Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość jaaaj
I POWIEDZ PO CO PUSZCZASZ JAKIEŚ FILMIKI Z IMPREZ DYREKTORÓW. PRZECIEŻ WIADOMO ŻE TAM NIE POJEDZIE KTOŚ KTO PRACUJE ROK. TO WSZYSTKO JEST SCHEMAT I WSZYSTKO JEST SZTUCZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu(Daniel)OVB
Pisze do jaaaj-a Ale z ciebie Ci_pa chodząca , ja na te imprezy po dwuch miesiącach bendę jeżdził , kalesoniarzu zafajdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Widzicie barany? Mówiłem że będziecie dalej negatywy pisali wyssane z kut**a! haha To nie jest impreza na której są tylko dyrektorzy! Nawet jak pracujesz rok czy też nie cały to masz okazję jechać na fajną imprezę. Warunkiem jest to że będziesz dobrze pracować! I wiem to z doświadczenia bo po przepracowaniu 3msc wykonałem dobrą robotę i byłem na wyjeździe na imprezę do Kolonii do Niemiec na 40-lecie firmy! Impreza na ok 10tys ludzi tylko z OVB! Nie wierzysz że jest dział Analiz i Ekspertyz? Jedź do wawy na ul. Rydygiera a jak Ci będzie mało to jedź do Niemiec do Kolonii i się przekonasz że jest! Dodam że post o sprzedaży polisy Generali, współpracy z firmą OVB i puszczaniu 57filmików nie jest mój. Kolejny idiota podpisał się moim Pseudonimem! Co za różnica 93 czy 92?! dodam że w 92 weszła na polski rynek lecz pierwsza działalność jest od 1993! Nie jest godna polecenia? 17lat na rynku odnosi sukcesy w PL a 40lat ogółem. Więc jest godna polecenia! Sam jesteś sztuczny pajacu! Widzicie... albo nie macie pojęcia żadnego o firmie i piszecie głupoty idioci albo jesteście z firm typu "dEFEKT" haha co nie dorasta do pięt dla OVB albo biedaczki nie nadajecie się do takiej firmy i do zajmowania się finansami i boli was to że nie możecie pracować w OVB więc robicie chałę na forum! DEBILE! W waszym przypadku eutanazja powinna być wręcz Wskazana! Rodzice zrobili was chyba na próbę! haha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&feature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_tribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&feature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać :) Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... :) Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat :) hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi :) Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! :) Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór :) OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
Nie muszę jechać do Warszawy żeby zobaczyć cze jest dzial analiz i ekspertyz, bo pracowałem w OVB i wiem co się dzieje z wypełnionymi analizami. Tak apropo, analiza nie powinna się nazywać analiza, bo to z analizą nie ma nic wspólnego. A z tymi Niemcami to też się wypuściłeś:) HAhaha. Co mnie obchodzi dział analiz w Niemczech.... Chyba nie powiesz że wysyłacie tam analizy, żeby niezależni eksperci z analizowali obrazki..hehe Jak długo pracujesz w OVB?? Zobaczymy jak będziesz śpiewał za rok. Już tu dużo takich jak ty było na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Nie od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz pajacu żeby przeglądali wykonane analizy! Chyba jesteś głąbem jeśli pracowałeś w tej firmie i nie wiesz jak działa dział analiz i ekspertyz! I tak jak mówiłem cieciu... nie udało Ci się w firmie bo jesteś debilem a teraz piszesz głupoty na forum! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&feature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_tribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&feature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać :) Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... :) Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat :) hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi :) Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! :) Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór :) OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
Widać twój poziom po tym poście. Jeżeli tak prowadzisz dialog w swojej pracy to brawo. Jak spotykasz tzw trudnych klientów to też ich wyzywasz?? Apropo działu analiz... To po co mówicie ludziom że ich analizy będą sprawdzane przez ekspertów w dziale analiz i ekspertyz, jak sam wiesz że ten dział macie od czego innego? A tak wogóle to po co macie ten dział skoro od kilka lat i tak sprzedajecie to samo?? Co z tego że OVB jest 17 lat w Polsce?? Jest 17 lat w Polsce i nie wypracowało sobie jeszcze rozpoznawalnej marki. To chyba nie najlepiej świadczy o firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
a OVB nie weszło czasem ostatnio na Ukraine?? Zastanów się zanim będziesz najeżdżał na konkurencje, bo OVB to takie same gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Niby kto mówi klientom że ich analiza trafia do działu analiz i ekspertyz? Może Ty tak mówiłeś i dlatego już nie pracujesz?! ha! Na jakiej podstawie możecie mnie obrażać? a z resztą: Mogę być dla was frajerem , zerem , nie wiedzącym wiele , zwykłym lamerem poddawanym wciąż ocenie , mogę być skurwielem ,mogę być dla was kim chcecie , bo tak na prawdę o mnie to wy wszyscy chuja wiecie! Ha! Może się pochwalicie więc jeden z drugim gdzie Wy pracujecie?! Ej, na prawdę żal mi was! Współczuje waszym rodzinom i znajomym. Nie macie pojęcia o rynku finansowym ani o firmie a gadacie takie głupoty wyssane z ku**sa że aż rzygać się chce! Poszukajcie sobie jakiejś pracy, nie wiem może do zbierania puszek będziecie się nadawali sądząc po tym co piszecie ale do finansów to na pewno nie. Bo między wami a sukcesem jest tak: Sukces>>> przepaść>>> długo długo nic>>>> 100 lat za murzynami>>> przepaść>>> długo długo nic >>> a następnie WY!!! Nie masz pojęcia o firmie? Zgłoś się do jakiegoś biura i zapytaj... adres na pewno znajdziesz gdzieś w necie... Zastanów się zanim cokolwiek jeszcze napiszesz... Nie słychać nic o firmie... Masz racje bo nie reklamujemy się... Dobra firma nie musi się reklamować... Działamy na zasadzie rekomendacji >> zadowolony klient poleca nas dalej! ZAMYKAM TEMAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
Heniek z OVB to kretyn, nie mam nic do Ciebie, po prostu w oczach mi się już mieni:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka z majtek
PAnie Heńku, ani razu cie nie obraziłem, nie bede zniżał się do Twojego poziomu. Co do działu analiz i ekspertyz cała moja była struktutra tak mówiła bo tak zostali wszyscy nauczeni, więc skądś to się bierze. Nie macie jednego standardu działania firmy więc każdy sobie robi co chce, i każdy uczy swoich współpracowników czego chce. Jeżeli mam rozumieć sukces tak jak ty, to rzeczywiście jest przepaść pomiędzy mną a sukcesem. Rzeczywiście nie mam pojęcia o rynku finansowym więc nie nazywam się doradcą finansowym, w przeciwieństwie do większości waszych pracowników. Ciekawie jakie pojęcie o rynku finansowym ma student psychologii po serii waszych szkoleń z cyklu "pranie mózgu", który idzie do klienta z analizą i twierdzi że i tak decyzje za niego podejmuje dział analiz i ekspertyz. hahaha Od początku twierdziłem ze nie mam pojęcia o rynku finansowym, a mój kierownik w OVB wciskał mi że jestem doskonałym finansistą bo wiem co to jest lokata i inflacja. Zaznaczam że ów kierownik skończył jakąś biologię na uj, i jego pojęcie o finansach kończy się na odróżnieniu lokaty od FI. Robicie ludziom wode z mózgu. Sami wciskacie im najpierw że sa doskonali że się nadają jak nikt inny, a póżniej taki Henio z OVB pisze na forum że osoby które odeszły z oVB nie mają pojęcia o fiansach. Zapewniam cię że jak ktoś ma pojęcie o finansach to rzadko zdecyduje się na pracę w OVB. Policz ile osób w twojej strukturze ma wykształcenie kierunkowe, bo u mnie były to może 2 osoby, a później powiedz coś dopiero o pojęciu o finansach. Apropo zbierania puszek. Zbieracze przynajmniej nie muszą oszukiwać ludzi. Bardziej cenie sobie zbieracza puszek niż jakiegoś wypacykowanego lalusia z OVB, który myśli że chwycił Boga za nogi. Dziwne że uwierzyłeś w te pierdoły o reklamie. Dałeś się przerobić na szaro, że niby doba firma nie musi się reklamować. Mercedes to faktycznie gówno bo się reklamuje, BMW to gówno bo też się reklamuje, a pan Marian co sprzedaje majtki na bazarze, nie reklamuje się więc napewno jest dobrą firma. Pamiętaj że reklama to jest tylko jedna część marketingu. Wasza firma żyje z tego że się nie reklamuję, żyje z tego że pracują w niej osły które nie rozumieją pewnych spraw. Reklama działała by na waszą niekorzyść, za dużo rzeczy wyszło by na światło dzienne, nieporządane osoby i instytucję zainteresowały by się wami, więc dlatego się nie reklamujecie. Reklama by Was udupiła i Ci na górze o tym wiedzą i dlatego wymyślili pierdołe że dobre firmy nie muszą się reklamować, a Wy w to wierzycie. Dobrzy fachowcy to nie musieli się reklamować w średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&feature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_tribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&feature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać :) Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... :) Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat :) hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi :) Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! :) Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór :) OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwierdzam Poprzednika
Cenisz sobie bezpieczeństwo, chcesz mieć stałą pensję, nie chcesz się przemęczać - zdecydowanie WARTO - od stanowisk managerskich masz możliwość uzyskiwania dochodu pasywnego i mało robić a zarabiać stałą pewną pensję (warunek - musisz być dobry i profesjonalnie wyszkolić pracowników) Myślisz analitycznie - WARTO - tutaj, jak mało gdzie nadają się umysły analityczne, bowiem znajdziesz niemal tylko i wyłącznie produkty, gdzie taki sposób myślenia będzie działał na Twoją korzyść. Chcesz mieć jasno określone cele, za które dostaniesz określone pieniądze - WARTO - Twoje zarobki adekwatne są wprostproporcjonalnie do tego, ile będziesz pracował i z jaką jakością . Możesz postawić sobie dowolny cel, a dzięki zaangażowaniu i chęciom osiągniesz go a przy tym pojawi się odpowiednie do Twoich umiejętności i starań wynagrodzenie. Chcesz zdobyć doświadczenie, by potem móc znaleźć lepszą pracę - WARTO - praca bezpośrednia z klientem, techniki negocjacji, techniki sprzedaży i finalizacji, wiedza na temat produktów finansowych, szkolenia miękkie, szkolenia nt zarządzania grupą, sposoby motywacji itp - to wszystko stanowi olbrzymi bagaż, jaki możesz wynieść z tej firmy, a który pomoże Ci w każdej innej pracy i da olbrzymią przewagę nad resztą. Boisz się rozmawiać z obcymi ludźmi, przerażają cię porażki i nie znosisz popełniać błędów, a jak już popełnisz, to chcesz je ukryć, by nikt się o tym nie dowiedział - NIE WARTO - tutaj nie możesz ukrywać błędów, musisz byś szczery dla klientów i współpracowników. Jeżeli nie potrafisz pogodzić się ze słowem NIE, nie zaczynaj. Początki bywają trudne i musisz mieć dobrego managera, który pomoże Ci przezwyciężyć Twoje słabości na początku. Szukasz wyzwań, nie boisz się ryzyka, a popełnianie błędów i ponoszenie porażek to dla ciebie koszt wliczony w życie - WARTO spróbować. Zawsze jak jesteś osobą otwartą i przebojową, to nauczysz się popełniać coraz mniej błędów a jak jesteś osobą inteligentną to nauczysz się wyciągać wnioski z porażek i zaczniesz ich unikać, tym samym porażka będzie dla Ciebie stanowiła pierwszym krokiem do sukcesu. Nie masz umiejętności sprzedażowych, jesteś nieśmiały i boisz się rozmawiać z obcymi ludźmi, ale pragniesz to zmienić - stać się charyzmatyczny, komunikatywny i jesteś gotów popełnić tyle błędów - i wyciągnąć z nich wnioski, ile będzie trzeba (a będzie trzeba dużo;D) -WARTO spróbować - nauczysz się wiele w tej pracy i w tej firmie. Takie cechy jak nieśmiałość przeszkadzają, ale wiara w siebie i ambicje pokazania innym, że stać Cię na więcej przy połączeniu ze szkoleniami i opieką managera oraz jego wsparciem, cennymi wskazówkami i korzystaniem z jego doświadczenia mogą sprawić że wykorzystasz tą szansę i osiągniesz sukces. Chcesz rozpocząć biznes*, ale nie masz kapitału ani doświadczenia - WARTO (ale w celu zdobycia doświadczenia! Nie "zostania na dłużej" --->a wyżej ktoś napisał, że nie warto zaczynać, żeby zdobyć doświadczenie... sam sobie zaprzeczasz ?) - Nie ponosisz w OVB ryzyka kapitałowego a masz szansę rozwinąć własną strukturę i zarządzać zasobami ludzkimi tak jakbyś prowadził własny biznes. Tylko pamiętaj - traktuj każdą osobę jako WSPÓŁPRACOWNIKA a nie pracownika. Osiągniesz dużo, a nie poniesiesz nakładów finansowych aby żyć lepiej niż inni.... Chcesz być samozatrudnionym** i pracować na własny rachunek - WARTO - pod warunkiem, że znasz specyfikę wolnego zawodu - tutaj tylko osoby charakteryzujące się wysoką samodyscypliną i świetną organizacją czasu mogą wiele osiągnąć. Będąc samozatrudnionym sam decydujesz ile, gdzie, jak i z kim pracujesz - jesteś dla siebie szefem. A z czasem rozbudujesz grupę współpracowników i zdobędziesz kolejne awanse. Wówczas pojawi się dochód pasywny i samozatrudnienie stanie się dla Ciebie mało znaczącą definicją (niekoniecznie zgodną z tym co ktoś napisał poniżej *biznes - na początku zapieprzasz, nie interesuje cię branża, interesuje cię rozwinięcie firmy na tyle, byś nie musiał pracować - całą robotę za ciebie wykonują twoi pracownicy, a ty rozkręcasz w międzyczasie kolejną firmę, itd. **samozatrudnienie - jednoosobowa firma (ewentualnie mikro lub MSP), w której motorem napędowym jest praca w określonej branży - fryzjer, mechanik, prawnik, księgowy - możesz mieć pracowników, ale wiesz, że wszystko robisz najlepiej i jesteś niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek zmień dilera
Heniek zmień dilera. Zmądrzejesz za jakiś czas i zrozumiesz co to ovb... przemiał ludzi jak cholera. Klientó robicie w h..ja (nieważne czy student czy właściciel firmy) sprzedajecie ten sam produkt tylko na inna skladke - hmmm to jest profesjonalne doradztwo? :-D Jestes smieszny. Poza tym wyjazdy i hotele są :-) ale najlepsze że sami sobie za nie musicie płacić xD Poza tym nawet telefonu służbowego nie dadza (o aucie nie wspomne). A najbardziej rozpie_rdala mnie tekst przełożonych.... Sam sobie zapracuje na telefon i samochód bo to najlepsza satysfakcja... pajace. Tym sposobem nawet na gówno powiem że jest ładne jak sobie bede takie historie wciskał. Polecam gorąco pracę w tej firmie! Napewno doprowadzi was do ruiny tak jak kilku moich znajomych. Efekty będą... i kredyt w banku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwierdzam Henia
Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&fe ature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_t ribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&fe ature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumka od majtek
W sumie Heniu dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak Firma OVB to chyba najgorsza z firm z ktora mialem stycznosc szkolenie mialem po restauracjach :D w swoim miescie :D wygladalem jak debil chlop mi cos rysuje na kartce i kazal mi sie uczyc tego na pamiec do , egzaminu ponoc do ktorego nawet mnie nie wpisali i co chwile krecili ze za miesiac tamto owanto pan ze mna pojdzie na spotkanie jedno 2 3 4 5 ... a wlasnie a gdzie kasa ....... moi drodzy kiwaja a dlaczego ...... zapierdzielasz miesiac latasz po chatach u klientow gdzie nie gdzie dzieciaki lataja po domu to tamto..... robisz spotkania :D 4 w dniu podpisujesz cos tam z jednej umowy jest okolo 290 zl na reke . czyli obliczmy 4x290zl = 1160 zl :D ...... i gdzie ta kasa:D Wlasnie pracownik ovb zaraz mowi z tego musimy oplacic pana egzamin ... Kasa Jak sprzeda pan produkt np jakies ubez. ubezpieczalnia robi przelew do firmy po okolo 30 dniach nazywany transferem. Pieniazki za podpisanie umowy :D To twoja kasa ... Ale jej nie masz .... na 2 miesiac ..... zapierniczasz 2 znowu cos ..... znowu jakas ligytymacja finasisty tyle kosztuje cos tam cos tam ..... A Jak poszukasz :D klientow te 2 3 miesiace juz ci sie nie chce a firma ma w dupie bo ty idziesz i jest oka maja pozyskanych 100 klientow i maja z tego kase :D a ty WYKIWANY ani 1 zl :) przekonalem sie na wlasnej skorze i powiedzialem nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak Firma OVB to chyba najgorsza z firm z ktora mialem stycznosc szkolenie mialem po restauracjach :D w swoim miescie :D wygladalem jak debil chlop mi cos rysuje na kartce i kazal mi sie uczyc tego na pamiec do , egzaminu ponoc do ktorego nawet mnie nie wpisali i co chwile krecili ze za miesiac tamto owanto pan ze mna pojdzie na spotkanie jedno 2 3 4 5 ... a wlasnie a gdzie kasa ....... moi drodzy kiwaja a dlaczego ...... zapierdzielasz miesiac latasz po chatach u klientow gdzie nie gdzie dzieciaki lataja po domu to tamto..... robisz spotkania :D 4 w dniu podpisujesz cos tam z jednej umowy jest okolo 290 zl na reke . czyli obliczmy 4x290zl = 1160 zl :D ...... i gdzie ta kasa:D Wlasnie pracownik ovb zaraz mowi z tego musimy oplacic pana egzamin ... Kasa Jak sprzeda pan produkt np jakies ubez. ubezpieczalnia robi przelew do firmy po okolo 30 dniach nazywany transferem. Pieniazki za podpisanie umowy :D To twoja kasa ... Ale jej nie masz .... na 2 miesiac ..... zapierniczasz 2 znowu cos ..... znowu jakas ligytymacja finasisty tyle kosztuje cos tam cos tam ..... A Jak poszukasz :D klientow te 2 3 miesiace juz ci sie nie chce a firma ma w dupie bo ty idziesz i jest oka maja pozyskanych 100 klientow i maja z tego kase :D a ty WYKIWANY ani 1 zl :) przekonalem sie na wlasnej skorze i powiedzialem nigdy wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeniuOVB
Kurwa co za pedał...! Podpisujesz się moim pseudonimem i wstawiasz jak uczysz się swojego zawodu i stylu życia. Nie interesuje tu nikogo twoja sfera prywatnego życia! Co do idioty powyżej!: Ani szkolenia! Ani egzamin! Ani legitymacja nie jest płatna! TO JEST DARMOWE! DEBILU! Kłamiesz szmato! ŻAL MI WAS KURWY GŁUPIE!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam wszystkich klientów i pracowników OVB! A więc... OVB jest największym pośrednikiem finansowym w Europie. Działa w 14 krajach Europy. Firma powstała w Niemczech w 1970 roku a w Polsce jest od 1993 roku. Jeśli chodzi o firmy pośrednictwa finansowego OVB powstała jako pierwsza w Europie a co za tym idzie jest najstarsza czyli ma największe doświadczenie. Jest także największa jeśli chodzi o tego typu firmy a co najważniejsze jest Obiektywna i bezkonkurencyjna. Więcej info tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=B59x_G73_9Q&feature=related Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm). Chcecie więcej - o zarobkach, warunkach, pracy itp.? Ależ proszę! : http://w554.wrzuta.pl/audio/7tkWEDxHzYL/ovb_tribute_calosc " Bo uczciwe pieniądze czystych rąk nie brudzą a ponad tym świadomość Pomagania ludziom" "Chciałbyś mnie na czymś złapać? Ja zapytam Ciebie - Na czym? Chyba jesteś zazdrosny o tą moja opcję pracy! Bywają tacy którym tu się Nie Udało, śmieją się z naszej pracy, wyśmiewają całość. Ale kto na tym wyjdzie lepiej to okaże się za chwile, Kto tu jednak klepie biedę, kto tu jest debilem?!" A więc jak myślicie ... kto pisze te poje**ne negatywy hm? Tak macie racje - oczywiście że takie osły którzy nie umieli pracować i się im nie udało a teraz hop na forum i piszą negatywy! Ha! Jak myślicie kto jeszcze? Oczywiście że konkurencja ;] a co niby innego mogą jeśli nie dorastają do pięt dla OVB ... zostaje tylko hop na forum i oczernianie konkurencji... Ha! Idiotyzm! A więc dobra rada: Idioci piszący negatywy zamknijcie się i nic nie piszcie bo jak wam tu się nie udało to poszukajcie innej pracy a nie z zazdrości piszecie takie rzeczy! Konkurencja? Też nic wam to nie da że będziecie pisali takie głupoty! Ktoś stracił pieniądze przez OVB? Ha! a to akurat nie możliwe a wiecie dlaczego? Trzeba się posłuchać pracownika OVB i poczytać Ogólne Warunki Umowy a nie na własną rękę działać! Czyżby to wystarczyło? Ależ nie bo przecież i tak idioci będą pisać negatywy... Dlaczego? Bo to idioci ;] ha! Proponowałbym Zamknięcie tematu! Szkoda że nikt na pierwszej stronie nie napisał tego co ja ... ODP na pytanie w temacie: OCZYWIŚCIE ŻE WARTO!!! Powyższe 2 linki to za mało? Ależ proszę - kolejne (tak dobrzy pracownicy są wynagradzani) : http://www.youtube.com/watch?v=WpHsmpZl09E http://www.youtube.com/watch?v=b2NJ-Cjul9o&feature=related Podoba się? Znam osobiście niektóre osoby z tych filmików więc tak jest na prawdę! Zarobki? Ile można zarabiać? Ha! Pytanie na co to wydawać :) Nie ma górnego limitu zarobków - to zależy od tego jak i ile będziesz pracować... 5 000zł, 10 000zł? czy może 50 000 a nawet 100 000zł? Oczywiście na Miesiąc... TAK to jak najbardziej realne bo znam takie osoby... :) Na początku mało w to wierzyłem, wydawało mi się to zbyt kolorowe by było prawdziwe... Ale? Pracuje w tej firmie, znam wiele osób których prowizja miesięczna jest powyżej 30 000 zł / miesiąc. Tak! Dojść na najwyższe stanowisko - Dyrektora Krajowego? Jak najbardziej jest to realne... Przy dobrej pracy w zaledwie 6lat :) hmm... w jakiej innej firmie po 6latach zajdziesz na szczyt a pensja miesięczna będzie w wysokości 80 000zł? Polecam tą firmę dla kumatych ludzi :) Dziękuję Wszystkim moim Przełożonym! Pozdrawiam Wszystkich Pracowników OVB! Pozdrawiam Dyrekcję Krajową z Wrocławia! :) Pozdrawiam klientów OVB - mądry wybór :) OVB is my life! Powered by Heniu OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Henia z OVB
,,........Anegdota dla co niektórych idiotów negatywnie piszących na forum: Nie jest tak idioci że nowi pracownicy sami dobierają produkty dla klientów! Otóż od tego jest Dział Analiz i Ekspertyz (w PL jest w Wawie na ul. Rydygiera) gdzie pracują ekonomiści, prawnicy i finansiści i nic innego nie robią jak badają cały rynek finansowy wybierając z niego Najlepsze i Najbardziej sprawdzone produkty a następnie przesyłają informacje do biur Dyrekcji Krajowych a Ci informują resztę współpracowników o produktach. Do tego jest cała masa szkoleń (dodam że bezpłatnych w przeciwieństwie do innych firm)." Czyli chcesz powiedzieć,że produkty które oferuje OVB, są NAJLEPSZE? Bo musze powiedzieć, że sie mylisz, owszem OVB oferuje sprawdzone, dobre produkty, ale nie są one najlepsze na rynku, bo inne firmy oferuje znacznie lepsze produkty i korzystniejsze dla klienta, nawet te firmy, które współpracuja z ovb: HDI Gerling,Generali,Alianz. A badanie rynku to polega na tym: Na jakim produkcje firma zgarnie najwieksza prowizje i najbardziej korzystna, tak własnie są wybierane produkty dla OVB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Henia z OVB
,,...... K**wa co za pedał...! Podpisujesz się moim pseudonimem i wstawiasz jak uczysz się swojego zawodu i stylu życia. Nie interesuje tu nikogo twoja sfera prywatnego życia! Co do idioty powyżej!: Ani szkolenia! Ani egzamin! Ani legitymacja nie jest płatna! TO JEST DARMOWE ! DEBILU! Kłamiesz szmato! ŻAL MI WAS K**WY GŁUPIE!!!..." To własnie całe OVB, mówi samo za Siebie! Tylko winni sie tłumaczą! Bardzo bogate słownictwo i pustka w łebku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostałem oszukany przez OVB
Zostałem oszukany przez OVB. 3 lata temu założyłem GENERALI Obiecywali mi wzrost pieniędzy o min 7% rocznie a obecnie mam tyle pienidzy ile składek. Zostałem oszukany przez OVB nie poleca ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Henia
Czy jak zarabiasz po 80 tyś czy 30 tyś miesięcznie to czy nie dał byś mi 65 tyś zł tyle straciłem na OVB w ciągu 3 lat, uratował byś honor OVB. Co to dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Henia
Pomyłka chodziło mi o 6 tyś zł. Czy jak zarabiasz po 80 tyś czy 30 tyś miesięcznie to czy nie dał byś mi 6 tyś zł tyle straciłem na OVB w ciągu 3 lat, uratował byś honor OVB. Co to dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEŃKA Z OVB
Kłócicie się o dział analiz , a on jest !!!! To po prostu drukarnia , w której drukuje się Analizy Finansowe , czyli w skrócie książeczki do kolorowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek ty dziadu
OVB'ovcy wielcy doradcy w garniturkach a kazda R groszem nie śmierdzi! Jak maja wydac na hotel to im ręka drży :-) I dlatego najwiecej lapia biedakow bo łasi na kase. Człowiek na pozycji z kasą nie pójdzie do was robic bo nie wierzy w wasze bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy Rozsądek 24
Słuchajcie, kłócicie się w tym temacie już od 4 lat. Czytałem tylko ten wątek, ale w końcu musze się wypowiedzieć. A ja myślę że jedni i drudzy mają rację, bo: - każdy jest innym człowiekiem - każdy ma inna osobowość, - każdy ma inne cele. - każdy inaczej postrzega świat, - każdy został inaczej wychowany, - każdy ma odmienne poglądy Dlatego nie każdy będzie pracował w OVB, bo: - nie lubi sprzedaży bezpośredniej, - nie lubi mlm-ów, - szuka pracy z umową o pracę a nie zlecenie czy agencyjną, - nie interesuje go praca w finansach, - nie chce pracować w weekendy. I nie będzie klientem OVB, bo: - sam zajmuje się pieniędzmi, - sam szuka najtańszych ofert, - ma tak dużo pieniędzy że korzysta z Private Banking, - ma znajomego w finansach, - nie ma dobrego zdania o pracy OVB, - kupuje polisy majątkowe i fundusze przez internet. Na drugim biegunie są ludzie którzy skorzystają z usług OVB, bo: - chcą ubezpieczyć dom, samochód, firmę, wyjazd zagraniczny, nieszczęsliwe wypadki czy budowe. Bo oferta OVB to nie tylko programy inwestycyjne, ale także majątki. W takich firmach jak: Signal-Iduna, Generali, Uniqa, Compensa czy Hestia. - chcą mieć prywatną opiekę medyczną. Czyli dostęp do lekarzy specjalistów bez kolejek albo rodzenie dzieci w prywatnej klinice na 2 osobowej komfortowej sali. Tylko Signal i Compensa to sprzedaje spośród partnerów OVB - chcą ubezpieczyć życie, bo wzięli kredyt hipoteczny i bank tego wymaga. Bo jak Kowalski umrze to bank nie umorzy kredytu tylko żona będzie musiała go spłacić - tak huczne na tym forum ---> plany inwestycyjne. I są one dla osób które nie potrafią oszczędzać na koncie, czy nie kumają e-maklera w mBanku czy różnych innych propozycji z rynku. Są to programy w których za opłaty administracyjne i zarządzania firmy takie jak Generali, Compensa, Uniqa czy HDI zarządzają pieniędzmi klienta w dłuższym okresie czasu. I nie spodziewałbym się dużych pieniędzy w ciągu pierwszych 5 lat, bo trzeba oddać frycowe za otworzenie tego rozwiązania. W banku BZ WBK jest program InPlus. Trzeba wpłacić 5 tys. zł jednorazowo, a potem dopłacać po minimum 1 tys zł. Nie dla każdego Kowalskiego jest ten program. A koszty ma takie same jak wyżej wymienione firmy. Polecam przejście się do banku i przeanalizowanie oferty z doradcą VIP banku BZWBK. - chcą otworzyć Posagówke dla dziecka. Czyli tato jest kierowcą i jak umrze to towarzystwo wypłaci sume ubezpiezenia, żeby dzieciak miał sie za co wychować plus bedzie co miesiąc do osiągniecia wieku 20-24 lat wypłacać rente w wysokości 1000zł/m-c. I przejmie opłacanie składek za rodzica po to żeby wchodząc w dorosłość dzieciak dostał pieniądze na START. - chcą zmienić OFE. Dostępne w OVB to Generali i Axa. A tu jest ranking Komisji Nadzoru Finansowego: http://www.knf.gov.pl/opracowania/rynek_emerytalny/dane_o_rynku/rynek_ofe/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_6-10-10.html A 10 letni macie na Money.pl: http://www.money.pl/emerytury/porownanie/por=stopy/pro=0/ - chcą jednorazowo zainwestować pieniądze na kilka lat. I znów można dostać propozycje funduszy DWS bądź AIG, bądź WIOF-u, bądź Złotego Funduszu z Compensy czy HDI. Badź isc do Banku ING czy BZWBK i też kupić fundusz rynku otwartego czy 2 letnią propozycję funduszu zamkniętego. - poszukuje kredytu. Za chwile w OVB będzie mógł przeliczyć go sobie w 2 bankach. Z usług OVB skorzystają osoby, które lubią wygodę i nie chcą wychodzić z domu. Bądź nie mają Agencji Ubezpieczeniowej pod Domem. Jeśli chodzi o prace, to jest specyficzna i nie każdy się w niej odnajdzie z powodów które wymieniłem na początku. I muszę dodać, że jak w każdej pracy możecie trafić na cymbała bądź uczciwą osobę która wykonuje zawód z pasją. Jak traficie na cymbała, to zwiększą się szansę na to że wypowiecie się na tym forum w sposób negatywny. A cymbałem dla mnie jest osoba, która w tej firmie pcha tylko programy oszczędnościowe, do tego jednej firmy i chce to sprzedać wszystkim:):):) Tak wizerunku firmy OVB nigdy nie zbudują. Można to porównać do Policji. Zdanie o niej jest takie jak wszyscy wiedzą. A jest takie ponieważ niektóre osoby które w niej pracują próbują się wywyższać nad innych ludzi, bo to on jest PAN WŁADZA. Natomiast bardzo dużo jest uczciwych i godnych zaufania Policjantów. I dzięki nim w Polsce nie ma anarchii. Kończąc wątek, chce powiedzieć, że OVB jest pracą jak każda inna. Bo przecież nie każdy widzi się jako inżynier, kierowca, kasjer, lekarz czy urzędnik. Można zarobić większe pieniądze ale na pewno nie od razu. Warto spróbować jak w każdym innym zawodzie, bo jak się nie przekonasz na własnej skórze to forum Ci nie pomoże. W Biedronce też słyszałem że jest źle. I wszyscy o tym wiedzą, a jednak nadal rzesza Polaków tam kupuje. Przepraszam z góry za błędy stylistyczne lub inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałeś dodać
I nie będzie klientem OVB, bo: - doradcy to banda niedouczonych, niedorozwiniętych, omamionych wizjami miliardera idiotów - przez domoroslych dyrektorów ktorzy mają takie ciśnienie na sprzedaż poprzez kilkunastotysięczne storno co miesiac że co noc budzą się z palcem kciukiem w buzi i cali spoceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody ovb
Od zawsze mnie zastanawiało dlaczego OVB sprzedaje głównie produkty Compensy i Generali? Zna ktoś odpowiedz? Bo na szkoleniach mowia ze to niezalezna firma i nie ma nacisku na zadna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×