Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość karo556677
czytam tak i mam pytanie może będzie ktos w stanie mi na nie uczciwie odpowiedzić , pracowałam w firmie ovb przez pół roku i to nie praca dla mnie ,klient zerwał umowę i nie płacił składek, czy w takim wypadku to prowizje którą dostałam za podpisanie umowy muszę ją zwrócić i w jakim czasie? z góry dzięki z a odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IU16
Musisz ją zwrócić w 2 dni :) Inaczej twój pies będzie miał pranie mózgu w ovb i wtedy będziesz musiała oddać jeszcze za jego szkolenie... Zapytaj się najpierw siebie albo kogoś mądrzejszego dlaczego klient zrezygnował Było pilnować klienta... nie chciało się ? To teraz płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrtasssssdddd
Do IU16 Nie zawsze ma się wpływ na to jakie klient podejmuje decyzje. Nikt nikogo za rękę nie trzyma, ani nie stoi nad nikim przez 24h na dobę. Klienci często takie decyzje podejmują impulsywnie, często po namowie znajomych i doradca nie ma na to żadnego wpływu. Tym samym jest to bez sensu że doradca odpowiada finansowo za decyzję klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODNOŚNIE ODPOWIEDZI WYŻEJ
WSZYTSKO W TYM TEMACIE ręcami sie podipsuje obiema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek30
Czy powie mi ktoś coś na temat biur w Rzeszowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kłopotów
wystarczy prowizja płątna od zainkasowanej składki , jak czyni większość szanujących się multiagencji i ...................temat sam sie rozwiązuje. I nie ma przewałów ............... . Pytanie , czemu OVB na to nie przejdzie , kilka lat temu było to stosowane , co prawda w przypadku niewielu TU , ale byo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz czemu?
Bo kurwa wtedy nie zrobisz wizji miliardera za 5 lat, a tylko tak wielkie dyrektory kierowniki wabią tych tepaków do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odiu
Macie nasrane... Jakby wypłacała ta firma od składki to druga połowa napieprzałaby na to całe ovb, że nic się nie zarabia, że po kilku latach pojawia się kasa itp i że firma wszystkich okrada po trzeba rok czasu czekać na prowizję albo i dłużej i za co tutaj żyć itp W dodatku milion teorii spadkowych pojawiłoby się, że tą kasę zatrzymują managerowie, albo że ovb inwestuje ją w swoje akcje. Naprawdę szukacie dziury w dupie i tyle. Nie dogodzi się nigdy nikomu a w takim zakłamanym narodzie jak Polacy to firmy dające szansę na sukces równą dla każdego narażone sa na szczególne obrzucanie błotem, bo przecież każdy Polaczek sobie myśli, że ktoś coś osiągnie, ale nie ja, bo mi się nie chce. I woli sobie anonimowo napisać na forum ovb, na forum golden egg, na forum lyoness czy mcdonalds'a. Do roboty jebane nieroby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrtasssssdddd
Niech ta Twoja "firma dająca szansę na sukces równą dla każdego" zdradza swoim współpracownikom wszystkie warunki współpracy na samym początku, a nie stopniuje wiedzy w zależności od długości stażu. Gdyby tak było to to forum nie miałoby racji bytu i sfrustrowanych pracowników też byłoby mniej. Jesteście sami sobie winni, ale rozumiem że wygodniej nie mówić od razu wszystkiego, bo pracownik mógłby się przestraszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kłopotów
Piszesz językiem szkoleń motywacyjnych , napisz coś od siebie , swoimi słowami , wtedy będziesz wiarygodny. Nie tylko polaczki mają ten problem , takie są wszystkie narody , zepsute przez socjalizm , a jeśli chodzi o opiekę socjalną to Polacy są daleko w tyle za Ameryką , czy resztą Europy. Więc tekst o zdegenerowaniu " polaczków " jest mocno nieaktualny , zmień go jeśli chceszbyć autentyczny. Dziure w dupie ma każdy ,nie trzeba szukać , a chodzi o to , by zarabiaać , a nie patrzeć , ile ma się oddawać. Przy płatności inkaso jest motywacja większa do pracy , bo masz po kilku miesiącach niejako stałą pensję , przecież robiąc po 5 umów miesięcznie , po roku masz prowizję od 60 umów !!!!!!!!!!!! Składka mieś. np. 200 zł i masz 60 X 200 = 12.000 policz sobie prowizję od 12.000 !!!! I NIE MA TU STORNA !!!! A robisz cały czas tylko 5 umów. I to wiąże z firmą , nie chwilowa euforia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kłopotów
Powyższy tekst dedykowałem Panu : Odiu I nie trzeba mieć nasrane , bo mnie wali , co firma , czy TU robi przez ten czas z resztą kasy. Jeśli mi to odpowiada to O.K. Jak przestanie to zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
Ile zarabiasz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec kłopotów
Bo widzisz , o manipulacjach podczas szkoleń to tu 181 stron już jest , po co więc dalej pitolić bejdactwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb krak
Tak samo jak etatowcy narzekają na ovb i mlm tak samo ovbowcy śmieją się i szydzą z etatowców. A najgorsze w tym to, ze robią to nawet dyrektorzy, którzy powinni zachowac jakiś poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Witam. Mam pytanie dla pracowników starszych stażem, czy wpłyneły wam pieniądze z a OFKI bo mi nie czy to jest normalne że nas okradają czy kiedyś te pieniądze dostaniemy, Hello kierownicy może byście mi na to dopierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś jest czwartek
Dziś jest czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutro jest piątek
Jutro jest piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczoraj była środa
Wczoraj była środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Dupiki
Chciałbym wszystkich ovałbełowców uświadomić że jeżeli się odchodzi z firmy to wrazie czego nie trzeba oddawać pieniędzy firmie za padnięte umowy (bo za OVE nikt nie dostaje to wiadomo) OVB przegrało spraw w sądzie i nie ma żadnych podstaw prawnych do ściągania należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regfrefrefvref
a jaka to sprawa była? A wiesz może jak to jest w przypadku odejścia do konkurencji?? W umowie jest taki zapis że jeżeli w ciągu 6 miesięcy po zakończeniu współpracy odejdziesz do konkurencji to płacisz jakieś kary. Nie wiesz może czy to jest zgodne z prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERA36
Nie, nie jest to zgodne z prawem, poczytaj o ustawie Zakaz Konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 23
Całą tą OVB-ską umową można Sobie tyłek podetrzeć, bo nie ma ona żadnych podstaw prawnych,jezeli OVB nie wywiązuje sie z danej umowy to czemu reprezentant ma sie wywiązywać??? Za to OVB już dawno powinien sie zabrać jakiś CBŚ albo Inspekcja Pracy, bo same przekrety w tej firmie, zatrudnia nie legalnie pracowników i cała ta szopka z prowizją, buhahaha!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 23
PS: To Całe OVb kojarzy mi sie z chodzącymi zobmi powtarzającymi........musisz oszczedzac-musisz kupic polise. NAtreci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz
Żadna z opinii na http://www.ocenbossa.pl/site/firm/152821/ovb-allfinanz.htm jakie czytałem w internecie nie były pochwalne o tej firmie. Sam miałem analize finansową i było widać że koleś który mi ją przeporwadzał nie znał się na rzeczy, dokładnie tą samo przedstawił mi co i mojej koleżance która jest studentka (dodam że ja nie jestem już studentem i moje dochody są większe) tak też powinienem dostać inną oferte. A koleś miał przygotowane tylko dwie i tyle wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&feature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_tribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&feature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać :) Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... :) Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat :) hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi :) Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! :) Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór :) OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu(Daniel)OVB
Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie . Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&fe ature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_t ribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&fe ature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu(Daniel)OVB
Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie . Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&fe ature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_t ribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&fe ature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
Ale się chłopie wypuściłeś jak gumka z majtek. Dział analiz i ekspertyz itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Witam wszystkich ponowniejeśli jest ktoś chętny , to sprzedam mu polisę Generali , bo mi super płacą za nią i zaproszę do współpracy z OVB !!!!!!!!!!!!! Za darmo cię zapiszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 I dam ci kopa w d_upę dla lepszej motywacji !!!!!!!!!!!! I puszcze ci 57 filmików z imprez firmy. Kuu_rwa , Kto znowu zabrał klamkę z drzwi !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaj
Heniu co ty wypisujesz za głupoty:) firma OVB jest w Polsce od 1992r. A jeśli ty uważasz że od 93 to oznacza ze firma nie jest godna polecenia bo klienci sa wprowadzani w blad. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×