Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

ja też wam życze miłych snow:) dla wszystkich chorowitkow meeega fluidki..........................🌼 Buziaki.pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój Kubuś to jednego dnia śpi trzy razy a innego raz:-(....ale i tak dużo przy nim zrobię bo grzecznie się sam bawi w łużeczku tylko mu dać jakieś zabawki, pozatym najbardziej to on lubi stać w łużeczku i zabawki wywalać na podłoge...nie jest nauczony być na rękach bo wprowadziłam zakaz noszenia i sama też go nie nosze a kochana teściowa mi powiedziała, że jestem su...a a nie matka...i tak słysze co jakiś czas, że jestem zła matka....więc ja już od dawna nic nie mówie tylko zabieram się i wychodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie czuje:(😭przepraszam,ze sie nie udzielam na forum:(-powod:(terrorysta i zle samopoczucie:(pewnie przez,to ze zbliza sie oczekiwany@od 1 razu tragicznego zdazenia:(😭napewno przez,to tak zle sie czuje:O Julka ja na temat T nie bede pisala,bo jak byscie przeczytaly,to normalnie wlosy na glowie sie jeza i to zawsze bedzie temat rzeka:ONie zazdroszcze Ci jej:Oboszzz nic ludzie nie mysla:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🖐️))) Dobrej nocki zycze i przedewszystkim spokojnej i przespanej:)🌼 Fluidki sle chorowitkom...................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy pobudka ....................................... kawka na stole i pączuś Fluidki śle potrzebującym...........................🌼 miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ sylwinka normalnie mnie zaskoczyłas!:Pzawsze ja tu serwuje kawkę a dzisiaj masz..mmmmmten aromacik:P,a juz miałam pisac standardowo podana kawka:P Ja poprosze nawet dwa paczki-ostatnio cos wcinam bez opamietania słodycze:Pefekty pewnie będą widoczne:D,ale ja zawsze tak mam jak się zbliża \"ciocia\":P Dziewczyny u was też pewnie zimno i nawet bardziej niz u mnie....ale dzisiaj brrrrr;) Jade dzisiaj z młodszym synkiem do pediatry,czekamy na usunięcie migdałków i nikt nie dzwoni juz od od 5 miesięcy...cos tu jest nie tak,a rozmawiałam juz z anastezjologiem i wszystko było to co trezba..no zobaczymy... Buziaki z rana dla wszytkich...szczególnnie dla sylwuyni..trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Ja sie tez dziś nieczuje najlepiej :( dostałam @ i mnie tak muli, ze szok do tego mnie jest strasznie niedobrze, nawet tabletki niemoge wziąś bo bym zaraz zwymiotowała, czasem tak mam przy@:( Do tego wczoraj przyszla kolezanka t i poprosila mnie o uszycie spodnicyt na... sobote, no i szyje ale glupia jestem:( a mala znowu cyrki w nocy robila, obudziela sie o 23.30 i niespala do prawie 3 w nocy, boszz kiedy te zeby jej wyjdą😭 Tera jest oczywiscie przegrzeczna, ale co z tego i tak przy niej nic nieuszyje, bo mi sie na kolana zaraz pcha. A jutro to wesele, a ja niemam nic przygotowane, myslalam ze m mi cos pomoze a on mowi, ze jedzie do pracy i wroci dopiero po 22, No i musialam sie wygadac, bo mnie nosi cos ostatnio:( Pozdrawiam mamusie. Sylwuś trzymaj sie tam jakoś, dasz rade👄 Mama kubusia moja niunia tez lubi siedziec w luzeczku i wyrzucać zabawki i wola przy tym daaajjj :D:D a jaka zadowolona:D ok zmykam niewiem czy sie bede miec jak jeszcze dzis odezwać, wiec życze udanego weekendu wszystkim 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️))ja na momencik:(Zycze Wszystkim udanego weekendu🌼 Aaaa i informuje Was,ze Wasza kolezanka dzis wygrywa 100 milionow funtow:D:D:Dtaka kumulacja jest w totka,toz to szkok miec tyle kasy ,no i ja ja bede miala:D:D:D:D:D Lece sprzatac poki maly spi,a ile pospi tego nie wiedza nawet najstarsi gorale:D:D Pozdrawiam serdecznie Wsie👄🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamakubusia-musisz coś zrobić, żebyś ty i twoje dziecko czuło się dobrze w domu, najlepiej porozmawjaj z mężem i niech on pogada z mamusią, bo przy takich relacjach, to nawet jak wyremontujecie strych to mi się wydaje, że ona i tak tam dotrze. Luiza - to na weecend prawie cała chata wolna u Ciebie, super:) miłego wypoczynku. Jak będziesz dała radę to wypisz mi jakie zabawki kupowaliście do przedszkola na mikołaja, bo chyba u nas ja się będę musiała tym zająć. Julka do dzieła, suknie garnitury itd. bo sobota już jutro. Miłej zabawy. Niebędę komętować zachowania twojej teściowej, moja jest za dziećmi ale sama też nieoferowała się nigdy, zwsze trzeba poprosić, no i raczej woli takie większe, samodzielne dziecko, bo z maleńkim nie wie co robić. Brylka-życzę poślności w sprawie Sylwunia życzę Ci wysokiej wygranej🌻 i jak spełnią się życzenia to zaglądaj do biednych , kolerzanek:P Pyśka- co się dowiedziałaś u pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja dzisiaj mam natchnienie.Rano po odprowadzeniu Kuby do przedszkola umyłam okna,ugotowałam obiad,wyprałam pościel i fieranki,powiesiłam fieranki i wyprasowałam zasłony.Zrobiłam to w ciągu dwóch godzin,moim pomocnikiem była Julka.Dziś Kuba wychodził ze szkoły o godzinę wcześnie,więc jak wróciliśmy zjedlismy obiad i dalej sprzątanie,następne pranie ,wieszanie zasłon,posprzątałam pokój.Teraz odpoczywam,dałam sobie przerwę.Ja przyjedzie mąż to bierze Kubę i zawozi go do dziadków. Margaret777 chata wolna i z tego bardzo się cieszę.Co do prezentów to podam Ci jutro na spokojnie i jak dobrze pójdzie to dam Ci namiary na hurtownię która znajduje się w Krakowie i od nie braliśmy zabawki.Przyjeżdżał do nas ich przedstawiciel z zabawkami i katalogiem,my wybieraliśmy on załatwiał resztę.Bierzemy u nich już trzy lata i mamy spore zniżki więc się opłaca.Polecam sprawdzona firma.Dziś idę popołudniu do przedszkola bo dyrektorka mnie prosiła.Była bardzo zadowolona z mojej pracy i prosiła o przekazanie pałeczki dalej.Więc wezmę namiary na tą firmę. Julka ja na aerobik chodzę tylko dlatego że jest blisko,2 minuty spacerkiem.Zajęcia odbywają się w przedszkolu do którego chodził Kuba.Są dwa razy w tygodniu i koszt 5 zł. za godzinę.Więc nie drogo i blisko. Bryłka będziemy czekać na Ciebie. A tak przy okazji to u nas ciepło i pięknie słoneczko świeci. Dobra kończę bo pranie się skończyło i trzeba je powiesić Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamusie nie pisałam nic wczoraj bo miałam kocioł z rana nie chciało mi się nic robić potem jak już zaczęłam to przyszła T na kawe dobra poszła to przyjechała koleżanka z dzieckiem dzieciaki jak zaczęły się bawić to miałam jeszcze większy bałagan ledwo zdążyłam ogarnąć dom to przyjechała moja bratowa a pod wieczór następna koleżanka normalnie jak nie ma nikogo to nie ma a jak się zjadą to wszyscy a wieczorem jak wykąpałam dzieci i położyłam spać to byłam padnięta :o dziś też nie miałam czasu nawet spokojnie posiedzieć bo od rana latam i jeszcze się wkurzyłam bo zaczęłam pisać to wpadł M i zabrał mi kompa bo jak zwykle miał coś pilnego do załatwienia ............dobra już się nie użalam ale musiałam się wygadać :( jest 17 a ja już padam na twarz od dwóch lat nie przespałam całej nocy średnio wstaje 3 do 4 razy jestem już przemęczona):( a co do T to Mamakubusia najlepiej dla ciebie i w ogóle dla waszego związku byłoby gdybyście się wyprowadzili od T a jeżeli nie możecie to niech twój mąż pogada z mamą nie dawaj się walcz bo prawda jest taka że T trzeba sobie wychować :):)jak zobaczy że się nie dajesz to odpuści ale to wymaga nerwów moja T też nie była taka fajna od razu ale nie dałam sobie w kaszę dmuchać zobaczyła że nic nie wskóra i teraz trzymamy sztame jak mamy focha to po prostu się unikamy i po paru dniach jest ok najlepiej czasami odpuścić i machnąć ręką kurde ale się rozpisałam ale teraz mi lepiej :) niedłógo przyjdzie moja fryzjerka i będę znowu ładna:):):):) trzymajcie się dziewczyny całuski dla was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby się kto pytał to u nas ciepło i słonecznie wysyłam wam trochę ciepełka(...........................................) dobra spadam wieczorkiem się odezwępa🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:D ale się porozpisywałyście,normalnie tak się naczytałam,że aż odpisywać mi się już nie chce,bo troszkę się pogubiłam w wiadomościach co u której sie dzieje:P hehehe,julka ale Ty powiem Ci za dobra jesteś,po co sobie jeszcze szycie na głowę wzięłaś...a do tego musisz sie sama na to wesele przygotować...ufff,ale baw się jutro dobrze,wyszalej się ,a co nam tez się coś należy;-) sylwus a Ty tam popraw mi sie z nastrojem,a już!!!koniec narzekania,dalej zaciągnij M do małego a Ty zmykaj gdzieś oderwac sie od codzienności,jakieś zakupowe szaleństwo albo wypad do cukierni....:D mamakubusia ale masz przekichane z tą T.,yhhhhh,dla Ciebie🌼 na pociechę:D a ja napisze ,mże u nas dalej szpital,ja trochę lepiej,Nadia też,T już też mniej choruje ale M leży plackiem,normalnie masakra jakaś....... a jeszcze jedno,jak czytam o tym,że wasze małe dzieciaczki siedzą w łóżeczku to jestem w szoku,bo Nadia nie usiedzi na miejscu ani minuty i zawsze tak było.....:o dobra zmykam Nadke kapać,więc buźki posyłam wszystkim,kochane:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,piediatra był w szoku że nikt do mnie nie zadzwonił i to w tak długim czasie,pospisywałą wszystko i powiedziała że w poniedziałek zadzwonia do szpitala,popyta i do mnie odzwonia-niby ci ze szpitala,no zobaczymy... Dziewczyny miłego weekendu bo ja zaczynam swoja weekendowa prace,zaraz zbieram się do roboty...teraz jak juz robi się zimno to aż zal wychodzić jak wszyscy siędzą sobie w domku i w ciepłym:O Buziaki dla wszystkich:) Julka wybaw sie tam dobrze:)no i pij za zdrowie młodej pary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem:) Obrobiłam sie troszke dzis ale nie z wszystkim. Wiec uszylam ta spodnice o 15.30 była juz gotowa, Jagoda spala od 13 do 16 wiec mialam troszke czasu, potem szybki obiadek zanim sie mala obudzi, spacerek, po obiadku bo uwaga u nas wyszlo dziś słonce , normalnie szok :D:D Po za ty umyłam sobie okno, , zmienilam pościele malej i nam zrobilam ze 2 prania, posprzatalam troche w domu, jeszcze mi kuchnia została :O No i chyba tyle, aa i jeszcze sie z m zdązyłam pokłucić :P, echh, a jutro czeka mnie wielkie prasowanie, i musze Jagode spakować i zawieżć do rodzicow, A potem tylko zabawa:D:P A dzisiaj rano mi mała spadla z łożka😭, przez moja nieuwage😭 zawsze sama ładnie schodziła, zsówała sie tyłem, a dzisaj niewiem co sie stało, zobaczyłam ją dopiero na podłodze, :( ile było płaczu,:( Kasbak no to masz teraz 2 dzieci w domu, z tym że jednym to sie jeszcze mozesz wspomoc (mowie o Nadisi oczywiście):D:D Dużo zdrowia...................🌼 Kasbak ja dobra jestem czasem aż za dobra :O, ale jak to sie mowi u nas że ten kto ma miekkie serce to ma twardą d... :D Brylciu specjalnie tobie macham ((🖐️)) duzo zdrowia dla Synka i sił dla Ciebie życze..........🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka, dopiero teraz doczytałam, twojemu synkowi też mają wycinać migdałek :(, ale podobno po takim zabiegu dzieci mniej chorują. A sylwia to sie nawet nieodezwie do koleżanek 😭, pewnie siedzi z M i kase liczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sylwia!!! :P:P:P:P:P:P Luiza a ty pewnie m wykorzystujesz:) skoro chata wolna:D pozdrawiam 👄 supermama 🌼 Margaret 🌼 Mama kubusia, T sie nieprzejmuj, jak juz pisalam to ja swojej tez czsem mam dosc i jej ciąglych rad, żeby jeszcze były dobre, to niepowiedziala bym nic, ale żeby 2 mies dziecku dawać herbatke z dziurawca, to szok :O i wiele innych np. Jak pielegniarka chodzila do nas przez 2 tyg. dawac zastrzyki malej to jednego razu wparowala do pokoju i z geba do niej ze ona widziala, ze rąc nieumyla jak tak mozna itd, wiecej juz ta pielegniarka. nieprzyszla:O ech szkoda słow, Ja potrafie wieeele rzeczy przemilczeć i tak czesto robie ;), jak macie możliwosc to znajdzcie sobie wlasne mieszkanko, , bo ja narazie takiej mozliwosci niemam niestety, ale kto wie może kiedyś;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭Tyle sie napisalam i mi zjadlo wszystko😡😡😭nie dam rady juz dzis pisac😭ale sie wkurzylam normalnie szok😠Powiem tylko tyle,ze jeszcze kasy nie licze,bo losowania jeszcze nie bylo:)siorka ma mi sms-em numery wyslac:Djak wygram napewno sie odezwe;)nawet jak nie wygram tffu,tffu,to i tak sie odezwe;) Dobranoc🖐️)))ale jestem zla😭no tyle pisac,zeby na marne poszlo:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie babki z topiku🌼 fluidki sle potrzebujacym................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś pamietaj,że Twoja koleżanka kasbak ma raty do pospłacania:-):-):-) spokojnej \\albo i burzliwej, jak kto woli:D\\ nocki wszystkim życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak przykro mi nie splace Twoich dlugow😭😭😭nic nie wygralam buuuuuuuuuuuuuu😡 Ide topic smutki w Budweiserze jak ktos nie wie co to jest ,to juz tlumacze piwo:D:D Aaaa jutro gram od nowa;),aaa i w zdrapki tez nawalam,a cooo:D:D:D: 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia nie przejmuj się następnym razem się uda kto nie ma szczęścia w grze ten ma szczęście w miłości :) i jesteśmy biedne tak byliśmy no ale poczekamy za wygraną :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstawać dosyć spania ........................proszę się tu ładnie meldować kawka już jest Pyśkaa ja też tak mam że jak mam dostać @ to jem więcej słodkiego bo wtedy mam apetyt zajrzę do Was wieczorem bo dzisiaj czeka mnie mycie okien i sprzątanie no i mój M wymyślił żebym mu zrobiła rybę w zalewie octowej to trzeba zrobić miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie mamusie i żecze udanego weekendu, ja sie juz pewniw nieodezwe dzisiaj, wiec dla wszystkich druga kawka:) a co:).....C{_}............ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka11 wyszalej się na weselu też za mnie.Baw się dobrze Dziewczyny ja kawki nie pijam proszę o herbatkę :) Margaret tak jak obiecałam podaję namiary na hurtownię i przedstawiciela. Hurtownia \"Grażyna\" tel 014 674-33-46 014 674-11-41 przedstawiciel 602 347 729 Ja po zebraniu w przedszkolu wróciłam prawie przed 20.Musiałam wszystko tłumaczyć i mówić co trzeba robić w radzie rodziców.Dyrektorka była bardzo zadowolona i chce mi już przyjąć Julkę do przedszkola w przyszłym roku.Odpowiedziałam że to będzie za wcześnie i ona dopiero zacznie chodzić jak skończy 3 lata. Dziś słonko świeci więc pranie się pierze ,obiadek gotuje,bo popołudniu jedziemy do plejady kupić prezent dla kolegi Kuby.Idzie na urodziny za tydzień.Kuba u babci prze szczęśliwy,mamy nie dzwonić,dopiero jutro mamy go odebrać. Muszę jeszcze poodkurzać a na wieczór zostawiłam sobie prasowanie. Kończę i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny normalnie nie mam czasu usiąść na kompa bo jak usiądę to zawsze coś odemnie chcą Kuba od rana marudzi cały czas kłóci się o coś z Darią normalnie oszaleję dziś:(:( a wy się tak rozpisałyście jak nigdy nie nadążam z tematem .Jak ruszył temat o T to od razu się wszystkie rozgadały :)to naprawde temat rzeka ...........ja jak zwykle sama z dziećmi bo M w pracy i tak w koło Macieju ........ Sylwuś szkoda że nie wygrałaś ale jak w końcu ci się uda to pamiętaj o nas :):) julka życzę udanej zabawy zaszalej za nas wszystkie .........:):):)🌼 fluidki dla chorowitków i potrzebujących śle ()()()()()()🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×