Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość wlodinho
Witam ta dyskusja trwa juz tyle czasu a wiekszosc choloty nie wie co to jest OVB i dlatego im sie w tej firmie nie udalo OVB to jest Biznes wkladasz w niego swoj czas ponosisz koszty po to zeby ci sie zwrocilo zeby zarabiac zajebiste pieniadze a jak wy pierdolicie ze ovb jest blee to znaczy ze nie rozumiecie ideii to jest biznes mlm dostajesz produkt dostajesz darmowe szkolenia i sprzedajesz sprawdzone produkty dla okreslonej ilosci osob ale masz takie wsparcie merytoryczne ze strony przelozonych i taka atmosfere pracy ze to jest zajebiste ale trzeba sie temu poswiecic a nie pierdziec ze ovb jest takie czy takie bo do biznesu nadaje sie naprawde malo osob 90% to tempe kloce ktore skoncza za 1500-2000 zl na etacie dlatego skonczcie pierdolic sam pracuje w tej firimie i poki nie zrozumialem ze trzeba dac z siebie 120% i ze to jest biznes to nic mi nie wychodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do modego
opowiedz o tych warunkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlodiniego
wlodini napewno od niedawna jestes w ovb, jestes jeszcze nakręcony po szkoleniu i malo wiesz o realiach. Zobaczysz za jakis czas co bedziesz sądził o ovb, to jest to samo co amway, lyoness, rainbow czy inny MLM, tylko ze produkt inny. Zejdziesz na ziemie to zmądrzejesz. A gdyby nie 90% tempych klocy to OVB by nie istnialo, więc nie obrażaj ludzi nazywając ich klocami. Poza tym o 90% gorszych ludzi mówi sie na co drugim szkoleniu OVB. Widze ze juz tym przesiąkłeś :-) 10% ludzi na świecie zarabia 90% pieniędzy na świecie. Weź sie jebnij w łeb i sam cos wymysl a nie kopiuj swoich śmiesznych dyrektorów ze szkoleń bo wiem ze dla każdego spuszczaka z ovb są oni bogami, dla mnie są żałosnymi luzakami którzy śmieją sie z kazdego kto nie zarabia 10 tys zł. Każdy na etacie jest dla nich gorszy. Każdy kto nie jest w OVB jest cienki. Sorry jeżeli to ma być kryterium oceniania ludzi to jesteście total płytcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
moze i w ovb jestem od niedawna ale wiem co mam robic zeby zarabiac kase i ja zarabiam tyle ile mi na ta chwile potrzeba jestem usatysfakcjonowny wiec jest ok a Amwa lyoness czy inne firmy niewiem jak ty ale w 2008 ja o nich ni slyzalem nie uaktywniali sie siedzieli cicho a ovb od 40 lat jest na rynku i ma sie dobrze wiec to chyba o czyms swiadczy ja po prostu wiem ze nawet jak w ob nie dojde na sam szczyt to zarobie kase zeby otworzyc inny biznes moze lepszy moze gorszy niewiem jestm mlody cale zycie przedema ale powiedz mi kolego ile zarabiasz i ile pracujesz w tyg ale tak szczerze no i ile masz lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
a jeszcze jedno nic nie kopijuje zle to ujalem 90% tych ktorzy sie tu wypowiadaja sa tempymi klocami bo im sie nie udalo i oczerniaja firme nie kazdy sie do tego nadaje ale masz racje sa potrzebni zwykli ludzie bo to sa klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlodiniego
mam 22 lata jestem przedstawicielem hadlowym i smieje sie R-kom w twarz bo co miesiąc mam 4000zł na konto i nie musze sie martwic ze w przyszlym miesiacu moge zarobic 1000... do tego auto sluzbowe i komórka. Weekendy wolne i pracuje do 16. Wieczory spędzam z żoną i rodziną a nie jezdze do klienta. Nikt mi nie suszy głowy przed koncem miesiąca i nie pyta ile bedzie JP. TOTAL LUZ!!! Jedyne co zawdzięczam OVB to doświadczenie które pomogło mi w dostaniu tej fuchy. Pewnie napiszesz że 4 tys zł wypłaty to mało (bo tak mi mówił kierownik z ovb jak chciał żebym został), ale każda R'ka za taką kase zostawila by ovb. Poza tym w moim wieku nikt z moich znajomych tak nie zarabia. Moi rodzice w sumie nie mają takiej wypłaty. Byłbym ostatnim idiotą gdybym posłuchał kierownika i zostawił tą robotę dla OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej wlodinho
A ty ile zarabiasz w ovb, dostałeś już swoja pierwszą wypłate? Zmadrzejesz jak popracujesz troche w ovb i sie przejedziesz na tym co mówiłeś, ja byłam tak samo cwana jak ty po praniu mózgów, chwaliłam sie ile to nie zarabia bo tak kazali mi szefowie mowić, smiali sie z ludzi pracujacych ciezko na etatach, którzy stanowią 80% klientow ovb, bo jakby nie ci etatowcy to to skad ovb miało by kase? Po tak naprawde ten co zarabia regularnie, moze pozwolic sobie na polise na zycie. A ilu pracownikow z ovb korzysta z wlasnyc ofert? Niektórzy wykupili je dlatego by zgarnąc za nie prowizje! Jestes głupi,że wierzysz w te wszystkie brednie i bajkiL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
Macie wszyscy racje w ovb kazdy ma dlugi zarabia po 1000 pln i ponosi koszty zwiazane z praca. Tylko ovb, to siec sprzedazy , tak samo jak real, zabka, carefour i milion innych, zadajcie sobie pytanie, czy wlasciciel tych firm wstaje codziennie rano i nagina do 16 za 4000 (odnosnie przedstawiciela który sie smieje R w twarz??. Sam jestem w ovb 3 latka, bylo dobrze bylo prze..... je.... storno cislo wyplat nie było. Nigdy sie nie wypowiedzialem zle na tym forum, a zaczolem je czytac zanim podjolem prace w ovb czy wrzesien 2007. Zamiast pisac tutaj i oczerniac firme sam zastanawialem sie nad tym co jest nie tak. I staralem sie poprawic. Po 2 latach zaczelo sie wszystko jakos uklladac, regularne wyplaty wysokie 4000 -5000 tys. czysta produkcja zero storno, no nie zero 5-10%. Ostatnie pol roku jest tym wiekszym fenomenem, w ovb nie robie nic w listopadzie 4 serwisy, tylko wylacznie 10 rozmow z pracownikami + telefoniczne, a w sms 8000 PLN, za co za ta prace ktora wykonalem i dlatego ze sie nie poddalem. Jeszcze raz do przedstawiciela wyzej, R ktorej sie smiejesz w twarz , jesli bedzie solidnie pracowala po 10 godzin, dziennie i w weekendy za 3 lata, moze 4 bedzie zarabiala wiecej od Ciebie pracujac o wiele mniej. OVB to nie tylko praca i zarabianie kasy na biezace wydatki to tez jakis sposob na pasywny zarobek, na pewna pensje co miasiac za minimum wysilku, tylko nie od razu RZYM zbudowano. ...... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do święta prawda
to spójrz na liste rankingową i zobacz jaki procent ovbowców zarabia powyżej 2000zł. Wszystko byłoby dobrze gdybyście na początku współpracy powiedzieli o wszystkim, a nie stopniowali informacji. Wtedy mielibyście o połowę mniej sfrustrowanych współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
Kłamstwo to nazywa się PRACA !!!!!! W OVB nikt nie ma pracy , tam jest tylko i wyłącznie WSPÓŁPRACA !!!!!!!!! Jeśli ktoś nie wie czym to się różni , to ma przechlapane i siedzi potem i płacze na forum. Współpraca , czyli inaczej kasa za sprzedane produkty. Zwyczajnie nazywa się to AKWIZYCJA , ale ta nazwa jest w OVB zabroniona niczym KATYŃ w czasach Komuny. Każdy mając taką informację , że musi założyć firmę , zapierdzielać ze wszystkim na własny koszt , a pieniążki będą wtedy , jak sprzeda Polisę , czyli inaczej będzie Akwizytorem /OWCA / jak kto woli , zastanowiłby się , czy go stać na taką pracę , czy może lepiej zarobić i wejść z kilkoma tysiącami na " przetrwanie ' pierwszych miesięcy. Na tym polego "" wielkość"" tej europejskiej firmy , z 40 letnim doświadczeniem we wciskaniu KITU o DORADZTWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
jasne kolego ze taki ktos bedzie zarabial kilka razy wiecej ode mnie, ale statystycznie na 100 zaczynajacych R moze sie trafi 1. moze... wiem doskonale bo bylem w OVB pol roku i widzialem jaki jest przemiał ludzi, ile odpada a ile sie utrzymuje. nie wspomne o ludziach którzy dobrze zarabiają po 2-3 lata a później upadają. Tak samo moge powiedziec: Grajcie w toto lotka, jak wam sie uda to malym nakladem pracy bedziecie miec super kase! Tylko ze w tym wypadku od razu mówie ze jest male prawdopodobienstwo a wy KAŻDEMU mówicie: Jest spoko, nadajesz sie, masz gadane. 2 godziny dziennie, sam ustalasz sobie godziny pracy.. po prostu oszukujecie ludzi którzy chcą znaleźć normalną pracę. Powiedzcie od razu ze to akwizycja i trzeba objebać wszystkich znajomych i rodzine z analizami (robiąc z siebie błazna) to zobaczymy ilu będzie chętnych do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
O tym własnie pisałem , ponieważ trzeba dobitnie podkreślić , że to nie praca , tylko WSPÓŁPRACA Oczywiście nic nie mam przeciw współpracy , sam od 15 lat tylko tak działam , ale ............... młody człowiek szuka pracy , a na współpracę musisz mieć na początek jakies zaskórniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
wlasnie, szkoda tylko ze nie mówią tego zielonym którzy przychodzą pracowac i przez OVB się zadłużają... później są źli na firme OVB bo czuja się oszukani. I mają racje bo bylo mówione o wielkich pieniądzach a pozostalo na długach. Gdyby na początku bylo powiedziane ze jak nie masz 5 tys na przezycie pierwszych kilku miesięcy to lepiej sie w to nie pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
Tylko widzisz , nie byłoby przemiału kikudziesięciu tysięcy ludzi rocznie , nikt by nie wkręcał rodzinki i była by to normalna firma . A tak jest Amway-bis , stadiony , hale widowiskowe , jednym słowem cyrk na pokaz , a dziura na d_pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
Ale przeciez wkręcac rodzine i znajomych to oni każą. Na każdym kroku trzeba przynosic liste ze znajomymi do których chcesz uderzyć. I co tydzień namawiają żeby iść do znajomych itp. Dla mnie to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
Wiem , bo ja byłem ponad dw lata w OVB , zrobiłem Kierownika Okręgu , a Kierownikiem Odziału to byłem po 4 miesącach. Tylko że mnie nie można " sformatować " ja mam zasady , zresztą miałem już kontakt z TU i wiedziałem , jak to działa. Nikt mnie nie wkręcił , zresztą jest to nierealne. Mi bardziej chodziło o szkolenia produktowe , i nie ukrywam , że zarobiłem niezłą kasę normalną drogą , a młodzi wiedzieli , że będą sprzedawać polisy , a nie wciskałem im idiotyzmów o doradztwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
mnie tez nie dalo sie sformatowac dlatego zrezygnowalem po pol roku, ale glownie dlatego ze finanse to jest cos co total mnie nie kręci! Nawet za taka kase jak w OVB bym sie tym nie zajmowal. Wole łączyc prace z pasją za 4 tys i jestem szczęśliwym człowiekiem bez stresu. niestety dla niektórcyh pieniądze to jest cały świat i uważają że nie da sie byc szczęśliwym nie zarabiając 10 tys kosztem rodziny i zdrowia (głównie psychicznego) - większość dyrektorów w ovb jest siwych w wieku 35 lat od stresu. ja wole robic to co lubie i jeszcze mi za to placa... Szkoda tylko ze dyrektorzy ovb tego nie rozumieli i śmiali sie z takich jak ja. Dlatego nienawidze OVB! Bo dla nich wymiernikiem wartosci człowieka jest to ile zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
masz rację , pracy , której się nie kocha , nie można potraktować jako tej " na całe życie ' Ja lubię finanse , ale nie robię teraz ubezpieczeń , robię hipoteki , duże gotówki , programy dla firm itp. , a są to tematy , gdzie wyciągasz nawet 20 tys. / mc bez szkody dla rodziny. W sprzedaży ubezpieczeń też się zarabia dużą kasę , bo dobry Agent ma za umowę tyle co Dyr. Krajowy w OVB !!!! Nie ma piramidki , ale zwróć uwagę , że im wyżej w OVB tym więcej czasu poświęcasz !!!!!!!!! praktycznie nawet nie masz niedziel !!!! Ale najśmieszniejsze jest to , że cały czas tracisz na '' formatowanie "" młodych adeptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
Ja zarabiam okolo 3500 tys miesiecznie mam 20 lat pracuje srednio 6 godzin dziennie a w OVB jestem od maja ale chodzi tutaj o to ze ty zawsze bedziesz zarabial 4000 a jak beda zwolnienia w twojej firmie to pojdziesz na pierwszy ognien bo handlowcy zawsze dostaja po dupie a ja patrze w przyszlosc za pol roku 5000 tys za rok 10000 jak ktos ma ambitne cele to je zrealizuje a po za tym ja lubie to co robie sprawia mi to frajde ludzie mnie polecaja bo robie im dobra robote i zawsze jestem szczery jezeli mam miec storno bo mam podpisac umowe z jakas siksa to odpuszczam takie doradztwo ale najsmieszniejszy byl moj poprzednik ktory napisal ze im dalej w OVB tym wiecej musisz robic i dyrektorzy to siwe dziadki po 35 roku zycia ja akurat wywodze sie od najlepszej struktury w Polsce z wroclawia poznalem tych ludzi i to sa ludzie ktorzy bawia sie ciesza sie zyciem i lubia to co robia wiec nie wciskajcie mi tu ciemnot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wlodinho
ty tępy klocu. Juz widze cie za pół roku z 5 w kieszeni a za rok z 10 tys / miesiac :-D Taka prawda że ja z moim CV ide do pierwszej lepszej firmy i jestem handlowcem. A jak ktos zobaczy u Ciebie OVB to.... Nie wspomne ze nawet od nich swiadectwa pracy nie dostaniesz bo w rzeczywistosci nie jestes zatrudniony. Zobaczymy kto za rok gdzie bedzie pracowal. Prawda taka ze ja dalej bede zarabial 4 tys (po roku bede mial zarobione 50 tys) A ty skonczysz przy kostce brukowej lub w biedronce na kasie z długami z czasów OVB. A wiesz skąd wiem? Bo z większością OVB'owców tak sie dzieje, a zwłaszcza z takimi kozaczkami jak ty. A co do przedmówcy to ma racje. Mój byly dyrektor bywa w domu tylko w weekendy a w tygodniu po 21. Caly dzien na spotkaniach i szkoleniach. Postaw sie w sytuacji małego dziecka: Ciekawe, wolałbyś mieć ojca który jest z tobą codziennie od 18 i zarabia 4 tys. Ma własne mieszkanie w bloku i VW Golfa IV z 2004r czy ojca który ma Mercedesa, widzisz go tylko w weekendy i to jeszcze sie kłoci z matką cały czas bo ma lewe dupy w pracy. Co do lewych dup to kazdy dyrektor bzyka na boku, bo wiele tempych panienek przychodzi do firmy i jak widza goscia z kasa, władzą i audi A6 to same włażą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
Chlopaki, dlaczego dla was isnieje tylko czarne i biale a ovb u was jest ch----we Po 3 latach jest ok i dobrze, pisze jak jest Pierwsze 2 lata bylo ciezko pisze jak jest Dyrektorzy, osoby rekrutujace na potege nie mowia wszystkiego nowym R zgadzam sie do dzis mam zazle moim przelozonym, moglem to ulozyc inaczej, ale uwierzylem w zlote gory za darmo i miliony PLN za 3 lata:( TEZ PRAWDA DO ovb nadaje sie kazdy:( tez prawda niestety. TYLKO to nie ma sensu, dlaczego?? oszukujesz ludzi? odchodza, tracisz czas, polisy padaja, tracisz kase pamietam czasy 5-10 R w miesiacu godziny spedzane w biurze, i po wyjsciu gleboki oddech, bo naprzeciwko siedziala osoba kompletnie nie kumajaca nic 0 amen. Obiecujesz kase za darmo, ludzie na nia czekaja a nie pracuja. Po 3 latach, nie odprawiam wiele osob z kwitkiem bo nie jestes wstanie ocenic po 15 minutach ocenic czy ktos sie nadaj czy, kazdemu daje szanse, ale polisy pisze sam, z klientami od R praktycznie czytam OWU, bo wiem ze jak pracownik odejdzie to jak cos sciemnie to polisa padnie, klientow reprezentantow edukuje z owu bardziej niz osobistych, Tak wiec OVB nie jes zle, poprostu jest trudne ale ludzie z glowa maja mozliwosci zbudowac dobra siec sprzedazy, dochodowa i dajaca satysfakcje, ale podstawa takiej sieci, jest wiedza, szczerosc szczerosc szczerosc i sporo pracy. Zgodzicie sie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
do tempaka przedstawiciela handlowego nie mam zamiaru wdawac sie z toba w dyskusje pierdolisz jakies farmazony bo ci tam nie wyszlo moze sie nie nadawales ale powiedz mi skoro ovb to naciaganie ludzi i padajace umowy ja nie naciagnalem ani jedenj osoby a ty robisz to codziennie a po za tym tez dzialasz w sprzedazy bezposredniej tylko ty zeby awansowac to musisz obciagnac dla prezesa firmy a ja zrobic to co jest w planie musisz byc jego psem prawa reka i prawym jajkiem jesli nie to skonczysz na bruku bo przyjdzie jakis lizus ktory cie wygryziealbo syn znajomego prezesa bedzie szukal zatrudnienia rozstana sie z toba bez zalu :) tak dzialaja prywatne firmy heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
to jest właśnie inteligencja i zachowanie Panów w garniturach z OVB. Polecam takich doradców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
Witam . Widzimy jak działają szkolenia rekrutacyjne w OVB !!! Pranie mózgu na wysokim poziomie niczym u Badaczy Pisma Świętego , zwanymi od niedawna Świadkami Jehowy !!! Tam jak i w OVB jest odgórna indoktrynacja , że kto nie z nami , ten wróg. Podstawową manipulacją wpajaną do głowy młodym adeptom jest jakieś irracjonalne przeświadczenie , że OVB to najlepsza i najszybsza droga do zarobienia kasy i zrobienia kariery. A jak ktoś ma inne zdanie , to wróg. A jeszcze gorzej , jak nie da się wkręcić w ten sekciarsko-manipulacyjny kierat i odejdzie to jest z automatu określany jako nieudacznik , cienias , osoba niezaradna życiowo , czy po prostu Etatowiec. O innych kłamstwach rekrutacyjnych pisałem wcześniej. A pan wlodinho jest encyklopedycznym przykładem osoby zmanipulowanej , po pól roku jest wg siebie geniuszem , a tak faktycznie to dopiero zaczął przez dziurke od klucza oglądać zaplecze działalności tej firmy. A brakło argumentów , to zaczęła się chamówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
Ale Panowie, przeciez to jest 40 lat historii, najlepsze usługi na rynku, współpraca, szacunek dla klienta, wysoka kultura osobista xD Właśnie widać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
To jest bicie piany i odbijanie pileczki ja wiem swoje wy swoje i okej za jakis czas wejde na te forum i zobacze kto mial racje koniec tej dyskusji trzeba zarabiac kase ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Największe kłamstwo w OVB
Tak wlodinho , trzeba lecieć analizkę zrobić , bo koniec roku , a Ty dopiro 17 jp zrobiłeś . Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawiciel 4k
17JP bo zmienił OFE swojej mamie bo kryzys z klientami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodinho
wszyscy jestescie tacy mocni w gebie anonimowo jak nikt was nie widzi zal mi was cioty zaden z was nie powiedzialby mi tego w twarz tylko spuscil glowe i wrocil do domku grzecznie bo mama mowila idz na studia ucz sie to cos w zyciu osiagniesz gowno prawda a wy jestescie przykladem ludzi ktorzy potrafia sie tylko napinacw internecie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×