Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Hardy
Szczerze mówiąc ich poziom wiedzy na temat finansów jest znikomy. Jestem inwestorem od kilku lat, gram na gieldzie, posiadam fundusze, inwestluje na rynkach zagranicznych. Pewnego dnia dzwoni do mnie facet że jest z OVB najlepsza firma doradztwa finansowego w Polsce i chce mi zaproponować splotkanie. Firme znałem z nazwy to się umówilem z myślą że może cos wyciągne dla siebie. Przyszedła i po 15 minutach myslałem że popadne w rozpacz. Obiecywał gruszki na wierzbie, nie znał podstawowej terminologi po prostu tragedia, jak Oni mowią że potrafia zapewnić pieniadze na przyszłośc to dziekuje ale wole nie inwestować i byc startnym o inflacje. TRAGEDIA Przecierz Oni sa tylko pośrednikami innych firm ich produktów, nie posiadaja nic swojego, a sprzedawaja coś za co najwięcej dostaja kasy. Mają produkt i wciskają go klientowi, a powinno byc tak że maja klienta i tworza produkt dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsze
jestem po 3 spotkaniach..nie wiem co mam myśleć bo nie wiem czy się do tego nadaję:( a przede wszystkim nie chciałabym zaczynać od znajomych..szczególnie że dobrych nie mam zbyt wielu i zbyt zamożnych (studenci sami a rodzina biedna więc wiecie..nie chcę na nich nic testować :P) jeśli nie zacznę od znajomych .. to od czego się zaczyna ? pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan z Poznania
Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie czy praca w OVB jest oparta na zasadach pracy w NOVISION? Z Waszych wypowiedzi wnioskuje,że wygląda to podobnie.Proszę osoby kompetentne o porównanie zalet i wad w/w firm/systemów. Kto pyta nie błądzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaallaa
Praca w OVB??? Jak każda inna ma swoje plusy i minusy, wady i zalety. Tak naprawde na nic nie ma reguły... Jedni wolą pracować w Polsce inni za granicą. Każdy z nas jest inny, ma inne poglądy i zainteresowania, to też potem wiąże z pracą. Nie rozumiem ludzi którzy się wyśmiewają z osób pacujących w MacDonals... lub właśnie z tych którzy rozpoczęli prace w OVB. To jest nasza praca i nasz wybór. Ja jestem z wykształcenia ekonomistą, od początku wiedziałam co chcę w życiu robić. Pracuje w bankowości, a prace w OVB traktuje jako dodatkową. Jeżeli ktoś naprawde interesuje się rynkiem finansowym i lubi kontakt z ludźmi to polecam prace w OVB. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroclove
GST było bardzo udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.K
nie zapominajcie że podpisując wniosek o umowę, przy pomocy pośrednika OVB nie podpisujecie wniosku z nimi! ,tylko z konkretną firmą inwestycyjną, jak nap Compensa, IAG itp ... argumenty typu że prezesi uciekną na kajmany z kasą a my bedziemy musieli sie tłumaczyć to idiotyzm:D moze i lepiej jak by uciekli, zrobiłoby sie trochę miejsca na górze ;) tak tak, gadać i krytykowac każdy potrafi. Bogacą się na mnie moim kierownicy?! moim kierownikiem jest mój przyjaciel, dobrze, niech sie bogaci, ciesze sie z tego !ale wiem że też dojdę do etapu w którym ktoś będzie podemną w strukturze, i sytułacja sie odwróci :) ludzie kochajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.K
AIG - oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
Agsze: jesli nie chcesz zaczynac od znajomych to popros ich o polecenia do ich znajomych. Dalsi znjomi nie beda wiedziec zes cienka z finansów.Coz tak to sie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2015
mmaallaa- a nie jest czasem tak ze bys wyleciała z banku gdyby ktos sie dowiedział, ze w banku werbujesz klientów dla konkurencji? Bo czyz to tak nie wyglada?Załoze sie ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie Drodzy parę rzeczy po pierwsze to OVB to tylko współpraca a tak naprawdę pracujecie na własne nazwisko i własną reputację!!!Owszem interesuję się ekonomią finansami i gospodarką i wiem więcej niż przeciętny obywatel (a do studentów ekonomii to jestem po 5 latach filozofii i wiem więcej na temat finansów niż filozofii, więc można studiować i coś umieć a można \\\"studiować\\\" i imprezować - studia choćby 100 letnie to żadna wykładnia). Wróćmy do tematu - więc pojęcie o rynku mam jednak póki co to ktoś kto siedzi w tym znacznie dłużej robi dla moich klientów doradztwa/konkretne oferty.Ja się uczę i zamierzam mieć mniej klientów i mniej zasobniejszych, a takich którzy będą się cieszyć z mojego przy nich \\\"czuwania\\\" i którzy coś na nim zyskają. Zadowolony klient to 10 następnych zadowolonych a i on sam jeszcze wróci jak się dorobi i to jest bezdyskusyjne.Jeżeli ktoś zaczyna od swoich znajomych i będzie ich naciągał to właśnie stracił znajomych, a kto budzi zaufanie i stara się robić coś dla nich tak jakby robił dla siebie - oni to zauważą.Mam czasem wątpliwości czy Polacy są głupi lub mądrzy czy chcą być głupi czy mądrzy.Owszem można mieć pretensje do kogoś nieuczciwego że polecił konkretną ofertę, ale przecież my jesteśmy pośrednikami wielkich instytucji. Możemy doradzić, możemy odradzić, możemy uświadomić itd. ale sami produktów nie posiadamy i nie my ustalamy OWU i nie my jesteśmy winni np. spadkom na giełdzie.Co do giełdy to pomimo zdziwienia ludzi którym się wydaje że logicznie myślą to właśnie teraz radzę inwestować w akcje, bo są tańsze a sprzedawać za jakiś czas gdy podrożeją chociaż wszystkim ignorantom wydaje się że to jakaś pomyłka i niestety w Polsce ludzie teraz właśnie uciekają z giełdy i liczą przez to straty mając pretensje do innych. Pojęcie doradcy to rzeczywiście nie najlepsze określenie kogoś kto się uczy, ale skoro w tym kraju ekspertami w piłce nożnej w telewizji jest \\\"aktor \\\"z telenowel to nic nie powinno dziwić. Poza tym Polacy to śmieszni ludzie, z nas szydzą a jak się spytasz takich z kim rozmawiali o finansach albo czemu kupili ten samochód to powiedzą że koleżanka doradziła albo znajoma w sklepie z warzywami - czyż to nie jest śmieszne. Albo dane osobowe które ktoś nie poda komuś kto chce sprawdzić jego wiarygodność itp. ale wyrzuci wraz z pinem lub hasłem do jakiś dokumentów lub kodem do konta w banku na śmietnik - to jest dramat naszego społeczeństwa...i jeszcze jedno - cokolwiek nie będziemy robić w tym kraju to spotkamy się z zawiścią. Czemu? Bo cośrobimy anie jesteśmy podobni do tych co siedzą i narzekają, piją i patrzą jak im kolejne złotówki z portfela uciekają. Dziękuję i radzę wszystkim mieć otwarte oczy i Doradcom i ich klientom i ludziom z zewnątrz. Bądźmy obiektywni, konsekwentni i i pamiętajmy że wszystko ma dwie strony medalu...pozdrawiam Państwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gido
Cześć, polecam wam pracę w tej firmie. Jest świetna i największa na rynku. MOżna osiągnąć bardzo dużo tylko trzeba pracować:) jak wszędzie. Fajna strona i ludzie których znam www.ovbtychy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinhood009
Dzendzey gadasz jak cie nakrecili, totalna bzdura. Powtarzasz jak katarynka co usłyszales od innych i uwazasz za logiczne. Zaczynasz współprace i g. wiesz o giełdzie i inwestycjach. A mało tego jeszcze nie wiesz, albo nie napisałes, ze twoją głowną pracą nie jest inwestowanie na giełdzie, TYLKO sprzedaz ubezpieczen. Bo ile zarobisz inwestujac klientom tylko na giełdzie????? Na piwo? Przyznaj ze inwestowanie na gieldzie jest WABIKIEM by zdobyc i przywiazac do siebie klienta, zdobyc jego sympatie, jego zaufanie. Aha a co do wyboru ODPOWIEDNIEGO produktu ... nie rozsmieszaj mnie- WSZYSCY,powtarzam wszystcy- ty i twoi koledzy, i przełozeni polecacie te same firmy, te same konkretne ubezpieczenia, dla wszystkich, bo sa one w ubogiej ofercie OVB. Wiec nie gadaj bzdur, ze ktos nad tym siedzi, głowi sie co dla odpowiedniego klienta wybrac,(ktos kto siedzi duzo dłuzej- ha ha)tia jasne. Jest z 5 produktow, z ktorych 2 sa sprzedawane. A co do zarobkow, to tez sie zastanow, zacznij myslec samodzielnie- gdyby były takie super, czy musieliby ciagle szukac pracownikow- jeleni?? Pewnie myslisz ze szukaja perełek- specjalnie uzdolnonych :)))))) Otoz nie- ludzie pchaliby sie drzwiami i oknami, gdyby sie dobrze zarabiało. Pewnie powiedziano ci, ze ludzie w Polsce sa leniwi, a tu trzeba pracowac, zeby miec;))))A etat jest be- obys tyle wyciagał na miesiac ile na etacie.I tego ci zycze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavrmc
widze ze ni wiele wiecie o tej firmie.ja bylem juz ma kilku szkoleniach i nikt nic nie mowli o jakims placeniu.firma jak kazda inna. jak sobie zaqpracujesz to kase dostaniesz a jaknie no to trudno bo w zadnej firm e nikt nie da ci kasy jak nic nie zrobiusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasmaand
zgadzam sie z poprzednikiem wszyscy tylko narzekacie! Ale czy jaka kolwiek firma daje możliwośc za darmo tak jak OVB przyszkolenia i nauczenia wszystkich waznych zagadnien w tym kierunku? ja tam zaczynam i mam nadzieje na dobrą współprace pozatym mam dobrą prace zarabiam 1700 miesiecznie na reke a zglosilem sie tam poniewaz nie zalezy mi na pieniadzach tylko na tym aby nabyć jakies doświadczenie i nie bede wysłuchiwał bzdur typu że Ci co siedzą w OVB wyżej nic sie nie znają skoro firma jest na giełdzie i utrzymuje swoją pozycje na rynku w polsce to znaczy ze nie jest oszustem. Tak na marginesie naprawde sie czepiacie lecz nie weźmiecie pod uwage że w każdej pracy powinniscie dostawac wieksze wynagrodzenie bo gora zgarnia wiecej a wieciej lecz takie są realia chcesz pracowac to dajesz zarobić najpierw swojej firmie a potem ty dostajesz swoją dole i tak jest wszedzie, mam nadzieje na miłą współprace w OVB i sam polecam każdemu spróbowac i twardo stąpać po ziemi do osiagniecia sukcesu.Pozdrawiam OVB Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowa11
No popatrz popatrz wy byliscie JUZna kilku szkoleniach i juz poznaliscie firme od podszewki. To to tyko pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geriot
To dobra praca, daje ogromne mozliwości rozwoju, osoby które piszą o tej firmie źle to ci którym sie nie udało bo mysleli że złote góry bedą mieli bez ciezkiej pracy... niestety w tej firmie sie pracuje i nie życze sobie porównań do Agentów ubezpieczeniowych... to zwykłe głąby są i patrza tylko na swój dochód, często zdarza mi sie poprawiac po nich, lukratywne umowy dzieki którym oni dostawali wielkie prowizje a klient płacił nie wiadomo za co... OVB rządzi jest to najstarsza firma tego typu w europie i polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rezoner Sikorsky
Zaloze sie, ze wiekszosc ludzi, ktorzy wypowiadaja sie tu negatywnie to ludzie, ktorzy sami w zyciu nic nie osiagneli i chieliby pomoc nic-nie-osiagnac innym. Ludzie sukcesu, ludzie rozsadni nie maja czasu, zeby prowadzic tak jalowe dyskusje. Wyglada to jak wiejsko-targowa rozmowa pani Marty z panią Trudzią o tym, ze komputery sa "be", bo pani trudzia slyszala, ze "to a tamto". Minusem(?) pracy w OVB jest to, ze jak wszedzie trzeba pracowac. Niestabilnosc i niepewnosc bierze sie stad, ze sie do tej pracy nie nadajesz, zle ja pojmujesz, nie chce Ci sie. A teraz idzcie i robcie cos ze swoim zyciem, bo racji ma nie ten kto glosniej/ladniej mowi, ale ten kto moze sluzyc za przyklad tym co osiagnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara_
Pracuje w OVB z odziałem w Krakowie juz rok czasu, jestem studentką trzeciego roku handlu zagranicznego. Jezeli ktoś z was patrzy tylko na kasę nie zagrzeje długo u nas miejsca, bo dla nas najwazniejsze jest zadowolenie naszych klientów a potem nasze wynagrodzenie. (Nigdzie lepiej nie zarobicie) Jezeli idziesz do klienta z myslą jak go oskubać on to wyczuje szybciej niz myslisz, Ty naprawde musisz stwierdzić jak mogę mu pomóc i czego on ode mnie oczekuje, jezeli sam nie zaszczepisz u siebie takiego myslenie nie wróże kariery w tej firmie. Doprawdy bawią mnie wpisy ze Ovb to oszusci, widocznie sam okazałeś sie oszustem dlatego podziękowali ci za wspólprace, a pozatym jezeli za wszelką cenę chcesz uzyskać GST nie patrząc na to jakich ludzi sobie dobierasz to nie dziwie sie ze wielu osobom w bardzo krótkim czasie cała grupa się rozpada. Do bycia kierownikiem i odpowiedzialnosci , która za tym idzie tez trzeba dorosnąć. Jesli chcesz zdobyć uznanie innych ludzi, naprawde pomagać,poznać prawdziwych przyjaciól i dobre znajomosci a przy okazji zarabiać sto kroć wiecej niz twoi znajomi zapieprzając w MC donald to ZAPRASZAM.. To co jest najwazniejsze: Ja nie wiem czy OVB to dobra firma bo jest na całym swiecie ale wiem ze zaj**isty zespół z którym ja pracuje to naprawde uczciwi ludzie. I przedewszystkim na to zwróćcie uwagę, z kim pracujecie, jeśli sie okaże, że to są uczciwi ludzie, nigdy nie napiszecie ze OVB to oszuści albo zlodzieje. Pozdrawiam wszystkich uczciwych OVB-owców.. LARA,, W ZWIąZKU Z NARASTAJąCYMI CIąGłYMI WIADOMOSCIAMI WYSYłANYMI DO MNIE NA MEILA. PROSZE, żEBY PISAłY OSOBY ZAINTERSOWANE WSPółPRACą W FIRMIE OVB Z ODZIAłEM W KRAKOWIE, JEśLI ZADAJECIE PYTANIA TO RóWNIEż PROSZę żEBY DOTYCZYłY ONE OVB Z KRAKOWA ALBO Z OKOLIC. NIE ZADAWAJCIE MI PYTAN JAK PRACUJą LUDZIE NP W WARSZAWIE BO JA NIE MAM O TYM POJęCIA.. :) DLATEGO JESLI BYł BY KTOś ZAINTERSOWANY PRACą W MOIM ZESPOLE - ODZIAł KRAKóW, ZAPRASZAM DO WSPółPRACY, BęDZIESZ MIAł PEWNOść żE TRAFIłEś DO UCZCIWYCH LUDZI I NIKT NIGDY CIę NIE POSąDZI ZE CHCIAłEś GO OSZUKAć. W RAZIE PYTAń SłUżE POMOCą Angelina_182@wp.pl PISZCIE, JEśLI TO TYLKO BęDZIE MOżLIWE POSTARAM SIę ODPOWIEDZIEć NA KAżDE PYTANIE. Gdzie kolwiek sie zatrudnicie zawsze bedziecie tylko tymi pionkami, to nigdy nie bedzie wasza firma , moze jak bedziecie zapieprzać 10 lat i lizać d**e szefowi to was mianuje jakims tam kierownikiem pewnego odziału. Ta firma stwarza wam możliwosci których nie da wam nikt, pozwala załozyć wlasny biznes i tylko od was zalezy czy kiedys zostaniecie najmlodszymi dyrektorami krajowymi w polsce, czy polecicie z hukiem i bedziecie z zemsty wypisywać tutaj takie bzdury. Zeby założyć wlasną działalnosc trzeba miec pomysł i filozofie firmy, tutaj dostajecie juz ten pomysł i system pracy który ma kazda firma, wystarczy to wykorzystać !! Pozatym zmienmy myslenie ludzi w polsce którzy ciągle myslą ze zadba o nich panstwo a potem przechodząc na emeryture zapieprzają w tesco z cieżkimi pudlami albo marzną z ulotkami, żeby związać koniec z koncem. Nas to tez czeka jesli nie pomyslimy i nie uswiadomimy innych ze warto jest zainwestować w swoją przyszlosc bo ona naprewno kiedys nadejdzie. Tym wlasnie zajumjemy sie My, zmieniamy swiadomosci ludzi, uswiadamiamy ich ze warto, a nie przekonujemy albo zmuszamy. Od tego są agenciki którymi My nie jestesmy. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.. !! Angelina_182@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura zadomowiona
Lara piszesz jakbys była swiadkiem Jehowy... ." Tym wlasnie zajumjemy sie My, zmieniamy swiadomosci ludzi, uswiadamiamy ich ze warto, a nie przekonujemy albo zmuszamy..":) " Od tego są agenciki którymi My nie jestesmy"...-Oczywiscie ze jestescie. Poza tym typowe dla "wyznawcow" OVB- wysmiewanie innych zawodów- zwłaszcza etatów- albo jak u ciebie agencików. No powiedz mi dobra kobito co sprzedajesz??Powiesz mi pewnie ze korzysci( hehe bo tak ucza na szkoleniach) a ja ci powiem ubezpieczenia, a jesli sprzedajesz tylko fundusze inwestycyjne, badz OFE to nie wyzyjesz.Jestes sprzedawca,posrednikiem ubezpiecezniowym- a nie doradca, na to za mało masz wiedzy(jak wiekszosc "doradcow" z ulicy)i za mało produktow. Wabisz ludzi piekna mowa-trawa o funduszach inwestycyjnych, a zamierzasz namowic ich na ubezpieczenie,badz umowe długotermonowe kapitałowe. Badz wiec uczciwa, przeciez jak ktos zacznie wspołprace to i tak sie dowie.Po co piszesz o jakims dobru klienta i nie patrzeniu na kase?????? Przeciez juz na pierwszym szkoleniu obiecywali ci i innym złote gory!(na ktore sie niektorzy nabieraja nawet)Aha a jak nie masz o tym pojecia, to ci nad toba na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 860222
jak to zmieniacie świadomość? ja wam powiem o co poszło: zmieniliście swoją świadomość. ALbo podświadomie (liczac na duże zyski) albo świadomie (w co wątpie). Może to było też nieświadome nie dlatego że nie wiedzieliscie tego tylko dlatego że nie zrobiliscie tego sami. Ktoś po prostu wam to wpoił używajac bardzo wyrafinowanych metod manipulacji. NIejednokrotnie przetestowanych i ciągle udoskonalanych. Aby MAMONA pozostała w funduszach i spływała jak rzeka do kieszeni, kieszeni sprzedających sprzedawców inaczej zwanych "doradcy inwestycyjni". Mówicie że trzeba kupować jak rośnie bo będzie rosło (wrzesień szkolenia), teraz mówicie że trzeba kupić bo tanio i uśredniać strate. Coż to za mit? Że pieniądź musi cały czas pracować? Że fundusz dobrze nim operuje? Aby moje słowa nie były rzucane na wiatr i aby mnie nikt nie oskarżał o prawienie bzdur posłuże się tym artykułem: http://www.stopazwrotu.pl/tekst.php?tid=63 proponuje też zobaczyć: http://pl.youtube.com/watch?v=sTlvI46tghg Pozdrawiam i życze UDANYCH inwestycji w życiu. Nie dajcie sie napić w butelkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopaczyna z lubartowa
to jest jedna wielka ściema poszłem do tej pracy oni obiecywali mi wielkie pieniądze a oszukali mnie wzieli ode mnie niby na szkolenie ktore sie wogle nie odbyło a teraz niemam pracy i 300 zł naciagacze i tyle ludzie strzeszcie sie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł1
chlopaczyno z lubartowa w ovb nie placi sie za szkolenia wiec nie wiem o czym ty mowisz. Nie przyjeli Cie do pracy bo nie spelniles wymagan a teraz rozżalony piszesz jakies bzdury ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepsze jest to
ze zatrudniaja tam kazdego, nie trzeba miec zadnych kwalifikacji, wystarczy matura (sic! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BePower
Warto. Chociaż spróbuj. Pracuję w OVB od pół roku. Jeśli masz mozliwość, to idź na rozmowę i sam(a) się przekonaj o co chodzi w firmie. Większośc ludzi, co się tu w ogóle odzywa, to jacyś porąbani plotkarze, którzy usłyszeli cośtam od kogoś, chodzą i chrzanią, albo po prostu wymiękli, zanim cokolwiek zrobili. Jeszcze raz warto- jasny plan TURBOkariery, super zespół, który dokładnie kieruje Tobą pokazując, jak stawiać pierwsze kroki w firmie, wysokie zarobki (o ile oczywiście działasz). Minusy są takie, ze na początku tylko inwestujesz..Kiedy przez pierwsze 3 miesiące nie zarobiłem NIC, a wydałem kupę kasy na uniform, telefon, dojazdy, straciłem mnóstwo czasu (na spotkania, które nie zakończyły się współpracą, szkolenia), siły-myślałem, ze nie wyrobię dłużej i to koniec. Wytrzymałem trudny okres. Dzisiaj pieniądze, które na początku zainwestowałem odebrałem kilkakrotnie większe; czas, który straciłem okazał się cennie zorganizowanym, bo zyskałem doświadczenie, nowych znajomych i współpracowników. Moi klienci są zadowoleni, bo działam na ich korzyść, a nie na swoją. "Wyśmiewanie" etatowców? Nie. Chcesz, to siedź na kasie w tesco po 8h/dziennie za 1200 zł i włącz sobie repeat'a->dzień dobry, 23zł i 76 gr, 76zł 24gr reszty, dziękuję, zapraszamy ponownie. Wolę się mniej nasiedzieć, więcej nagadać, a Ty? Rób jak chcesz :) Pozdrawiam zespół OVB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monib
Ja jestem tam już kierownikiem ale nie jestem tak strasznie napalona jak niektórzy.Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i uważać co się dookoła dzieje. Moim dyrektorem jest świetna babka od której naprawdę warto się uczyć. Słyszałam ostatnio o firmie konkurencyjnej u której płaci się za pierwsze szkolenie i mnóstwo innych rzeczy żeby odebrać pierwszą wypłatę to Euro finanz - przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirualny
Jestem potencjalnym Waszym klientem. Jesteście jedną wielką kliką i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XnameX
Wiedzieliscie o tym ze w OVB jest mozliwosc degradacji o stopien nizej. Nie robisz produkcji masz degradacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient
Wstyd się przyznać, ale byłem klientem OVB. Oczywiście straciłem sporo pieniędzy, pseudodoradcy nie zareagowali w porę, nie informowali o niczym, wpłaciłem pieniądze i koniec. Pseudodoradca stosował różne sztuczki , żeby mnie zmusić do podpisania - takie książkowe. Naprawdę odradzam tą firmę. Zwłasza w rejonie Krosna. Już teraz w Krośnie mówi się o nich dziwki itp. bo faktycznie tak się zachowują - np. wchodzą do restauracji i zachowują się jak bydło twierdząc że mogą wszystko kupić wyśmiewając się z kelnerów. Sprzedawczynie w krośnieńskich sklepach już dzisiaj nie obsługują niektórych pań z OVB itp. Naprawdę wstyd przyznawać się do tego,że pracuje się właśnie dla OVB. Wiem, że kupują smaochody za ostatni grosz, wiem że kupują jakieś książki niby guru finansowego, który tak naprawdę nic nie znaczy na światowym rynku finansiery, wiem że wydają już nie swoje pieniądze tylko po to żeby się pokazać na tzw. podsumowaniu. Już niedługo z pewnością pojawią się pogłoski o upadłości tej firmy. Zwróćcie uwagę jaki niski jest kapitał załozycielski - w momencie upadłości nie będzie nawet z czego odzyskiwać utracone pieniądze. Jesli ktoś faktycznie chce się czegoś nauczyć o finansach to niech zatrudni się w Xelionie - pan Kuczyński ma celność twierdzeń na poziomie 98 %, a pseudodoradca OVB nie potrafił mi wytłumaczyć PKB i jaki ma to wpływ na rozwój finansowy. Przestrzegam przez OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
wiec........ dawno sie nie wypowiadalem!! Ale jak czytam wypowiedzi pana KLIENTA to sie przewraca. Wiec szanowny Panie kliencie Krosno z tego co wiem to Dyrekcja Pana NOWAKA . I z tego co wiem a znam go osobiscie jest to najbardziej profesjonalna dyrekcja w Polsce. Sam dyrektor jest asolwentem amerykanskiej uczelni i jego ludzie pracuja takze na bardzo wysokim poziomie!! Wiec drogi kolego czytajac twoja wypowiedz widze ze robisz tylko i wylacznie antyreklame OVB, a Reklame tej swojej firmie nawet nie pamietam co to nawet jest. Xelion to jakies oswietlenie czy co:)?? I jeszcze jedno o jakim kapitale ty opowiadasz, chlopie co ovb ma wyplacac ile ty masz lat 15 i zainwestowales 80 zl kieszonkowego, ogarnij sie ziomek!! Teraz kometarz do osob czytajacych forum. 90 % WYPOWIEDZI TO ANTYREKLAMA WZOROWYM PRZYKLADEM JEST PAN KLIENT, KTORY NIE DOSC ZE BRUZDXI NA OVB TO JESZCZE REKLAMUJA SWOJA FIRME . WIEC DRODZY CZYTAJACY , PATRZCIE NA TO CO KTO PISZE I NIE BOJCIE SIE OVB TO DOBRA FIRMA W KTORA MOZNA SIE BAWIC I ZARABIAC LUB PRACOWAC I ZARABIAC DUZO I ROZWIJAC SIE!! JESZCZE JEDNO kolega wczesniej przed klientem .a i owszem w OVB mozna spasc stopien nizej, jeden kwartal awans , drugim powtierdzenie awansu a potem juz jestes prawie nietykalny jesli pracujesz , chyba ze nic nie robisz!! :):) DO USLYSZENIA zapraszam do OVB KATOWICE freeinfoovb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na szkoleniu...załapałam o co chodzi i od razu zrezygnowalam. Ja sie do tego nie nadaję, namawianie ludzi, naciaganie. Oni uważają, że najlepiej na świecie wiedzą gdzie masz się ubezpieczyc, gdzie wyjechac na wakacje i wiele wiele innych. Nie umialabym ludziom tego wciskac, po prostu sie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×