Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️babki:) Supermama:)pociesz sie tm,ze nie jestes sama:(u mnie tez na okraglo jedno i to samo i ciagle jestem sama:(M w pracy jest,a ja czekam az maly wstanie,nakarmie go i zabieram dzieci na plac zabaw jest cieplutko,to niech sie wyszaleja na dworze:) Aaa i jak wygram cokolwiek napewno dam znac;):D:D:D Lece pranie wywiesic:) Zycze milego dnia 🌼 Fluidki sle chorowitkom i nie tylko..................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wsie:)🖐️🖐️🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama dzieki:)🌼wlasnie sobie ja popijam:D:D 😠ja mam w domu remont😭mojemu M zachcialo sie tapete zrywac na przed pokoju i bedzie tam malowal:(ja sie pytam po co ja sprzatalam??😠Dawidek mu pomaga,a ja z malym w salonie siedze:(co usiade pisac,to mi maly gdzies wejdzie i tak latam jak szalona:(boszzz,a jak sobie pomysle jak nam okna beda wymieniac,to ja normalnie zejde na zawal normalnie przy tym malym:(nie mam gdzie sie podziac:(Poszla bym do siorki,ale ona mieszka daleko ode mnie😭i tak koczuje w domu z malym,a chlopaki robia remont:(Czeka mnie jeszcze po wymianie okien ,malowanie calego domu:Oto dopiero bedzie sajgon ola Boga :(Ale za,to potem jak bede miala extra w domku;)fakt,ze bede do Swiat Bozego Narodzenia sprzatac,ale bede miala miodzio w domu i wkoncu nie bedzie wialo oknami huraaaaaaaaa:D:D:D:D:D Ja do srody mam wolne od szkoly huraaaa:)Dawidek ma wolne,bo nauczyciele maja miec jakies szkolenie:)i szkoly sa pozamykane huraaaa:Dpotem tylko 3 dni do szkloy i znowu wolne:)extra jupiiii,huraaaaa:D:D Pozdrawiam serdecznie nieobecne babki takie jak:) Gumisie🌼 Zuzie🌼 Monike🌼 Brylke🌼 Manike🌼 Anet.d🌼 Anienianie🌼 Dziewczynki jesli podczytujecie,to pomachajcie starej ,biednej kolezance:D:D Jeszcze raz zycze udanego weekendu i pieknej pogody:)👄To narazie chyba tyle;):D:Djak sobie przypomne,to sie odezwe;):D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś współczuje ci tego bałaganu remonty to najgorsza zmora ale potem będziesz miała chatkę bajerancką :):) julka pewnie już gotowa na zabawę :):)życzę ci kochana udanej zabawy 🌼 a wszystkim mamciom życzę spokojnego i ciepłego weekendu 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama nic nie mow:(w domu sajgon mam jak nic😭,ale co tam;)potem jak bede miala extra w domku:Dfakt,ze sie zaryram,ale warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:D wstawać!!!! pobuuuuuddddkaaaaaa!!!!!!!!!!! kawka i herbatka ,co kto woli,juz czekaja:Dherbatka z cytrynką i miodem:D,może być?...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prosze herbatke..a do tego podaje pyszną szarlotkę z bitą śmietaną..mniam...wróciłam wczoraj od mojej mamy i ze studiów...tak odpoczęłam....tylko Kubie zęby idą i nie chce spać ani jeść...masakra:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny, ja piszę się na kawkę i chętnie poczęstuję szarlotką:) Przedwczoraj piekłam, niestety bez mojej malutkiej:( ale już dziś wieczorem moje słoneczko będzie w domu, huraaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja właśnie piję kawkę a na szarlotkę też mam chęć poproszę jak coś zostało ...................mniammmmm dobra 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poczęstuję sie szarloteczką:D a julcia to pewnie śpi z ogromnym kacem:p:-) sylwuś a jak u Ciebie po małym remonciku???na pocieszenia Ci powiem,że mnie tez teraz czeka remont,a kurzu będzie pewnie co nie miara,bo będziemy robić dalszą częśc poddasza,a na razie to jest strych:owięc nie będziesz sama w bałaganie... ja teraz mykam do kościółka z M.,Nadia zostaje z T bo jest jeszcze chora...a potem życzę wszystkim smacznych obiadków niedzielnych i udanego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny ja poproszę herbatkę i szarlotkę też jeśli jeszcze coś zostało najgorsze to jest to zdrapywanie tapety choć człowiek się namęczy przy tym remoncie ale efekt pózniej jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas piękna pogoda więc popołudniowy spacerek murowany.Dziś jak zwykle obiadek u teściów no i weżmiemy Kubę do domu.Moje miasto jest nie przejezdne przez ciężarówkę która utknęła pod mostem ,jechała z gazem który ulatnia się i pali.Teściowie mieszkają koło tego mostu i Kuba nic nie robił tylko siedział w oknie i patrzył co robią strażacy i policjanci.Zadzwonił do nas wczoraj i opowiadał co robią i;e aut stoi,jest w swoim zywiole.Teściowa mówi że jemu buzia się nie zamyka.Więc musimy dziś wyjechać wcześniej do teściów bo jak droga zajmowała nam zawsze 5 min,teraz będzie30 minut. Dobra kończę bo muszę Julkę ubrać a mąż kończy myć gary i jedziemy A i dziękuję za herbatkę i szarlotkę,pychotka. Julka jak po weselu? Jak się wyspisz zdaj relację. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babonki:) Ja tylko na momencik,bo lece zaraz drugie danie nastawic:)moj brat z bratowa dzis na obiad przychodza:)i nie wiem czy Wam mowilam,ale znowu zostanie ciocia huraaaaa:)moja bratowa jest wciazy:)ja mialam termin na 21 kiwet.,a ona ma na 6 maja:)fajnie by bylo gdybysmy my tak razem chodzily w ciazy:)a tak ja niestety musze sie pocieszczac tym,ze juz nie dlugo listopad i moze wtedy nam sie uda:)3majcie za mnie kciuki dziewczynki:)🌼 Dziewczyny ja dzis przezylam chwile zgrozy moj Dominik pociagnal szuflade z szafki na buty i ona sie wywalila na niego przycisnela go prawie calego,tylko glowa wystawala boszzzz myslalam,ze zawalu dostane nic powaznego mu sie nie stalo po za tym,ze ma luk brwiowy zdarty Placz byl niesamowity,az sie caly trzasl Matko kochana ile,to czlowiek sie strachu naje przy tych dzieciach,to szok Aaa i nie wiem co sie dzieje z moim Dawidkiem,ale mu jakies plamy wyskoczyly na karku i z tych plamek robi sie strupek,dodamz,e to nie ospa,ani odra nie mam pojecia co ,to jest ale napewno nic dobrego,bo mu sie przezucilo pod brode Jezuuu dziwnie,to strasznie wyglada Podam mu wapno i zpbacze,czy mu przejdzie,a jak nie to ide z tym do lekarza Pogoda u mnie ladna wiec cale popoludniu spedzimy na wyjezdzie Zycze milego dnia dziewczynki:)🌼 Aaaa ogladajcie teraz film na TVN leci Dennis rozrabiaka:D:Duwielbiam ten film:) Pozdrawiam serdecznie Wsie........👄 Fluidki sle potrzebujacym.........🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłom niedzielę miałam tyle energji, i nawet jak pisałm spaceru niezaliczyliśmy bo pogoda była do bani. A w tym tygodniu role się odwruciły, pogoda extra a ja się do życia nienadaję, mam @ taką że nażarłam się hemorigenu, gardło i głowa boli. Tak więc M poszedł na spacer z dziewczynkami beze mnie:( Rosołek był z gołębi podobno pyszny, Iza jadła dwa razy a mnie o mdłości przyprawił. Dobra lepiej mnie nieczytajcie, bo wy musicie mieć udaną niedzielę a nie czytać o takich smętach. Sylwuś w listopadzie napewno zafasolkujesz(czyt. zajdziesz w ciążę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja sie pokazuje ze jestem i żyje:D Niestety na weselu niepopilam, tylko troszke amaretto;) bo mialam @ a u mnie to oznacza ogromny krwotok wiec same wiecie :( Ale za to moj m jak sie dorwal :D:D bo normalnie to on niezabardzo lubi pic, nawet piwa czasem raz na mies moze, ale teraz mial towarzystwo to obie dał czadu :D:D jeszcze leży i stęka:D:D:D wyobrażcie sobie jak on o 2 w nocy klekną na srodku sali przedemną i mi milość wyznawał, myslalam ze padne, :D:D:D jednym slowem ululany że hej!!:D:D:D No ale niestety na głupote niema lekarstwa :D:D:D Teraz śpi razem z Jagodą, a dzisiaj to jeszcze poprawiny zaliczymy,;) Zycze miłego dnia i stawiam kawe.....c(___)..... herbatke malinową.C.... i ciacho weselne ... PA PA ((🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra napisze wam coś jeszcze bo od wczoraj mam zaj# humor (oczywiscie dzieki mojemu M) :D > Ile tesciowa powinna mieć zebow? => Dwa jeden żeby otwierać zięciowi piwo, a drugi żeby ją bolał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Coś dzisaj tutaj pusto:) Julka ale się usmiałam z twego twojego romantycznego męza:P,no nie kazdy by się odwazył na taki gest:D:P Napisz jak tam na poprawinach?:Pmoże znowu było jakies wyznanie??:D:P Ja dzisiaj się napracowałam..byłam pół dnia w robocie:Dzleciaął cała niedziela:O dobra do jutra ,pap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wstawać śpiochy kawka i serniczek na stole dalej meldować się tu ładnie:):) Julka jak po poprawinach jakieś wyznanie było :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy,moze tak wstaniecie??:P Bardzo proszę pachnąca kawka-ja pije Jacobs kronung-mmm ten aromacik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Sylwinka,wsałas o minutę szybciej i zapazyłas kawkę:Pale ci się udało:P,ale ciacho wcinam:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×