Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość zielona85.85
U mnie wyglądało to tak, że tabletki brała bliska mi osoba i w sumie po miesiącu, no może po 6 tyg już miała fajny efekt. Zakupiłam te same co ona i zaczęłam brać taką samą dawkę, czyli dwie tabletki na dzień. Na początku miałam huśtawki nastrojów i dziwne uczucie w piersiach, tak jakby coś mnie tam swędziało, czasem lekki ból (jak przed miesiączką). Byłam też zmęczona, ale nie wiem czy to mogło być powiązane... Efektów brak po 2,5 - 3 miesiącach kuracji... Skontaktowałam się z producentem (biorę Holenderski Bust Up ze strony joyusa.eu) i doradzono mi, żebym zwiększyła dawkę gdyż tak jak niektóre kobiety nie reagują na diety tak najprawdopodobniej ja nie reaguję na kurację. Zaproponowali mi kurację intensywną, czyli 4 tabletki na dzień. Tak też zrobiłam. Zmiany zauważyłam po niecałych dwóch tygodniach. Piersi zaczęły robić się pełne, zauważyłam to po miseczce stanika. Miałam też pomiędzy piersiami takie zmarszczki na tym rowku i te zmarszczki zaczęły znikać. Teraz poprawiły mi się włosy i paznokcie, ale nie wiem czy to efekt tabletek, czy może po prostu lepiej się odżywiam. Obecnie zaczęłam piąty miesiąc i obniżam dawkę z 4 tabletek do 3, jeśli efekt się utrzyma to dalej będę zmniejszać dawkę. Skontaktuj się z firmą lub osobą od której kupiłaś tabletki, zobacz co Ci doradzi. Jeśli nie będzie umiała rozwiązać Twojego problemu to zmień producenta. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się mimo wszystko nie chce wierzyć w tak cudowne działanie jakichś tabletek ;) gdyby to działało, to chirurgia nie miałaby racji bytu... zresztą, jeśli chodzi o powiększenie biustu, chwilowy efekt wywołują nawet tabletki antykoncepcyjne - zatrzymuje się ciut więcej wody w organizmie i stąd taka reakcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Wkleję Ci pewien cytat: "Oregon State University (USA) kierował kompleksowymi badaniami nad chemią i biologią chmielu. Utrecht University, Wydział Medycyny i Chemii, dr Van den Berg oraz Beukelman opracował badanie na temat składników tabletek. Badania kliniczne PS-20062 zrealizowane przez PharmaScope w OmniMed (Holandia) pod kierunkiem prof. dr Labadie, dowiodły skuteczności połączenia składników zawartych w tabletkach w osiąganiu efektu jędrności oraz powiększenia piersi." Także tabletki, które w swoim składzie mają chmiel na pewno są w jakimś stopniu skuteczne. Co do porównania operacji i tabletek, to moim zdaniem są zwolennicy zabiegu i zwolennicy tabletek. Operacja w szybki sposób powoduje powiększenie piersi do wybranego przez siebie rozmiaru. Jednak wiąże się z narkozą, hospitalizacją, szwami, blizną itd Mam znajomą, która poddała się takiej operacji i zawsze jak gdzieś lecimy to strasznie narzeka na ból piersi. Do tego jak schudła to zaczęły się jej odznaczać implanty w piersiach. Zwolennicy tabletek mogą bez ingerencji chirurga wpłynąć na wielkość biustu, jednak nie mogą zaplanować efektu oraz czasu w jakim go osiągną. Ja zdecydowałam się na tabletki, ponieważ mam dwójkę dzieci, a po ciąży biust zrobił się hmmm powiedzmy, że mniej apetyczny. Tabletki poprzez skład ziołowy wpłynęły na zwiększenie produkcji kolagenu, więc piersi stały się jędrniejsze i bardziej pełne, przez co sprawiają wrażenie większych. Jak do tej pory udało mi się wymienić rozmiar stanika na jeden większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona85.85
Ja właśnie rozpoczęłam już piąty miesiąc kuracji, efekt mam bardzo fajny, więc powoli zastanawiam się nad przejściem na stabilizację i zmniejszenie dawki tabletek. Mam pytanie dziewczyny czy któraś z Was jest też na takim etapie? Bo doczytałam się, że można brać jedną tabletkę dziennie lub co dwa lub trzy dni. Którą opcję wybrałyście? Ja biorę holenderski Bust Up z www.joyusa.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudernica87
pookolorowana odpuść z tą reklamą.... zielona85.85 i jak efekty? stosujesz nadal? Podasz maila bo mam kilka pytań odnośnie tego co bierzesz,a nie chcę na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczeraQQQ
Jeżeli chcesz, aby urosły ci piersi, zainwestuj w porządne tabletki na powiększenie biustu. Teraz na rynku znajdziesz ich dużo, ale nie faszeruj sie tabletkami które mają dzialanie antykoncepcyjne. Istnieją tabletki z naturalnych składników, które działają pozytywnie na hormony odpowiedzialne za wzrost piersi. Dopiero gdy zaczęłam leczenie tabletkami FABULOUS BREASTS 90 TABLETEK które tanio kupiłam http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/fabulous-breasts-p-306.html zauważyłam zmiany po kilku dniach. Jest prawdą, że to nie samo co po operacji, ale po co się ciąć, wkładać sylikon lub implanty. Po tych tabletka same naturalnie urosną. Jestem z nich bardzo zadowolona i polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetNiuuunia
zaryzykowałam z tymi reklamowanymi tabletkami breastfem z USA cena koło 100zł niewysoka i większość naturalnych składników chyba poza jednym, po 2 tygodniach brania piersi zrobiły się naprawdę obfitsze widać jak przybierają wolno na masie do końca kuracji ponad 2 miesiące więc biorę regularnie mam tylko nadzieję że nie mają żadnych skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandr
Czy ktoś korzystał z kremu Breasthill? Czy pomaga i jaki są efekty uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz nie wierze w żadne tabletki i inne specyfiki. Wydalam sporo kasy przez 10 lat az w koncu zrobilam operacje plastyczną. Mam implanty które mam nadzieję posłużą 10-15 lat. Przez te lata zdążę uzbierać na wymiane implantow :D teraz mogę powiedzieć że chociaż nie wywalilam pieniędzy w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agattka33
Popieram gościa z wpisem 7.10.2014 z godz. 12:37. Miałam podobne doświadczenia - może miałam pecha do tych specyfików, może próbowałam nie te, które powinnam lub po prostu taką mam naturę i na mnie nie działały, ale w końcu zdecydowałam się na tradycyjny zabieg z implantami. Powiększałam we Wrocławiu w prestige clinic 3 lata temu i mam na razie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mogę kupić tabletki Breastfem NYV? Od miesiąca strona jest zablokowana, prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecę tabletki perfect bust, ponieważ mają naturalny skład i na pewno nie zaszkodzi ich stosowanie. Tutaj znajdziecie trochę na ich temat - http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ Warto poczytać bo kupienie jednej paczki może nie dać za dużo, po prostu to jest suplement, który przez pewien czas trzeba używać. Jest jeszcze sporo innych i niektóre są również skuteczne i zdrowe ale trzeba poczytać o składzie. Niestety z naturalnymi suplementami jest tak że potrzeba czasu, tak jest ze wszystkim. Np jak nas dopadnie przeziębienie to można nażreć się jakichś chemicznych leków i wyzdrowieć w ciągu 3 dni a można pić sok z cebuli, wyleżeć się, ogrzewać termoforem i tez będziemy zdrowi i to z korzyścią dla organizmu tylko że w o wiele dłuższym czasie. Tak samo jest z tabletkami perfect bust i innymi suplementami, one pomagają organizmowi ale nie zrobią tego w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez miesiąc używałam krem Niwelazione. Pierwszy efekt bomba. Kolejne opakowanie. Słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić na powiększanie biustu żele z http://sexshop112.pl/29-powiekszanie-biustu gdyż są naprawdę rewelacyjne. Szczególnie dobry jest Perfect Breast, który naciągnął mi skórę i sprawił, że piersi podniosły się i stały się przez to bardziej jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam różne tabletki żeby powiększyć mój mały biuścik efekty bez rewelacji, tylko po tych Breastfem widziałam jakąkolwiek różnicę więc działają, pytanie tylko czy mogło być więcej po jednym opakowaniu? czy inwestować w drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocena 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Bardzo fajną ofertę markowych kosmetyków znajdziesz w sklepie www.Coletia.eu Oni specjalizującą się w wyrobach amerykańskich, japońskich i azjatyckich. Mają bardzo dobre, unikalne preparaty pielęgnacyjne i kosmetyki do makijażu, których nie ma w żadnym innym sklepie w Polsce. Mam akurat problem małych piersi (trochę wstyd się przyznać). Przez sklep polecono mi krem powiększający biust i przyznam, że o jeden rozmiar mam do przodu po systematycznym stosowaniu. Według mnie krem też mocno ujędrnia piersi i nigdy lepiej się nie czułam w staniku. Ten ich krem powiększający biust zawiera w sobie, tzw. roślinny odpowiednik estrogenu. Można sobie zrobić naturalny efekt push – up :) Polecam, bo po prostu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Ja stosowałam ProBreast Plus, jest to zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. I jestem zadowolona :) Efekty były widoczne gołym okiem, jak również po rozmiarze miseczki :) http://nplink.net/4iELRtGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Mam 36 lat i mam 2 dzieci. To prawda, że po ciąż biust niestety nie wygląda już tak ładnie. Przez myśl przechodziły mi różne pomysły, robiłam różne ćwiczenia, okłady i rozważałam operację biustu. Moja koleżanka poleciła mi fajny zestaw ProBreast Plus. Są to kapsułki i krem. No cóż na początku ciężko mi było się przekonać ale co miałam do stracenia. Po pierwszym miesiącu był jędrniejszy i trochę się podniosł. Natomiast po 3 miesiącach byłam zachwycona!!!:) Postanowiłam nie zaprzepaścić tych efektów i robić sobie takie kurację 2 razy w roku i wszystko jest super!!! Mieszkam w USA i zestaw kupuje normalnie w sklepie, ale wiem, że producent online sprzedaje również w Polsce np. tu http://nplink.net/rSf2xRo0 Dziewczyny nie bójcie się i zadbajcie o siebie póki jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoPolanska
Witam popieram wypowiedz koleżanki te tabletki naprawdę działają tylko wiadomo wszystko wymaga czasu ale po miesiącu już są efekty ja też je stosuję tu macie link do stronki tu można kupić taniej.Pozdrawiam http://nplink.net/cRUrYkvA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy efekt dały mi tabletki breastfem .było to trzecie podejście.pierwsze dwa słabiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie będę w stanie kupić to serum? CHciałbym kupić coś żonie poniewaz narzeka,że po porodzie ma problem z piersiami ( chociaz mi to akurat nie przeszkadza). Chodzi cały czas taka smutna tak więc może to by jej pomogło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu niema kontaktu do producenta tych tabletek to jest dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czy są jakies kremy albo tabletki, które ogą powiekszyć biust ale bez ingerencji w hormony? Nie chciałabym czegoś takiego a jednak fajnie byłoby trochę powiekszyć piersi.Bo mam bardzo male i jest to jednak spory kompleks dla mnie. Na operację nie mam kasy.Zresztą jakbym miała to ni wiem czy bym poszła bo bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są. Ale nie powiekszą Ci biustu tak jak hormony :P W ciązy piersi mogą się powiekszyć nawet o dwa rozmiary ( inna sprawa, ze po okresie karmienia to czasami zupełnie przechodzi i biust sie zmniejsza). Kremem na ujędrnienie i powiekszenie czy tabletkami możesz powiekszyc 1 rozmiar max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak byłoby dobrze! No i teraz pytanie. Co kupić. Bo są i tanie eveline w sklepach. Widziałam również,ze wiele dziewczyn sobie poleca tabsy na allegro ( w opiniach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj tabletek z allegro. Nie ma sensu. Takie tanie tabletki to jedynie placebo. Jasne,że opinie są dobre ale zazwyczaj wystawia się je po kupieniu bo wysyłka szybka i takie tam. A efekt brania tabletek przychodzi dopiero po 3-4 miesiącach brania plus jeszcze smarowania się kremem. O ile oczywiście przyjdzie a przyjśc może jeydnie jeśli sobie kupisz profesjonalne środki na biust. Sama jestem na przykład bardzo zadowolonaz Perfect Bust. Zarówno z tabletek i z kremu. Tabletki powiększyly piersi o 1 rozmiar. Natomiast krem nawilżył biust, pachniał bardzo ładnie. Jestem już dawno po braniu tabletek ale domówiłam sobie dodatkowo krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×