Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość odjazdP
wiec batosai wytlymacz mi teraz skoro twierdzisz ze firma wasza jest swietna i wogule dlaczego jest ten ze zakaz uzywania loga? przeciez to twoja firma jak piszesz jestes jej czlonkiem i masz chyba prawo do uzuwania jej loga? czyzbym sie mylil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Logo OVB. Może najpierw na ten temat napiszę. To nie jest tak, że całkowicie nie mogę go nigdzie używać. Mogę je umieścić na swojej wizytówce. Mogę przyczepić gdzieś do samochodu. Mogę umieścić na teczce, kalendarzu, przyczepić sobie do klapy marynarki. Mogę nawet zamówić sobie specjalne spinki do mankietów w kształcie loga OVB. Jak otwieram własne biuro mogę je umieścić w witrynie, na drzwiach i gdzie mi sie żywnie podoba. Natomiast nie mam prawa go umieścić w ogłoszeniu o pracę. nie wiem... w zdjęciach na naszej-klasie, jako avatar na jakimś forum itp. itd. Chyba, że zarząd wyrazie na to zgodę. Dokładnie tak samo to działa gdy chcę zrobić sobie pieczątkę z adresem biura i logo- też muszę pytać OVB o zgodę.Zdaję sobie sprawę z tego, że dużo ludzi łamie ten przepis i w większości przypadków uchodzi im na sucho, albo konczy sie to ochrzanem i poleceniem usunięcia. Ale taki jest odgórny zrządzenie i koniec. Dlaczego? Ogłoszenia nie wystawia OVB, tylko dana jedna osoba, która jest pracownikiem OVB. Wystawianie ogłoszeń nie należy do obowiązków pracownika OVB, nie jest to sposób polecany przez dyrekcje i nie szkolimy z tego. Natomiast nie jest to zabronione i można umieszczać ogłoszenia, ale bez loga, bo zarząd OVB sie pod tym nie podpisuje (choćby dlatego, że mogą sie tam pojawić bzdury, których nikt nie ma ochoty kontrolować). Chcesz logo w ogłoszeniu- napisz podanie do zarządu, podaj treść ogłoszenia i stronę na której chcesz je umieścić- na pewno zgodzą sie aby logo zamieścić- jeśli oczywiście będzie wszystko w porządku. Onanizujacy sie Grześku- jesli masz złe doświadczenie ze szkoleniem w firmie, która zajmuje sie ziółkami, czy innym pro zdrowotnym badziewiem i w Zepterze, na jakiej podstawie sie wypowiadasz na forum o OVB? Jakie masz doświadczenie z tą firmą? Opowiedz co złego Cie spotkało w OVB, a nie podawaj przykładów Zeptera i Tytana. czlk- jaka to była piramida finansowa te kilka lat temu? I na jakiej podstawie uważasz, że OVB również jest piramidą finansową? Moim zdaniem do takich wniosków nie można dojść nawet po przeczytaniu tego forum. Jasne... nie pomagamy klientowi... Niech zyje w błogiej nieświadomości i w wierze, że lokata bankowa da mu 8% i nie ma lepszej formy lokowania kapitału. Niech sie łudzi, że ubezpieczenie mieszkania na SU 30 000zł da mu spokojny sen. Niech wie, że kredyt na 30 lat pod hipotekę domu spłaci sie sam, gdy jemu coś sie stanie. Bo przeciez wypadek... ja nie bedę miał wypadku. Wypadek to sąsiad co najwyżej. A klientom to lepiej nic o tym III filarze nie mówić... przecież ZUS da im godną emeryturę. Lepiej nie otwierać ludziom oczu na świat. Tylko, że znajdzie sie jeszcze 25 innych, którzy bedą chcieli im pomóc, niekoniecznie mając przy sobie dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Cyt Batosai "dlaczego sa takie niskie wymagania stawiane kandydatom?" Głównie dlatego, że poleskie prawo nie stawia wiekszych wymagań do pracy w tej branży. Generalnie średnie wykształcenie + niekaralność i teoretycznie można śmigać. Natomiast nie każdy, kto spełnia te kryteria się nadaje do pracy w naszej firmie. Ale oczywiście zaraz usłyszysz, ze przyjmujemy wszystkich jak leci, co osobiście uważam za totalną bzdurę. Jakby tak było, to miałbym dzisiaj chyba z 500 osób w strukturze, a w OVB pracowałyby w Polsce miliony. " POlskie prawo nie stawia wymagan, natomiast dyrektorzy struktur powinni te wymagania stawiac i dobierac sobie odpowiednich współpracowników.Niestety sie tego nie robi. Przyjmuje sie kazdego, kto chce sprobowac, nie stawiajac praktycznie zadnych wymogów.To,ze ludzie sami rezygnyja, jak zobacza jak to wygląda, to inna sprawa, i tak wygląda cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlk
@batosai - nigdzie nie powiedziałem, że jesteście piramidą finansową, ale jedynie, że działacie jej metodami werbując klientów. Co innego mogę sądzić o człowieku, który rysuje mi ludziki, parasole i inne trójkąciki, starając się w ten sposób przekonać mnie, że bez OVB czeka mnie szara, smutna i biedna starość. Jak powiedziałem, nie twierdze, że Wasze produkty są złe, nie mam jedynie pewności, że pod wpływem wyższej prowizji nie przekonacie mnie do niekoniecznie najlepszej oferty. Dla mnie śmieszne jest określenie "niezależny doradca finansowy" w stosunku do człowieka, który bierze prowizję z banku, TU, OFE itp. Niezależnym doradcą może być ktoś komu ja płacę bezpośrednio za usługę, i kto ma "w głębokim poważaniu" prowizję banku, a stara się jedynie bazując na swojej fachowej wiedzy podpowiedzieć mi korzystne rozwiązania. Takim kim nie można nazwać osoby, która po 2 tygodniowym szkoleniu szczyci się mianem "doradcy", a dla której jedynym źródłem informacji jest analiza opracowana na podstawie gotowych szablonów lub co gorsze wklepanie tylko danych do systemu i wydrukowanie gotowego rezultatu. Dla przynajmniej części takich osób pojęcie inflacji, deflacji, stopy zwrotu, spreadu itp. są obce. Tak przy okazji, argumenty, że Rolls-Royce też się nie reklamuje są co najmniej śmieszne. Znajcie proszę swoje miejsce w szeregu i nie porównujcie się do takich marek, bo jak mówi stare przysłowie: "Co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrod..." Ja po prostu nie mam zamiaru korzystać z Waszych usług, ani innych tego typu Expanderów. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orionnes
a ja postanowilem zrobic male porownanie, mianowicie sprawdzilem dwa ogloszenia firma ovb i firma open finance. tutaj zamieszcze ogloszenie znalozione na bezplatnej stronie www.gumtree.pl Niemiecka firma finansowa, dynamicznie rozwijająca się w Polsce i Europie, poszukuje osoby, chętnej do pracy na stanowisku: NIEZALEŻNY DORADCA FINANSOWY ! Wymagania: * min. wykształcenie średnie * niekaralność * umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy * umiejętność pracy w grupie jak i samodzielnie Oferujemy: * szkolenia dotyczące stanowiska i wykonywanej pracy * nienormowany czas pracy * zarobki zależne od nakładu pracy (prowizyjne) * możliwość szybkiego rozwoju i awansów * sympatyczną atmosferę w pracy nie jest naisane jaka to firma ale byl znaczek ovb wiec podpowiem ze o ta firme chodzi... a tutaj jest ogloszenie zamieszczone na płatnej stronie www.pracuj.pl bardzo wysokie zarobki, zatrudnienie na czas nieokreślony, szkolenia które naprawdę nauczą finansów, pracę wśród rówieśników, wyjątkową, elitarną, ale i partnerską kulturę firmy, zdobycie profesjonalnego zawodu stanowiącego zawód zaufania publicznego w krajach UE. Wymagania: wykształcenie wyższe lub 4-5 rok studiów w trybie zaocznym, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, matematyka, zainteresowaie tematyką finansową, analityczne myślenie, empatia i zdolności interpersonalne, ambicja i otwartość na nowe wyzwania, determinacja w realizacji celów, znajomość produktów bankowych oraz doświadczenie w pracy z klientem mile widziane. Zadania doradcy finansowego: profesjonalne doradztwo w zakresie kredytów i inwestycji, prowadzenie finansów osobistych Klientów, dopasowywanie rozwiązań finansowych na podstawie bieżącej analizy potrzeb Klientów. na tym ogloszeniu widnieje logo firmy oraz krótki opis firmy.. mam teraz kilka pytan?> jesli firma ovb nazywajaca sama siebie liderem doradztwa finansowego, najwieksza firma doradztwa finansowego i sam juz nie wiem jak, dlaczego prawie wogule nie ma ogloszen o prace waszej firmy zamieszczonych na platnych stronach? tylko na bezplatnych? w pierwszym ogloszeniu nie ma nic napisane jaka to firma skad jest itp... czy uwazacie ze takie oglosznie nie daja czlowiekowi obrazu o firmie? bo moim zdaniem jest to co najmiej niepowazne.. wracajac do platnych stron zaraz pewnie ktos napiszze ze lepiej jest sie reklamowac na bezplatnych stronac>> ok tylko po co w ogloszeniu jest napisane ze oferujecie bardzo dobre zarobki? zarabiacie duze pieniadze i nie stac was na zamieszczenie powaznego ogloszenia na powaznej stronie? dziwi mnie tez to ze nie wolno wam uzywac loga tej firmy... tego juz nie jestem w stanie pojac.. piszecie ze jestescie czescia firmy ovb a ja wam napisze to co napisal wczesniej jeden z forumowiczow: \"OVB-owcy akwizytorzy mają dwa prawa ; 1. Robić j.p. 2. Milczeć.\" robicie z siebie nie wiadomo kogo ludzi a tyracie na swoich dyrektorow ktorzy z was sie smieja... no coz ale przeciez moze to wasze marzenia ktore spelniacie dzieki firmie ovb(z drugiej strony jestescie bardzo ambitni majac marzenia o byciu pionkiem ktory nawet nie moze uzyc loga swojej firmy w oglosznieu o prace) zachecam do dyskusji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Sonja22- zaczynasz być nudna... KAŻDY moze przyjść na rozmowę i wymagania są takie jakie nam daje polskie prawo. NIE KAŻDY pracę dostaje. A, że niektórzy rezygnują, nie jest spowodowane tym, że widzą "jak to wygląda". Tylko dlatego, że naczytają sie bzdetów na tym forum, sa po nim pełni obaw i na wszelki wypadek nie zaczynają pracy. A jak ktoś pracuje i odchodzi, to najwyraźniej miał podejście, ze sie nie narobi a zarobi. A tu psikus- trzeba sie przyłożyc i obowiązki wykonywać sumiennie. Wiesz ilu znam kierowników, którzy zarabiali po 4-5 tys zł, ale w pewnym momencie przestali? Gdyby sie ich spytać co? dlaczego? jak? Dowiedziałabyś się, że przede wszystkim dlatego, że sie rozleniwili. Przestali robić własne terminy. Przestali rekrutować. Zrobili sobie wakacje. Sorry... ale obowiązki same sie nie wykonają. Nie winna jest tu firma. Ludzie robią to na własne życzenie! Ale oczywiście trzeba winnego znaleźć. Wtedy jest szukanie dziury w całym. Że firma źle zorganizowana, ze to, że tamto. Że podstawy nie ma, że kasy nie ma... Jak juz kiedyś pisałem- typowa bezczelność kulturowa wg Roberta Kroola. czlk- O tu: "Po powrocie do domu zacząłem czytać to forum i teraz jestem pewien, że OVB to piramida nastawiona na szybki zysk, a nie dobro klientów." Tu nazwałeś OVB piramidą. Nie jesteśmy i nie działamy jak piramida. Czy pracownik OVB idzie do klienta i mówi: "drogi panie kliencie, pan wpłaci tu na ten fundusz 10 000zł i jeszcze namówimy pana 5 znajomych na TEN SAM fundusz, a oni swoich znajomych NA TEN SAM fundusz. Wtedy neimusi sie pan martwić. My zrobimy tak, że będzie zysk, ale jeśli coś się stanie i bedzie chciał pan wczesniej wypłacić, to nie ma problemu, nawet jeśli bedziemy do tyłu. Bo wtedy pokryjemy pana stratę z pieniedzy pana znajomych, ew z pieniedzy ich znajomych" ? Bo w telegraficznym skrócie tak działa typowa piramida finansowa. Nikt Cie nie namawia do korzystania z usług OVB, czy "konkurencji". Kilka stron temu pisałem jak może wyglądać niezależne doradztwo firmy brokerskiej. Stawiam każdą kasę, że cokolwiek by Ci nie doradzili, jestem w stanie wskazać produkt lepszy, albo przynajmniej na tym samym poziomie. orionnes- jak juz pisałem wcześniej, ogłoszeń nie wystawia OVB, tylko pracownicy OVB. Wg naszych szkoleń i systemu przyjętego w firmie nie powinno ich w ogóle być. Natomiast nie są zabronione, dlatego są. Wiec o czym my w ogóle rozmawiamy? Dlaczego na darmowych stronach? Też juz to pisałem. Powód jest prosty- zapłacę np. 150zł za ogłoszenie. Osoba wejdzie na to forum, przeczyta ten stek bzdur i moje ogłoszenie nie da zadnego rezultatu. Podczas gdy w tym samym czasie mogę wystawić 15 darmowych ogłoszeń i być może z takim samym efektem. Działamy inaczej nić OF, zajmujemy się też poniekąd inną częścią rynku finansowego. Dlatego raczej nie porównywałbym ogłoszenia wystawionego przez anonima z OVB, o którym zarząd nie ma zielonego pojęcia (o ogłoszeniu, nie anonimie) i zrobionego na zamówienie ogłoszenia z OF, które wystawia najprawdopodobniej ich zarząd, lub inna jednostka organizacyjna. Poza tym czepianie sie ogłoszeń, które w OVB nie są wskazane jest juz zwykłym szukaniem dziury w całym. podaj mi przykład firmy, gdzie pracownik nie pracuje na dyrektora? Firmy, w której mozesz zostać dyrektorem. I przykład firmy, gdzie dyrektor otrzymuje mniejszy % prowizji niż w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Batosai, z toba to szkoda dyskutowac, dlatego,ze samodzielnie nie myslisz, a powtarzasz utarłe slogany ze szkolen. Jestes zwyczajnie zaslepiony i nieobiektywny. Zycze ci wiecej rozsadku i tego abys przejrzał na swoje slepe oczeta. Ale na razie widez,ze ci to nie grozi, mimo,ze juz dostałes po tyłku od swojego przełozonego i straciłes cała strukture. Twoi pracownicy widac byli mądrzejsi od ciebie i zauwazyli cos szybciej, czego ty napisanego wielkimi literami nie widzisz. Coz twoja sprawa, jedni myslą a inni slepo słuchaja tych którzy mysla jak na nich zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Poza tym chyba przeceniasz wartosc tego forum- ludzie nie rezygnuja bo przyszli do firmy a pozniej naczytali sie bzdur na forum. Moze przyszli i to co zobaczyli nie spełniło ich oczekiwan?Oczywiscie tego nie bierzesz pod uwage? Np moich oczekiwan nie spełniło, dlatego odeszłam. Nie dlatego,ze byłam słaba, czy leniwa. Nie, i wiele osob tez odeszło z tego powodu. A znam wiele osob,co sie obrobiło i pracowało regularnie i systematycznie i czasami zarobiły a czasami były biedne jak mysz koscielna, bo klient sie rozmyslił. Wysiłekj był włozony w to taki sam. ALE tłumacze to ludziom, którzy maja oczy otwarte i potrafia pomyslec samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Sonja... a Ty dalej swoje... Powtarzasz się, cały czas mówisz to samo. Wracasz do starych tematów, które ja uważam za zamknięte. Ale cóż... przyzwyczaiłem się już. Jak ktos za przeproszeniem zapierdziela bez efektu, oznacza to jedno: robi coś źle. Co wtedy powinien zrobić? Twoja wersja- OVB nei spełnia oczekiwań- odchodzę. Moja wersja- idę do przełożonego, mówie robie tak i tak, on mi mówi, ze to to i to jest źle i mam robić tak, tak i tak. Wyciągam wnioski i działam. Ale mówię... Mickiewicz mesjanizm nam Polakom zaszczepił na dobre i lubimy cierpieć. Ktoś chce- jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Kto cierpi? Nauczyłes sie dodawac swoja wymyslona ideologie do wszystkiego? Otóz takie jak twoje teksciki słyszałam non stop w biurze. Jka dla mnie to pusta paplanina, ktora jeden przekazuje na szkoleniu drugiemu. Ponownie radze zaczac myslec samodzielnie a nie powtarzac wyuczone na pamiec hasła. Ty Batosai mi zarzucasz powtarzanie sie??:))))))) Dobre Ty który od 30 stron piszesz w kolo to samo, nawet kopiujesz ponownie swoje stare teksty i wklejasz. Powtarzam nabierz rozumu, bo twoi pracownicy, którzy odeszli widac zauwazyli cos, czego ty nie potrafisz zauwazyc albo pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Batosai nie wali koni
Zadaję to pytanie bo batosai nie czyta ze zrozumieniem. Nie napisałem, że uczestniczyłem w szkoleniu Herbalife, tylko ,że byłem na pokazie magii i cudów. O OVB mam dużo większe pojęcie niż się Tobie wydaje. Znam tę firmę od podszewki, a w Zepterze byłem, żeby sobie kupić kilka fajnych rzeczy po śmiesznych pieniądzach. Nie piszesz nic , czy odseparowałeś się od czarów, jakie wcisneęli Ci do mózgu na szkoleniach. Grzesiek co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu Batosai nie wali konia
Tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaaa
Też byłam świadkiem magii i czarów w ovb:) Najwięcej czarów to jest na szkoleniach. Takiego kierownika znam co to podobno zarabia po 5000 na miesiąc i jeździ PKS na szkolenia - to jest przykład cudu. Taki okrzyk znam tez ciekawy: "tak się bawi tak się bawi OVB" /x3 okrzyk stosowany często jako wypełnienie niezręcznej ciszy. Potrafi oczarować wszystkich. uh jak Ci OVBowcy się bawią... te wszystkie wycieczki... rejsy statkami... drogie hotele... Takie klątwy znam też: Etat to 800zł miesięcznie i 12h pracy dziennie OVB - Największy Koncern Finansowy w Europie - ta kątwa jest bardzo popularna. Dyrektora Krajowego bez zębów też znam, ach jak ten czaruje dopiero. Kierownika z miesięczną produkcja grupową 40jp - ten chyba dokłada do interesu i to jest kolejny przykład czaru. Tak apropo czarów to dzisiaj jest zjazd w Warszawie, dzień firmowy OVB, takie ogólnopolskie czarowanie... dużo magii i efektów.... dużo gwiazd....ale Was tam nie może być bo się umartwiacie nad sobą w domach, za dużo Mickiewicza się naczytaliście zamiast Alicji w krainie czarów i Władcy Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTUMOWICZQ
BATOSAI wbij sobie to do tego łba raz na zawsze... nie masz tutaj monopolu na racje, sa ludzie ktorzy pracowali o wiele dluzej niz ty i pisza o swoich odczuciach, wiec ne neguj wszystkiego i nie pisz ze wszystko jest super bo nie jest. z tego co zauwazylem to ty sie powtarzasz.. a tak wogule to niedlugo juz sprawdzimy jakim ty to jestes pracownikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniatka
Pieprzycie głupoty.Ja byłam na szkoleniu i wszystko jest w porządku. W żadnej firmie się tak nie czułam jak tu. Ludzie są młodzi ale naprawde mówili życiowo i o finansach też więc musieli sie gdzieś tego nauczyć. Jak będziecie siedzieć na forum to niczego w życiu nie zrobicie, a na tym forum to piszą tylko Ci co im sie nie udało bo nie mieli ambicji na walke a teraz muszą się jakoś rozładować i na szkoleniu tez o tym była mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
witamy kolejny wyprany mózg reniatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co właśnie konia wali
Ja nie uważam ,że mi się nie udało, wprost przeciwnie. Ale firmy typu OVB trzeba upubliczniać, gdyż robią one młodym ludziom woelką szkodę, wpierdzielając ich w bagno. Fakt ,że na 100 rekrutantów w firmie zostaje 3-5 jest prawdą. Ale druga strona medalu jest taka,że bez tych 97 tych 3-ech byłoby nikim.Bo tym nieborakom wbijało się do głowy,że wszyscy mogą. Ja znam hasła 10.000 DEREKTORÓW KRAJOWYCH. idiotyzm do kwadratu. Populacji Polaków by brakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Własnie przeciez mówiłam,ze na szkoleniu jest o tym mowa....:)))) a wcale nie jest tak jak mówią. Przeciez nie powiedza jak jest naprawde. Boszeee co za naiwnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniatka
Mi nikt wody z mózgu nie zrobił. Mam swoje zdanie. A Ty Grzesku skoro Ci sie udało to dlaczego zrezygnowałeś??? Bardzo dziwne. Albo byłeś głupi albo Ci zapłacili. Zrobiłam już 4 Rynki finansowe i jedną analize i za niedługo ide na pierwsze doradztwo i to naprawdę nie jest trudne tylko trzeba chcieć, bo jak sie nic nie robi tylko narzeka to trzeba to wylac gdzieś na forum. Nie zrazi mnie takie forum z wypocinami możecie sobie pisać dalej, ja i tak wiem swoje. Jutro nadejdzie napewno - czy jesteście na to przygotowani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaaaa
Ale sloganami pojechało. Jutro nadejdzie na pewno. Reniatka a Ty jak??? Poczyniłaś jakieś specjalne przygotowania??? Na szkoleniu Ci mówili o forum?? Widze że nic się nie zmieniło... haha.. a prosili Cie żebyś nie wchodziła na forum??? Bo ja byłam kiedys na takim szkoleniu i pan powiedział że na forum to nie ma co wchodzić bo tam piszą tylko Ci którym się nie udało i wymyślają głupoty żeby na złość oczernić firmę. Sami widzicie.. jak doradcy OVB mają mieć wiedzę z zakresu finansów skoro na szkoleniach się mówi o forach internetowych. Reniatka bądź silna.. wierzymy w Ciebie.. odniesiesz sukces.. a powiesz jeszcze.. co nadejdzie jutro??? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
jasne ze poczynila pewne kroki:) podpisala umowe zapewne z samy soba(no bo przeciez na szkoleniach mowili ze mozna zoaribc na sobie i zabepzieczyc swoja przyszlosc przez odkladanie 200zl)oj reniatko reniatko bidunio ale cie wyprali masakra:) i ten tekst jutro nadejdzienapewno buahhaha to juz jest kompletna klapa.... kikedys przeczytalem na pewnym portalu opis pracownika ovb(pisal o sobie) i utkwilo mi w pamieci cos takiego cytuje "Mówią Ci - sam jesteś przekonany - że już bardziej się nie rozwiniesz, nie zmienisz, że wiadomo już, kim jesteś, i że nikim innym nie będziesz. Przecież - mówią Ci - skończyłeś szkołę i już niczego innego się nie nauczysz. To nieprawda!!! W rzeczywistości możesz jeszcze być wszystkim" proponuje zwrocic uwage na ostanio zdanie:P PRZECIEZ MOZESZ BYC WSZYSTKIM BUAHHAHAAH ludzie kochani ovbovcy mozecie byc wszystkiem:) wow pogratulowac:) tak wiec reniatka pamietaj o tym jestes juz wypranym ovbowcem a mozesz byc wszystkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm żałosne troszkę
Wiecie co to wasze forum o tym czy warto czy nie trwa juz 3 lata, pracuje w OVB a właściwie mam swoją firmę którą współpracuje z OVB. Jestem bardzo zadowolony, dzięki OVB byłem w Niemczech w Barcelonie, zarabiam po 3 latach pracy więcej niż wszyscy moi koledzy ze studiów. Wiec dlaczego odradzacie OVB?? Jesli ktoś jest cienki w takim biznesie i sobie nie poradził niech ma pretensje do siebie a nie do firmy co mu firma zrobiła?? Wszystkich pesymistów pewnie nie obchodzi tez to że firma OVB przekazała 400 000 zł na fundacje chorych dzieci. Firma OVB współpracuje z WOŚP z kilkoma Uczelniami w Polsce, była oficjalnym sponsorem MŚ w Piłce ręcznej w Chorwacji. Firma jest dobra i mocna. Jeśli ktoś patrzy na OVB nie jak na 'Prace" tylko jak na "biznes" który może robic współpracując z OVB wtedy jest OK. Pozdrawiam aha PS mam około 80 klientów którzy są naprawdę zadowoleni z moich usług, pomogłem im w wielu problemach z finasnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
O matko... dzień człowieka nie ma, a tu już snują teorie i pomówienia dotyczace jego domniemanych dewiacji seksualnych... Czemu konia nie walę? nie muszę. Ale widać, że jeden Grzegorz wyznaje zasadę, że najlepsza dziewica to własna prawica. I nie wnikam z jakich powodów, ale chyba on musi... Drogi Grzegorzu, a ja nie napisałem nigdzie, że byłeś na szkoleniu w herbalife. Jeśli dalej utrzymujesz, że pisałem, pokaz mi gdzie. Powiedziałem, że byłeś na szkoleniu "w firmie, która zajmuje sie ziółkami, czy innym pro zdrowotnym badziewiem". Dlatego, że sam napisałeś, że osoba z tej firmy nazwała się "doradcą zdrowotnym". Herbalife, Flavon, Oczyszczające plastry, Światłoterapia- dla mnie to właśnie prozdrowotny badziew. Nie przeczę, że to działa, bo wiekszość ma jakieś patenty i ich działanie jest potwierdzone naukowo. Natomiast nie korzystam, nie skorzystam. Drogi Grzesku, nie zmienia to faktu, że prócz tego, że urzekła mnie Twoja historia z Zepterem (jak do Tesco Cie nie wpuszczą, to też napiszesz na forum?) i doradcami zdrowia, i stwierdziłeś, że wiesz dużo o OVB, nie napisałeś nic konkretnego nt. tej firmy. Daruj sobie proszę uwagi nt, innych firm, działających w innych branżach, które z OVB łaczy tylko z grubsza system MLM. Napisz co złego Ci zrobiło OVB! fionkaaa- też znam kierownika, nawet okregu, który jeździ autobusem i nie ma samochodu. Nie ma prawa jazdy. Twierdzi, że nie zrobi prawka, nie chce go zrobić i jest mu ono do niczego nie potrzebne. I nie zmienia to faktu, że zarabia ok. 6-7 tys zł/m-c. "Taki okrzyk znam tez ciekawy: "tak się bawi tak się bawi OVB" /x3" A ja znam jeszcze z 5 podobnych okrzyków, które śpiewamy,,, na imprezach zamkniętych po kilku(nastu) głębszych... " Etat to 800zł miesięcznie i 12h pracy dziennie" 1200zł miesięcznie i 8 godzin dziennie, ale byłaś blisko. Oczywiście nie każdy, ale myśle, ze spora część. I powtórzę pytanie do Grzegorza- co złego Ci OVB zrobiło? FOTUMOWICZQ- nie neguję wypowiedzi, które sa konkretne i konkretnie uargumentowane. Natomiast gdy ktos pisze: OVB jest złe, bo w Zepterze mnie nie wpuścili jak chciałem garnek kupić, a impreza jest w 5 gwiazdkowym hotelu., to sorry... ale nie widzę sensu w takich wypowiedziach. Oszukali Cię? JAK, KIEDY i GDZIE? To jest trudne? Piorą mózg? W JAKI SPOSÓB? Zarabiasz mało? DLACZEGO? Klienci nie chcą podpisywać umów? DLACZEGO? I DLACZEGO ZE MNĄ CHCĄ, A Z TOBĄ NIE? Katiusza... stajesz sie powoli moja ulubienicą, która tylko najeżdża i nic konkretnego nie mówi. "to nie ma co wchodzić bo tam piszą tylko Ci którym się nie udało i wymyślają głupoty żeby na złość oczernić firmę. " A nie jest tak? Popatrz w lustro i zastanów się, czy Ty nie jesteś właśnie taką osobą. OdjazdP- "podpisala umowe zapewne z samy soba(no bo przeciez na szkoleniach mowili ze mozna zoaribc na sobie i zabepzieczyc swoja przyszlosc przez odkladanie 200zl)" Nie wiesz tego. Ja osobiście po pewnym czasie zrobiłem sobie taką umowę, bo uważam, ze to by była niezła hipokryzja mówić ludziom o odkładaniu pieniedzy, o przyszłosci i samemu tego nie robić. Natomiast nie na początku. I nikt mnie do tego nie namawiał, nikt mi tego nie kazał. I powiedz kiedy (data), na jakim szkoleniu (temat) i gdzie (miasto) ktokolwiek mówił, że na samym sobie można zarobić i zabezpieczyć przyszłość wykupując polise na siebie? Sorki za złośliwości na poczatku posta, ale mam dzisiaj zbyt dobry humor, żeby nie pośmiać się z niektórych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek kupił se koniobijkę
Batosai, tak napierdzielasz z odpowiedzimi ,że przestałeś czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem , że byłem na szkoleniu z ziółek czyl Herbalife. Napisałem, że byłem na show , czyli po waszemu compact, czy inaczej przedstawienie firmy. Duże, grupowe. co do dewiacji, to już nie wiesz jak się zachować i piszesz bzdury. Równie dobrze mogę napisać np. inną bzdurę , czy też ją skomentujesz? w zepterze powiedziałem po co byłem, całe 5 miesięcy. i nie byłem na wycieczce, i nie chodziło o hotel tylko o biurowiec Zeptera w W-wie.Zobacz w google. I naucz się czytać ze zrozumieniem. I prawica odpocznie bo Grzesiek kupił sobie ............. A co do złego ze strony OVB to widzę ,że ty chyba jesteś jedyny sprawiedliwy. Albo po prostu głupi, bo skoro 2 lata robisz i już łapiesz się na KO , to odpuść wywody, a weź się za robotę. Jak mawiają wasi DEREKTORZY SAMOZWAŃCE Alleluja i do przodu. Tylko uważaj, aby Cię z tyłu nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Napisałem już wczesniej że troszkę od wielu z was czuć zazdrością... ktoś wczesniej zadał dobre pytanie, skoro z wami nie chcą klienci podpisywać umów a z nami chcą to jest wasz problem a nie nasz... widocznie akurat Wy się do tej pracy nie nadajecie, bo nie każdy rozumie co to jest OVB. Wracając do zazdrości, dlaczego was to tak boli?? Pracuje w OVB 3 lata nawet jakbym teraz zrezygnował z pracy to czego się nauczyłem jest bezcenne, dużo wiedzy z zakresu finansów (np szkolenia fachowców z portalu "analizyonline", bardzo dużo wiedzy sprzedażowej, prowadzenia szkoleń itd, jest tego wiele. Boli was ktoś że ktoś robi to co lubi pomaga klientom i rozwija samego siebie przy tym zarabiając pieniążki?? Jak w internecie gazetach w talewizji w wiadomościach faktoach itd eksperci ZUSu sie wypowiadają że trzeba oszczędzac, a my mówimy swoim klientom to samo to jak my ich okłamujemy?? Panowie i Panie zazdrośc to brzydka cecha, jedyne wytłumaczenie mam takie że niektórzy z was próbowali współpracowac z OVB i niestety trafili na nieodpowiedzialną osobę która was wprowadzała w tą firmę. No ale jak obecnie w OVB Polska pracuje dużo ponad 2000 osób więc ludzie są różni. Ale najłatwiej uogólnic całą firmę do jednej osoby... hmmm smieszne. :-) Jestem z OVB prowadze swoją firmę która współpracuje z OVB, dla mnie biznes trudny ale opłacalny (jak każdy BIZNES) proste pozdrowienia dla OVB i dla Pesymistów ale tych co mają jakies konkretne przemyślenia a nie potrafią tylko rzucać mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
PS co do zakazu używania loga. a puknij się w czoło przed takimi pytaniami i się zastanów?? Logo jest "symbolem firmy" wielu z OVB prowadzi swój "biznes" a niektórzy którzy dopiero zaczynają, może im niesttety cos nie wychodzić więc zrobią kiepskie ogłoszenie o prace z błędem ortograficznym i wstawią logo OVB, wejdź na allegro na prace masz samo OVB myślisz ze to poprawia wizerunek firmy?? raczej nie, dlatego jest zakaz, a raczej wymaganie pozwolenia na użycie loga, w innym wypadku logo OVB pokazywało by sie wszedzie, nawet tam gdzie niestety bardziej by szkodziło niż pomagało. Ja mam na swoich wizytówkach na swojej stronie mam pozwolenie i wszytsko jest ok logo było widoczne podczas meczów MŚ w piłce ręcznej na meczach na polu bramkowym, to jest dobra reklama :) może w Polsce mało kto wiedział co to ale w 14 krajach europy gdzie działa OVB wiele osób skojazyło logo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
ZAZDROŚC ZAZDROŚĆ ZAZDROŚĆ że komuś coś się udaje a wam pozostaje pisanie bzdur na forum ŻAL ŻAL ŻAL szkoda mi wszytskich antyovbowców bo coś usłyszeli od kogos lub przeczytali, szkoda mi tych co spotkali po porstu w OVB nieodpowiednich ludzi a teraz coś co wkońcu niech każdy na tym forum zrozumie LUDZIE SĄ RÓŻNI SĄ KONKRETNI OVBowcy I NIESTETY NAWET TACY KTÓRZY OSZUKUJĄ KLIENTÓW, TAK SAMO JAK JEST NORMALNY KSIĄDZ I KSIĄDZ PEDOFIL, A JAK JEDEN JEST PEDOFILEM TO CZY WSZYSCY SĄ NIEEEEEEEEEE!!!! I ZROZUMCIE TO WKOŃCU Dużo pracy mnie kosztowało, i dużo nauki, to aby przeanalizowac produkty aby na pewno doradzac klientom dobrze, i żaden żałosny człowieczek który ma tylko odwage wypowiadać sie na forum bo mu sie w życiu nie układa nie będzie mnie pouczał. Dorośnijcie wreszcie zacznijcie coś robić zeby było lepiej a nie użalajcie się nad sobą na forum. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Do kierownika Czy ty myslisz,ze jak komus sie nie podało w OVB, tzn,ze mu sie w zyciu nie układa? Skąd taki absurdalny wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
nie ale mysle ze jak ktoś uparcie kogoś jedzie na forum że wszytsko jest złe a tylko ja mam racje to chyba ma jakiś problem sam ze sobą i kompleksy, znam wielu którym nie poszło z ovb bo nie potrafili tego robic do teraz się znamy i są to wpożądku ludziki. NIe wiem skąd Ty wyciągnęłas taki wniosek?? chyba coś zle mnie zrozumiałas Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik Okręgu
Troszkę dla mnie śmieszne jest że negatywnie wypowiadają się w większości ludzie którzy nie mają pojęcia za wielkiego o firmie, ale za to wywyższają sie że oni wszytsko wiedzą "Prezesi i Dyrektorzy smieją sie z was" znam ich wielu większość z nich jest dobrymi ludźmi. PS A Myślisz żeDyrektor Biedronki nie smieje sie ze wsojej kasjerki?? To nie są argumenty moim zdaniem. Że to jest firma strukturalna i że wynagrodzenie jest prowizyjne?? no wiadomo że jest to dla wielu problem ale dla mnie jest to świetne bo dostaje wynagrodzenie za swoją prace a nie za "sciemnianie" tylko jak szef idzie. Co do wynagrodzeń w firmie jednego nie rozumiecie że znam Reprezentanta który zarabia więcej od swojego kierownika i kierownika który zarabia więcej od dyrektora. Jeśli spotkaliscie kogoś kto jest KO i nie ma kasy no proste że tak może być, jeśli ściemnia że ma kase, no ludzie są różni czy OVB ma odpowiadać za wszystkich?? Tylko dlatego że wynagrdzenie jest uzaeżnione od wyników. Ale co do wynagrodzenia prowizyjnego, ja na początku miałem mało i traktowałem prace w OVB jako dodatek, później coraz więcej i więcej, w jakies innej firmie mogę z każdym kwartałem praktycznie zarabiac lepiej?? Podajcie mi 1 Konkretny argument od kogoś kto naprawde wie co to jest OVB, nie podoba wam sie że sprzedajemy np Compense. Jest to produkt dla młodego człowieka idealnie zrobiony, najpierw trzeba wziąść OWU i je zrozumieć żeby sie wypowiadać. Możecie rzucać mięsem ale proszę o konkretne odpowiedzi. PS nie ma ludzi lepszych i gorszych wszyscy jesteśmy tacy sami i szanuje bardzo ludzi jeśli można z nimi a szacunkiem i grzecznością wymienić poglądy. Pozdrowienia dla Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×