Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wacel
a co powiesz o 75 letnim kliencie który 3 albo 2 lata temu podpisał 20 letnią umowę??? bo gość który mu to sprzedawał (po analizie z panem kierownikim okręgu) był RI.... na 500 zł! to jest zadowolony klient? a co z kobietą która zainwestowała na grecko cypryjski wiof w sierpniu 2007 i teraz jest -60%...? też z polecenia kierownika okręgu! 100% allokacji w jeden fundusz! bez jakie kolwiek dywersyfikacji! takich przykładów znam na pęczki! co do sf.... klienta w pewnym momencie na niego stać nie będzie... bo przez indeksację będzie miał po 12 roku kosmiczne kwoty.... zrezygnuje z dywersyfikacji to zje go inflacja... a zrobki raczej mu nie wzrosną, tym bardziej jak wejdziemy do strefy euro.... sf średnio od początku powstania (wcześniej było bolero w compensie i pewnie mało która z was to pamięta albo słyszał o tym produkcie) zarobiło średnio 2,8% (dane sprzed 3 miesięcy na 3 rocznice powstania tego produktu) przez ostatnie 3 lata! to w 20 letniej umowie nie ma bata żeby średnia wyniosła więcej jak 7%.... tak więc logicznie rzecz ujmując bardziej opłacalne jest kitranie 200 zł miesięcznie na konto oszczednościowe na 5,5% w skali roku bo tam jedyna opłata to 3 zł miesięcznie..bo na 200 zł w sf opłat jest chyba na 15 zł.. więc jest 12 zł różnicy w okresie 20 lat konto oszczędnościowe daje większą pewność zarobku i pieniądze zawsze masz pod ręką o na obecnych kontach możesz wpłacać i wypłacać! i tylko nie piszcie mi o żadnych konkretach bo mnie trafi... weźcie to na chłopski rozum.. przecież to nie jest sposób oszczędzania i zabezbieczania przyszłości jak dla bogaczy... i sam bogaczem nie jestem.. zarabiam tyle co BL piszący 8 tys miesięcznie, ale jest też różnie raz gorzej raz lepiej. Jak wam idzie dobrze to ok pracujcie bo kasa zawsze się przyda ale nie zmienię zdania (choć to wiele nie zmienia) że kapitałówki są badziewiem.. wyciągającym kase z przeciętnego kowalskiego któremu lepiej wlać trochę oleju do głowy i dać mu naprawdę proste i tanie rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SF w wieku 75 lat... Chociaż po składce wygląda to na SF+ :) Ktoś był wielkim optymistą, albo klient albo kierownik okręgu :D To nie było mądre i każdy normalny człowiek by się pod takim czymś nie podpisał. Tak jak mówiłem są tacy którzy dmuchają produkcję inwestycjami nawet na emerytach :) Niby powinno mi być przykro, ale z drugiej strony co ja mogę poradzić. Na tym świecie byli, są i zawsze będą sukinsyny i w marketach i w bankach i na osiedlach i nawet w OVB :) To jest wacel właśnie syf w strukturach... wystarczy jeden pojeb który będzie robił wałki i sączy się kwas. Pocieszeniem jest to że prędzej czy później tacy ludzie pójdą na dno i to jest nieuniknione ;] Mnie interesuje to, że u mnie jest w porządku i że żaden współpracownik kombinować nie będzie bo z hukiem wyleci za drzwi. Nie wiem jak trzeba by inwestować w SF żeby po 20 latach mieć 7% :) Jeśli inwestujemy 100-150zł w bezpieczne będziemy zawieszać i wyciągać kapitał to pewnie tak będzie. Wystarczy spojrzeć na historię funduszy akcyjnych w SF. Długoterminowo inwestujemy agresywnie przecież każdy to wie :) Faktem jest że konto oszcz daje pewny zysk i stabilność.... ale zysk bardzo mały! Jeśli ta inwestycja ma być długoterminowa to taki przykładowy SF opłaca się o wiele bardziej. Zresztą błędem jest zakładać zysk na podstawie 3 rocznicy polisy no bez jaj :) Przecież obaj dobrze wiemy że to tak nie działa. Im dłużej inwestujemy i im większą liczbę jednostek uczestnictwa posiadamy tym ładniej nam to procentuje. Opłaty będą dokuczać w pierwszych latach i będą mieć jakieś znaczenie... ale później przestaną odgrywać wielką rolę bo co to jest 0.75% z dwóch lat 0.125% + 8zł + jakieś śmieci za ochr ubezp jeśli ceny J.U. idą ślicznie w górę. Jeśli idą w dół tym lepiej i tutaj też nie będę się już rozwodził.... SF nie jest drogi, swoją cenę ma, ale nie płacimy za powietrze czy ot tak sobie dla zasady. Mamy dostęp do fajnych funduszy, mamy możliwość swobodnego poruszania się po funduszach bez podatku belki, mamy możliwość zawieszania składki regularnej, mamy dostęp do kapitału. Ja myślę że Kowalskiego nie skrzywdzę jeśli odłoży sobie w SF niezłą sumkę na emeryturę. Na koncie oszcz. też coś tam odłoży, ale będą to właściwie jego pieniądze uciekające od inflacji. Nie ma co porównywać takich inwestycji jak SF z lokatą czy kontem oszcz. bo mechanika działania jest zupełnie inna ;) SF nie jest zły... tylko trzeba wiedzieć dla kogo on jest przeznaczony :) I tak samo z pozostałymi produktami. Problem stanowią ludzie nieuczciwi, którzy zdarzają się wszędzie. Ale takie jest już życie :) na każdego niezadowolonego klienta z badziewnych struktur, ja i moja struktura zadowolimy 20 :) I bilans do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
najlepsze jest to że ten pan kierownik okręgu jest teraz wielkim DYREKTOREM okręgu:) więc nie dziw mi się że mam taki stosunek jaki mam... a człowiek który podpisywał tą umowę nie miał zielonego pojęcia że ta umowa jest 20 letnia.... co do SF.. chodziło mi o średnią roczną 7%, zresztą zwróć uwagę na symulację... tam chyba nawet jest 5%... wiesz to że teraz wszystko idzie w górę nie znaczy że nie rypnie na łep... bo nawet średnia cena później wykupu nie da takich rewelacyjnych i niewiadomo jakich zysków... nasz WIG zobacz ile ma jeszcze do nadgonienia od maksymalnej wartości w 2007 roku... np chińska giłda odbijała się 20 lat... dlatego można liczyć na maks 7% w sakli tak długiego czasu, a patrząc tylko na chłopski rozum chyba zgodzisz się ze mną że Konto oszczędnościowe jest tańszym i praktyczniejszym rozwiązaniem? bo jeśli chodzi o same strikte ubezpieczenia kapitałowe to fatk SF jest najtańszy na rynku ( powiedziałem to!;(((() hehehe:). u nas w strukturze wiecie co się jeszcze robiło.... ochrony przy SF.... składka 180 zł.... z czego 75zł na inwestycję reszta na ochornę....pozostawmy to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia rzeczywiście. Ok niech będzie że ci wierzę. Nie jestem od Pani Lidii ;p nawet bym nie chciał. Jestem z najlepszej struktury w Polsce :P Mam 22 a nie 21. Nigdy nie nazwałem siebie na tym forum jakimś wielkim doradcą czy coś bo nie mam wielkiego doświadzczenia tak jak mówisz, ale wiem co dla dobre dla klienta i potrafie odróżnić syf od konkretnego rozwiązania więc mi tu nie marudź. A dział inwestycji? Ok przyznam nie widziałem go na żywo, ale obiecuje że jadąc na galę w kwietniu zachaczę o główną siedzibę by mi pokazali. Mój dyrektor twierdzi że jest a ja mu ufam, z resztą kto wymyślił portfel inwestycyjny OVB.INVEST (nie mylić z FI) który jest wykorzystywany w aspeccie i FI? R-ki zrobiły głosowanie jakie fundusze wybrać? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
No widzisz młody jeszcze jesteś:) pierwsza recesja której doświadczysz to zobaczysz że dupka mięknie:) byłem wiele razy na centrali... nawet jak jeszcze na filipinki były... i nie ma tam żadnego działu inewstycji..... nie było i nie ma:) i ja odnoszę takie wrażenie że sam uważasz się za wszechwiedzącego pisząc że Ty wiesz co jest kupą co nie i co jest najlepsze dla klienta:) trochę za krótki staż żebyś tak mógł mówić:) ale tego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander K.
loże masońskie z różnych krajów Europy są gotowe do szerszej współpracy mimo dzielących je różnic ideologicznych i obrządków, nawet jeśli będą musiały przynajmniej częściowo zrezygnować z właściwej im tajności działania. Skłania je do tego fakt, że w Traktacie z Lizbony przewidziano "regularny, otwarty" dialog instytucji UE z Kościołami. Ponadto - zauważa "Le Soir" - na czele Komisji Europejskiej, Rady Europejskiej i Parlamentu Europejskiego stoją chadeccy politycy otwarcie deklarujący przywiązanie do wartości chrześcijańskich. "Trzeba, aby różne obrządki masońskie wzięły się do polityki w dobrym tego słowa znaczeniu (...) informowały o laickości i ogłaszały swoją niezgodę na taką czy inną decyzję rządową albo europejską" - tłumaczy w wywiadzie były wielki mistrz Wielkiego Wschodu Francji Jean-Michel Quillardet. Wyraził nadzieję na powstanie w przyszłości w Brukseli rodzaju przedstawicielstwa europejskiej masonerii i ruchów wolnomyślicielskich. "Politycznie to możliwe, finansowo - mniej. Mamy o wiele mniej środków finansowych niż Kościoły" - ubolewał. Jego zdaniem, równie ważne jak walka o laickość państwa jest promowanie oświeceniowej koncepcji człowieka i obywatela z naciskiem na równość niezależnie od wyznania, rasy czy orientacji seksualnej. Masonów mają wesprzeć inne środowiska laickie. - Europa stała się strategiczna - oświadczył przewodniczący belgijskiego Ośrodka Działań Laickich Pierre Galand. Zapowiedział wiodącą rolę organizacji belgijskich w organizacji ruchu europejskiego na rzecz laickości i "przywrócenia rozdziału Kościoła od państwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiedzy mi nie zarzucaj bo znam owu wszystkiego i potrafie dopasować produkt do klienta jak i wiedze teoretyczną mam :), z resztą za dużo agentów aegonu i cu działa w moim terenie wiec mam z czym porównać produkty naszych partnerów które są o niebo lepsze. z resztą co ty możesz o mnie wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
że jesteś młody i kozaczysz:) ale spoko też taki byłem:) poważnie pierwsza większa korekta bądź recesja i dupka mięknie każdemu... zresztą wiesz jak jest, niby się porównuje ale i tak SF się sprzedaje:P skoro znasz OWU to tak z głupa się zapytam:) ile wynosi największa i najmniejsza prowizja dla WIOFu za wpłatę klienta na 11.000,00 zł:) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam Tam
Bartek wiemy ze ty wszystko wiesz :D I ja moge to potwierdzic heh I ta twoja najlepsza struktura w Krośnie :D Nie polecam OVB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiesz. jedyny kozak to ty tu jestes. nie miałem jeszcze klienta z którym bym w wiof inwestował wiec nie interesowało mnie to ale jak cie to boli to ci to moge sprawdzic. choc w sumie to nie moge bo mi sie nie chce tracic czasu dla ciebie :p wiem ze w końcu bedzie korekta i uświadamiam w tym temacie klienta, ale jak wiesz jako wszystkowiedzý, średnia za 10 lat i tak zrobi swoje wiec nie wiem w sumie o co ci chodzi. jak bedzie recesja to sie wiecej jednostek kupi co zaowocuje pöźniej. z reszta co bym ci nie napisal to i tak walniesz jakis tekst na swoim niskim poziomie jakie to nie są złe rozwiązania ;p a tym tekstem o koncie oszczednosciowym ze jest lepsze od funduszy to mnie rozbroiłes juz całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam Tam
ja tam bylam z pol roku temu:D I Bartej jestes z Krosna:D Za duzo powiedziales zeby byc tutaj anonimowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient ma szansę
Pozwy zbiorowe - do ubezpieczycieli owszem, a może i do OVB? :-) Firmy ubezpieczeniowe, jako podmioty masowo świadczące usługi, obok banków, firm farmaceutycznych i deweloperów, są jednymi z najbardziej narażonych na postępowania grupowe. - Ewa Świderska z CMS Cameron McKenna Zgodnie z doniesieniami prasowymi, grupa byłych klientów jednego z towarzystw ubezpieczeniowych planuje wystąpić wspólnie do sądu z pozwem przeciwko temu towarzystwu. Sprawa ma dotyczyć zwrotu opłat pobieranych przez towarzystwo po wygaśnięciu polis inwestycyjnych. Dla tego celu, byli klienci mają zamiar wykorzystać nową instytucję pozwu zbiorowego, która od lipca tego roku będzie funkcjonować w polskim systemie prawnym. O skutkach jakie mogą wiązać się z wprowadzeniem instytucji pozwu zbiorowego - w tym dla branży ubezpieczeniowej - w dzisiejszym wydaniu "Prawa na weekend". Podstawowe zasady Instytucja pozwu zbiorowego opiera się na prostym mechanizmie, gdzie wiele osób jednym pozwem może dochodzić przeciwko jednemu pozwanemu swoich indywidualnych roszczeń. Roszczenia te muszą być jednego rodzaju (np. roszczenia pieniężne) i opierać się na tej samej lub takiej samej podstawie faktycznej (np. stosowanie przez pozwanego w umowach z klientami niedozwolonych postanowień umownych, wprowadzenie na rynek produktu niebezpiecznego, który wyrządził szkody). Takie rozwiązanie od lat funkcjonuje w systemach prawnych wielu państw - w tym w Stanach Zjednoczonych i w większości państw Europy Zachodniej. Do polskiego systemu prawnego zostanie wprowadzone ustawą z dnia 17 grudnia 2009 r. o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym ("Ustawa"). Zgodnie z Ustawą w postępowaniu grupowym swoich roszczeń musi dochodzić grupa co najmniej 10 osób. Prawo nie określa górnego limitu, co oznacza, że mogą zdarzyć się sprawy, w których pozwem zbiorowym swoich roszczeń będą dochodzić setki czy tysiące osób. Skąd potencjalni zainteresowani dowiedzą się o postępowaniu grupowym? Przede wszystkim z prasy, bo sąd przyjmując sprawę do rozpoznania zarządzi ogłoszenie o jego wszczęciu. Zainteresowani poszkodowani będą mieli od jednego do 3 miesięcy na przystąpienie do takiego postępowania. Przechodząc do oceny skutków wprowadzenia instytucji pozwu zbiorowego, instytucja ta może znacznie przyczynić się do wzrostu liczby roszczeń. Zachętą do dochodzenia roszczeń w ramach postępowania grupowego będą przede wszystkim mniejsze koszty postępowania, w porównaniu z tymi, jakie wiążą się dochodzeniem roszczeń indywidualnie. Wynika to przede wszystkim stąd, że wszystkie koszty postępowania grupowego (w tym opłaty sądowe i koszty profesjonalnego pełnomocnika, którego uczestnictwo jest obowiązkowe) będą rozkładać się na wszystkich członków grupy. Im członków tej grupy będzie więcej, tym koszty będą niższe. Zagrożenia Do tego, wynagrodzenie pełnomocnika reprezentującego grupę przed sądem może być określone jako procent kwoty zasądzonej przez sąd na rzecz tej grupy. Taki model wynagrodzenia może prowadzić do sytuacji, że pełnomocnicy sami będą wyszukiwać sprawy i namawiać poszkodowanych do udziału w postępowaniach grupowych, licząc na znaczne wynagrodzenie, jakie otrzymają w przypadku wygranej. To może również zachęcać ich do żądania od pozwanych na rzecz poszkodowanych wygórowanych kwot. Na zwiększenie ilości roszczeń może mieć również wpływ rozgłos medialny, który będzie towarzyszył postępowaniom grupowym. Będzie to dotyczyć zwłaszcza postępowań z dużą ilością uczestników lub o dużej wartości przedmiotu sporu. Ponieważ żadne postępowanie grupowe nie wyklucza kolejnych, pierwsze postępowanie grupowe może być początkiem następnych roszczeń innych potencjalnych powodów, którzy nie ujawnili się w pierwszym procesie. Do tego, do wytaczania kolejnych roszczeń może zachęcać sukces pierwszego postępowania. Instytucja pozwu zbiorowego może prowadzić również do pewnego rodzaju nadużyć, poprzez wymuszanie na pozwanych nieuzasadnionych ugód. Pozwani, którymi często będą wielkie korporacje o wielkim potencjale finansowym, chcąc uniknąć negatywnego oddźwięku medialnego, mogą być skłonni zawrzeć ugodę i przyznać odszkodowanie na rzecz członków grupy nawet w przypadku całkowicie bezpodstawnego powództwa (ang. blackmail settlements). Ustawa umożliwia takie zachowania nie tylko poprzez niskie koszty postępowania, ale także przez fakt, że sąd zatwierdzając ugodę będzie badać jej dopuszczalność tylko z perspektywy interesów członków grupy, a nie interesów pozwanego. Firmy ubezpieczeniowe, jako podmioty masowo świadczące usługi, obok banków, firm farmaceutycznych i deweloperów, są jednymi z najbardziej narażonych na postępowania grupowe. Suma jednostkowych roszczeń, nawet małych, ale wielu, może stanowić dla nich poważne zagrożenie. Towarzystwo ubezpieczeń wspomniane na początku tego artykułu może być pierwszym, który się o tym przekona, ale na pewno nie jedynym. Ewa Świderska CMS Cameron McKenna - za Dziennik Ubezpieczeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
ponoć znasz wszystkie OWU produktów OVB więc powinieneś odpowiedzieć śpiewająco co do WIOFa bo to też wasz produkt:) pogrążyłeś się tym :) młody 21 letni kozak który gówno widział:) jakbym zapytał o Ckwadrat, DWSa czy AIG... to też gówno wiesz, bo nauczyłeś się tylko OWU tego co najczęściej sprzedajesz... czyli SF! I MOŻE FI.... faktycznie masz wiedzę chłopie! i czekam dalej co z tym wiofem:) daj jakieś konkrety bo jak narazie to tylko głośno szczekasz:D konkrety są najlepsze! to popatrz sobie co mają klienci którzy oszczędzali na SF od sierpnia 2007 a Ci którzy w tym samym czasie odkładali na Koncie Oszczędnościowym:) Ci pierwsi mają - 60%;D i koszty ok 30 zł miesięcznie a Ci drudzy są 20% do przodu i mają koszty 3 zł miesięcznie:) teraz ile trzeba będzie czasu żeby jeszcze to 60% odrobić przy tak dużych kosztach:) nie myślisz chłopie sam tylko myśli za Ciebie pralnia mózgu OVB:) każda kapitałówka to kupa:) zresztą cała struktura za SF na 200 zł dostaje 3600! 3600 zł klienta idzie na prowizję dla samego OVB! kurwa! a jak Ci coś nie pasuje to daj jakieś namiary to wpadnę na kawę do Twojego biura to sobie pogadamy twarzą w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 22 buraku. No tu masz racje, ucze się owu tego co doradzam. nigdy nie doradzałem nikomu aig ani wiof więc nie zagłębiałem się w to, ale ok specjalnie dla ciebie sprawdziłem i prowizja za WIOF na stanowisku KOD to od 0,8 do 2% inwestycji w zależności od funduszu. Zadowolony? Zresztą taki kozak jesteś a podstawowych zasad działania inw. długoterminowych nie znasz. Jak klient nawet jest -60% na SF w co ci nie wierzę bo szef mi swój SF pokazał który rozpoczął właśnie w 2007 i mimo kryzysu był nieco na plusie, to powinieneś wiedzieć żę SF ma długą umowę, 10 lub 20 lat i w tej perspektywie i tak fundusze wyjdą na swoje a gdy wartość tych jednostek była niska, to kupili ich bardzo dużo co niedługo albo już zaoowocowało ponadprzeciętnymi zyskami. 2 rzecz buraku to w SF opłaty wynoszą 8zł + 0,75% od aktywów z 2 pierwszych lat, po drugim roku 0,125% więc nie wiem gdzie ty tu 30zł naliczyłeś, no chyba żeby klient z 2000 miesięcznie odkładał to by wyszło. Młot z ciebie straszny widzę skoro zasłaniasz się jakimiś pseudo stratami z okresu w którym był k.urwa kryzys stulecia młokosie!! I po to OVB bawi sie w długoterminówki żeby to były rozwiązania bezpieczne a jak nie wiem czy wiesz obligacje przynoszą średnio ok. 10% rocznie, akcje dużo więcej, ale powtarzam średnio a nie za 1 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
prowizja wynosi od 0 do 5% :) i to wy decydujecie o tym ile chcecie zarobić:) pewnie Tomek Amarii Wiele Ci nie mówi ale ten gość nas szkolił z tej Firmy:) a Ty poszedłeś po bandzie i pewnie grzebałeś na stronie wiofa:P i pewnie też nie wiesz jaka jest minimalna wpłata dla klientów OVB na wiofa:) wiesz ja nie wierzę w to że SF twojego kierownika jest na plusie po tym czasie:) chyba że miał allokację we wszystko co tam jest bezpieczne a znając waszą wiedzę tym bardziej w to nie wierzę:) Ty doradzasz z całej palety produktów które ma ovb więc powinieneś znać wszystkie:) a Ty nie znasz więc właśnie wychodzi na jaw ta Twoja wiedza o produktach:D jesteś kozak straszny:) i faktycznie 2,8% za od początku powstania to ponad przeciętne zyski:D buhahahah:D kabaret:) tak samo jak ten Twój dział inwestycji klienta:D noo i 3600 zł prowizji za 200 zł oszczędzania które klient bóli to też jest niewygórowana cena:D kabaret:) jak chcesz to mogę wpaść do Ciebie na kawkę:) nie ma problemu:) przy okazji pokażesz mi swoje biuro które jest nad PZU:D i samochód o ile posiadasz:) i swój Super Fundusz:) chcesz się pobawić w konkrety nie ma problemu:) a jeśli Twoje wysoce niewiarygodne argumenty które tu wypisujesz mnie przekonają obiecuję że załatwię Ci masę klientów i na tym forum napisze że się myliłem, a pod spodem będzie moje imię i nazwisko razem z numerem telefonu:D żeby każdy niedowiarek co wątpi w ovb mógł do mnie zadzwonić i usłyszeć że OVB to super FIRMA! :) i nie bój się nie przetrące Ci szczęki za tego buraka:) bo dla mnie jesteś lepka cipka i miękki siusiak w jednym:) a ja mogę być burakiem:) różnica jest taka że ja biedy nie klepie ani też kupy klientom nie sprzedaje:) czekam na odpowiedź Panie 22 letni jaśnie oświecony i znający rynek finansowy i własne produkty doradco z OVB:D P.S. sprzedajecie nadal Nowe Horyzonty w OVB??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel chuligan
dlaczego kpisz z agencika ktory ma 22 lata sam przyznales ze w ovb mozna niezle zarobic(twoj byly dyr.mechanik niejezdzi maluchem :) ) a tak wogole to grozny jestes oile dobrze cie kojarze to na boksera niewygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że się tak obrażacie
szkoda że tak na forum łatwo się kpi z ludzi ... przecież można powiedzieć wszystko... Wacel nie podobało Ci się - odszedłeś bo tak była Twoja decyzja, masz teraz lepszą pracę - super chwała Ci za to i gratuluję, ale nie obrażaj (ani Ty ani inni) ludzi z OVB... sam pracowaleś czyli uważałeś że jest ok że jest super.. nie można chyba palić za sobą mostów... ja też współpracuję z OVB i uważam że jest ok, że wszystko jest w porządku... Kumpel pracował tam przez dwa lata ale zrezygnował ale zrezygnowal dlatego że nie chciał mieć tak dużego kontaktu z klientem bo nie czuł się w tym mocny ale mowi że dobrze wspomina ten czas spędzony w OVB... Najłatwiej jest kogoś obrazić anonimowo ... najtrudniej pogratulować komuś że ma chęć i zapał do pracy, że chce mu się coś robić a nie siedzieć i mieć zawód "SYNEK" czy zawód "CÓRKA" bo tak jest najłatwiej... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
to w takim razie dawno mnie nie widziałeś:) ja miałem inne powody odejścia, poczytaj sobie poprzednie posty... a bartusiowi zmiękły poślady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askjdf
może nie chodzi o to że zmiękły mu poślady jak to zostało ujęte tylko ma juz serdecznie dość udowadniania swoich racji... Ty masz swoje racje swoje zdanie i nie zamierzasz go zmieniać... on najwyraźniej nie ma już zamiaru Cię przekonywać - swoją droga i tak miał cierpliwość bo tyle osób którym prawdopodobnie nie wyszło obrzucało go różnymi inwektywami że hoho... Ty wacel prowadziłeś jako jedyny wzglądnie konstruktywną dyskusję obeszło by się bez inwektyw - ale wiesz dobrze ze jak spotkają sie dwie strony pewne swego to żadna ze stron nie przekona do swoich racji drugiej... Odszedłeś bo odszedłeś nie będe rozkminiał dlaczego - uogólniam - przestało Ci sie podobać - moze przełożony, moze programy, może co innego ale pracowałeś tam dwa lata i nie wierze że ludzi których tam poznałeś to same chamy i złodzieje... a obrażając OVB obrażasz wszystkich a wszystkich przecież nie znasz :) Chociażby mnie ... Pzdr wszystkich z OVB którzy tam byli, są lub będą... nie sprawdzisz nie przekonasz się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
3 lata :) na początku mi się podobało ale z czasem widziałem braki... przekręty i znowu braki... a potem masę braków, brak i wiedzy... i ilekroć coś chciałem z tym robić byłem "bity po pysku" bo jak to twierdziła moja przełożona:D "namieszam wszystkim w głowach":) widze ZŁO w OVB:) nie sprawdzisz nie przekonasz się?? może i racja... ale co z crackiem albo z opium mogę napisać to samo:D że jest super nie szkodzi zdrowi nie uzależnia:) sprawdzisz to się przekonasz:D Żerujecie na naiwnych ludziach taka jest prawda:) Bartuś wielce się chwalił że zna OWU produktów ovb a poległ na banalnym pytaniu o WIOFa.... gdzie jest ta rzetelna wiedza? przecież pracowałem tam 3 lata i wiem jaką pracownicy OVB mają wiedzę... wiem na ile się orientują w rynku finansowym... na seminariach byłem zawsze to mogłem i gadać z ludź z polski! dramat! to ja od dziś ubiorę biały kitel i będe zapierdzielał po mieście ze stetoskopem na szyi i będe wmawiał ludziom że jestem lekarzem.... robicie to samo... jak dzięki temu co tu piszę chociaż jedna osoba nie pójdzie da was pracować to będzie dla mne sukces... po co ludzie mają pchać się w to bagno z którego w 99% nigdy nic dobrego nie wychodzi... tylko samego długi i problemy...gówno niestety zawsze będzie gównem... nawet jak przystroicie je kwiatkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askjf
Sorry Wacel l chyba nie masz racji... Mówiąc o opium i cracku chyba nie mówisz poważnie ... A co do wiesz y z zakresu finansów ludzi w OVB to na pewno znajdą się tacy którzy nie mają zielonego pojęcia ponad to co zostło im powiedziane.. ale znam ludzi z którymi mozna sokojnie porozmawiać na tematy związane z finansami i nie tylko dot produktów OVB... Nie wiem gdzie byłeś w strukturze, nie wiem z kim mialeś przyjemność sie spotykać ani z kim pracować... Do wszystkiego można zrobić przytyk ale mozesz mi wierzyć lub nie ale byłem u ludzi którzy już mieli jakieś polisy założone przez ovb i byli z tego zadowoleni. Jasne mozna napisać że dopiero poznają o co chodzi ale Wacel czy ludzie którzy mieli pieniądze w Lehman Brothers źle mowili na ten bank ?? przecież on nie padł z dnia na dzien tylko to był dlugi proces...a przed kryzysem mówiono "świetny bank, taki nie moze upaść"... no i z drugiej strony jak ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o finansach mają sie na coś zdecydować ?? gadałem z gościem z jednej firmy który prowadził szkolenie i było to mniej wiecej tak Klient wpłacał przez 10 lat ok 500 zł miesięcznie (dość dużo) czyli 500x12 = 6000 zł rocznie 6000 x 10 = 60000 zł po 10 latach... mówiono mu że to pieniądze na emeryturę. Po 10 latach gościu sie troszeczkę zdziwił jak sprawdził że na swoim koncie na którym powinno być ok 60 000 zł było nieco ponad 35 000 bo resztę zżarło : 1. składka na sumę ubezpieczenia 2. opłaty administracyjne aha nie wspomniałem ze oferta była wspniała ponieważ były tam rownież NNW, duża suma ubezpieczenia i jeszcze małżonkę w to wciagnął (do ubezpieczenia) Generalnie wspaniała oferta tylko gdzie 25 000 tys ?? Nikt z tej firmy nie powiedział mu że taniej dla Niego będzie kupić NNW dla siebie i żony, wykupic ubezp na życie dla siebie i żony, i inwestować np nie 500 a 300 zł miesięcznie i zeby to wszystko robić oddzielnie ?? dlaczego nikt mu o tym nie powiedział ?? Bo agebt tej firmy chciał wycisnąć z niego jak najwięcej... Spotałem sie podobnym klientem : teraz ma osobno NNW, osobno ubezpieczenie na życie oraz odkłada sobie pieniążki 250 zł miesięcznie w Aspecta ... pieniążki z wykupu wpłacil na konto wpłat dodatkowych i jest z tego powodu zadowolony... wie że z jego pieniędzy idzie prowizja dla nas ale nie jest to w takiej kwocie jak to mialo miejsce. Nie można mierzyć wszystkich jedna miarą...wacel i jestem pewny ze dobrze zdajesz sobie z tego sprawę... Aha i jeszcze jedno dlaczego nikt nie obraża EXPANDERA czy FINAMO przecież te firmy to bezpośrednia konkurencja OVB a w zeszłym roku miały wielomilionowe straty ... jak to tak jak są tacy krystaliczni ?? O postu "SZKODA ZE SIE TAK OBRAŻACIE" piszesz z jedną osobą tylko nie mam swojego nicka na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askjf
aha wacel.. a firma EFECT ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
hmm pada BANK, bank znany i o ugruntowanej pozycji w stanach... z wysokim ratingiem... a co się stanie jak padnie ovb? jaki ovb ma rating jako firma? i przede wszystkim jaka jest odpowiedzialność tej firmy w stosunku do klienta? Też znam 2 - 3 osoby z mojej byłej struktury które znały temat... ale to przede wszystkim dlatego że jedna była mgr ekonomi a drugi kolega mgr finansów... jeden pracował wcześniej 4 lata w banku a drugi 8 lat w US... takie osoby powinny pracować w ovb. Jesteście jedną firmą, więc wszystkich was mierze taką samą miarą bo dlaczego nie? jak dostane sraczki po coli w krakowie to nie napije się jej nawet w londynie.... nie bardzo rozumiem przykładu... na co te pieniądze były wpłacane? bo nie wiem jak się mam do tego odnieść. hmm pieniądze z wykupu? to ile czasu miał już tą aspecte? i dlaczego akurat apecte? a nie np UNIQe? Jak są zadowoloni to się im poszczęściło... mieli fart i może w dobrym momencie mieli założoną kapitałówkę... co mają powidzieć Ci co są mocno w plecy na takim SF albo FI... nie mówiąc już o tych co weszli na TFI za pośrednictwem OVB.... Firmy typu Expander czy OF działają trochę na innych zasadach...już to kiedyś pisałem... tam kierownikiem nie zostanie ktoś ze średnim wykształceniem... mają głównego ekonomiste i sztab ludzi którzy tego pilnują... oni są napewno najbliżej ideału jak powinien wyglądać doradca finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak wacelku Expander który sprzedaje w 90% axe bo dała kasiore żeby plajty nie było i OF pajacujący z lokatami 8% na 5 miesięcy :D Śmiechu warte. A i nie zmiękła i dupa jak to napisałeś, tylko miałem inne zajęcia od siedzenia na forum. Klienci, życie prywatne, no wiesz jak normalny człowiek. Przyznam że nie wiem jak godzisz te twoje 2 pseudo firmy z siedzeniem na forum. A powiedz mi jeszcze jaka jest różnica między np życiówką którą "sprzedam" klientowi ja a życiówką którą sprzeda jakaś moja koleżanka z OVB ale z wyższym finansowym i 4 latami pracy w banku, skoro to te same produkty ^^ śmieszny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
płytka odpowiedź:) te osoby o których piałem praktycznie wogóle nie sprzedają tej kupy jaką jest SF czy FI:) i różnica jest taka że korzystają jeszcze z TFI:) a nie tak jak Ty sprzedają tylko SF:D i burczą jacy to wielcy mądrzy doradcy:) odnieś się do poprzednich postów:) i czekam na jakiś wolny termin w Twoim kalendarzu na tą kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer telefonu też ci na tym forum podać? ^^ Jakby mi klient powiedział, że ma przykładowo 20000 które chce na 2-3 lata gdzieś ulokować to bym się odezwał do swojego dyrektora żeby doradził co z tym zrobić, ale jeszcze nie miałem takiego tylko takich którzy myślą o emeryturze mając budżet 100-300 na miesiąc więc mi powiedz co tu zdziałam TFI? ^^ irytuje mnie już rozmowa z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam Tam
Oj Bartus Bartuś :P:P A jak ja zadzwonie to umowimy jeszcze kiedys kilka kwestii?? A jak tam pan Rafał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×