Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Ja na moment:) Dzis przychodzi do nas kolezanka z kolega posiedzimy sobie pogadamy,moze jakiegos drynia zrobimy:) Nie bede miala jak zasiasc do kompa:(ale jutro sie odezwe narazie papapa. Aaaa powiem tyle,ze jest u mnie 16.21 ciemno na dworze,a maz okna myje:D:D:D,a kolega po ciemku trawe kosi:) Jestem ciekawa jak ten trawnik bedzie jutro wygladal:) I jak te okna umyte sa jestem ciekawa,pewnie nie dokladnie:(ale co tam i tak pewnie dlugo tu nie pomieszkam to co mi tam:) Bawcie sie dobrze🖐️🖐️kobitki.Zycze duzo zdrowka dzieciom i mamciom🌼🌼 DOBRANOC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, sylwia , dwa salony??? duże mieszkanie będziesz miała do sprzątania;), a mąż więcej okien do mycia:P ja dziś operuję świniaczka, bo dostałam połówkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Manika poproszę świniaczka. A ja w końcu mam wszystko posprzątane,okna umyte i powieszone nowe fieranki i zasłony.Nawet mąż dołączył do sprzątania chociaż miał zajmować się tylko dziećmi.Wziął się za swoje rupiecie które wszędzie leżały i teraz jest wszystko na swoim miejscu.Dziś robimy sobie wieczorem kino z Kubą.Będziemy oglądać Shreka 3.Oczywiście będzie dużo popcornu i soczków.Najpierw trzeba uśpić Julkę,ale mam nadzieję że to szybko pójdzie. Sylwunia chyba po tym nowym mieszkaniu to będziecie się gonić-tak się u nas mówi jak ktoś ma tyle pokoi.:) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooo;) Pamieta mnie jeszcze tu ktoś?? U nas oki tzn mniej wiecej, Kuba wreszcie mówi i to nawet zdaniami całymi mu sie udaje ale za to jak słodko:D Olinka juz też zaczyna:D rosnie baba wielka ale......łysa nadal jedynie meszek na głowie:/ Buźki dla was wielkie😘😘 U mnie na święta nie zrobione jeszcze nic, te święta jak nigdy mnie nie cieszą, jakby wogóle miało ich nie być :( pozdrówka dla was i papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta spiochów, no ja wiem że niedziela ale kobity litości!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ksawery jakis katar zlapal chyba po wczorajszych sankach z tata z ktorych wrocil caly czerwony i uradowany i mowi do mnie ledwo lapiac oddech :D \"mama mama mysmy na tych sankach tak zapierdzielali :O ze az w samochod komus wiechalismy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawarzyłam gar bigosu:D Anet a u mnie sniegu tyle że mogę płatki policzyć:( Ciekawe czy moje dzieci sie przejadą sankami chociaż raz? Kala ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie :) Szczególne uściski dla Kali 😘 Ja dziś spędzam leniwą niedzielę...w ogóle nic mi się nie chce. Stres ostatnich dni daje o sobie znać... Wczoraj, jak byłam w pracy mąż wziął Paulę na spacer, ulepili bałwana i trochę powoził ją na sankach :) Byłam bardzo zdziwiona, bo w tamtym roku mała bardzo płakała i bała się chodzić po śniegu. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kala, witaj❤️ nie napisze wiele,jutro mam egzamin na prawko i tylko tym teraz zyje, i ciagle tylko o tym mysle.. mam strasznego nerwa wiec trzymajcie kciuki ! :D dobrej nocki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika powodzenia na egzaminie a ja dzisiaj na usg piersi pomykam milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baboki kosiane:D kaluś🌻, słoneczko, ty to zawsze wpadniesz na chwilkę:P ucałuj dzieciaczki👄 ja całą niedzielę topiłam słoninę, ale świniaczek już w zamrażarce, ledwo upchnęłam;) i swojskie szyneczki będą na święta:D Monika dziś zdaję prawko:) trzymam kciuki;) daj cynka jak poszło:) zuziu🌻 gumisiu🌻 luiza🌻anet🌻 sylwunia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Dziewczynki Zaraz wam opisze co z mieszkaniem tylko sie przebiore:) Trzymam kciuki za kobitki co dzis na prawko zdaja. POWODZENIA🌼🌼dajcie znac jak wamposzlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Manika żeżarłabym świeżyzny;) MOnika trzymam wirtualne kciuki bo obiad musiłam gotować i niedało rady z zaciśniętymi rękoma:) Zuziu👄 Anet powodzenia Sylwia🖐️ Mój mąż ma już urlop i do pracy wraca po świętach,może nie zeświruję jak będzie mi przeszkadzał,odwykłam od tego że plącze mi się po chałupie do południa. Z tego również wynika,że będzie mnie mniej:(na kafe,niech chłopina nie myśli że całymi dniami siedzę przed kompem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z przeprowadzki nici i bardzo sie ciesze:D:D:D:D:D:D powiem tak,ze zadna rewelacja to mieszkanie i szczerze mowiac nie podobalo nam sie:) Mieszkanie w remoncie bylo pokoje male i nie ustawne 2lazienki byly kolo siebie kuchnia mala salony tez male i jeden kolo drugiego:(wogole bez sensu. A i co jeszcze bardzo daleko miala bym do szkoly❤️Dawidka prowadzac:(i ja juz na samym poczatku powiedzialam,ze sie nie przeprowadze tam,bo bym musiala o 7.30 wychodzic zeby na9 do szkoly zdazyc:(oooooooooooo nie powiedzialam ja sie na to nie pisze. Oczywiscie jesli miala bym prawko to co mi tam,zapakowala bym dzieci i pojechala do szkoly,a tak ja musze wszedzie na piechote lazic:) Moj maz wymyslil sobie,ze jak pojedziemy w maju na wesele brata to ja zostane na mies. i sobie prawko w Polsce zrobie,a on sam wroci. No nie wiem jak to jeszcze wyjdzie zobaczymy:) Ale powiem,ze miec prawko to dobra rzecz bo przynajmniej nie musisz nikogo prosic zeby cie zawiozl,tylko wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swierzyzny to i ja bym zjadla:) Gumijagoda no trudno sie mowi i szkoda,ze malo bedziesz na caffe:( Ale wpadaj od czasu do czasu i pisz co tam u Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie jestem w szoku,a jednoczesnie jestem taka dumna z ❤️Dawidka ukochanego.Pani dala nam recenzje z postepow i nauki naszego synka i jestem przeszczesliwa:):):D:D Dostal ocene bardzo dobra za postepy w nauce i za caloksztalt. Napisala,ze bardzo dobrze sie uczy,ze bardzo dobrze mowi po angielsku,dobry jest z matematyki,jest pomocny i interesoje sie wszystkim i same tam jeszcze najlepsze rzeczy:):) Myslalam,ze moj synek zle sie zaaklimatyzuje w klasie i nie da sobie rady z tym wszystkim,a tu taka niespodzianka!Bardzo sie ciesze,a on co raz sie pyta mnie czy ja jestem dumna ze swojego synka:),a ja jemu na to ,ze jestem przedumna i bardzo zadowolona z niego,a on odrazu promienieje jak to slyszy i sie :D:D:D:D:D:D Ide cos zjem bo przez ta swierzyzne mam takiego smaka,ze hej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ta moja rodzinka mnie zameczy:( Zachodze na gore,a tam istny bur...😠 Lachy porozwalane normalnie wszedzie. w lazience kupki po kawie koszmar normalnie,a o kuchni juz nic nie powiem jestem😠😠😡 Dominis sie obudzil,a wiec biore sie za sprzatanie itp. ❤️Dominis lezy sobie w bujaki i mnie zaczepia mruczy tak:dzia,dzia ,adzia mmmyyyy,gaga,gaga,zizi:)smieszny on jest taka kruszynka,a tyle radosci daje❤️❤️ A i Dominis od kilku dni robi tosi tosi i klaszcze sobie w dlonie smiejac sie przy tym.:D:D:D:D Dobra zmykam zajze potem narazie 🖐️Wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czyli dobrze wyszło:D Tylko mi kobito powiedz jakim cudem zdobędziesz prawko w miesiąc???????? Ja na odbiór tylko czekam półtora miesiaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis nie mam pojecia. aaaaa nie wiem jak zdam:):D to mi mama potem odbierze i mi wysle prawko,moze tak sie da,a jak nie to cos wymysle:) Ja teraz zbieram sie po synia do szkoly potem zajze do Was. A to kilka fotek nowych:)jakie znalazlam. http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php#e http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/974d6fa2ef2585d8.html Mam nadzieje,ze nic nie pokickalam:) Narazie 🖐️Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam,ze cos pomylilam :D:D:D:D Sorki dziewczynki za powtorki kurcze nie wyszlo mi jak zwykle wklejanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłąm sobie na biurku mała choineczkę ,Bartuś siedzi i pstryka światełakami:) Monikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak poszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×