Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość ziomek z bloku obok
Oj to nasze FORUM:) hehe Kilka ciekwych wypowiedzi sie pojawilo, chciałbym cos dodac jezeli chodzi o to czy warto czy nie? Moze nie powinnem tego pisac TU ale mam dobry pomysł. Mysle ze kilka kumatych ludzi sie ze mna zgodzi. PORADNIK DO NOWYCH PRACOWNIKOW. OVB jest OK, sama filozofia, sam struktura itp. Problem jest w ludziach, w R ktorzy chca zarobic a nie chca sie nauczyc i KADRZE KIEROWNICZEJ. !!!! ktora nie potrafi nauczyc, albo co najgorsze sama nic nie umie!!!!:( I jak sie zaczyna praca w OVB 1. :) trafiasz do dobrego Kierownika, On Ciebie szkoli opowiada pokazuje, chodzicie na spotkania, Twoi znajomi sa zadowoleni z Analiz z produktów, sam widzisz ze jest to latwe i przyjemne, zarabiasz przy jego boku pierwsze pieniadze, po drugie widzisz ze nie ma cisnienia na spotkania na jp i praca jest latwa i przyjemna. I sa dwie opcje, albo potrafisz go nasladowac i zaczynasz sam pracowac, albo stwierdzasz ze jednak to nie dla CIEBIE. Dobry kierownik przejmnie klientow i wszyscy beda zadowoleni:) 2.:( trafiasz na de...la, sam nic nie umie, wciska opowiada bzdury , wielkie cisnienie na JP, sam nie ma swojej produkcji i jedzie na was jak na kozie. Ty odchodzisz polisy siadaja jestes na minus. LIPA ale czesto tak jest. JAK poznac w ktorej sytuacji jestesmy 1 czy 2. I dlaczego nie widzimy cos sie dzieje i jak sie dzieje. TU JEST PROBLEM NOWYCH R. Nie chcecie sie uczyc nie chcecie zrozumiec. Rozwiazanie jest proste: 1. WEX OWU jakiej kolwiek umowy SF C 2. Poswiec dwa dni 3. Naucz pozakreslaj 4. Wypisz pytania 5. SPRAWDZ SWOJEGO KIEROWNIKA CZY TO ROZUMIE. AD1 kierownik odpowiada na wszystkie pytania, nie jaka sie i widac ze wie o czym mowi, jestes w dobrej sytuacji AD 2 kierownik sie kreci sciemnia, bordowieje jaka, mowi ze spyta sie dyrektora. Uciekaj z tamtad, bo rzeczywiscie mozesz zaszkodzic SOBIE i ZNAJOMYM. lub Wyjscie numer dwa jesli masz do tego smykalke, UCZ SIE SAM nie chodz z kierownikiem, TRUDNA DROGA, aleeee ........... uczciwa. Pozdrawiam OVB i anty OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosław Andrzej
Ja zarobiłem miliony w OVB i teraz kanary to moje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fink
do " ziomek z bloku obok" w końcu jakiś normalny post. Zasada jest prosta: 1. Kto chce zarabiać ten zarabia ... i czy to jest OVB czy inna własna działalność nie ma znaczenia. Jedynie koszt startu w biznesie to kolosalna różnica. 2. Kto wszędzie widzi problemy ten stoi w miejscu, czekając aż ktoś mu zaproponuje podstawę min. średnia krajowa i mega premie. A czekając na takową propozycję śledzi wszystkie fora i płacze ... jak jest wszędzie żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest akwizycja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO FINK
Finku jesteś wielki! OVB odmieniło moje życie dzięki takim właśnie ludziom jak Ty! Którzy nie stękają ciągle tylko napędzają do działania! Pamiętajcie że sukces przed wysiłkiem jest tylko w słowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca się liczy , nie ględzeni
Tak źle , a tak jeszcze gorzej , ten Ch_uj , a tamten oszust. Ludzie !!!!!!!!! Wy macie źle w głowach. Naściemniaja wam , umów nie przeczytacie , a potem do wszystkich pretensje , tylko nie do siebie. Ja byłem ponad 2 lata w OVB , znam wiele dobrych i złych stron tej firmy. Oczywiście KO zaliczyłem i mimo wspaniałem Umowy dodatkowej , mam ją na pamiątkę to jednak nie zaufałem Spółce z o.o. z kapitałem 50.000 zł Ale nie napierniczam na OVB tylko pracuję , przeszedłem do TU , które wypłaca 70% pierwszorocznej prowizji ale .................... płatne inkaso , czyli nie ma problemu ze sztornem!!!!!! A swoją drogą policzcie sobie : robiąc dwie umowy w tygdniu ze składką 200 złotych , za miesiąc masz 13.440 złotych !!! Powie OVB-men że to mało , ale mam w Du_pie szkolenia młodych , motywowanie , budowanie struktury , wyjazdy na spędy z młodymi itp zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gharas
Doszedłem do wniosku, że trzeba coś napisać, co być może się pojawiło, ale gdzieś daaaleko, daaalekoo: OVB to jedna z najlepszych firm z dostępnych firm MLM, stosujących sprzedaż bezpośrednią, na polskim rynku. Mają swoje wady, mają swoje zalety, czy warto pracować - warto, jeśli odpowiada Ci struktura MLM i sprzedaż bezpośrednia. A jeśli nie wiesz, co to jest MLM lub sprzedaż bezpośrednia, zanim podpiszesz umowę o współpracę, dowiedz się.I tak zmniejszy się liczba osób niezadowolonych z działalności tej firmy. Swoją drogą, OVB ma drogie produkty, fakt. Nie są najlepsze na rynku, też fakt. Ale nie są też złe, a przecież wszyscy zorientowani w temacie wiedzą, że składki na ZUS do emerytury nie starczą, trzeba samodzielnie coś odkładać. OVB ma dużo pracowników, dociera do wielu osób, więc na pewno mają spory wkład w edukowanie i poprawę jakości życia przyszłych emerytów. I to się chwali - przynajmniej w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZISKAAAA- nie warto!!!!!!!!! nie idz w to bagno! podpiszesz pare umow o ktrych nie bedziesz nic nwiedziec dostaniesz prowizje a po roku bedziesz ja musiała zworcic tak jak ja!!!!!!! nie warto!!!!! jek chcesz wiedziec cos wiecej na ten temat to pisz ,,pracowałąm,, tam rok w miescie sie nie pokazyje bo mi wstyd, namuwiłam ludzi, znajomych na umowy z ktorych zrezygnowali - nie odzywaja sie do mnie, sa stratni i ja musze zwracas prowizje ktora za nich otrzymałam Nie wart!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracisz czas pieniadze a najwazniesjza to ze stracisz ZNAJOMYCH, ktorych namuwisz na strate pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVB OSZUSCI < BANDYCI < ZŁDZIEJE < z zwlaszcza zklamania podszas zawierania umów, moja mama mogla podobno po dóch latach juz sobie cos wyplacac z superfunduszu tak bylo na doradztwie, a terz sie okazałą po dowch latach ze jak bedzie wplacac jeszcze 5 lat systematycznie to wyplaci to co wplacila!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tempej pissdy
dobrze ci tak, gowniarstwo się garnie. do kogo masz pretensje ? nie chciało się przez rok przeczytać ani razu OWU ? nie chciało się wziąć odpowiedzialności i serwisować umów to teraz bujaj się ze stornem to nie ovb oszukalo twoich znajomych, ty to zrobilas i to wlasna glupotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indoor
Laski są jednak głupie w tym kraju :) A przykład powyżej. Ile masz lat dziewczynko ? Jak mogłaś pracować tam rok i nic nie wiedzieć o produktach, które proponowałaś ? I dlaczego twoi znajomi zrezygnowali z umów ? Nie byli zadowoleni ? Przecież przez ostatnie półtora roku produkty ovb czy każde inne zarabiały ponad 50%. Może nie byli zadowoleni z ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
Czy warto??? Uważam, że człowiek całe życie się uczy!! Jeśli chodzi o OVB to wszystko zależy od podejścia do pracy - niestety pieniądze, pieniądze - ale żeby je mieś niestety trzeba się troszkę pomęczyć. Druga sprawa to menager - jeśli trafisz na rzetelną osobę- to gratuluje:) , jeśli nie tego prawdopodobnie za jakiś czas będzie wpis na tym forum od Ciebie "jaka ta firma jest beznadziejna". Nie dziwcie się jeśli uczy was 23-letni KOD jak rozmawiać z klientem(ok są wyjątki). Pracuje w OVB 2 lata - i czasami nie jest kolorowo ,ale nigdzie nie jest. Trzymam za was kciuki:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz K.
Witam jestem własnie po doradztwie z doradcą ovb powiem krótko, mega spodobał mi się program skandii, i chce go wziać składka regularna 400 zł, i od razu wpłatę dodatkową zrobie ok. 25 000 żeby to zabezpieczyć w razie czego. W pełni przekonany jestem o programie, a to forum czytam od baaardzo dawna. I stąd moja propozycja. Nie wiem ile macie z tego punktów/jednostek, ale podpiszę to z kimś kto mi odpali jakiś % od prowizji. Mieszkam w aglomeracji śląskiej. Proszę o propozycję tutaj lub na maila kowal.katowice@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUCHnieTen
Witam Pracuję w OVB mieszkam w okolicach Chorzowa. Myślę że wiem o jakim programie mówisz Moja propozycja to 200 zł przy podpisaniu umowy i wpłacie albo 250 po otrzymaniu przeze mnie prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO INDOS
Ja pierdole jaka propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fink
200 zł człowieku chyba cie pogieło mogę oddać połowę, wieć 600 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUCHnieTen
Panie Mariuszu napisałem maila proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFS-AG-KCE
Chodzi Panu o Skandie Złoty wiek? Proponuję za pośrednictwem o wiele lepszej firmy pod względem obsługi posprzedażowej 600 zł do ręki przy podpisaniu umowy. Miasto : Katowice Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek w bloku
posty, postami poziom wypowiedzi, poziomem wypowiedzi. ALE WY JESTESCIE JELOPY buaahah Chlopak elegancko wygoli was na 600 PLN , dajcie mu 1000, a potem placzcie :) Po ostatnich postach dopiero sie zorientowałem ze zasiada tu sporo swiezakow z efektu , providy ovb innych cudów. Bo lekko zaawansowany sprzedawca na pewno by sie nie dal na taki numer zrobic. Pozatym OVB nie ma scandi:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek w bloku
a wsumie co mi szkodzi, TEZ CHCE ZŁOTY WIEK SKANDI 400 do reki , i pierwsza skladka od agenta. Kto ze mna podpisze? Czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krutkodystansowcy kanalie
W za_je_bistą stronę idą firmy akwizycyjne typu w/w przez kolegę. Ja deklaruję składkę mies. 1500 zł , ile dajecie ??? A potem płacz i zgrzytanie zębów , bo storno , bo firma oszukuje................. tragicznie się porobiło w tych firmach akwizycyjnych. A wystarczy Akwizytorowi płacić wypłatę od składki inkaso i oszuści samoczynie usuną się gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek w bloku
poprostu widac kto ile pracuje, nie powiem tez sie przejechalem na takim interesie, co prawda nie byl on taki perfidny jak ten z forum, ale sie wyleczylem z takich super darmowych strzalow. Swojego nie wychodzisz to nie zarobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz K.
Ludzie, jak to jakiś problem to zapłacę roczną składkę, boże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fink
masakra ... napisałem jeden post i już się podszywają pod mój login. ZalamanaOVB - pretensje tylko do siebie!!! Ludzie!!! To nie jest praca dla osób, które chcą przyjść, objechać znajomych i rodzinę, zgarnąć prowizje i odejść ... a później mieć ich w d... . Nie dziwić się jak oni zrobią to samo i się od was odwrócą - bo jakim będziecie dla nich przykładem? Wtedy zwrot prowizji i nagonka na OVB jaka to firma jest zła ... Krytykę zacznijcie od samych siebie - bo tu tkwi problem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALBINOS87
Mariusz sprawdz @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×