Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

ja z godzinnym opóźnieniem ale mam nadzieję że kawka jeszcze jest julka jak tam na poprawinach naprawdę masz kochanego męża :):):) my wczoraj wybraliśmy się na spacer z dziećmi to zaczął padać deszcz :(jak wróciliśmy do domu to po godzince zrobiła się piękna pogoda :) po obiedzie siedzieliśmy w domku także niedziela spokojnie minęła dobra lecę bo bałagan sam się nie uprzątnie:):):) a to fluidki dla potrzebujących 🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄życzę miłego dnia także dla tych pracusiów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jestem, żyje :D Nie wczoraj zadnych wyznań niebylo, M byl jeszcze struty po sobocie:D, ale za to ja sobie uzywalam nabijając sie z niego:D, zabawa była super, wzielismy Jagodke, wybawila sie że hej, tanczyla w koleczku i co raz podchodzila do sceny i zaczepiała pana z orkiestry co grał na gitarze (wie co dobre :D) machała do niego puszczala calusy, wiec on też do niej machal :D normalnie ubaw wszyscy z niej mieli:D Zmykam zrobie sobie druga kawe i bede sie testow uczyć, bo egzamin tuz tuz.:P Wszystkim mamusiom 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) Dzieki za kawusie:)🌼 Julka kawal o tesciowej byl extra:D:D:D:Di wyznanie o 2 w nocy tez:D:D Ja siedze w domu do srody:(jestem przeziebiona i ledwo patrze na oczy:(zdycham normalnie buuuuuuuuu:(w srode ide z Dawidkiem do lekarza z tymi plamami co mu sie na szyjce pokazaly:(mam nadzieje,ze to nic groznego:O Maly teraz spi,a ja lece troche syfu po malowaniu sprzatnac:( Zycze Wszystkim udanego tygodnia🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej manika!napisz co więcej u ciebie:P sylwunia kuruj się tam dobrze,bidulko:(🌼 ja kończe własnie pomidorową i ogórkową:Dwidzicie jak mają dobrze,mąz chciał pomidorową a dzieci błagały o ogórkowa-no jak mozna nie zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaka- jak miło że jesteś, co u Ciebie? Sylwunia- pozdrowienia, Kto teraz Dawidka do szkoły będzie zaprowadzał, jak ty jesteś niedysponowana? macham wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. NO za moja ciaze tez trzymajcie kciuki;) od piatku biore leki i na razie nei zle sie czuje. ale od jutra zwiekszam dawke wiec sie pewnei zacznie:)siedzimy w domciu i ...sprzatamy. mielismy nie remontowac pokoju matiego ale zalalo mu sciane nie wiadomo skad wiec nie mamy wyboru:/ dlugo to jeszcze potrwa zanim dojdziemy do konca. ale juz 2pokoje mamy ok, teraz w nich mieszkamy:P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett:)🌼ja nawet jak mialam poronienie,to do szkoly go prowadzalam:(😭ja czy chora,czy wogole umierajaca,to go prowadzam:(teraz mam luzik do srody:)w srode tez nie idzie Dawidek do szkoly,bo musze isc z nim do lekarza z tymi palamami co mu na karku wyskoczyly:(Tak,ze kochana juz wiesz,e ja czy chora czy umierajaca :(nie mam byboru i musze sama prowadzac Dawidka do szkoly:( Manika❤️👄 Ide obiad dac dzieciaczkom i sie kade,bo mam jakies dreszcze:( Iza 3mam mocno kciuki:)............🌼ja tez mam remont w domu:(i jeszcze czekaja nas wymiana okien 7 szt. i 2 pary drzwi:Okoszmar normalnie i sajgon jak nic:(echh,ale za to potem jak super bedzie;):D 3majsie sie cieplo👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia fluidki zdrowotne dla Ciebie🌼❤️🌼 Ja padam na py....Julka wstała wczoraj o 23 i wyła do 2 w nocy.Ja i mąż na zmianę nosiliśmy ją na rękach i nic nie pomagało.Dziś jestem nie wyspana i nic mi się nie chce.Mąż zaliczył pierwszy dzień rehabillitacjii,chodzi cały obolały i stęka.Marzy mi się łóżeczko ale Julka po mnie skacze jak się położę.Dobra nie wiem co pisać,jutro coś skrobnę bo oczy się same zamykają Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja tez padam,bo jak tylko wróciłam z pracy to obiad,a potem wykosiłam trawę w całym naszym ogrodzie,powycinałam poprzekwitane róże,pelargonie,i pojechałam do centrum ogrodniczego...kupiłam sobie nowe wrzosy i dosadziłam je do mojego małego wrzosowiska:D,a i lawendy sobie kupiłam:D,a teraz Nadka wstała,musze pranie wywiesić i mieszkanie ogarnąc,uffff ja nie wiem czy dam radę.... cześc manika,napisz co tam u Ciebie....🌼 pozdrawiam Was wszystkie kochane👄 i zmykam do roboty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak- dobrze że wspomniałaś o praniu, muszę lecieć pozbierać ze sznurków, kurde samo się pieże szkoda że samo się niezbiera:P luiza- julka to pewnie znów od tych zębów tak wrzeszczała, a próbowałaś jej podać jakiś syrop przeciw bólowy? Trzymaj się i życzę wyspanej nocy🌻 sylwunia to niedobrze że niemożesz się wyleżeć, jeszcze niedaj Boże przy gorączce będziesz wychodzić, a jeśli to grypa to niema żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Izabela trzymam kciuki Stare koleżanki wiedzą że mam dyslekcję, to do wiadomości dla tych co mniej mniej znają z góry SORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret mi to nie przeszkadza że masz dyslekcję ja tam Was wszystkie polubiłam fajne dziewczyny jesteście🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza no własnie,to pewnie ząbki julkę męczą,a dajesz jej tak jak margarett pytała jakiś syrop??ja to sobie nie wyobrażam przechodzić Nadki ząbkowania beż Ibumu i Dentinoxu -gel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, kobitki, u mnie stara bida, pracuję (schudłam 5 kilo) , budowa (kupuję już łazienkowe akcesoria i szukam kafli i paneli podłogowych) trochę w domu odpoczywam, są tygodnie że w ogóle nie mam czasu kompa odpalić, ale mam postanowienie to zmienić:) zmizerniałam na twarzy zmarszczki mi się porobiły, wyglądam jak upiór :( poczytam sobie co tam u Was słychować, bo zaległości mam spore :D na 22 idę do pracy, nocki w tym tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziś wyspana i rześka,ale nocka wcale się tak nie zapowiadała.Popołudniu byliśmy na placu zabaw i mąż wzioł Julkę i pojechał jeszcze do babci po jabłka i....usnęła w aucie.Kiedy ją przenosił do domu obudziła się i zaczęła płakać.Płakała równą godzine.To nie były zęby ona wybiła się snu i nie mogła usnąć.Przytulałam ją ,mruczałam i w końcu usnęła,przespała do rana,wstała razem z Kubą o 6.30 rano.Ja padłam o 21. Dziś u Kuby w szkole jest imprezka,mają dzień chłopaka.Chcę tam pójść chociaż zdjęcia zrobić,ale to zależy od tego kiedy mąż wróci z rehabilitacji.Wieczorem aerobik już nie mogę się doczekać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Magda też tak ma że jak w samochodzie uśnie a pózniej ją przenoszę do domu to płacze bo jest wybudzona ze snu dobra już dam tego pączka do kawy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️umieram z niewyspanai,z choroby i ogolne z wymeczenia psychicznego i fizycznego:( Manika❤️👄🌼u mnie tez stara bida buuuuuu:(3maj sie kochana i nie mysl o zmarszczkach,bo napewno przesadzasz,ze je masz:Dmloda jestes i ja nie wierze,ze masz zmarszczki:Pa ze jestes wymeczona wcale sie nie dziwie:(🌼 Pozdrawiam serdecznie Wsie🖐️))) Zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manieczko- To zalatana jesteś , niema dziwoty że nie siedzisz na kompie, ale pamiętaj że masz tu koleżanki i musisz czasem zdać relacje co i jak. Jestem ciekawa każdego szczegułu, co chodzi wykończenie domku:) Luiza -moje dziewczynki też tzk miały , kimneło im się w samochodzie jak czabło wychodzić to płacz lub marudzenie. Dzieki za wyrozumiałość i pozdrawiam chorowitków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki🖐️ U nas tez stara bida, ja sie ucze do tego cholernego egzaminu :O i po co mi to było 😠 M pojechal do lekarza ma mieć tydz. chorobowego, wic niebede sie nudzic sama w domu;) wklejam wam kilka zdięć :)...prosze sie nieśmiać, urodą niegrzesze :D Jagodka na poprawinach:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a0ba29512b8c43a.html Ucze sie jeść:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2df1a234f257e68.html Moja mamusia :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db6e1c78fffe0409.html Sylwuś dla ciebie kochana mega fluidki, ..................................🌼👄 Kasbak a uwas jak chorubska minęły? Manika witaj 🖐️, pewnie niedługo sie juz wprowadzicie do nowego domku :) Pyśka kawa pyyyszna, a teraz postawie drugą.......C..o prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka extra wygladasz i nie gadaj glupot,ze uroda nie grzeszysz:P:D:Dcoreczka jest do Ciebie bardzo podobna:)nie wiem jak wyglada Twoje ciacho:dmoze i do nie go tez jest podobna;)Julka powodzenia z testami zycze i sie nie lam;)dla chcacego ,nic trudnego;)badz:classic_cool:🌼 A tu moich kilka fotek i tez prosze sie nie smiac:D:D Kosze sobie trawe z tatusiem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cf9eddcd74cbe49.html Ja z Conorkiem:)teraz wyglada troche inaczej,bo zrobil sie grubiutki;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df683c75e7c0fe16.html Spiacy Conorek mail tu jakis mies.albo dwa nie pamietam:( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aa732c48f526b60.html Moja mamusia z wnuczkami:)Dominik odmowil pozowania:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b130299cee18e041.html Lece sie z chlopcami bawic narazie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jesteście śliczne dziewczyny :):) ja zawsze się śmieje że córka ma dół za mamą a górę za tatą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ale z was laski:D sylwunia na tym zdjęciu gdzie colinek ma miesiac lub dwa to wykapana ty!Normalnie pierwsze co to mówie-boże cała sylwunia:) Dziewczyny a mi się coś chce spac😴,własnie piję kawkę,zobaczymy moze mi przejdzie. Pomyłam już wszystko po obiedzie i podłogi ,jeszcze tylko mój pokój i gotowe:O U nas pokazało się słoneczko chociaż rano było dosyc zimno,pootwierałam sobie okna ...czuje jak by to była wiosna:P takie świeże powietrze Luiza wiesz co ale poszła bym sobie z tobą na ten aerobik..tylko ze na drugi dzień pewnie by mnie wszytko bolało:O manika pokaz nam te swoje zmarszczki to ocenimy:Po jakich ty mówisz zmarszczkach-jak będziesz miała 60 lat to ci uwerze na słowo:P Julka ty tam się ucz i nie jęcz -bo jak zdasz to będziesz skakała pod samo niebo:Psamam bym poszła:P Zbieramy się do szkoły,na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M sezony\"Housa\", masakra, ale jeden juz skonczylismy:)przez to chodzimy spac codziennie ok 2.00.dzisiaj mial mateusz koszmara o 3 i nie spal do 4,buu:(snilo mu sie ze lew go zjada jak powiedzial:/ do tego remondis zawodzi-zamiast wywiezc do tej pory 2x to dzisiaj ich nie bylo, a na dodatek za pierwszym razem tez mialam z nimi spore klopoty, juuz nei wiem ile razy dzwonilam zebymi kontener okleili. no i kurier zapomnial przywiezc przxesylki, ale mowi ze gratis cos w zamian dorzuci.poczestujcie kawa bo usne,plis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×