Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hejka ja już posprzątałam Kuba śpi nawet wózek rozkręciłam i wyczyściłam teraz zapraszam na kawusie pyśka nie wiem czy się nie pomyliłam ale to chyba ty kupiłaś psa jak masz go już w domu dzieci pewnie się cieszą:):) kasbak jak u ciebie lepiej już 🌼 nie chcecie gadać to idę sobie :p:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie martwcie się po prostu zaczną mówić trochę później mój Kuba za miesiąc skończy 2lata i zaczął mówić ze 2 miesiące temu jak zaczął oglądać bajki wtedy powtarza słowa ja doszłam do wniosku że dzieci ciągle są z nami my troskliwe mamusie nadskakujemy im co chwila i one poprostu nie mają takiej potrzeby mówienia bo mają co im potrzebne ja też się martwiłam ale zaczął mówić pozdrawiam i już się nie wymądrzam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam babeczki:D ach rzeczywiście julka masz rację,że jestem zmęczona i nie mam czasu na kompa popołudniami,a wieczorem nie chce trzaskać klawiszami ,bo Nadia sie wtedy kręci,przeszkadzam jej w spaniu.Ja tez julcia tęsknie:p,kiedys to więcej było czasu na pisanie:-(,ale czytam wszystko na bieżąco:-) sylwuś moja Nadia tez bardzo mało mówi,a ma 16 miesięcy.ale suuupermama chyba ma rację,bo Nadka tylko powie \'mama\' a ja juz lecę i jej podaję co chce,no więc po co ma mowić:o.a może to zależy od dziecka,nie wiem,każde rozwija się swoim rytmem... julka ale Ci fajnie z tym weselichem,a mnie nikt nie chce zaprosić:-(...a ta niańka ,która zajmowała się małą,gdy pracowałaś nie mogłaby zostać? ja dziś znowu byłam z mała u lekarki,ale innego...bo od wczoraj zaczęła kaszleć,więc zmieniliśmy jej antybiotyk,tamten nie działał.I zobaczymy,modlę się aby teraz było dobrze.I lekarka powiedziała,że jak wyzdrowieje to zrobimy ten wymaz,i nie wiem o co chodziło margarett z tym przygotowaniem do wymazu???Bo to w laboratorium pobierają szpatułką próbkę i juz.chyba,że o czymś nie wiem? luiza podziwiam Cie za ten aerobik,mi by sie nie chciało....:D dobra zmykam babeczki.buźki dla wszystkich sylwusiek,brylki,julki,izabeli,luizy,gumiś,margarett i wszystkich,których pominęłam:D👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄🌼 a jeszcze izabela napisz co u Ciebie??jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak właśnie podejrzałam fotki twojej Nadii piękną masz córcie naprawde śliczny z niej bobasek całuski dla niej 👄👄🌼 ja siedzę w domu sama Sylwia podobnie jak u ciebie mój M wraca do domu wieczorem a i to większość czasu spędza przed kompem normalnie zaczyna mnie to wnerwiać nieraz łapie takiego doła giganta .I żeby nie było lubię siedzieć w domu z dziećmi ale same wiecie człowiek potrzebuje trochę pogadać z drugą osobą. sory trochę się rozżaliłam ale dobija mnie to ciągłe siedzenie samej z dziećmi i jeszcze ta pogoda.......... dobra idę wypić kawę dziś ja stawiam i po ciasteczku a co tam ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! jestem tu nowa:) i witam wszystkich gorąco! Mam Córeczkę Maję która 19.października będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Tez siedzę w domciu i mam co robić, moja córa jest bardzo żywa i dostarcza mi dużo atrakcji:) jest nowy fajny portal dla rodziców http://www.mojmalec.pl/ gdzie można wrzucać fotki beż ograniczeń, umieszczać ogłoszenia i pisać na forach, a to mój profil: http://www.mojmalec.pl/user/my-profile pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi witamy w klubie no mojego męża nieraz nie było 3 dni w domu bo jest kierowcą najbardziej cierpi mała bo tęskni jak wróci z trasy to od razu się przytula i buzi mu daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka, niebylo mnie bo bylam caly dzien u rodzicow, Jagoda spi, tak sie wyszalała z dziadkami ze usnela w aucie Kasbak z tą niania niemoge zostawić bo też idzie wtedy na wesele, ale sie złozyło co nie:D a mama mi dzisiaj powiedziala ze im sie cos tam przesunelo, bo mieli juz wekend zaplanowany, a teraz moze z malą zostać, normalnie heppy jestem że szok:D:D kazala malą przywieżć przed poludniem w sobote zebysmy sie mieli czs wyszykować i przyjechać po nią w niedziele na obiad, no normalnie taką mam mamusie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Od tygodnia siedzę w domu z moją już nie taką małą kruszynką (2latka i 9m-cy). Mała nie dostała się do przedszkola, a ja pracuję z domu. (nie)Stety jesteśmy same, więc wszystko na mojej głowie. Ale trzeba iść do przodu bo jest dla kogo:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie:D🖐️ kurczę ale nam sie tu ostatnio ruch zrobil;-) suuupermama dzieki za komplementy:D.dla mnie Nadisia zawsze będzie najpiekniejsza:D julka superr,że sietak ułozylo.. buziaki i milej nocki zyczę,idę poszperac po allegro;-):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamuśki julka fajnie że mama zostanie ci z małą dobrze się złożyło na pewno będziesz się świetnie bawiła 🌼 idę spać bo jestem padnięta 💤 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama2005
Dobrej nocy dziewczyny:) Ja jeszcze popracuję:) Malutka śpi, z głośniczków leci muzyka i tylko kocisko jeszcze mi towarzyszy;) Trzeba zaplanować sobie kolejny dzień; sprzątanie, gotowanie i oczywiście dzieciątko będzie w tym wszystkim mi towarzyszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpiochy kawka gorąca:P🖐️ witam nową mamę:)pisz kochana a zobaczysz że z nami od razu bedzie lepiej:Pzawsze możesz się wygadać jak coś nie tak-a to juz dużo:Dbuziaki dla córci:) dziewczyny a ja cos ostatnio nie mam czasu:(latam cały czs w tą i z powrotem,jeszcze to i jeszcze tamto....ale wczoraj zrobiłam cos dla siebie-poszłam sobie do fryzjera.zaprowadziłąm dzieci do szkoły,zostawiłam odkurzanie i składanie prania i poprostu chwila relaksu:P :P,a co tam kazdemu się nalezy:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest jeszcze ta pyszna kawka .....to ja poproszę......mniammmm niema to jak kawka z rana :D Pyśka fajnie masz ja też mam zamiar do fryzjera iść ale jakoś czasu mi brak nie mam z kim małego zostawić:(.moja koleżanka jest fryzjerką to chyba do niej zadzwonię bo już tak włosy mi odrosły(....) dobra ja lecę sprzątać puki mam chęci odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś na nogach od 5 rano.Dzieciaki zrobiły nam pobudkę i ze spania nici.Nadal u nas pada,mogłoby już przestać.Wczoraj Kuba zadzwonił do dziadków i powiedział że chce u nich spać.Teściowie się ucieszyli i biorą go już w piątek.Kuba powiedział dziadkom,że musi odpocząć od Julki i chce mieć ich tylko dla siebie.Ja też się cieszę bo trochę odpocznę. Julka fajnie że ma kto zostać z małą i na weselu teraz wybawisz się że hej.Niech Ci pogoda dopisze,oby tylko nie padało. Pyśka jeżeli u Ciebie słonko to podeślij nam choć trochę i mam nadzieję że po wizycie od fryzjera wyjdziesz zrelaksowana i zadowolona. Dobra kończę bo pies domaga się spacerku Izabela znalazłam Cię na nk,ale nie pamiętam czy z Sosnowca jesteś dlatego nie wysłałam zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U nas juz po obiadku ale zostalo kilka racuszkow, kto sie zalapie :) Od dzis mialo byc cieplej i co...:( i figa:( zimno dalej Pije kawe i czekam az sie mala obudzi to moze pojdziemy na maly spacerek, bo akurat padac przestalo. Troche sie dzisiaj obrobilam, musialam oprac siebie i m przed weselem, normalnie mnie scielo jak zobaczylam wielka plame na marynarce, niewiem co on z nią wyprawial:O, ledwo co zapralam, ale chyba caly wanisz poszedl , no przeciez niewloze do pralki bo by sie nienadawala do niczego. A jutro ide do fryzjera ;) podciac troszke wlosy, bo w sobote niebedzie czasu, na to. Sylwuś, na nk niemam konta i niebęde zakladać:P ale jak bys chciala popisać to nr mojego gg 12862771 zapraszam:) a witam nowe mamusie 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak- najlepiej jak zadzwonisz do tego punktu, gdzie będzie pobierany wymaz, bo z tego co ja pamiętam to musi być co najmniej 2 tygodnie po odłożeniu antybiotyku czy innych leków np. tantum verde. Wymaz robi się na czczo , i niepowinno się nawet zębów myć. Julka jak już masz opiekę do córci to czeka Cię zabawa do świtu! W sobote niepowinno padać, tak myślę(bo ile może). Witamy nowe mamy Mamakubuśa-ja zawsze zazdrościłam takich troskliwych teściowych, ale ty to napisałaś z niechęcią. To co jak Ci pomoże to potem wygaduje, czy poprostu nieżyczysz sobie, żeby Cię ktoś wyręczał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margarett tak tez lekarka mi mówiła:-) a tak w ogóle to my wszyscy chorzy.Ja,mój M.,i nawet teściowa...Nadia nas wszystkich pozarażała.echh..wszyscy bierzemy juz antybiotyki,normalnie szpital w domu.A do tego ja do pracy musze naginać,głowa mi pęka..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przesyłam wam trochę słońca bo u nas dziś świeciło **************** może być Sylwinka mam konto na nk szukaj (Krzysia Prypuk ,Damnica):) Dziewczyny jak macie konta na nk to podajcie namiary bo ja żadnej z was nie mam :D Ja dziś nie robiłam obiadu bo moja teściowa przyniosła nam pierogi ruskie i ze śliwkami także mogłam przedłużyć sobie spacer, Kuba się wylatał bo u nas pogoda była do kitu.dziewczyny a jeśli mowa o teściowych to ja mam taką do rany przyłóż zawsze chętna do pomocy tylko latka już nie te i na przykład małego z nią nie mogę zostawić bo przy jego temperamencie to by ją wykończył Mamakubuśa jeżeli twoja teściowa pomaga ci tak bezinteresownie nie że potem robi ci jakieś wymówki to ja na twoim miejscu bym się cieszyła mam nadzieję że tak właśnie jest bo nie ma nic gorszego od wrednej teściowej taka to potrafi życie zatruć dobra nie truje już i biorę się za robotę pozdrawiam wszystkie mamuśki 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widze, że ruszył temat \'teściowe\" :Oto ja zmykam, co niektorzy wiedzą o co chodzi ;) wpadne potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama ja też wysłałam zaproszenie nie mogę pisać,bo dzieciaki jeszcze szaleją a mężuś ma to w du.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga Uwaga Sylwia wszystkie was kazała uściskać i wycałować, i przeprasza, ale niema czasu kompletnie na nic to uwaga ściskam (......................) już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama ja też chcę zaproszenie:( a nie mam:(:P dziewczyny ale pojadłam:Pzjadłam własnie kolację z męze i jeszcze deserek:Pwiem,wiem aż wstyd gadać ale było mniam...:P kasbak buziaczki i duzo zdrówka dla was:)❤️kochana leczcie sie tam dobrze:) supermaama ja tez bym zjadła pare tych pierożków ze sliwkami:) Co do teściowych to ja tylko napiszę tak,przeszłysmy pare \"dobrych\"sprzeczek-tak jest zawsze....ale teraz jest juz ok,moge zostawić z nia dzieci i mi pomaga jak trzeba:)teraz jest już ok:) julka napisz jutro jak tam było u fryzjera,tylko nie zaszalej:P no dziewczyny buziaki dla was:)lece teraz na jakiś serialek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. moja zdiagnozowana hiperprolaktynemia daje o sobie znac. mam wszystkie objawy ciazy, a w niej n nie jestem;(jutro znowu ide do G, po hormonki, tylko ze ja zzawsze sie balam ich brac:/ pozdrawiamy acha-moja tesciowa, pomocna, ale wqrza mnie jekj pedantyzm. jest sprzataczka i ma skrzywienie zawodowe. potrafi przyjsc do mnie i czyscic mi rurki, myc okna, doradzac na rozne sposoby jak cos umyc, usunac, uprasowac:/ niby pomocne ale wqrzajace czasem, bo ja wkoncu nie jestem niedolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×