłam z truskawkami najpierw zbieranie a potem przetwory jestem padnięta. Jutro Ola ma zakończenie przedszkola i cieszy sie, że będa wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Czyżby Zuzia miała monopol na otwieranie stron;) Kala ależ sie nagadała:Pręce Cię bolą?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore sie dziś za ruskie pierogi :D a jeszcze mam ambitny plan upiec drożdzówkę do wieczora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wczoraj nie miałam internetu.Zgłosiłam usterkę i dziś mnie podłączyli z powrotem.Pogoda taka sobie chyba popada.Jak nie ma Kuby śpimy z Julką prawie do 9.Zaczynam już za nim tęsknić,troche za cicho w domu.A on chyba zostanie u dziadków do niedzieli.Przez ten czas jak go nie ma więcej jestem z Julką.Wczoraj sama obróciła się na brzuszek i ja tego nie widziałam.Byłam w kuchni i robiłam jej jedzenie.Jak przyszłam ona już leżała na brzuszku i się śmiała.Dziś obiadek już ugotowany.Zrobiłam kalafiorową i świderki z parówkami.Pychotka.Jeszcze muszę poprasować.więc kończę bo mała śpi.Szybciej to zrobię.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki:-) Zainteresowane informuję, że dostałam okres.;-):-D Tyle, że schiza trwa nadal. Chłopa nie dopuściłam do siebie od pamiętnej nocy (zresztą obojgu nam ochota odeszła w tym stresie). Test robiłam, ale pewnie za wcześnie, więc i tak nic by nie wykazał. Do tego i okres nie taki jak zwykle, więc nadal mam wątpliwości. Jak nastolatka;-) Pozdrawiam i kończę, bo lecę po Gośkę do przedszkola. Witaj Brylka! Wszystkiego najlepszego dla Oli🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki, Ja wreszcie skonczylam te wstretna szkole :) I mam wakacje!!! Zostalo mi tam zalegle jakies wypracowanko ale jakos je jeszcze urodze :) A jak u Was z planami na wakacje? Gdzies sie wybieracie chocby na kilka dni? My juz niedlugo jedziemy na wybrzeze polskie :) Ostatni odpoczynek przed wrzesniem (szykuje sie na niego jak na jakas Apokalipse, daje slowo hehehe) Dzis bylam na kontroli . Poki co przytylo mi sie 5 kg od poczatku ciazy wiec jest oki. Nigdy w zyciu tyle nie wazylam co teraz : 69 kg wow wow :) I bardzo mi z tym dobrze :) Mam nadzieje ze teraz bede miala wiecej czasu na pisanko z Wami i ze sie wciagne :) Buziole 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co ja tu robię o tej porze??? Jak nigdy wyspać się nie mogę ;) Byłam dziś u gina, ale nie dałam się zbadać :P A tak na serio to wysłał mnie na badania i potem znów podejmuję leczenie w kierunku dzidzi.... Potem byliśmy na imprezce z męża pracy, ale dość krótko, bo Paula chciała siku, ale tylko na nocniczek. Teraz zawsze będziemy go nosić, hihihihi.... Kala, Gumisia, Manika, Luiza 😘 Zielna, mamo Zuzi witam po długiej;) nieobecności. Mamo Zuzi, ja na wakacje wybieram się do Zielnej (czyli na polskie wybrzeże), ale jakoś ostatnio już coś mnie nie zaprasza.... DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taki ruch??? śpicie jeszcze czy co:o Poooobudkaaaaaa:D:D:D:D:D:D:D Baaaaaaaaaabyyyyyyyyyyyyy:P Hoooooop hoooooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, zaproszenie nadal aktualne, tyle, że czasu brak. Ta własna firma to chyba nie najlepszy pomysł dla mamy małych dzieci i żony zapracowanego faceta. Teraz w budownictwie taki bum, że robię w domu, bo nawet na wyremontowanie nowego biura czasu brak. Do tego wykorzystując resztki urlopu ze Starostwa wpadam tam jeszcze i wypisuję ostatnie decyzje, żeby nie zostawić rozbabranych spraw. Tak więc nie nastawiaj się na dłuuuugą kawkę na rynku. Choć jeśli zdążę wyremontować biuro, to zaproszę Cię do niego, bo to w okolicach rynku;-) A i do Gościcina wpaść przecież możesz:-) Daj po prostu znać, jak będziesz w Wejherowie. Jak nie zapomnę, to dam Ci na gg moją komórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×