Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Heniek co szkoli gejuf
do pracy gamonie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Pana Zdrowy rozsądek 24
Jak na osobę, która nie jest zainteresowana pracą ani współpracą z OVB, To dużo Pan wie o produktach tej firmy, a raczej takich informacji i szczegółów nie podają na internecie:( Smierdzi ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szefo
jeśli masz bogatych kolegów znajomych rodzinę to warto jeśeli nie??? to nawet nie zawracaj sobie głowy :) i nie wierz w cuda bo cuda się rzadko zdarzaja :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTIO
AKTIO ????????????????????????????????????? A co powiecie na temat firmy AKTIO? Zna ktoś tą firmę? Na czym u nich to polega? o OVB jest cała już masa wypowiedzi od 4 lat więc może zmiana tematu: >>>Praca w AKTIO - czy warto??plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTIO
Na pewno jest lepiej niż w OVB bo nigdzie n ie ma gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKTIO
AKTIO ????????????????????????????????????? A co powiecie na temat firmy AKTIO? Zna ktoś tą firmę? Na czym u nich to polega? o OVB jest cała już masa wypowiedzi od 4 lat więc może zmiana tematu: >>>Praca w AKTIO - czy warto??plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wower
OVB to nie agentura ubezpieczeniowa. Owszem najczesciej sprzedaja sie cztery produkty, dlaczego? Bo sa najlepsze. OFE zmienia sie na Generali, dlaczego, bo jest najlepsze, sprawdzcie na stronie Komisji Nadzoru Finansowego, jedyne rzetelne rankingi!!! robione przez organ rządowy!!! http://www.knf.gov.pl/opracowania/rynek_emerytalny/dane_o_rynku/rynek_ofe/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_6-10-10.html http://www.knf.gov.pl/opracowania/rynek_emerytalny/dane_o_rynku/rynek_ofe/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_6-10-10.html http://www.knf.gov.pl/opracowania/rynek_emerytalny/dane_o_rynku/rynek_ofe/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_6-10-10.html te dane nie kłamią, są niezależne. No ale pewnie znajdzie sie ktos obrazony na caly świat, bo nie wyszło mu w OVB i napisze pod moim postem, że OVB przekupiło rządową organ kontroli rynku finansowego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej-wower
OVB przekupiło rządową organ kontroli rynku finansowego w Polsce. nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kłamcy wower
W OVB sprzedaje się OFE generali , to fakt , ale nie dlatego , że jest najlepszy ,tylko to zwykły zbieg okoliczności , tak zwyczajnie wyszło . Jest to firma finansowa , i nie bądźmy bardziej papiescy niz sam Papież , w OVB chodzi o nzarabianie , a jak klient też zarobi .... to fajnie jest. Twój wykaz stop zwrotu wg. KNF każdy zna , ale wyniki jak widać gołym okiem , są tragiczne , nawet twoje OFE Generali z zyskiem 1,74 % to tragedia , bo inflacja jest kilkakrotnie wyższa. Pogrzeb głębiej i zobaczysz , ze w dalszych okresach OFE generali było ...... zobacz sam. Mi w OVB wyszło , sam zrezygnowałem i jestem sam sobie , bez Dyrektorów itp. A krytyka konkurencji to wasza super specjalność , bo cobyście nie powiedzieli o innych np. Expander , Open Finans czy innych , to tam sa jednak jakies standarty , i tam też jest NACISK na SPRZEDAŻ , ale .............. tam nikt nie powie klientowi , że ........ po 3 latach może wyciągać pieniądze z umowy 25 letniej. A DURATCA , po 2 dniowym szkoleniu motywacyjnym OVB , wmówi klientowi , że tak jest. A dlaczego ????? Bo po tych 3 latach nie ma śladu po 95 % doradców i Kierowików , którzy takie Kretyństwo wmówili klientowi , więc nie ma koko porządnie nawet z_je_bać , nie mówiąc o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kłamcy wower
Jeszcze do wower , jak tobie nikt nie odpowiedział , to sobie sam napisałeś wstając rano zdziwiony , ze nikt nie pisze poruszyłeś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian Stszelipyta
Jestem Dyrektorem Krajowym i na wszelkie pytania odpowiadam pod telefonem 0 700 680 631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb_ns
A ja slyszalem ze ovb sprzeaje generali i compense bo jakis kierownik z tamtej firmy stuka jakas kierowniczke z ovb i tak uzgodnili. Ale to tylko slyszalem i to nie jest pewne info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury piszesz trzmielu
Stuka , czy nie stuka , napisałeś idiotyzm , bo kierowniczka ma dwa prawa w OVB , czyli : robić produkcję i rekrutować. A moja wypowiedź dp wawer-a jest autentyczna , gdyż OVB w moim okresie współpracy sprzedawało OFE Hestia i OFE CS CS to dziś AXA , o Hestii nie wiem czyja jest teraz. Ponadto też był nacisk na Hestia Kapitał bo ............ był za...sty przelicznik J.P. , dopiero Compensa Bolero go przebiła. Pół roku temu jakiś kretyn z OVB chwalił się , że zrywa klientom umowy innych firm i sprzedaje Compensę lub Generali bo są lepsze. Moje pytanie , czy nie uczciwiej i lojalniej jako prawdziwy doradca , kazać zerwać stałym klientom OVB umowy sprzedane przez OVB kilka lat temu zostało bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmiel to Cie zrobił
Gość z Compensy stuka i to nie kierowniczke a RIII. Znam nazwiska ale nie chce ujawniać bo jeszcze pójde za to do sądu. Powiem tyle, że nie ważne co może kierowniczka, ale ujawnia to jakie są zależności pomiędzy firmami a "niezależnymi" doradztwami. Pomijam że gość ma ponad 30 i żonę z rodziną a panienka to ma lekko ponad 20 i leci na kase... w głowie ma srednio poukladane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury piszesz trzmielu
Może sobie kopulować z pnienką , może mieć żonę , a młoda d_u_podajka może w ramach wdzięczności za regulację luzów w zaworach pisać Compensę , mało tego , może nakazać swojej grupie pisać , ale zrozum , umowe zawiera wyższa hierarchia , nie ta ci_po_dajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury piszesz trzmielu
chodzi oczywiście o zawarcie Umowy na szczeblu centralnym , nie umowy polisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBVBEk
Chodzi o Anetę S?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu Co lubi się napierdolić
Chodzi o tą luksusową prostytutkę Anetę K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botosai
Ludzie, Jak ktoś napisał - 4 lata debaty. Specyfiką tej branży jest to, że ludzie przychodzą, odchodzą ale zarabiają... Powiedzcie, czy ktoś z was kto sprzedał polisy nie zarobił? No ludzie! OVB - i to śmiało mogę powiedzieć - jest na dzień dzisiejszy najlepszą firmą na rynku europejskim, doświadczenie buduje, a OVB od kiedy istnieje to każdy wie... Przykro się czyta osoby którym nie wyszło - ale tak wygląda ten biznes. Nie moga być wszyscy doradcami - musi być mechanik, piekarz, budowlaniec itd. Wyobrażacie sobie jak by świat wyglądał gdyby wszyscy pracowali w OVB?:-) Sami widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek co lubi się napierdolić
Oryginalny był Batosai , i nikt go nie zastąpi !!!!!!!! Cześć jego pamięci !!!!!!!!!!!!!!!!!! A w OVB trwają rozmowy nad postawieniem pomnika Wielkiego Batosai !!!!!!!!!! A ty P_jebie z małym móżdżkiem zrozum , że Pajac z OVB jest OWCA , czyli prościej Akwizytorem, a nie Doradcą. Drobnostka , ale jakże znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botosoi - szczyt zakłamania
Dobitnie gościu Botosai [ 30.11.2010 ] 12:10 dał wyraz cynizmowi i zakłamaniu stosowanym w OVB !!!!!!!!!!! Przychodzą , odchodzą owszem , ale w większości dlatego , że zostali w kłamliwy sposób nabici w tę firmę !!! Nikt na początku nie powie , że to Akwizycja Produktów Ubezpieczeniowych , tylko ściema , ściema i jeszcze raz ściema , a po kilku tygodniach zaczyna się cokolwiek przebąkiwać. A ostatnie zdania cytuję : ""Przykro się czyta osoby którym nie wyszło - ale tak wygląda ten biznes. Nie moga być wszyscy doradcami - musi być mechanik, piekarz, budowlaniec itd. Wyobrażacie sobie jak by świat wyglądał gdyby wszyscy pracowali w OVB? Sami widzicie..."" te zdania to cynizm do kwadratu , tylko pytanie ; po jakiego wała naciągacie tych murarzy , piekarzy , mechaników do tej pracy ?? Odpowiedź jest prosta : OVB to najstarsza firma tego typu / czytaj Akwizycyjna / , ale zarazem najmniej rozpoznawalna na rynku , bez biur , zaplecza , kadry fachowej i dlatego żyje z robienia w balona i naciąganiu na świetlaną przyszłość zwykłych ludzi nie mających pojęcia o finansach. Bo fachowcy omijają tę firmę o wątpliwej reputacji szerokim łukiem. A piekarz , murarz , mechanik , sprzątaczka jeśli jest bezczelna i pozbawiona zasad to jakoś sobie poradzi w tej firmie , a jeśli jest osobą kierującą się wartościami wyższymi , to oleje OVB z pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oregon
Cześć ludziska! Znajomek mnie werbuje do OVB, podoba mi się temat, wiadomo ze są negatywne opinie bo nie kazdy osiaga sukces. Nakręca mnie zeby zrezygnowac z obecnje pracy i się poswiecić w całości ovb. Myslicie że warto? pracuje teraz w salonie samochodowym, zarabiam ok. 2100 na rekę w dobrych miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oregon
To lepiej uciekaj od tych znajomych i 3maj sie swojej dobrej posadki bo nikt ci w ovb nie zagwarantuje 2100 miesiecznie. Baaa w ovb nie masz zadnej gwarancji, ze dostaniesz co miesieczna wypłate. Wiec że chcąć zarobic miesiecznie 2100 w ovb, trzeba przynajmniej podpisać 4-5 umów długoterminowych,(naciągnąć kogoś na polise),bo na takich umowach jak ubezpiecznie od NNw, czy ubezpieczenie domów,mieszkań, nie ma żadnej kasy,tylko punkty, a co wiadomo za punkty chleba nie kupisz! W OVB pierwsze pieniądze dostajesz po zdanym egzaminie KNF, czyli jakieś 6 miesięcy od podpisania umowy agencyjnej.W OVB, nie masz żadnego ubezpieczenia zdrowotnego, chyba ,ze założysz własną działalnośc i sam opłacisz ZUS. Możesz spróbować pracy w OVB, ale pod żadnym pozorem nie rezygnuj ze swojej stałej pracy, bo za coś trzeba żyć, za telefony, dojazdy do klientów, twój stracony czas nikt ci kasy nie zwróci! A nie każdemu wychodzi w tym zawodzie, czyli nabijania ludzi w butelke i mydlenia oczów ile to nie zarobią w ciągu 10 lat, a nikt tam nie mówi,że jest ryzyko i w życiu nie ma nic za darmo:) Powodzenia życze, dla mnie to jedna z najgorszych polskich firm, każdemu wciskają kit i wmawiają ludziom pracującym na etatach, zeby zrezygnowali ze swojej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzednika wyżej
pewnie masz takie zdanie o OVB bo pierdziałeś w stołek i nie chciało Ci się analizy zrobić, logiczne, że nie każdy zostanie Twoim klientem, bo nie każdego stać, ja jestem prawie 2 lata i dobrze mi idzie, nie mogę narzekać. Ty po prostu nie rozumiesz OVB, zrozum, że pracując w OVB to tak jakbyś prowadził własną firmę, pracujesz sam na siebie a skoro nie robiłeś terminów to i też nie zarabiałeś. Co jakbyś miał własną firmę i dziecko to powiedziałbyś mu 'idź dziecko do babci i najedz się dobrze żeby starczyło Ci na cały miesiąc bo tatusiowi się nie chce pracować' czy zapieprzałbyś jak dziki osioł? Pewnie wybrałbyś tą drugą opcję. Jeśli jesteś na tyle inteligentny i znasz język niemiecki to poczytaj sobie niemieckie forum o OVB sorry ale jesteś prostakiem, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oregon
Po pierwsze nie jestem mężczyzną a po drugie skąd wiesz, że nie mam dzieci? A mówiąc o pierdzeniu w stołek masz na myśli Siebie skoro zamiast robić analizy i wydzwaniać po klientach śledzić beznadziejnie forum? Widać typowy ovbowiec wyśmiewa inny uważa sie za lepszego, bez kultury, a pewnie trzesie portkamii żeby wyrobic jednostki na koniec kwartału:) Więc nie oceniaj innych, nie wiedząc nawet o kim sie wypowiadasz, poprostu wyraziłam swoje zdanie o tej firmie, przecież mi wolno sie wypowiedzieć w tym temacie. OVB jak zwykle myśli, że ktoś ocenia ich negatywnie to znaczy,że komuś w tej firmie nie wyszło. Nie powiem bo zarobiłam swoje, ale nie podoba mi sie w tej firmie krętactwo i oszustwo i wciskanie kitu nowym pracownikom,,przyjdz do nas bedziesz zarbial 5000zł miesiecznie"itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oregon
W powyzszym poście nie skłamałam powiedziałam prawde, której sie nie mówi nowym pracownikom, ale widze, że kogoś to bardzo uraziło i zirytowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oregon
Mam pare pytań, jesteś teraz przy kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Richi
a nie Oregon i nie sledze forum tylko po roku z nudów postanowiłem tu zajrzec ;p sorry ale moj cel to 500 jp wlasnych miesiecznie i zawsze je osiagam wiec zarabiam 5000 mies z wlasnej produkcji plus grupa wiec nie pierdze w stolek, po prostu nie nadawalas sie do tej roboty i teraz narzekasz a nie kazdy sie po prostu nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie róbcie tłoku w tramwaju
To rekrutuj tylko tych , co się nadają. Pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Choć w OVB pracuje od 3 lat , z czego przez pierwszy rok moje pracy zrobiłem 200 jp i zarobiłem 1000 zł to dzisiaj pierwszy raz zaglądam na to forum. Chciałabym się z Wami podzielić kilkoma rzeczami. 1. Ucz sie ucz to bedziesz miał stałą pracę: etat - czyli zapierdalasz jak Ci grają bo boisz sie ,że stracisz pracę i dostajesz stawkę godzinową, a jak jest redukcja etatów to i tak Cię zwolnią. Przykład ? Magister pracuje na budowie , w KFC itp. Sory ! OVB daje mi tyle ile sam zrobie i w dupie mam ludzi którzy mówią mi ile mam robić i jak bo sam to robie. 2. Bo to naciaganie: Nie nazwałbym naciaganiem uwiadamianie ludzi ,że nasze kochane Państwo nie zapewni nam emerytury bo własnie chca obciac/zredukowac II filar, wiec skad emerytura? OC i Mieszkania ? tego my nie robimy ? Pokzać moj wykaz klientów ktorych obsługuje ? Zdziwilibyscie sie ilu ludziom pomoglem w odzyskaniu odszkodowania, bo oni nie wiedzieli jak i gidzie dzownic. Ale ok..OVB jest do dupy... Dzisiaj mam 3 biura w Polsce. Zarabiam 15 tys miesiecznie, ze swoimi klientami jezdzena narty, pije piwo , z niektorymi gram w zespole muzycznym bo mam tak apasje ,z e gram na elektryku. Ktos mi powie ,ze OVB jest naciaganiem - zapraszam do OVB , posłuchaj przełożonego i realizuj cele - pogadamy za rok ile zrobiles i ocenimy Twoja prace. Jak sie nic nie robi to sie nic nie ma - bo nikt nie chce placic komus za to,ze ubierze sie w garnitur i bedzie w pracy odsiadywał swoje dupogodziny. i jeszcze cos... OVB jest szansa jakich mało. Jesli ktos twierdzi, ze ubezpieczenia to sciema, to nie zycze mu wypadku samochodowego i rehabilitacji , kosztownej rehabilitacji - takiej jak moja - na ktora wydalem w przeciagu 25 lat 16 tys zl. Gdyby nie pieniadze z ubezpieczenia jezdzilbym na wozku - dzisiaj pracuje w OVB i ciesze sie, ze moge komus uratowac zdrowie. I wcale nie przeszkadza mi czesciowa niepelnosprawnosc, bo choc nigdy nie bede mogl nosic na rekach mojej narzeczonej tak czesto jak bym chciał, to praca w OVB jest czyms co sprawia ,ze czuje , ze robie kawał dobrej roboty. Serdecznie pozdrawiam moich klientów , lekarzy, którzy pomagaja mi odzyskiwac zdrowie tak jak ja zajmuje sie ich finansami. Spotkamy sie w zakopanem na milej kolacji. A niedowiarków OVB - pozdrawiam. Zazdrosc - najgorsza choroba XXI w. pozdrawiam Ekipę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×