Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość NOBODY 33/5
Witam serdecznie Nie pisałem ponieważ nie było nic ciekawego - aż tu nagle bum Wiecie co - to wszystko bzdury , powiem tak wszyscy jesteście tacy sami , a dlaczego tak piszę ; Po pierwsze '' nie pracuję dla pieniędzy , chcę czynić dobro '' ale się uśmiałem , nie ma lepiej niż na waszym forum , choć na kilku piszę . A teraz poważnie; Wszyscy jesteśmy klientami i wszyscy podlegamy podprogowym komunikatom wysylanym do nas przez cały rok - przyklad proszę bardzo - dlaczego jecie to , a nie to - dlaczego kupiliście ten telefon,telewizor , dlaczego myjecie ręce tym mydlem , jakiego papieru toaletowego używacie , czym jeżdzicie , co nosicie , czym się golicie na jaką partię glosowaliście itp. Marketing to nie tylko finanse , bankowość to nasze życie , mało tego wszyscy bez wyjątku jesteśmy również specjalistami w swojej dziedzinie i szukamy klientów - czyli sprzedajemy - przyklad proszę Nauczyciel - wpaja wiedzę , przekazuje ją można powiedzieć że sprzedaje nam swoją wiedzę . Ktoś powie ok. gdzie zaplata - Mala Ola dostaje 5, Jaś jedzie na olimpiadę Fryzjer, szewc, kelner, majster na budowie programista , muzyk itp. Tak, czy nam się to podoba czy nie jesteśmy odbiorcami i nadawcami tego samego kodu - sprzedajemy siebie. Niektórzy z nas są w tym dobrzy , niektórzy nie Świat był jest i będzie bazowal na marketingu Kupilem buty , bo polecil mi je znajomy , bo widziałem reklamę , bo są tańsze niż... , MARKETING Owszem nie zawsze jest to dobre - ponieważ w niektórych rzeczach jest to nawed niepożądane , ale ... Ijeszcze jedno - świat stoi na pieniądzach , tak panowie i panie , nie trzeba być geniuszem aby to wiedzieć - powiem tak Ci co piszą bajki w stylu ''Robinhoooooda '' sami się oklamują - nie interesują cię pieniądze dlatego odszedleś , dawali Ci 10 000 ale Ty nie chcesz ich bo śmierdzą , OK. Powiedz swojej dziewczynie żeby za Ciebie zaplacila w kinie , za spodnie , powiedz dziecku że dzisiaj nie zje obiadu itp. ALE WY JESTEŚCIE BOHATERAMI . A może nie jesteście nimi - po prostu odchodzicie z firmy bo wam się nie udało , bo nie czujecie tego , nie możecie być tacy dobrzy jak się od was tego wymaga. Mam pytanie dlaczego skoro wy jesteście tacy szlachetni - no bo jesteście skoro jak tu piszą dają wam furę pieniędzy , jeżdzicie potem mercami itp. a wy tego nie chcecie , to dlaczego świat taki nie jest , dlaczego wyjeżdzacie do Irlandii , Anglii , przecież można sprzątać , być ochroniarzem , pracować w hipermarkecie , ale wy tego nie chcecie ... A dlaczego zdecydowaliście się na OVB , piszecie że dawali wam tam kupę pieniędzy na początek - no to jak jest z wami , co - Trochę to jest tak że sami sobie zaprzeczacie , ale nie wy pierwsi SHOW MUST GO ON . Pracuję w branży ubezpieczeń 5 lat - nie wstydzę się tego jak wy , bo OVB to też ubezpieczenia, ponieważ doradca finansowy - to tak naprawdę zaciemnianie tego kim jesteście - bo termin ten odnosi się do czegoś czego w Polsce jeszcze nie ma , przestańce bo ja nie jestem doradcą tak jak wy , ale mam coś do powiedzenia w tej branży - mam nawed kilka certyfikatów MDRT , uczestniczę w szkoleniach - sam szkolę , przeczytałem kilka książek - znanych specjalistów i wiecie co - wiem coś czego wy nie wiecie Szacunek - dla siebie , innych - to jest podstawa - pieniądze i klienci są póżniej .Najpierw uświadom sobie '' wiem , że nic nie wiem '' Potem się wypowiadaj na forum. Poruszę jeszcze jeden temat - mianowicie opieki nad klientami Światowej klasy specjaliści mówią na wykładach jedno - szeregujesz klientów wg. ważności , owszem tym najważniejszym składasz życzenia , wiesz kiedy mają urodziny , ale reszta? Spotykasz ich w rocznicę starasz się im doradzić - dosprzedać nowe rzeczy - ponieważ jak to mówią odkrywasz ich ukryte potrzeby - i to jest serwis.Proszę mi nie mówić że wysyłacie kartki na święta , bo ja powiem tak większośc moich klientów tego odemnie nie oczekuje , chcą czegoś innego , a pozatym jak jesteście tacy szlachetni to co zrobicie po dwóch latach na rynku - zablokujecie Pocztę kartkami - chyba że nie macie klientów i dla was to wszyscy są VIP. a tak w rzeczywistości nigdy nie jest - Doradca to nie tem co wysyła kartki , ale ten , po którego sięga sam klient '' sprzedać coś raz to nie sztuka , ale sztuką jest sprzedać coś temu samemu klientowi po raz trzeci '' Wtedy jesteśmy dla klienta doradcą - bo to ON sam do nas dzwoni - nawed jak przyjdzie konkurencja i będzie miała taniej to ON zostanie - bo wie że może na nas liczyć - I TO JEST SZACUNEK Życzę wam tego z całego serca abyście mieli kilku takich klientów ponieważ wtedy wy jako Doradca jesteście godni tego słowa którym się tak dumnie posługujecie - wtedy to tak naprawdę jesteście Mistrzami w swoim jakże trudnym Fachu , a wtedy nikt nie będzie pisal o was żle ponieważ będziecie PROFESJONALISTAMI . POZDRAWIAM NO 33/5 DY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
zgadzam sie z przedmowca, wiadomo zarabiamy pieniadze i to jest glowny cel!! a pozatym ktos inny moze3 zarobic przy nas, nie jestem swiadkiem jechowym i nie mammisji ze po minus 20 stopniowym mroxie chodze od drzwi do drzwi i mowie swoje prawdy zyciowe (apropo kiedys nyslalem o rekrutinku takich ludzi oni sa nie do zatrzymania ) hehe kazdy pracuje i kazdy cos robi to jest 21 wiek i jeden lubi wstac o 6 isc na budowe w taki dzien jak dzis i ustawic cegly(tez to robilem) a drugi woli wstac o 10 isc na basen ubrac koszule isc do znajomego pogadac o tym jakie ma plany i pomoc mu je zrealizowac( a ze za to ktos placi to bardzo dziekuje) bo lepszej roboty jeszcze nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza Wbk
Płatne szkolenia, wyjazdy, propaganda na dziką skale, wypłaty po 3 miesiącach - śmiech na sali. To że firma ma STRONY na całym świecie i TWIERDZI że jest liderem wcale nie oznacza że jest to prawda. W życiu nie widzłam ani jednego zdania w gazetach typu Wprost Newsweek Polityka na temat tej firmy a gdyby była wiodącą na pewno by tam się pojawiła. Co więcej tłumaczenie braku reklam nowowczesnym systemem rekomendacji jest poporstu zabawne, co więcej nie wiem kto by chciał takie ubezpieczenie nierenomowanej firm. Sprawa wygląda w taki sposób że opłaca się pracownikowi bronic imienia firmy gdyż w ten sposob zwieksza tą siec czy system i tworząc sobie samemu lepsze warunku do wciągania kolejnych osób. Zresztą sam system, że werbując kogoś otzymuje sie prowizje jest dziwny. Już były w polsce kredyty argentynskie i inne matactwa. Dlaczego nie ma placówek? Lub chociaz jednej na region takiej jak ma kazda licząca się na cały świat firma? Polecam prace w renomowanych instytucjach gdzie można zdobyć PRAWDZIWE doświadczenie tj Bank. Tam na umowie jest wszystko tutaj pozostaje pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
i to forum jest wlasnie przeznaczone do takich tempych strzał jak ZUZIA , ile masz lat lalka nie duza?? slyszalas o compensie o generali o axa uwazaj ciezkie slowo DWS ?? to na ch...... sie wogole wypowiadasz jak nie wiesz o co chodzi wiesniaro!! krotka odpowiedz bo szkoda klawiatury a i od kiedy za rekrutacje w OVB jest kasa nielocie, lepiej wyciagnij lalki z szafy i jazda, pobaw sie w bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manfred gorywoda
Masz racje !!!! Na Zuzę szkoda klawiatury !!! Aż dziw bierze że takie debilki żyją w naszym kraju. Pracowałem 3 lata w OVB , zarabiałem niezłą kasę , lecz trafiła się lepsza firma więc przeniosłem się. Ale taka bejdula czyta i normalnie nie kuma co czyta . Przecież na stronach internetowych jest dokładnie napisane o tym , iż OVB jest dystrybutorem produktów finansowych. Ale masz rację mała blondyneczko, lepsza jest praca w Banku Spółdzielczym na wsi Wydupczyska Wielkie. Szkoda że nie ma już GS-ów. Tam to byś rozwineła skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kolegów co do zuzi. Jest napewno wielu ludzi którzy mają o finansach i inwestowaniu mało wiedzy dlatego istnieją takie firmy jak ovb aby doradzić i pomóc w wyborze.Zuzia jest jednak chyba typąwą tempą blondynką blacharą szkoda mi slów, zuzia to dla ciebie http://pl.youtube.com/watch?v=fhe00HEIrXg Moge przyznac napewno jedno początki są napewno trudne i wiekszość ludz psychicznie odpada za szybko się poddają, ludzie którzy uciekaja gdy doznają porazki nie mają czego szukac w tej pracy. Trzeba być konsekwentnym i cały czas dążyc do tego aby było się lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO 33/5 DY
Mam pytanie do Zuzy - w jaki sposób trafiła na to forum , skoro nigdzie nie słyszała o tej firmie - może była na rozmowie rekrutacyjnej , a może ... jedno jest pewne sama z siebie na to nie wpadła Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsza szkola jazdy
oj oj, ale ofałbe robi się agrsywne, koledzy i koleżanki! OVB jest SUPER, ale pod muszą zajść określone przesłanki: - masz kiepską pracę ( kiepską czyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzsza szkola jazdy
omg, wypowiedz na 2 str a4 mi ucielo:) rypie to, juz nie pisze, moge wywiadu udzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiqu
Czytając komentarze odnoście firmy w której pracuje bierze mnie śmiech i litość :D jakieś pranie mózgu itp. Jeżeli praniem mózgu jest uwierzenie w to że twoje życie zależy od Ciebie to ja w tym temacie już nic nie mam do dodania. A to że kierownicy mówią o różnych pozytywnych możliwościach to w literaturze fachowej jest to motywacja,jeden z filarów zarządzania ludźmi. Komentarze że jest to normalna piramida.. w firmie w której jesteś zatrudniony na etat i dostajesz 1400zł na rączke to nikogo nie dziwi ze szef ma z Twojej pracy 3 razy tyle:D i nikomu to nie przeszkadza... Ale nikt nie myśli że manager musi spędzać z Tobą czas i uczyć Cię pracy a niby z jakiej racji mam być wolontariuszem? Naprawdę jest milion innych sposobów spędzania swojego czasu niż siedzieć z rekrutem i powtarzać z nim po raz setny analizę. Reasumując rozumiem ludzi którzy mają jakieś obawy,ale mnóstwo nieudaczników wypowiada się na temat OVB mówiąc 'pracowałem w tej firmie' a tak naprawdę więcej narzekał niż pracował. Nie każdy człowiek jest stworzony do zaryzykowania i żeby zarabiać ciekawe pieniądze i żyć tak jak się chce:D Praca nie jest łatwa ale wybieram 3 lata ciężkiej pracy w tej firmie a nie 30 lat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josefo
dokładnie rok i dwa miesiące teu myślałem że warto...i trwało to mniejwiecej do marca tego roku. A teraz, dokładnie 10 minut temu po pół roku dostaje smsa z wiadomoscia ze naliczono mi MINUS 413 zł prowizji za miesiąc listopad 2007 roku!!!! o co chodzi?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.K
patrze co piszecie i albo zadne z Was nigdy nie pracowalo w OVB albo nie tryskacie inteligencja. OVB to nei sa ubezpieczenia, chyba planu wspolpracy nie zrozumieliscie, w OVB sie nie placi za szkolenia ani nawet za KNF bo to firma pokrywa, polecam najpierw sprobowac a pozniej pisac glupoty i jeszcze jedno - w tych czasach wlasnie najlepiej zaczac, a dokladnie macie na to 5 lat, bo rynek nie jest nasycony, doradcow malo, wiec w Polsce na jednego doradce przypada ponad 30 000 obywateli, za 5 lat bedzie to szacowane na jakies 500 osob. nic sie na gospodarce nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.O OVB
jestem kierownikiem oddziału w OVB i to co tu piszecie nie ma żadnego odzwierciedlenia w realu . mówie tu o osobach które nie wiedzą co to jest OVB allfinanz a mysła że wiedzą to są ludzie którzy jak świnie brodzą w błocie i od czasu do czasu chlapną tu tym błotem na forum . Jak wam brakuje zajęc to zabawki i do piasku a nie niszczyć klawiatury na takie bzdury "bo mnie zaprosili i kazali pracować " albo" pracowałem 3 miesiące i nic nie zarobiłem " bo wy ludzie nie wiecie o co chodzi , nie wiecie jaką misiję ma OVB jesteście burakami urwanymi od pługa i tyle Pozdrawiam wszyskich OVBowców i zadowolonych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO 33/5 DY
Wskaż nam drogę o wielki , nie pozwól abyśmy błądzili - my którzy błądzimy umazani w wielkim bajorze błotnej niewiedzy. Uświadom nam swoją misję w OVB o wielki kierowniku - abyśmy z godnością mogli uznać twoją wyższość- zdradż nam sekret owej wielkiej misji - Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Ehh... ludzie,ludzie... po 1 kierownik na POZIOMIE nie obrazałby nikogo... po 2 wielu kierowników tak naprawde nie posiada praktycznie zadnej wiedzy na temat chociazby produktow (wiem, widzialem...) po 3 kierownik z polskiej czy slowackiej struktury ? Bo z tego co mi wiadomo w slowackiej strukturze jest troszke trudniej zostac kierownikiem (zdecydowanie wyzsze wymagania jesli chodzi o produkcje oraz o ilosc osob - w polskiej strukturze ovb potrzeba jednej osoby "pod" soba, w slowackiej minimum 3 ze stałą produkcją (i to nie najnizsza)) No i radze nie oceniac całej firmy po niektórych osobach, wiadomo, mały pies głośno szczeka... Do czego zmierzam ? Zmierzam do tego że OVB jest dobrą firmą zarówno dla klienta jak i dla potencjalnego pracownika pod warunkiem że jest gotowy DUUŻO się uczyć (o produktach, podstawy działania rynków, podstawy ekonomii, itd...) oraz być na bieżąco. Dla klienta ta firma jest dobra z tego względu że naprawdę posiada w ofercie produkty które osoba zdolna, korzystająca z pomocy mądrego kierownika ( i przede wszystkim nie patrząca tylko na własne korzyści) może dobrać. Wachlarz możliwości naprawdę nie jest mały. Tak naprawdę NAJWIĘCEJ zależy od naszego INDYWIDUALNEGO podejścia do klienta. Jeśli ma być tylko maszynką z której mamy wytrzepać kasę, to prędzej czy później odejdziemy mając ciężar na sumieniu, ale jeśli jesteśmy szczerzy, informujemy klienta o wszystkim począwszy od ryzyka, po opłaty, skończywszy na konkretnych wadach produktu i jeśli jesteśmy pewni że klient to rozumie oraz że chce naszej pomocy, wtedy tak naprawdę możemy powiedzieć że pracujemy jak należy. A o osobach których jedynym celem jest kilka zer przed cyfra na koncie... szkoda gadać. Ogólnie - nie patrzcie na tę firmę przez pryzmat całości bo jak wiadomo, jedna zła osoba której klienci zostali naciągnięci będzie miała większy pogłos niż 10 osób których klienci są zadowoleni... Prawda jest taka że już po kilku, kilkunastu pytaniach, wychodzi czy dana osoba posiada jakąkolwiek wiedzę czy też jest zwykłym "ściemniaczem". A biorąc ogólne warunki umowy i porównując je z tym co powiedział nam potencjalny doradca, można dokładnie się przekonać z jakim człowiekiem mamy do czynienia... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościel
Witam jestem własnie na etapie zmiany pracodawcy i nie powiem zaintrygowało Mnie to wszystko co jest tutaj powypisywane...... Słyszałem o firmie OVB ale cóż raczej pozytywne opinie dlatego jesli ktoś mogłby Mnie naprowadzic na kontakt byłbym zobowiązany. marcin.koscielski@yom.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Po 1 MUSISZ miec predyspozycje, czyli naprawde chęc do poznawania zagadnien z zakresu ekonomii i doradztwa inwestycyjnego 2 Musisz znac sie troche na matematyce - troszke wiecej niz poziom procentu skladanego. po 3 radzilbym trafic do struktury slowackiej :) lub odrazu sprawdzic czy kierownik jest kierownikiem tylko dlatego ze umie sie ladnie usmiechac i mowic czy tez ma naprawde wiedze produktowa i chociaz podstawy ekonomii po 4 zasada ograniczonego zaufania - sprawdzamy dokładnie i rzetelnie wszystkie informacje, czytamy OWU zanim pojdziemy do klientow z doradztwem, itp. To NIE jest lekka praca, zrozum to zanim zaczniesz pracowac. Nie chce Cie zniechęcać, ale naprawdę ta praca nie należy do łatwych, zwłszcza jesli chcesz uchodzic za doradce a nie sprzedawce... Jednak jesli jestes pewien swojego to powiem Ci że warto pracowac w OVB, pod warunkiem ze nie nastawiasz się odrazu na wielką kasę za nic, ale raczej na to że swoją ciężką pracą możesz w życiu coś osiągnąć... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Dlaczego mają nie zarobic na produktach srednio i dlugookresowych ? Wlasnie o tym pisalem wyzej :) po 1 o tym czy jesteśmy w strukturze Słowackiej czy Polskiej. Jak jest w Polskiej wszyscy wiedzą ... Dalej, kto powiedział że nie ma zysku z klienta ? Przepraszam bardzo... Kolejna ściema... Jeśli ktoś tak mówi to faktycznie niech niepracuje w OVB. To jest LOGICZNE że klient za nas płaci. Ale spójrzmy na to z tej perspektywy -> idąc do banku także ktoś "z nas" dostanie prowizje. To nie lepiej żeby miał ofertę wybraną spośród kilku firm ? "Mnie juz napewno nie bedzie w tej firmie" i super ;) bo ludzi którzy nie widzą potencjału w tej pracy, tak naprawdę nie potrzeba. To NIE JEST praca na sezon, czy też praca wakacyjna. Ludzie muszą to zrozumieć. Następna sprawa - Pana owszem moze nie będzie ale co z tego ? Ja zawsze zostawiam namiary na mojego kierownika - gdybym ja nie był pod telefonem, gdyby cokolwiek się stało itd. Duży to jest problem ? Ja myślę że nie. Znajomi rodzina się wyczerpią ? Przepraszam bardzo, bądzmy poważni. Ty chcesz doradzać znajomym ? A to nie powinno być bardziej tak że to ludzie dzwonią do Ciebie i z Tobą się spotykają ? Prawda jest taka że wyrabiając markę od początku, nawet nie pod szyldem OVB ale własnym, mamy potem zupelnie inaczej niż niektórzy. No ale ;) co kto lubi. "napewno zalazek jakis ma tego " Zabawne ;) to zalążek akwizytorstwa ma dużo metod handlu... Według mnie akwizytorsto to sprzedawanie produktów z których tak naprawdę nie ma większych korzyści. I teraz pytanie. Czy z profesjonalnie zrobionego doradztwa (np. mającego 15 - 30 stron KONKRETÓW) nie ma korzyści ? Ja moim klientom zawsze daję pare dni na zastanowienie. Jeśli nie chcą ok :) mogą iść do banku, ich sprawa. Nie jestem osobą która będzie się uganiała i podlizywała klientom tylko po to żeby się ze mną spotkali, bo to jest ŻAŁOSNE. "później niestety kopa i nie masz juz klientow,serwisów" Nie zaprzeczam, ale proszę podkreślajmy tutaj to że mówimy o strukturze polskiej, nie słowackiej która działa w małopolsce. Zupełnie inna liga, zupełnie inne wymagania, zupełnie inny poziom ludzi. W tej strukturze nie jest różowo i prosto. Żeby iść do klienta z czymkolwiek trzeba o tym sporo wiedzieć, naczytać się i mieć pojęcie co się robi. Nie powtarzać slogany za kimś tylko wiedzieć skąd pochodzi (źródło) dana informacja, czy też na jakiej podstawie prawnej ona się opiera. Już wyżej napisałem, nie jest to praca dla każdego, wymaga naprawdę dużo nauki oraz wyrzeczeń...No i nie ukrywajmy trzeba mieć do tego predyspozycje. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1234
Biedactwa.....bylam w tej cudownej firmie 3 lata.....stanowisko,pieniądze do czasu.I co ....no niestety wszystko jest robione pod publike.Kto ma wladze w tej firmie;pan N. i pani J. cudowni ludzie na info,do klienta a później niestety kopa i nie masz juz klientow,serwisów.Więc jeśli chcecie byc wyrolowani to serdecznie zapraszam do wspólpracy P.S.Pracować można do czasu kiedy nie ma sie "drobnych"klientów a ci "więksi są kontowani na władze i władza za to jeździ samochodami z leasingu...hahaha naiwni ludzie!!! Pozdrawiam tych zafascynowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kościel
Wiecie co.... apeluje do wszystkich nie wchodzcie w to.... to działa na zasadzie koniunktury która sam musisz napedzac tzn najpierw sam musisz zdobywać ludzi z czego "niby" nie masz zadnego zysku ale prosisz o zarekomendowanie 10 osób ktore by były tym zainteresowane no i oczywiscie co statystyki mówia ze 2/10 osob sie godza na spotkanie. Jesli to nie jest akwizytorstwo okey ale napewno zalazek jakis ma tego . Ja osobiscie nie bede namawiał swojej rodziny do oszczedzania dlugo czy średnio okresowego bo a jesli sie nie uda a jesli straca to co Mnie juz napewno nie bedzie w tej firmie a do kogo beda miec pretensje do firmy?..... watpie!!! Wyciągnijcie wnioski i nie badzcie tacy naiwni bo znajomi rodzinna kiedyś sie wyczerpia a ranna godności pozostanie SMUTNE ALE PRAWDZIWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2008
Iza widac ze wiesz co piszesz. Tak to wyglada w istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1234
Hej wszystkim . Tak jak juz wspominałam najlepiej jest sie przekonac samemu . Nie jest tak kolorowo jak tutaj wspominacie ale gratuluje...fanatykom OVB .Osoby te z pewnościa lataja teraz po domkach i być może nawet zarabiaja.Poczekamy napewno odezwia sie za jakis czas ,kiedy to przejżą na własne oczy...oby nie było za późno.Pozdrawiam fanatykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1234
Gigant2008...tak to wygląda,przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Konkrety proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
ehh widze ze oVB robia wanse i nie ma kto obronic na forum!! BURKI sprzatać budy a sie nie wypowiadac, aby pracować trzeba duzo wiedziec a widze ze jestescie grupa osob ktora malo wie, nadajecie sie na budowe bo latwo wylczyc godziny 200 godzin x 8 zł 1600 :):) proste logidzne kasa 10. Fajna robota super dla was. Bidulku gdzie twoje 413 zl, juz Ci mowie sprzedales produkt gosciowi, wcisnoles go nie robies serwisu i przestał oplacac wiec narazie po KASIE, a co do reszty wypowiedzi to nie chce mi sie pisać, bo nie ma sensu , tak Bedzie lepiej PISZCIE ZE OVB jest ZŁE niedobre oszukuja nie placa, placa dopiero po 3 miesiacach jak moga to robic;(;( JAk sie zaczyna pracować to trzeba wiedziec za co ja jak zaczynal to przez pierwszy miesiac kierowniczka plakala na moj widok, zadawalem 3 miliony pytań i teraz wiem dlaczego za 3 miesiace dlaczego moze byc cofnieta prowizja dlaczego OFE co 3 miecy itd. SA JASNE WARUNKI bardzo jasne tylko trzeba sie wypytac i je zaakceptować!!!!!!!!!!!!!!!!! a dlaczego nikt nie chwali kariery OVB czyli czystych i klaroownych zasad awansu. POwiedz jeden z drugim czy na budowiemasz tak czyste zasady. Jako operator sprzetu kilof łopata, po wykonaniu 100 000 ruchów przedramieniem awansujesz na operatora betoniarki. NIE WIESZ a ja wiem ze po 1000 pkt bede kierwonikiem!! wiec ziomki powodzenia cieple czapki i liczcie ile lopat juz macie na koncie powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigant2008
Iza. Ja to wiem i ty to wiesz. A inni sie dowiedza predzej czy pozniej. Takich burków jak Rysiek 666 widuje na codzien, po nich sie reszta wspina, zeby upasc. Prowizje czasem smiesza, czasem strasza, czasem nie powiem nawet zaimponuja- ale zadko. Rysiek oby wiecej takich fanatyków w OVB! Wiesz ile osob jezdzi na tobie jak na łysej kobyle? A co do awansu, to przekonamy sie czy taki klarowny jak zaczniesz komus przeszkadzac w zarabianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek666
wiem kto na kim zarabia i to doskonale!! i wiem co zrobic aby nie zarabiali wiez zbastuj chlopaczku!! i mi przykro skoro Cie non stop oszukiwali!! jesli chodzi o przelozonych to z kierowniczka ma ze mna przejebane!! bo ja ja jebie za wszytkie nie spelnione terminy a skoro Ty sie dales ustawiac to przykro mi burkow trzeba wykorzystać!! a jesli nawet za 2-3 lata co nie wyjdzie, to doswiadczenie ktore zdobylem poprzez kontakt z ludzmi itd. wiedza na temat roznych produktow z branzy finansowej studia o tej tematyce na pewno zaprocentuja!! a Tobie giigancie znow pozostaje rozylanie CV i czekanie na supeerrrrrrrrr prace wiec powodzenie, wiec jak co to zadzwon sporo osob potrzebuja w Biedronce na wykladaniu towaru w czasie swiat dorobisz ze 200 zł na sylwka!! aa i lepiej wychodza nocki bo za dniowke jest 5,5 za godzine a za nocke CAŁEEEEE 6,3, chyba ze jestes z wioski to pozostaje GS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Mogę rozumieć różne zdania na temat tej firmy, mogę zrozumiec sceptyczne czy też wrogie nastawienie do OVB. Ale nie rozumiem dlaczego tak się obrażacie. Nie świadczy to o Waszym poziomie, ani nie świadczy dobrze o tym co sobą reprezentujecie ... Naprawdę odnoszę wrażenie że niektórzy z Was trafili do fatalnych struktur ... Ale pamiętajcie że istnieją też w OVB zawodowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobieja
Prawda leży pośrodku... Wiele z rzeczy tam napisanych to niestety smutna prawda dużej części struktur, jednak są też ludzie którzy chcą i zmieniają OVB. Niestety sukcesywnie im się to uniemożliwia. Jednak jedno jest pewne. Jeśli OVB nie zacznie szanować samo siebie to już w niedalekiej przyszłości skończy nienajlepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×