Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość ciesze sie ze sie cieszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od rana w skowronkach:D kobitki co jest, gdzie sie podziałyście??? tylko gumisia ❤️rankiem zajrzała! kala🌻 babolcu, gdzie pobudka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to nie wskowronkach tylko jaskółkach, cały czas latają koło bloku i potwornie zasrywaja nam samochód:O mąż mówi ,że co się wysuszy to się wykruszy, więc nie myję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika😍😘 za poprawienie mi humorku Wczoraj było wszystko oki, poszliśmy na zakupy kupilismy nawet cyfróweczkę a dziś.......Olinkę złapał straszliwy kaszel-pobiegłam do lekarza szybko, dostała zastrzyk, zaczeło jej wcchodzic na krtań :( dostała pozatym antybiotyk i na wszelki wypadek encorton jakby znów miała atak kaszlu:( Zawsze jak coś jest dobrze to musi się coś spieprzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę.Pogoda ładna więc popołudniu przesiadujemy na placu zabaw.Julka od wczoraj je kaszkę.Nawet jej smakuje.Kuba nie może się doczekać piątku.W przedszkolu urządzają piknik rodzinny.Będą gry,zabawy,występy,grill.Kończę bo mała nie chce coś spać tylko ciągle chce sie bawić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cały dzień byliśmy w Lublinie. O szczegółach opowiem jutro, bo teraz padam na pysk...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaa:D:D:D Mojej córci sie odwidziało spać o 6:o wiec wstawiłam juz pranko i zaraz idę włosy umyć:P a nie będę leżeć do 12 i gnić:P:P:P Widze że wczoraj straszliwy ruch był, ja nie miałam głowy do niczego, jakaś przybita byłam:o Miłego dzionka kobitki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camomila
witam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja mam nadzieję,że dzisiejszy dzień będzie dobry,bo początek zaczął sie koszmarnie.Dziś piękna pogoda,więc zaraz z małą wyjdę na spacer.Wczoraj nie byłyśmy popołudniu bo była burza i deszcz.Dzis przychodzi rzeczoznawca do auta.Oceni szkody i stwierdzi czy ubezpieczenie to pokryje.Mam nadzieję,że tak.Kuba popołudniu idzie do dentysty ma leczenie kanałowe zęba.Wieczorem aerobik.Jestem trochę zła bo stanełam z wagą.Mam do zrzucenia jeszcze 4,5 kg i nic.Pocieszam się,że to chwilowe.Kończę bo psinka chce wyjść na spacer.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kobietki🌻 miłego dzisiejszego dnia Wam wszystkim życzę👄 kala, jak Olinka? Majce chyba przeszło, bo dziś nie ma jak narazie żadnego kupska:) Wczoraj obudziłam się w koszmarze, cała pościel, ja i córka w gównie:O cmomila:D witaj!!! zapraszamy do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camomila
moje niuńki dopiero wstały Victoria przed chwilką a Kamila troszke wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem mamą 2-latka i rozumiem kobiety wychowujące dzieci i siedzące w domach. ciężki nasz los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu pisałaś ale musiało mi wylecieć, przepraszam:) Mamo-zuzi byle do wakacji :) a to tuż tuż Mańka Gumijagoda coś mi się zdaje, że ty się już znasz z Viki01, prawda? Witamy nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Margarett znamy się :)MOja Kuzynka Marta jest starsza tylko 3dni ode mnie:) Jej starsza córka to moja chrześnica.🖐️Kamilka ,młodsza Viktoria jest cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym że gramy we trzy na kurniczku to już babska okropne zapomniały:(😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no , to się nam rodzinnie robi:D :D :D a ja mykam do łóżeczka spać, może uda mi sie zasnąć, zanim małż wróci, bo jeszcze zarząda obowiązku małżeńskiego, a mi coś dzisiaj nie w tym temacie;) corsita , a Ty nam jeszcze cos napiszesz??? dobranoc baby kosiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COś nam się Kala ociąga z pobudką ,więc... POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D Oczywiście chciaam jeszcze potwierdzić ,że nasz granie na Kurniku we TRZY:D jest SUPERRRRRRRRRRRR!!!!!! Muszę dzisiaj podjąć bardzo ważną decyzję i ciągle się miotam:(Mam mnóstwo wątpliwośći i rozważam wszelkie aspekty mojej decyzji i ciągle nie wiem co mam rozbic,a czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia coś za cicho ta podudka bo jakoś nie słyszałam i w związku z tym obudzilismy sie 20 min temu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×