Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość mada744
Witam wszystkie mamy.Ja własnie pare minut temu odkryłam ten topik i bardzo mi sie podoba.Jestem mamą 2,5 letniej Oli i siedzimy sobie teraz w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mada na naszym SUPERtopiku,miło ze dołączają nowe mamuśki. podasj date urodzin dziecka to was wpiszę do tabelki EWka wlkp jak tam twoja zupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka wlkp
gumijagoda zupy niet,bo ja dopiero szukam przepisu na nia. a jadlam i wiem ze dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi-----------no nareszcie jesteś🌻 dziewczyny kochane-mój mąż nie jedzie na te 4 dni i jestem przeszczęśliwa z tego powodu:) jeszcze nie wiem czy urodzinki zrobimy w sobotę czy w niedzielę ale w związku z tym mam masę roboty!Pawełek nie może się doczekać.... u nas dziś takie wichry,że głowę chce urwać,zrobiłam gofry no i cóż widzę,że zacznie się pichcenie różnych smakołyków a co za tym idzie-wiadomo(chyba muszę wagę wyrzucić:D) kobietki poczytałam na innym topiku,że w jednej szkole to na 46 dzieci tylko 6 nie płakało-jak musiały zostać bez mamy.więc głowa do góry,będzie dobrze,początki zawsze trudne...ja myślę że u mnie będzie na odwrót-ja się zaryczę a mój Pawełek nie zauważy że poszłam,tak tak,on jak ma towarzystwo innych dzieci to nie myśli o mamuni.Gumijagoda-nam jak się uda z drugim dzidzi to też będzie tak że jedno we wózku drugie za rękę i wio do szkoły a to dopiero sztuka.dla Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajmada!Napisz coś więcej o sobie:) Ja dziś uciekam bo czeka mnie jutro pewnie ciężki ranek...a poza tym..serialiki czekają:D Zielna-hop-hop!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWka mój Bartuś to już w ciąży chodził do przedszkola i na drugi dzień jak wyszliśmy ze szpitala to poszliśmy odebrać ją.:) Ewka wlkp może jest jakaś internetowa książka kucharska,poszukaj. Marteczka i zaczęły się seriale,co? Ja uwielbiam \'\'KOCHAJ MNIE\'\' narazie nie mówię dobranoc bo pewnie jeszcze zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imienniczko mam 3 przepisy na zupy węgierskie: _zupa gulaszowa _zupa z karpia(Ponty halaszle) _zupa z kury a la Ujhazy może któraś nazwa ci coś mówi to ci napisze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Zuzii30 cos sie na spanko wzielo, hi hi, moze juz dzidzia posiana, bo ja tak w ciazy mialam ze spalam jak mops juz o 20.00 :D Ja z kolei ogladam namietnie Magde M i M jak milosc. z checia bym sie wciagnela w Na Wspolnej, ale nie wiem zupelnie kto, z kim, gdzie i kiedy :( Jejku, ale mi sie nudzi. Maz jeszcze w pracy , zuzia spi, a ja nie wiem co robic? moze dluga kapiel wezme? ale samej to nie wiem czy mi sie chce? Jakie humorki mamusiek przed kolejnym przedszkolnym dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMO ZUZI jest zdecydowanie lepiej-zobaczymy rano:) Nudzisz się kobito:D? a moje dzieci jesze nie śpią więc raczej nuda mi narazie nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kapieli :) sama :( mezus w domu ale jakis humorzasty ze bez noza nie podchodz, grrr.. nienawidze tych jego humorkow :( a ja mu dzis taki ladny sweter kupilam a on mi sie wredota jedna tak odplaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... a teraz siedze przy kompie on juz w sypialni i pewnie mysli ze czatuje z jakims uroczym brunetem, a tu Gumijagoda :P Ale by sie zdziwil... a propos czy Wasi mezowie tez maja taka bujna wyobraznie jak moj?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gumijgoda!!!! Czy Ty masz jakies kompleksy??? Ja mam mnostwo, naprawde (nos, uda, tylek itp itd) ale wkurzam sie strasznie jak on mnie osadza ze ja niby z kims czatuje a nie siedze na kafe!!!! jakby mogl to by mi przez ramie czytal, a ja nie pozwalam !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mam!!! nieproporcjonalna waga do wzrostu:) Mój mnie denerwuje jak mi nieraz zagląda przez ramie i zastanawiam się czy w pracy nie podczytuje tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... to by bylo :D To by sie chlop dowiedzial co wsrodku jego slubnej drzemie :P ok, lece sie klasc :) moze mnie wpusci do lozka :P dobrej nocki i powodzenia jutro gumijagoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka! Wstawać! A my wczoraj kupiliśmy małemu kombinezon na zimę i do tego czapę. A na jesień kupiłam mu taki komplecik ciepły z polaru. Czy to wystarczy? Ponawiam pytanie: jak wy ubieracie wasze pociechy jesienią i zimą? Czy kupic mu jeszcze jakąś jesienną kurteczkę? Pomóżcie....pleaseeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Dziewczęta, ja zwykle nie kładę się spać przed 22-23 (a jak mężuś coś chce to zdecydowanie później), ale zazwyczaj wieczorową porą odstępuję komuter mężowi, a ja lubię sobie w łóżku poczytać :) Mamo_Zuzi dzidzi jeszcze niestety nie ma :( A co do mojego chłopa to nie jest on \"niestety\" zazdrosny ;) Tzn. napewno jest, ale nie okazuje mi tego, tak jak Wasi i nigdy mnie nie podejrzewa o wirtualne romanse...A może dlatego, że sam coś takiego robi? Kurczę, muszę któregoś wieczora zrezygnować z czytania i podejrzeć, co on tam klika ;) Paula, moja Paulinka tamtej jesieni była trochę starsza niż Twój Patryk i ubierałam ją w takie polarowe ubranko od chrztu: spodenki i długa kurteczka, było jej w tym naprawdę ciepło. Jeśli chcesz kupić też kurteczkę to kup większą: teraz zawiniesz rękawki, a na wiosnę będzie dobra. Ja w tym roku koniecznie kupię Paulince kombinezonik (chyba, że koleżanka mnie obdaruje po córce), bo w tamtym roku miała kurteczkę i spodenki i musiałam bardzo uważać, aby jej nie owiało, jak była na rękach. Na szczęście jeszcze wtedy nie chodziła, więc jak siedziała w wózku to mogłam ją dodatkowo otulić kocykiem jak było zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!ja juz nie spie,mlodego wyslalam do szkoly,slonko swieci a ja mam zamiar zrobic dzien sprzatania tylko druga kawe chyba najpierw wypije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mały w przedszkolu,ja już po śniadaniu i porannej lekturze.Teraz biorę się za sprzątanie.Wszystko robię na raty,bo szybko się męczę.Jeszcze popołudniu mam zebranie w przedszolu.Narazie znikam.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) My idziemy na 10.00 do przedszkola. Zuzia sie teraz ubiera .... Gumijagoda, no ale zesmy sie poprzytulali po byku... na przeciwleglych skrajach naszego 180 lozka hehehe :P Wiesz Zuziu30 on jest o kompa bardzo zazdrosny (tzn o mnie) bo my kilka lat temu poznalismy sie przez internet i tak to nasze uczucie stopniowo ewoluowalo.... No to sie boi, ale bezpodstawnie bo bardzo bardzo go kocham :) a czatuje tylko z mama na skypie :) Paula, moja zuzia jest z maja i ja gdy miala te 5 m-cy na jesien mialam gruby polarek ze spodenkami, a potem kombinezon, jeden kupilam gruby, taki od razu z zakrytymi lapkami a drugi dostalam w spadku taki cienszy (on sie sprawdzal na balkon, bo moja zuzia az do 1 roku zycia , cala zime spala po 3 razy dziennie wlasnie na balkonie w tym kombinezoniku i przykryta grubym kocykiem. Na glowke wtedy zakladalam jej ciensza czapke, taka jesienna i kapturek) Na dwor ubieralam ja w gruby kombinezon no i do spiwora, juz bez zadnych kocykow no i w gruba polarowa czapke:) Dodam ze balkon mialam zabudowany i tylko otwieralam wszystkie trzy okna. Luiza, dobrego samopoczucia 🌻 i nie sprzataj za bardzo lepiej sie poloz i poczytaj :D Niedlugo Ci sie skonczy laba :P Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo-zuzi fajnie że jesteś. Iza dobrze czuje się w przedszkolu, 12.30 ją odbieram. Z Olą w poniedziałek byłam prywatnie u lekarza bo niby z poprzedniego zalecenia miałam jej odłorzyć antybiotyk, ale niewyglądała dla mnie na całkiem zdrową i dlatego chciałam zkonsultować z lekarzem , kazał jej utrzymać tem antybio. i dołożyć wziew berodual i syrop gujazyl. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny (stare):P i nowe Zielna.33/Małgosia-31.05.2002-4 l., Ala--09.11.2005-7 ms./pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000 .,Bartuś-15.09.2005./DolnyŚląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002-4 lata....................../Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003.Miłosz-17.07.2006......./małopolska Brylka.29 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002......./ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006......../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003-3l, Ola 02.02.05-16ms./małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005....................................../lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006................../Olsztyn Marteczka77.28.../Kamilek-16.09.2003 i Damianek10.04.2006.../Lublin Patipaula-/Patrysia i Paulinka 22.04.2000........................./Gdańsk Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l........................./ Göteborg Mamka/Magda 26/mama Alanka - 06.04.2006................./Warszawa E.w.k.a-Pawełek 08.09.2003 ............................./okolice Krakowa Paula24 - Patryk 01.06.2006 ......................................../ Poznań mamusia_23/ Ewa 10.11.04i Justynka 30.01.06............./Poznań Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol Kasjo/Wiktor........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dzisiaj jak zaprowadziłamJulke to dała mi buziaczka i kazała iśc,dodała jeszcze zebym drzwi zamknęła. Więc jeden problem mam z głowy,zaczęły się wydatki ,jutro zebranie to nas pewnie pani uszczęśliwi ;) Mamo Zuzi za to ja się poprzytulałam❤️ może dzisiaj twój mąż będzie milszy:) A ty mu taki ładny sweter kupiłaś :P Marteczka nie szalej:Dw tych szmateksah za bardzo A jak Kamilek sobie radzi? Luiza oszczędzaj się bo niedługo dopiero ci się zacznie,zapytaj Moniki Margarett trzymaj się cieplutko Ewka wklp Paula 24 Zuzia30🌻🌻🌻 Mamka gdzie jesteś ???? Zielna ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×