Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Kiraa
bardzo konstruktywna wypowiedz-nie powiem- jak na pracownika ovb to jestem zaskoczona-troche mi to wyjasnilo z ta dzialalnoscia gospodarcza i pewnie masz racje!! Ale mimo wszystko meczy mnie jedno pytanie dlaczego tak duzo jest w internecie na roznych forach o ovb -tyle pochwałi tyle skarg na ta firme--- musi byc PRAWDA GDZIES PO SRODKU-tyle sprzecznych informacji tyle niejasnosci-a w dodatku w ta pyskowke jeszcze wlaczaja sie pracownicy aktualni ovb-to jest przerazajace-nawet dyrektorzy i kierownicy!!! MOWA JEST SREBREM A MILCZENIE ZLOTEM -mysle ze pracownicy ovb powinni sobie czasem o tym przypomniec bo temat ciagnie sie juz 2 lata wiec cos musi byc na rzeczy z ta firma no ale prawde znaja tylko ci co tam byli-az kusi to sparwdzic, wejsc w to stado, sie zaaklimatyzowac a pozniej zweryfikowac czy to prawda czy nie to co pisza na tym forum-to moze byc szkola zycia i przygoda zycia, normalnie tolk szol mozna z tego zrobic -~~`ovb mity i fakty- trzeba podsunac ten temat ewie drzyzdze 3-majcie sie nie dajcie ovb i przetrwajcie i pokazcie ze nie mozna wami pomiatac tym ovbowcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BePower
do Kiraa (K.J ? ) Głupoty sadzisz. Wymiękłaś, bo jesteś słaba. Szybko sie poddajesz. Sama dobrze o tym wiesz. Nie pierwszy raz uniosłaś białą flagę. Życzę Ci z całego serca osiągnięcia sukcesu, ale niestety nie wróżę Ci go z takim nastawieniem. Zmień się. pOzdrawiam->OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiraa
no pewnie masz racje bo z doradcami z ovb sie nie dyskutuje---sluchaj to powiedz mi dlaczego nikt nie chce wykonywac tego zawodu-ovb masowo poszukuje pracownikow-w mojej okolicy az 15- i jakos nie moze znalezc- w czym tkwi ten odstraszajacy haczyk ? moze w tym ze to faktycznie ryzyko ale jakbyscie dali te chociaz 1000zl stalej placy co miesiac i do tego te prowizje to juz byloby cos i wiecej byloby chetnych bo juz maja jakiegos pewniaka a nie odchodza rozgoryczeni i w dodatku z pustymi rekami - jak mozna 3 miesiace czekac na wyplate jak tu niektorzy piszanibymwicie ze to miedzynarodowa firma a o ile wiem to w innych krajach placi sie tygodniowki anie 3miesia....owki i tu juz jest wieelki minus- i jeszcze w dodatku to ze samemu sie za wszystko placi=to firm powinna zapewnic narzedzia pracy w postaci samochodu kompa itd bo tak jest w wiekszosci malych firm a tu taka duza miedzynarodowa i co i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kiraaa
Dzieki, że pochwaliłaś moją wypowiedź, chociaż ostatnimi zdaniami i tak pokazałaś swoje pazurki:) Powiem ci, dlaczego o OVB jest tyle opinii: Pod dachem jednej dyrekcjii okręgu we Wrocławiu pracuje aktywnie średnio ok 40 os. z czego reszta, czyli ok 30 to te leniuchy, które się obijają a później odchodzą i piszą, że ich firma oszukała. OK 70 osób pod dachem jednej dyrekcji okręgu!!!Pod dyrektorami okręgu są kierownicy okręgu ze swoimi ludźmi; kierownicy oddziału z ludźmi i 3 grupy przedstawicieli. Nad dyrekcą okręgu jest dyrekcja regionalna i dyrekcja krajowa. Mamy dwie dyrekcje krajowe w samym Wrocławiu !!! Całe OVB Polska ma ok 1000 os. na stanowiskach kierowniczych!!! Zastanów się chwilkę ilu pracowników pracuje pod dachem OVB a zaraz dojdziesz do tego ile osób przewinęło się przez tą firmę. Wielu jest zadowolonych jak i wielu nie jest, ale ci, którym nie wyszło za porażkę mogą obwiniać tylko siebie, bo OVB naprawdę dba o ludzi. Naczytacie się forum i myślicie, że firma upadnie, nas to śmieszy, bo z tak wielką kadrą OVB będzie szło tylko do góry. A jeśli chodzi o 3 mies. czekania na pieniądze, to myślę, że już tysiące razy na forum bylo to wyjaśniane. Za jazdę bez prawa jazdy jest kara tak jak za świadczenie uslug agencyjnych bez licencji. żeby uzyskać prawo jazdy musisz zainwestować trochę czasu w naukę i zdać egzamin, tak samo jest w OVB, tyle, że nieodpłatnie:) Wyłączam się z dyskusji a wy dalej rozważajcie sens OVB ;) Pozdrawiam wszystkich zawziętych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
do "do wszystkich":) skoro dalem tym ludziom pracę,- Bzdura!!! zaproponowales im wspolprace. Nie prace. Musze otworzyc dzial gosp i sa samozatrudnieni. wielu z nich niejednokrotnie dziękowalo mi właśnie za to, że ich zwerbowałem i dałem szansę pracy w OVB, z Ilu? 19/20 zrezygnowalo. Dlatego wciaz sa poszukiwania kandydatow do pracy jeżdżę na doradztwa do momentu aż nie poczują się na tyle pewnie, żeby zrobić to samemu Czyli ile? Nie oszukujmy sie. Jak jezdzisz z imi tyle ile twierdzisz, to masz ich niewielu,bo doba liczy tylko 24 godz. A jak jezdzisz z tymi niewieloma tyle czasu az poczuja sie pewnie,to kiedy robisz wlasna produkcje???? Nie oszukujmy sie. Pokazujesz im jak to wyglada i do pracy rodacy:) Jednym z tych klamstw jest np mowa o dzialalności gospodarczej. Nie jest to potrzebne do momentu aż koszta nie wzrosną Bzdura!!!! Zeby otrzymac legitke OVB musisz zlozyc papiery do centrali OV w Warszawie. Zeby zlozyc papiery musisz albo byc zatrudniony na etacie,albo zalozyc dzial gosp z PKW o mozliwosci wykonywania czynnosci ubezpiecezniowych. 67.20 Chyba przyznacie mi rację, że głupotą byloby, gdyby dyrektor, który ma ok 10 tys. samych kosztów, nie miałby dział Dyr od regionalnego musi byc zatrudniony na wylacznosc OVB, miec dzialalnosc gosp ,to oczywiste. Z reszta sie poniekad zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
Do Kiryyy:) dlaczego nikt nie chce wykonywac tego zawodu pisalem- NIC nie jest tak trudno sprzedac jak ubezpieczenia. Ludzie nie chca kupowac i traktuja agentow jak nahalnych sprzedawcow. ovb masowo poszukuje pracownikow-w mojej okolicy az 15- i jakos nie moze znalezc Nie 15- to tez sciema. Poszukuja ile sie da. Na erkach zarabiaja krocie,bo stosunek RI do kierownika oddzialu wynosi 1,5 euro wiecej kasy za 1 jednostke kazdej umowy. Jesli umowa ma np 200 punktow- policz sobie te euro od kazdej erki. Ludzie przychodza,widza i odchodza. W wiekszosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
bo OVB naprawdę dba o ludzi he he OVB dba o pieniazki a nie o ludzi Kira nie znajduja ludzi,bo z 50 kandydatow zostaje z 3. Reszta wymieka,badz ucieka,badz zostaje i nic nie robi. A jak juz pisalem- ubezpieczenia nielatwo sprzedac.Poza tym trzeba miec gadane,gadane,gadane. Bo klient musi ci uwierzyc,ze sprzedajesz dla niego korzysci. Mowisz to co chce uslyszec. Ja nie polecam i nie odradzam. Radze za to doczytac warunki umowy, ktora dostaniesz jak zechcesz pracowac,tam jest wszystko napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryyyy
Pracujesz sobie oszukujac ludzi ściemniajac im ze zarobia na produktach oferowanych przez OVB gore pieniedzy przy minimalnym ryzyku straty ( a ryzyko jest wyskokie). Idac po schodkach piramidki majac od kazdego produktu prowizje i od kazdego swojego podwladnego... dlatego tak zachcecasz do tej pracy bo myslisz tylko o sobie - bo zeby awanasowac trzeba miec odpowiednia ilosc osob pod soba. Tak wiec jesli jestes dobrym sciemniaczem i umiesz wciskac kit ludziom i nic z tego sobie nie robisz... moranlnie cie to nierusza ("zmienimy twoje myslenie") to sie sprawdzisz w tej pracy Nie musisz posiadac odpowiedniego wyksztalcenia zeby to robic - bo przeciez to zwykla akwizycja - liczy sie tutaj dobra sciema ktora zacheci klijenta do kupna produktu, wiedza finasowa niema tu nic do rzeczy , zapytaj kierownika jakie ma wyksztalcenie - jesli bedzie mial srednie to juz bedzie dobrze Liczy sie piekny wyglad.... ktory ma wzbudzic na klijenie zaufanie ze sie znasz i ze warto ci zaufac . Firma jakby mogla to by ciebie sprzedala za 5 zł Tak wiec wszelkie tutaj bajki pisane jaka to uczciwa firma dbajaca o swoich klijentow to sciema..... Pracowalem tam pare lat wiec wiem o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiraaa
No coraz wiecej konkretow a mi sie to wszystko coraz bardzie rozjasnia-pasuje to sprawdzic wszystko w praktyce-na co moze sie skusze-poniewaz otwieraja w mojej okolicy nowe biuro Ovb wiec lokalny rynek jest pewnie jeszcze nienasycony i moze warto bo bedzie popyt- ale z drugiej strony nikt nie wie nic o tej firmie i moze wcale nie warto ////// no powiem ze coraz bardziej mnie przekonujecie ovbowcy do siebie wiec moze niedlugo bedziecie mieli w swoich progach NOWĄ wiec traktujcie ja dobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda2508
Sorki,nie zgadzam sie ze za szkolenia czeba płacić!!!wczoraj miałam spotkanie w tej sprawie i za nic nie musze płacić!! pytajcie wprost ludzi z którymi rozmawiacie-wtedy nie bedzie żadnych watpliwosc!! pRACA JEST CIEKAWA I DOBRZE PŁATNA,warto spróbowac-i samemu ocenić.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaa
a tak wogole to mam jeszcze jedno pytanie-gdzie sie umawia z tymi klientami w ich wlasnych domach-jak tam trafic??? hehe autobusami sie jezdzi a moze stopem??? i kto za to placi-bo paliwo nie jest tanie!!!!! oczekuje konkretnej odpowiedzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
nie no nie autobusami, na pierwsze spotkania wozi Cie dyrektor nowa S klasa, dziewczynko idz do biura i sie dowiedz od osoby najbardziej wiary godnej czyli swojego przelozonego, OVB to kilkadziesiac dyrekcji i kilkadziesiat innych sposobow pracy o ile nie setki bo tylu ma kierownikow , tutaj na forum naczytasz sie wypowiedzi, wroclawia , wawy, krosna, a przyjdziesz gdzie indziej i bedziesz zdziwiona ze na forum inaczej pisali:( wiec biala bluzka, krótka kiecja i do biura a jesli jestes osoba madrą i sumienna i zawzieta niedlugo sama na forum bedziesz pisac pozytywne opinie o OVB, wiec powodzenia!! i co najwazniejsze, zrozum prace a bedziesz z niej zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BePower
kiraa-> już 100 razy było mówione, że za wszystko płacisz sama. Dżizess...swoją drogą, to nie wiem czy chcę być z Tobą w zespole. Nie, jednak nie. Raczej spasuj na dzień dobry, bo i tak szybko się poddasz (bo to za telefon trzeba, za paliwo...etc), a później będziesz bzdury pociskać innym, którzy naprawdę świetnie dali by sobie radę. Spaaadaj laska. Zarabiaj kasę w inny sposób. sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BePower
no dobra, sorry. poniosło mnie. Zajmij sie pracą, a nie przesiadujesz na głupim forum. O wszystko pytaj kierownika-wprost. pOzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaa
No wlasnie ponioslo Cie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiraa
a tak apropos ty tez przesiadujesz na tym samym forum co ja- zamiast pracowac wieeec w czym probleeeeeem i po co tyle agresji----KTO PYTA NIE BLĄDZI CZYŻ NIE TAK? wyluzuj stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
Kiraaa placisz za wszytsko sama. I gwarantuje Ci ze zachwile sie wycofasz. Widac ze uparta nie jestes i zawzieta tez nie.Al probuj i opisz wrazeia,tylko prosze swoim glosem a nie regulkami zaslyszanymi w OVb,bo od nich to juz mi glowa puchnie Miranda- czasem placi sie za szkolenia,czasem nie. Zalezy u kogo, gdzie i czy nocujesz w hotelu. Na stanowisku kiero to juz sie placi,bo kto organizuje?- czesto kierownicy tych ludzi ktorych zwerbowali,a ktorych musisz miec w zespole,by awansowac. tak wiec jak dojdziesz do kiero, a nawet wczesniej musiz miec maly zespol, ktory bedziesz z czasem szkolic i organizowac ,a takze placic za te szkolonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiraaa
skreślasz mnie na dzień dobry-szkooooooooda =widać ze wogóle mnie nie znasz i nie mozna oceniać ludzi po kilku napisanych zdaniach- chyba ze jestes wrożka to zmienia postac rzeczy - ale ja nie wierze we wrozki tylko w moc ludzich pragnień, magiczna moc - pozdro dla wrozek:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tacoma
A co myślicie o firmie Tacoma??? Ostatnio gostek z tej firmy zaproponowal mi pracę i super wysokie zarobki. Wchodziłam na stronę Tacomy, ale tam tylko jeden partner jest :/ To już OVB ma więcej, bo ponad dziesięciu, i to całkiem dobrych, nawet expander czy Open Finance nie mają tylu partnerów, może OVB to jednak dobra opcja?Ale miało być o Tacomie, bo o OVB już wiem bardzo dużo. Może ktoś tam już pracuje???Proszę o odpowiedź. I dlaczego Tacoma ma tylko jednego partnera??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do innej roboty
nikt was nie chce przyjac jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
Kira ja jestem wrozem:)) ale tu ie bede machal swoja rozdzka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaa
nie smialabym nawet o to prosic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankodziu
ja w firmie pracuje juz drugi miesiac i powiem tak: nie obijam sie, umawiam sie na spotkania i co z tego? ludzie twierdza ze nie chca sie ze mna umawiac na spotkania dotyczace analizy finansowej z dwoch wzgledów: jedni nie maja kasy bo sa biedni i ledwo starcza im na zycie. Drudzy to bogacze mieszkajacy w exkluzywnych willach ktorych smiesza pytania: "jakie panstwo macie cele i po co zarabiacie" i tak naprawde nie chca bawic sie w jakies lokaty , ubezpieczenia czy fundusze. wiem to wszystko bo naprawde sie staram i poswiecam czas klientom a mimo to, na koncie mam 0 jednostek!!!!tak naprawde to wydaje mi sie ta firma jedna wielka fikcja i chyba zrezygnuje...pracuje z ludzmi ktorzy pokonczyli studia dotyczace transportu, inni skonczyli turystyke - i jacy z nich DORADCY FINANSOWI? jakaą oni daja gwarancje klientowi o zabezpieczeniu kapitału??? na bazie RATINGU??? a gdzie to jest napisane ze OVB czerpie informacje z ratingu? bo ja nie wiem? zobaczymy kto sie wypowie na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
Przecie mowilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankodziu
Do Gigant2015: przepraszam, nie czytalem wczesniej twoich wypowiedzi. Ale teraz je przeanalizowalem i mowisz bardzo sensownie. Powiedz mi czy Firma OVB ma jakas podpisana umowe z firmami ktore wystawiaja ocene ratingową? czy to tylko taka sciema zeby to troszke podkoloryzowac? I powiedz mi np. czy znasz kogos kto bylby klientem ovb i jest zadowolony? Czy doradca finansowy z OVB jest w stanie dobrze i bezpiecznie doradzic klientowi np. Fundusz Inwestycyjny tak zeby np. po 5 latach rzeczywiscie wyjał niezla kase a nie stracil? Czy zdarzylo sie tak zeby ktos stracil swoje pieniadze mimo to ze mial doradce z OVB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JANKODZIU Ja miałem doradce z firmy OVB mimo to straciłem kasę. Obiecywał On bardzo duże zyski jednak było wręcz przeciwnie, kłamał żeby naciągnąc kolejnego klienta. Teraz gdy chce się z nim skontaktować jest On dla mnie nieuchwytny. Wnioski z tego możesz wyciągnąc sam. Więc teraz wszystkich przestrzegam przed firmą OVB. Pewnie pracownicy tej firmy znów powiedzą że to moja wina ale tak nie jest. Ta firma to typowy przykład piramidki. A pracownicy OVB dla kasy zrobią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stancja-net
witam , a ja o mały włos nie zacząełm z nim iwspłpracy , ale przeczytąłem umowę agencyjną i za głowę się złapałem ... zanim zacznieccie słuchać o tych kokosach od OVB przeczytajcie umowe :) nie trzeba być prawnikiem aby trzymać się od niej z dala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były OVBowiec
Witam, tak czytam te wypowiedzi i chwytam sie za głowe- tyle sprzecznych opini nie słyszałem nigdy. JAk wynika z mojego niku jestem byłym pracownikiem OVB i jedno co mogę powiedzieć- dużo sie w tej firmie nauczyłem, ludzie są zajebiści, bo to często są nasi znajomi z podwórka. Dzięki firmie zacząłem bardziej niż wcześniej interesować się rynkami finansowymi, no i stało sie. Nagle sprzedaż mi nie szła- bo nie należę do tych którzy wyzyskują innych, a w ovb trzeba zrobić plan minimum, czyli czasem naciągnąć biednych. Skończyłem prace w tej firmie, ale podejrzewam że to się prędko nie skończy, a w firmie na szkoleniach robią ładne pranie z mózgu, że po każdej akademii każdy leciał sprzedawać fundusze i ubezpieczenia. Kasa jest dobra ale czy to co sprzedaje ovb jest dobre- wyjdzie za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient OVB
Witam, jestem klientem OVB od jakiegoś czasu. Przyznam, że na początku bylam bardzo zadowolona z tej współpracy. Przedstawiciel OVB zmienil mi OFE na naprawdę o wiele lepsze, przygotowano dla mnie świetny plan na emeryturę, ale niestety jest kicha z funduszami inwestycyjnymi i bylam za to na nich naprawdę wkurzona. Myślałam, że poprostu wcisnęli mi fundusz i będą mieli mnie gdzieś, jednak zaraz kiedy zaczęły się spadki, pan z OVB do mnie zadzwonił, żeby spytać czy czy chcę wyciągnąć pieniądze, trochę mnie pocieszył, w sumie nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie na giełdzie. W tej chwili, mimo, że straciłam trochę pieniędzy na funduszach, jestem zadowolona z obslugi OVB, bo wiem, że mam doradcę, który dba o klienta i jego pieniądze. Pewnie wielu jest innych, ale w każdej firmie są czarne owce. Warto mimo wszystko porozmawiać z przedstawicielami OVB, a jak już tak im nie ufacie to spotkajcie się chociaż i zaufajcie pierwszeniu wrażeniu. Da się wyczuć, czy ktoś chce cię naciągnąć. Polecam OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film o OVB
Może obejrzyjcie sobie krotki film o OVB, mam nadzieję, że skończycie wttedy zadawać tyle pytań.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×