Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość fink
idę połazić po domach Jak nie dostane wpierdol za nachodzenie biednych ludzi to napisze wieczorem moze sprzedam komus fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz K.
Dobra Panowie, parę propozycji konkretnych otrzymałem. Najlepiej byłoby mi to podpisać z jakimś dyrektorem jak rozumiem żeby mogł odpalić najwyższy %. Składkę wpłacam roczną, czyli 4800. Nie ma mowy o tym ze po jednej składce uciekam. Jak pisalem do tego 25 000 jako zapas. Najwyższa propozycja jaką dostałem to 650 zł przy podpisaniu umowy i przelaniu pieniędzy. Macie lepsze- czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licytator
!345zł i dorzucam choinkę o zapachu kokosowym do malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B efekt wrocław
1400 zł i zrobie Ci loda ;) .... co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licytator
ale ona nie połyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz K.
Panowie 700 zł jest. Można wniosek wyslac też pocztą do podpisu jesli ktos ma daleko na śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁY KIEROWNIK ODDZIAŁU
Ludzie ogarnijcie się. Wy na prawde wierzycie że na tym zarobicie? Robienie samego siebie w Anal imho to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio byłem na rozmowie w hotelu - oddziału w stolicy nie mają??? rekrutowała mnie jakaś Monika z Krosna, drugiej Pani nie pamiętam jak się nazywa. Ogólnie tragedia - kobiety nie wiedzą co to proces rekrutacji, jakies filimiki mi dały do obejrzenia o mechaniku który nagle jedzie furą przez miasto ... prawdziwe mlm i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 23
Ta Pani to zapewne Pani Monika Woszczyk a ta druga to dyrektor krajowy lidia jarosz, tak sie sklada ze odzdzial z krosna nie posiada odzdzialu w stolicy,dlatego spotykaja sie w hotelach, ale za to oddzial warszawski posiada oddzial w warszawie, ale traktują sie jak konkurencja bo to w koncu inna struktura,ale firma ta sama:)więc prawdopodobnie nie moga korzystać z biur:) |Masz szczęście,że nie zgodziłeś sie na współprace bo na szkolenie info itp, musiałbys jechać do krosna na własny koszt, a to jakies 400km od warszawy. Firma gówno warta, szkoda zachodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemaanko
Pier****le namowiliscie mnie... odchodze z OVB ide pracowac na etat, bede nabijał mamone innym ludziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemanko patałachu
:D zycie jest zbyt krotkie zeby zyc karierą drugiego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATOS90
Witam Panie Mariuszu Wysłałem maila ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy jest możliwość wysłania Panu wniosku pocztą, podpisanie o odesłanie go do mnie? Rozumiem że składka roczna? Myślę że się dogadamy, zostawiłem swój nr tel. na mailu Czekam na kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemaanko
jestem przykładem kretyństwa w szkoleniach OVB napierniczam się z ludzi pracujących na etatach , bo tak mi kazali DEREKTORZY po zawodówkach - zapominam , albo udaję , że 95 % klientów OVB oraz nowych naiwniaków , których rekrutujemy to właśnie ludzie pracujący na etatach pozostałe 5 % to my sami OVAŁBOWCY , kupujemy sobie sami produkty , aby robić turbokariery i awansować dochodzi do paranoicznych sytuacji w strukturach , bo nie ma komu powiedzieć "" TY CH_U_JU bo sami Kjerowniki i Derektory. Po zawodówkach zresztą A pytanie : Kiego ch_u_ja my się czepiamy tych etatów ??? Przeciez my z nich żyjemy. Chyba nam już się po_je_bało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 23
Zgadze się z TOba, Ovbowcy żyja z ludzi pracujacych na etat, bo tylko tacy moga sobie pozwolić na poliske:) Ovbowcy chwala sie ile to nie zarabiaja miesiecznie po 5000 zł,Ha Ha a tak na prawde jak zarobia 800zł miesiecznie i podpisza chociarz jedna umowe to git majonez:) Jeszcze trzeba wyłożyć z własnej kieszonki kase na telefon, dojazdy do klientów, za segregatory finansowe i zapłacic za biuro:) A kredyt w banku rośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seklak
Wpłacam od 2,5 składkę na Superfundusz Compensy. Teraz nie stać mnie na dalsze wpłacanie składek. Czy może ktoś mi doradzić czy lepiej wykupic polise i odzyskac 20% wplaconych pieniedzy czy przejsc na opdje bezskladkowa i poczekac i wyplacic za kilka lat to co zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-seklak
bezskałdkowo. to samo powie ci twój doradca, najlepiej do niego zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie poziom zerowy
Gratulacje !!! Po 2,5 roku opcja bezskładkowa , na ile miesięcy wystarczy na opłacanie składek ??? To jest właśnie fachowość DÓRATCÓF Przeczytajcie OWU , a najlepiej dowiedzcie się jak przebiega okre bezskładkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytać a nie gadać bzdury
Witam, Pracuję w doradztwie finansowym od dokładnie 6 lat - prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Od razu mówię - nie jestem związany ani z OVB ani z żadnym innym pośrednikiem jednak po drodze zetknąłem się z klientami tej firmy, którzy dosłownie zostali nabici w butelkę. Chcieli się wycofać z polis inwestycyjnych ponieważ nie było ich stać na opłacanie składek, a nie mogli tego zrobić ze względu na opłaty likwidacyjne. Mam do was pytanie drodzy OVB'owcy: co to za doradca, który nie powiadamia klienta na temat kluczowych spraw związanych z oferowanym produktem - nawet przerabiając to na język korzyści (stosując techniki sprzedażowe), ale tak aby klient był świadomy tego w co pakuje swoje oszczędności? Z mojej strony działam w 100% na własny rachunek, mam umowy z bankami (jeśli chodzi o kredyty) oraz towarzystwami (jeśli chodzi o ubezpieczenia i inwestycje) i jeżeli popełniłbym taki błąd to zwyczajnie wśród klientów poszłaby fama i bym ich stracił. Dlatego idąc po sznurku - co to za firma która zatrudnia niekompetentnego pracownika? Co ona sobą reprezentuje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERA36
Czy mogłabym prosić maila do Pana z ostatniej wypowiedzi, mam kilka pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytać a nie gadać bzdury
piotr58@ovb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony bo odszedł
O firmie OVB można napisać całą książkę... to moja przygoda... Zostałem zwerbowany przez znajomego. Oczywiście przybyłem na spotkanie rekrutacyjne, na którym "kierownik" wydawał się być lekko niedorozwinięty, w brudnej koszuli i ledwo co wystawał ponad stół na stojąco. Już na pierwszej rozmowie uczył mnie sprzedawać polisy. Oczywiście zostałem przyjęty od ręki. Potem się zaczęło... Parcie na jednostki, miesięczne wykonywanie planów, akwizycja po domach, dalekie wyjazdy na własny koszt, ogromne i pełne przepychu gale i takie tam bzdety. Udało mi się opchnąć kilka polis i od razu zostałem ulubionym pracownikiem miesiąca. Oczywiście dopiero po podpisaniu kilku umów dowiedziałem się, że w razie nie wpłacania przez klienta zadeklarowanej kwoty, prowizję będę musiał zwrócić. I tutaj chciałbym się zatrzymać, gdyż zmierzam do jednej konkretnej rzeczy. A chodzi mi mianowicie o fantastycznych dyrektorów, posiadających własne placówki, ekipy ludzi, którzy bardzo chętnie pomagają się wspiąć dyrektorom na kolejne śmieszne stanowiska... ONI TEŻ UPADLI. Z wysokich zarobków sięgających po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie przeszli na spłacanie gigantycznych zadłużeń. Pozwolili sobie na oszustwa w podpisywaniu polis ze składkami po 2-3 tys. zł miesięcznie. Potem musieli oddawać drogie fury w rozliczenie, byli ścigani przez komorników i takie tam inne. Pewnie dalej spłącają. Zasada jest prosta: im więcej zarabiasz, tym więcej będziesz musiał oddać. OVB żeruje na niewiedzy ludzi (zarówno klientów, jak i pracowników), oferują produkty kupę warte i nie mające nic wspólnego z doradztwem finansowym. Jestem dumny, że wysłałem do tej cholernej centrali pismo deklarujące chęć rozwiązania umowy. Było to już jakiś czas temu, straciłem dużo dużo wcześniej tzw status aktywności i kontakt z kimkolwiek z tej firmy. Potem przyszedł list zatytułowany: WEZWANIE DO ZAPŁATY, ale przecież byłem święce przekonany, że moi klienci opłacają umowy i są pod opieką kolejnych pseudo doradców, którzy mieli zapobiegać takim sytuacjom i brać z tego kasę (zgodnie z umową). Na szczęście moja kwota do zapłaty nie była aż tak duża i spokojnie oddałem kasę, żeby mieć już święty spokój. Ten krok uważam za najlepszą decyzję, jaką podjąłem w swoim życiu. Nie wyobrażam sobie brnąć w to szambo dalej. Wszyscy się o tym prędzej czy później przekonają. Jeżeli miałeś podobne doświadczenia z firemką OVB, opowiedz o nich, by ustrzec kolejne osoby. Znam kilka osób, które musiały wziąć konkretne kredyty na spłatę długów w OVB, utracili stabilność finansową, zamiast kredytu hipotecznego na dom, spłacają raty debilom, którzy nie raczyli na początku powiedzieć, jak to wygląda naprawdę. No jasne, gdyby powiedzieli, to nikt by tam nie chciał pracować. PRZESTRZEGAM, złych aspektów tej "pracy" jest o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony bo odszedł
A ogólnie, to by ich szlag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lider79
ja tez miałam styczność z OVB,ale na szczęście w porę się wycofałam...tam żeby dużo zarobić musisz poświęcić bardzo dużo czasu a i tak rezultat zależy od Twoich klientów...jak się wycofają to nie zarabiasz...a spotkań z jednym klientem jest więcej niż jedno...dla mnie ogólnie strata czasu...teraz zaczęłam pracować również na własną rękę ale przynajmniej bez ryzyka i własnych nakładów finansowych a efekty bardzo mnie cieszą...jeśli ktoś też chciałby spróbować i dołączyć do mojego zespołu to zapraszam na stronę www.biznesbetterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAHONEK
WITAM. Chce ulokować w OVB jakieś 150tys.Szukam agenta ktory podzieli sie ze mna prowizja. Kontakt: 514277863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień40
Witam, czy ktoś się orientuje jak to jest ze storno, jeżeli umowa pada po ok. roku to jaki procent trzeba zwrócić, jakoś kierowników ciężko się doprosić o odpowiedź, i drugie pytanie czy za brak aktywności przez 3 m-ce dyrektor może nas zdegradować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kamień 40
Do 12 składek , przy składkach miesięcznych zwracasz 100 % prowizji. Tak , to nie pomyłka. Przy składce rocznej nie zwracasz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kamień 40
drugie pytanie- nie wiem, już 5 lat nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×