Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Japoneczko, to bardzo smutne, że esencją Twojego związku jest fellatio i wspólna jazda na rolkach :( Bardzo Ci współczujemy, ale nie oceniaj wszystkich według siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinne
NIE KARMIĆ TROLLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marina_B
Jestem w zwiazku z partnerem starszym ode mnie o 23 lata.Jest po rozwodzie,ma 13 letniego syna,jednak to mi nie przeszkadza poniewaz swietnie sie z dogaduje.Zyjemy poza granicami Polski,w najblizszych dniach czeka nas kolejna przeprowadzka do innego kraju.Jednak wiem,ze chce spedzic z nim reszte zycia.on ze mna rowniez poniewaz wczoraj mi sie odswiadczyl.Jezeli szybko ustabilizuje sie nasza sytuacja w nowym miejscu do zycia,to calkiem mozliwe,ze wezmiemy slub jeszcze w tym roku!Rodzina musiala sie oswoic z tym,ze moj partnert jest tyle lat starszy...tylko brat jeszcze to przezywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zgadzam z japonką... serio.... mam 20 lat z groszami mój facet też.... ale nie wyobrażam sobie żebym mogła mieć faceta ... rówieśnika mojego taty(50-60l)...dziwne mi się to wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co wchodzisz na ten
topik?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaEwa
alhemicum, ale zgadzasz się z treścią, formą czy z jednym i drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesne oblesne
bleeee nie mogłabym byc z facetem w wieku mojego taty, ja pierdziele to hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicija..
A ja mam 28 lat mo mąż w tym roku 50 lat muszę przyznać,że czasem jest cudownie jak siedzimy w domu, spacerujemy-ogólnie spędzamy czas we dwoje, gorzej jak mamy spotkac się ze znajomymi nie każdy czuje sie komfortowo dużo moich znajomych krępuje sie w obecności mojego męża a ja wśród jego "dojrzałych" znajomych, ale jesteśmy dla siebie nie dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ojca i nie musze
szukac innego starszego faceta do łózka . ojca sie ma jednego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpisz z ojcem
?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
a ja mam starszego faceta o 22 lata jestesmy ze soba juz 5 lat. ma on dwojke dzieci, dogadujemy sie swietnie. na poczatku ukrywalam nasz zwiazek, balam sie ze nie zaakceptuja tego zwiazku, lecz sie mylilam. namjest bardzo dobrze ze soba i nie przeraza mnie to ze za 10 lat bedzie mial 60 lat. pewnie ze biologii sie nie oszuka i wszyscy sie zestarzejemy lecz osoba aktywna dbajaca o siebie starzeje sie inaczej. nie siedzi w domu w kapciach. jest to czlowiek ktory nie usiedzi w miejscu bardzo aktywny sex codziennie... mialam przed min facetow w mniej wiecej moim wieku i byla to strata czasu. nie mowie ze nie znalazla bym innego mlodszego i moze lepszego ale po co mi ryzykowac. zakochani jestesmy po uszy w sobie. jest super wiec nie wiem po co mam szukac mlodszego i rzucic go dla mlodszego? tylko dlatego ze prawdo podobie szybciej umrze i zostane sama? a to ze nie bedzie mu stawal na zawolanie to co nie na sexie zwiazek polega. a jaka mam gwarancje ze rowiesnik mnie nie zostawi dla mlodszej???? a tak on juz mlodsza ma (nie rozbilam malzenstwa jest 20 lat po rozwodzie) i raczej na nowy model mnie nie wymieni. hehe zamin go jeszcze poznalam to rowiez nie wyobrazalam sobie takiego zwiazku. wiec jesli nie dowiadczylas/les tego to nie odzywaj sie krytycznie. mysle ze takie zwiazku dzialaj ale pod warunkiem ze jest to milosc a nie materializm.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpisz z ojcem
"...mam ojca i nie musze szukac innego starszego faceta do łózka " innego ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W MOJEJ RODZINIE
W MOJEJ RODZINIE TO NIC NIEZWYKLEGO .MOJ TAT JEST O 30 LAT STARSZY OD SWOJEJ OSTATNIEJ ZONY.MAJA DWOJE OKOLO DZIESIOECIOLETNICH DZIECI.ON BIEGNIE PRZEZ 5 KM A ONA JEDZIE ZA NIM NA ROWERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zniesmaczyc
I myślisz,ze twoj tata biega bo to lubi?? na pewno robi to aby dorownac swojej młodszej o 30 lat zonie.na pewno nie raz klnie pod nosem,ze ma dosc tego biegania i zasiadłby w kapciach przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka młoda a taka gnuśna
rozumiem, że ty dbasz o siebie tylko dla partnera, a nie dla siebie? pewnie myjesz się też tylko przed randkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W MOJEJ RODZINIE
W KAPCIACH PRZED TELEWIZOREM ? ON NIE POSIADA KAPCI NIGDY NIE UZYWAL TAKIEGO OBUWIA I MYLISZ SIE ZE NIE LUBI BIEGAC.LUBI BARDZO NAJBARDZIEJ .MOJ TATA BYL MARATONCZYKIEM I NIGDY MU NIE PRZESZLO ZAMILOWANIE DO TEGO NO I NIE CHCE BYC LEPSZY OD SWOJEJ ZONY .TO ONA NIE PROBUJE BYC LEPSZA DLATEGO JEZDZI NA ROWERZE ZA NIM .LEPSZA JEST W CZYMS CO SAMA LUBI . WYOBRAZNI MOGLABYS SIE OD NIEJ NAUCZYC BO CHYBA JEJ NIE UZYWASZ A TO CO WIESZ TO WIESZ BO CHYBA KTOS CI WKLEIL TAKI OBRAZEK PRZED OCZAI I TY WSZYSTKICH W TO WPASOWUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, dziewczyny - rozmowa z osobami przekonanymi o posiadaniu uniwersalnej recepty na szczęście i owładniętymi misją uszczęśliwiania nią - choćby na siłę i brutalnie - innych ludzi NIE MA SENSU. Do takich osób nigdy nie dotrze, że ktoś może być superszczęśliwy żyjąc po swojemu. Można im dawać setki przykładów, że takie związki bywają b. udane, mozna zasypać lawiną argumentów (na które zresztą nie raczą ci odpowiedzieć, albo odpowiedzą bluzgiem, bo tak wygodniej) - ŚCIANA. Coś o tym wiem, bo coś podobnego mam z własną matka. Mija rok za rokiem, sielanka, reszta rodziny gratuluje i zachwyca się wzorową parą - ale ona wie swoje. Ale to jej problem, a nie nasz. Analogicznie z Japonką - jeśli takie związki cię denerwują, to lepiej wyluzuj, bo i tak nic na to nie poradzisz. Chyba nie myślisz, że ktoś rozstanie się ze swoim ukochanym, bo jakiś netowy tworek wyrazi swoje obrzydzenie :D Że mając za sobą sporo życiowych doświadczeń wezmie pod uwagę opinię młodziutkiej dziewczyny z dwuwymiarowym spojrzeniem na świat i niewyparzoną buzią? Jeśli NAPRAWDĘ czujesz się szczęśliwa jako kobieta - w co szczerze mówiąc ani trochę nie wierzę, bo nie tak zachowują się szczęśliwe osoby - to załóż topik na ten temat i w nim się realizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh hej heeej
co tam słychac u starych dziadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiffany Twissted
To naprawdę odrażające jak się wypowiadacie o ludziach...którymi sami będziecie za 10, 15, 20 lat...i co wtedy? uważacie, że położycie się do trumny? Trochę rozwagi i tolerancji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie o to chodzi
oni planują za 20 lat kapciochy i trumnę, powodzenia -ich wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiffany Twissted
Nie zapominaj, że też kiedyś umrzesz kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania8521
Ale niemiła atmosfera nam sie tu zrobiła. Ale cóż mogą wiedzieć osoby, które na własnej skórze tego nie doświadczyły. Miałam faceta w swoim wieku, ale obecny bije go na głowę we wszystkim, przede wszystkiml radoscią zycia. Przy nim odźyłam. Po co mi facet, z którym będe męczyła się 50 lat? Wolę być szczęśliwa przez 30 lat. A poza tym mój ukochany wrócił z wakacji. Tęsknił za mną równie mocno jak ja za nim. Teraz jest jeszcze lepiej niż do tej pory. Jest po prostu wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie róbcie co chcecie
żyjcie z kim chcecie i jak chcecie, byleby wasza miłość do tych starszych panów nie krzywdziła i nie ranila innych bo to wcześniej czy pózniej obróci się przeciwko wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam fajny topic Moge się pod nim podpisać bo także jestem w związku ze starszym odemnie o 14 lat facetem.Ja mam 24 on 38... Dogadujemy sie bez słów... wczesniej byłam ze starszym o rok przez 6 lat. Stwierdzam iż nie ma porównania. Młody facet nie ma nawet zielonego pojęcia jak traktowac kobiete. Zreszta co tu duzo gadac mój kochaniutki sam stwiedził że dopiero niedawno dorósł i że dopiero teraz patrzy na świat dojrzale... Jeśli chodzi o relacje pomiędzy nami to są super, rodzice także nas tolerują w 100% ... Uważam że człowieka nie kocha się za wiek lub wygląd ale za dusze bo to ona jest wieczna ...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiffany Twissted
piekne słowa Zuza....szkoda, że nie wszyscy są na tyle inteligentni żeby to zrozumieć.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak piekne słowa
bo miłość zawsze jest piękna, niezależnie od wieku. Jeśli spotyka się dwoje wolnych ludzi to różnica wieku nawet 15 lat jest bez znaczenia. Ale proszę zauważyć, że tu często się pisze o uczuciach młodych dziewczyn do bardzo starszych panów, starszych o 20 i więcej lat. Często ci panowie mają swoje żony i dzieci w wieku tych dziewczyn. Ta "miłość" budowana jest na łzach, rozpaczy, bółu i cierpieniu żony tego pana i ich dzieci. Myślę, że uczucie budowane na takich fundamentach runie wcześniej czy póżniej jak kolos na glinianych nogach. Bo to jest okrucieństwo wyrządzane innym w imię swoich własnych bardzo egoistycznych potrzeb. Kim trzeba być żeby posunąć się do czegoś tak obrzydliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj maz..
jest mlodszy o 10 lat..ja mam 32..i co z tego?? nie widac takiej roznicy wieku miedzy nami, jest bardzo dojrzalym facetem...i kocham go a on mnie..Mam gdzies roznice wieku, czy to jest az tak wazne ??? A ile par gdzie nie ma duzej roznicy wieku sie rozwodzi???Nie ma recepty na szczescie...a roznica wieku moze byc przeszkoda, ale tez nie musi tak jak wiele innych "roznic" Pozdrawiam wszystkie zakochane pary!!!! zycie jest krotkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×