Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość keysejwp.pl
dalej telefony milcza- zadnego serwisu?? taka odpowiedzialna firma? moze jednak ktos sie odezwie? podobno Tyle Was prcowalo/pracuje? super widze dbacie o klienta... jednostki i dziekuje- koniec jakiekogolwiek kontaktu- ja juz nie pracuje ale ciekawe co bedzie jak te osoby ze wzgledu na brak kontaktu pozrywaja umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Do VVVV+ Nie wiem o jaką umowę Tobie chodzi jeśli jesteś klientem to na pewno dostałeś wraz z podpisaniem umowy OWU gdzie wszystkie warunki są opisane. A jeśli pracujesz dla OVB i chcesz zerwać umowę to możesz to zrobić w każdej chwili z tym że tracisz wtedy pieniądze zgromadzone na storno rezerwie (o ile masz tam coś). Nie możesz też przez pół roku po zerwaniu umowy pracować w innych instytucjach finansowych a jeśli zaczniesz tam pracować to musisz zwrócić prowizje za ostatnie pół roku. Wszystkie warunki zerwania umowy masz na drugiej stronie umowy, którą podpisywałeś, więc przeczytaj to sobie żeby się upewnić, ale chyba się nie pomyliłem (bo już dawno je czytałem). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
Jestem pracownikiem. POdpisana umowa agencyjna. Nie znalazlam jeszzcze zadnego klienta. Więc? Nic nie trace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRACISZ ROZUM
Masz chłopie Umowę Agencyjną , więc nie jesteś prtacownikiem , tylko współpracownikiem. Rozpoznaj zasadniczą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Jeśli tylko ją podpisałeś i żadnej umowy nie zrobiłeś to nic nie tracisz i żadnych konsekwencji nie ponosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Krakowa
Czy OVB działa w Czechosłowacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ito
W czym ? Gdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Krakowa
Jak to gdzie , pytałem wyraźnie : czy OVB działa w Czechosłowacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Grzegorzu wróć do szkoły albo na studia i nie kompromituj się:) albo zaglądnij do mapy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z prasy finansowej
Niemieccy pośrednicy w regresie MLP, jeden z największych niemieckich pośredników finansowych, poinformował o stracie 400 tys. euro w II kwartale 2009. Rok wcześniej firma zarobiła 8,8 mln euro, a analitycy prognozowali zysk w wysokości 3,3 mln euro. Strata związana jest przede wszystkim z 16% spadkiem sprzedaży. Podobny problem ma inny niemiecki pośrednik - AWD. Z kolei OVB obniżył prognozę zysków na rok 2009. Za: Bloomberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz z Krakowa
Ale tu piszą turonie , masakrycznie niedorozwinięci. Jak zapytam , czy OVB jest z RFN czy z NRD to też zrobicie popis swojej inteligencji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierownik ovb
hehe ale buraki z niekturych , mi sie udalo namowic juz kilka osob na fundusz ( glownie rodzina ) i jestem kierownikiem , od miesiaca rekrutuje takich jakis leszczy ktorzy nic nie potrafiom zrobic ale czasami przynososza podpisane fundusze z ojcem lub matka, wiecej nie potrafia. ale i tak mam z tego niezle profity, z prowizji jusz mi sie uzbieralo 4 koła , zarabiam najwiecej wsrod moich znajomych z tego co widze , jak ktos chce to potrafi, a tym leszczom ktorym sie nie udaje , jedno wam powiem , wezcie sie lepiej za sprzatanie ulic , hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz40
Widzę że macie szalenie elokwentny i obyty z ekonomią personel . Doradcy finansowi ? Nikt w tym Waszym OVB nie ma pojęcia o finansach, już nieraz przepytywałem takiego cfaniaczka od Was o podstawach funduszów, NIE MIELI POJĘCIA O CZYM MÓWIE , wyuczyły się małolaty regułek o prowizjach i polują na kretynów. Straszna żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Niestety zgadzam się z opinią wyżej:( 90 % "doradców finansowych OVB" nie ma pojęcia o finansach, żeby zacząć pracować wystarczą 3 szkolenia i to nie z finansów. Szkolenia takie dotyczą przede wszystkim tego jak rozmawiać z klientem, jak przełamywać jego obiekcje i to są wyuczone zwroty.Potem szkolonko z produktów ( i też nie z wszystkich tylko tych najbardziej potrzebnych doradcy aby mógł zarobić). Smutne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Władek
A wystarczy napisać sprzedawcy i problem znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buli anda
Sprzedawca a doradca i to jeszcze finansowy to nie to samo. Sprzedawca ma sprzedawać to co ma w swojej ofercie a doradca oprócz tego ma doradzać co jest korzystniejsze dla klienta i dlaczego zazwyczaj doradza produkty które są korzystniejsze ale nie dla klienta tylko dla niego samego pod względem prowizji. Nie mówię o wszystkich pracujących w OVB bo zdarzają się wyjątki (zazwczaj osoby które są na stanowisku Dyrektora Okręgu bądź wyżej traktują tą pracę poważnie) natomiast najgorsi są reprezentanci, którzy nic nie wiedzą tylko liczą na szybką kasę, albo kierownicy oddziału, którzy rekrutują kogo popadnie żeby na nich pracowali...SICK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Władek
Nie zgodzę się z tobą. Nie można zwalać na reprezentantów, bo w większości są to ludzie zmanipulowani przez KO i DYREKTORÓW , ludzie którym w czasie spotkań i szkolenia zrobiono sieczkę w głowie i którzy mają klapki na oczach. Są jak zombi, nastawieni na sprzedaż i na szybki , wielki zarobek.A w większości nie mają bladego pojęcia o produktach. to właśnie KIEROWNICTWO I DYREKCJA są odpowiedzialni niejako za zły obraz OVB !!!! Bo i tak wiadomo, że to praca nie dla wszystkich, że 95 % się do niej nie nadaje , to pytam, po jaką cholerę się ich tak wielu rekrutuje ??? Odp.: produkcja, produkcja, po OVB-owsku jp.jp.jp.jp. Odpadnie 95 % , ale wcześnij założy poliskę mamusi, cioci, tatce no i oczywiście sobie !!!! A jak nie ma predyspozycji, to trudno, w Polsce mieszka 38 milionów ludzi. Piszę to z pełną świadomością, gdyż 2i pół roku byem w tej firmie. Kolorowo to jest na oficjalnych spędach, niczym w Amway-u, natomiast zamknięte spotkania kadry kierowniczej, od Kier. Okręgu wzwyż to już można bez ogródek nazwać : kórewską manipulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Władek
I jeszcze małe słówko sprostowania, reprezentanci nie pracują tylko na kierowników odziału, taką samą kasę biorą wszyscy powyżej kier. oddzi. tj. Kier. Okręgu, Dyr.Okręgu ,Dyr. Regionalny i Dyr. Krajowy. A kier. odziału to jest pionek, i jeśli jest u niego gnój w grupie ,to bądź pewna, że Ci powyżej świadomie patrzą na to przez palce, no bo to nie oni, oni jak nie trzeba , to nie widzą. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acryll
Wujek władek niech lepiej napisze dlaczego odszedł z tej firmy. i miło by było jakby napisał prawdę ;) Kierownik ovb = Tomasz40, sam sobie odpisujesz na posty ? Gratulacje za tak marną prowokację. Zmień nick po raz kolejny i pisz dalej, agencino :) Swoją drogą... nawet jeśli taka marna R-ka założy polisy swoim rodzicom, to co ? Produkt jest bardzo dobry i rodzice na tym skorzystają. Jakby nie synek co gówienko się zna do nich nie dotarł z dobrym produktem, to ktoś inny kto też może gówienko się znać, albo ciut więcej, prędzej czy później do tych rodziców dotrze, ale najprawdopodobniej z dużo gorszym produktem. I pamiętajcie, przeszli pseudo doradcy... byliście w tej firmie, w gównianej strukturze, ale nikt wam nie bronił pracować zgodnie z waszym sumieniem i pomagać ludziom - NIEZALEŻNIE od tego co wam mówiono. Piszę POMAGAĆ, bo da się i w firmie ovb i w każdej innej firmie doradztwa - po prostu nie chcieliście być dobrzy w tym co robiliście i nie mieliście jaj żeby udźwignąć odpowiedzialność. Szkolenia były złe - ucz się sam, są świetne portale edukacyjne z zakresu finansów. Produkty były złe - idź do banku, ubezpieczalni i popytaj czy mają coś lepszego. Kierownik był zły - nie słuchaj się go i pracuj, kierując się dobrem klienta. Firmy doradztwa dają podstawy i uczą pewnych idei i dają narzędzia żeby ludziom pomagać - reszta zależy od człowieka. Skończyła wam się kasa i odeszliście, zostawiając po dwóch latach swoich klientów i dzisiaj piszecie że firma jest do dupy - aż 2 lata wam to zajęło, żeby to dostrzec czy może olewaliście serwis i po 2 latach skończyła wam się baza klientów i nie wypalił rekruting przez Internet ? Przede wszystkim wy daliście ciała i teraz z tym ciężko się pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Władek
do acryll Moje odejście to przemyślana sprawa, lubię być indywidualistą, a w OVB nie możesz pierdnąc nawet bez zgody zarządu. A dlaczego obrażasz konkurencję ??? Agencina to nie jest słowo o znaczeniu pozytywnym, a na dodatek to czy sprzedawców w OVB nie lepiej nazwaać agentami zamiast akwizytorami. Bo doradcami nie są , nie byli i nigdy nie bądą. Nawet jakby się zesrali na miękko. Na konieć czy kasa musi się skończyć , aby odejść. Nikt nie zostawia klientów, bo jest serwis przecież , ale chłopie przeczytaj umowę agencyjną i nie pisz pierdół o pozostawionych klientach !!! Ma ich kto przejąć , bo wszyscy brali za to pieniądze. I małe pytanko, po sposobie wysławiania mam wrażenie ,że to Pan Dyrektor Krajowy udzielił wyjaśnienia. Może się mylę, ale jeśli nie to czy DK S.P. musi też ripostować i pisać bzdety na forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acryll
W ovb możesz robić wszystko tak jak chcesz... ludzie mają podpisane umowy o współpracę z innymi instytucjami (banki, towarzystwa leasingowe, biura nieruchomości) i rozszerzają swoją działalność, bo chcą być dobrzy i nie tylko sprzedawać. Także nie pisz bzdur, że nic nie możesz zrobić - możesz robić niemal WSZYSTKO. Zresztą przez 2 lata pracy to pewnie za dużo razy do zarządu OVB się nie zwracałeś, bo niby z czym ? Jak czułeś że nie możesz pierdnąć, to rozumiem, że mając problemy z gazami wolałeś odejść... Słowem agencina, nie obrażam konkurencji, bo przecież nie skierowałem tego do żadnej konkretnej firmy i równie dobrze mogło to dotyczyć pracownika ovb, tyle że marnego, który jest zainteresowany tylko sprzedażą. Tak, z formalnego punktu widzenia pracownik ovb nie jest doradcą, lecz multiagentem, ale to już było przerabiane na tym forum. Inna sprawa że może czuć się doradcą, jeżeli podchodzi do tej pracy właściwie. Umowę agencyjną czytam każdemu pracownikowi, więc daruj sobie odwołanie się do dokumentu, który ostatni raz widziałeś 2 lata temu... lepiej zadzwoń do kilku swoich klientów i zapytaj czy ten serwis jest i jak wygląda i czy są zadowoleni z tego, że 2 lata temu pięknie mówiłeś jaki to serwis nie jest ważny a teraz masz tych ludzi daleko w poważaniu. Wątpię, aby DK mieli czas i ochotę użerać się na forum. A sposób wysławiania... no cóż... chyba jest kilka osób w Polsce, które umieją poprawnie mówić/pisać w języku polskim, aczkolwiek dzięki za info w jakiej strukturze pracowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wójek Władek
Tak właśnie jest, OVB jest bez zarzutu, ma super kadry, super produkcję i kilka tysięcy współpracowników, którzy cały czas się doskonalą. Można tam robić niesamowitą karierę i być doskonałym doradcą. Można również zarabiać niesamowite pieniądze. Jest to najlepsza tego typy firma w Polsce. Jest jedyna i niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencina
eeeee... Idę na analize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blok
wszyscy macie nasrane.... pewnie ze warto !!!!!!!! zarabiasz kase i uszczesliwiasz klienta !!!! nie spotkałem sie by klient po skorzystaniu z uslug OVB byl pozniej niezadowolony jedynie ci ktorzy z gory nic nie potrzebuja sa niezadowoleni bo oczywiscie nie mozna spelnic marzen czlowieka ktory ich niema :/ :D to wszysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniatka
My nie tylko mamy nasrane, my także mamy wyprane........... chociaż nie rozumiem, jak można nam wyprać mózg, skoro my ich nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blok
faktycznie piorą mozgi ale to po to by mowic o tym wszystkim z pewnoscia siebie.... myslisz ze OVB robi zle klientowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada na maksa
no i najwytrwakszy z najwytrwalszych obroncow ovb niejaki batosai polegl:) buhahahaahhhhhh czyli jednak ovb nie jest takie piekne jak myslal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgroza_
sory nie jestem na bieżąco w temacie.mój problem: pracowałam dla firmy ovb, bardzo krórko wprawdzie i niestety zostałam oszukana. Musiałam zrezygnować z pracy- w ogóle!, mojej przełożonej ewidentnie sie to nie spodobało, może dlatego, że nie podałam jej konkretnych powodów mojego odejscia, ale to nie jej sprawa, do tej pory mam problem z odebraniem pieniędzy. w tym roku skonczylam szole srednia, moja szefowa uznała ze umowę o pracę bede miala podpisana dopiero we wrzesniu, gdyz wyniki matury mialam odebrac dopiero w czerwcu, ale prace mogłam rozpoczac od razu, dodatkowo pieniądze szły na jej konto(nie chciala sie zgodzic zeby przelew szedl na ktorgos z rodzicow). zaufalam jej i to byl moj bład. rozliczyla sie ze mna tylko raz dostalam wtedy niewielka sume, ale chyba nalezyta za wykonana przeze mnie prace. na koniec była mi jednak winna większa sume ale oswiadczyla mi ze wyplaci mi tylko drobna czesc tego co mi sie nalezalo. pieniedzy nie otrzymalam do dzis dodatkowo uslyszalam od niej ze powinnam pamietac ze pracowalam bez umowy! wczesniej zapewniala mnie ze nie ma to zadnego znaczenia... dalam sie perfidnie oszukac. zastanawiam sie: jesli nie szanuja pracownika to jak wierzyc ze beda szanowac klienta? ze mnie w firmie byli zadowoleni, przykladalam sie, maialm sporo chetnych ludzi a Ci z kolei polecali mi innych. teraz zaluje ze komukolwiek polecilam te firme bo ich podejscie do "czlowieka" bardzo mnie rozczarowalo. pomocy w starym biurze juz raczej nie moge szukac bo podejrzewam ze wszyscy sa juz przeciwko mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×