Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość OVB RIII
Majoros - 5 maja dostałem nominację z RI na RIII, po pierwszym miesiącu, bo udało mi się w pierwszym miesiącu zrobić ponad 500 JP. Generalnie plan kariery wygląda tak: RI RII - 200 JP/kwartał RIII - 500 JP/kwartał Kierownik Oddziału - 1500 JP/kwartał Kierownik Okręgu - 2500 JP/miesiąc Potem są jeszcze 3 stanowiska Dyrektorskie: Okręgu, Regionalny, Krajowy. Najtrudniejszy jest przeskok z KOD na KO, bo tam trzeba już zrobić 2500 JP/miesiąc wraz ze strukturą, bo dla jednej osoby to jest praktycznie plan nierealny. Mniej więcej przy sporym zaangażowaniu można samemu zrobić ok. 500 JP/miesiąc, ale to jest naprawdę bardzo dobry wynik. Na każdym szczeblu prowizja jest coraz większa. Między RI, a RIII jest ok. 40% różnicy, także naprawdę sporo. Tak naprawdę, wszystko zależy od człowieka/doradcy. Jeśli kieruje się on przede wszystkim dobrem klientów, to taki klient na 100% będzie z takiej współpracy zadowolony. Produkty są naprawdę bardzo dobre, jeśli nie najlepsze. Proszę sprawdzić sobie chociażby Otwarte Fundusze Emerytalne na całkowicie nie zależnym portalu: http://www.ofedlaciebie.pl/ Ja idąc do klientów zawsze mam ranking z tej strony, klienci sami potem weryfikują go z portalem i sami dzwonią, bo do tej pory nie przywiązywali wagi do tego jak bardzo jest to ważne. Jeśli ktoś ma na koncie w OFE 50 tys. zł, i ma OFE w Warcie, która w ciągu ostatnich 3 lat ma stopę zwrotu - 5,54%, a mógłby mieć np. w Generali -0,25%, to stracił przez te 3 lata aż 5290 zł, tylko dlatego, że nie sprawdzał wyników swojego OFE. My to robimy za klienta, jeśli za 2 lata od podpisania umowy OFE który wybraliśmy klientowi będzie miał gorsze notowania to zaproponujemy lepszy. Klient ma naprawdę poczucie jakiegoś komfortu, że ktoś się tym w ogóle zajmuje. Najlepszą sytuacją jest taka, w której klient zmienia sobie OFE zawsze wtedy gdy istnieje taka potrzeba. Czy to jest działanie na niekorzyść klienta? Wydaje mi się, że absolutnie nie. Jeśli przy tym wszystkim pomożemy klientowi w naliczeniu Kapitału Początkowego z ZUSu, zaktualizujemy dowód osobisty w OFE, pomożemy zrozumieć skąd weźmie się jego emerytura i jaka będzie jej przypuszczalna wysokość, to robimy coś dla niego niekorzystnego? Agent Ubezpieczeniowy jednej firmy na pewno powie klientowi niech Pan ubezpieczy sobie samochód u mnie, bo mam lepsze warunki, ale dom w konkurencji, bo tak będzie dla Pana dobrze. Mamy nad nimi dużą przewagę. Pozdrawiam wszystkich i jeśli ktoś ma jakieś pytania to z chęcią odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalex
Myślę tylko że agenci nie są zatrudniani tak hurtowo i naprawde maja wieksze kwalifikacje mialem doczyniania z dwiema firmami ubezpieczeniowymi wiadacymi i teraz widze ze nawet miedzy nimi jest duza roznica w kwalifikacji agentów. OVB mnie absolutnie nie interesuje bylem rowniez na rozmowach w kilku innych mniejszych regionalnych posrednikach i rowniez porazka osoby rekrutujace srednio kompetentne typowe obiecywanie gruszek na wierzbie. Nawet finamo ktore wystartowalo z hukiem jest postrzegane jako niekompetentne. Jeszcze do agentow ubezpiecznieowych wylacznych jest ich bardzo wielu i jakois sobie radza prosze pamietac ze agenci doskonale znaja swoeje produkty podkreslam doskonale i sie specjalizuja. Ktos kto moze oferowac produkty 15 ubezpieczycieli i 20 bankow plus tfi naprawde musi byc bardzo zdolny aby w kilka tygodni rozrozniac oferowane firmy :D nie mowiac o produktach i czasami dosyc suptelnych roznicach w owu. Mysle ze najczesniec rozpoznaje wysokosc prowizji . REASUMUJAC bo troszke namieszałem ja majac dylemat czy wspolpracowac z jakas regionalna multi agencja firmami typu ovb czy efect czy profit wybralem wylacznosc dla jednoego z najwiekszych ubezpieczycieli na swiecie pochodzacego z Niemiec . Czy to byl dorby wybor sie okaze kiedys docelowo jak podniase swoej kwalifikacje na pewno postaram sie o angaz w xelionie czy open finance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Czy ja wiem? Nikt niekompetentny dłużej jak miesiąc w tej firmie nie zostaje. Przecież żeby odblokowano prowizję to trzeba zdać państwowy egzamin KNF, a żeby go zdać naprawdę trzeba trochę wiedzy posiadać. Poza tym przecież jak ktoś startuje w OVB, to od razu nie oferuje klientowi pełnej obsługi finansowej. Na początku ogranicza się to do zmiany OFE i aktualizacji dowodu osobistego. Ja teraz w 2-3 miesiącu pracy także nie jestem w stanie oczywiście znać się na wszystkich tematach. Zajmuje się głównie zabezpieczeniem emerytalnym i w tej sprawie nie miałem jeszcze sytuacji, żebym nie znał odpowiedzi na pytanie klienta. Co trochę mamy jakieś szkolenia/wyjazdy. A na to, że agent ubezpieczeniowy zna doskonale produkty, to muszę się zdecydowanie nie zgodzić niestety, bo mam koleżankę, która zanim nawet zdała egzamin KNF otworzyła już własną działalność gospodarczą i sprzedawała produkty P.Z.U., także nie każdy agent jest świetnie przeszkolony. Przed tym jak zacząłem pracować OVB, byłem na rozmowie w Commercial Union i tam zdecydowanie gorzej było. Pani Dyrektor z którą rozmawiałem powiedziała mi, że mam zadzwonić do 20 moich znajomych i zapytać się jaki mają OFE i umówić się z nimi na spotkanie w przyszłym tygodniu. Wg Twojej teorii wszyscy są dobrze wykwalifikowani, a jedynie pracownicy OVB nie. OVB ma mnóstwo szkoleń i jeśli chciałbyś jeździć na wszystkie to nie dałbyś rady. Mi nikt gruszek na wierzbie nie obiecywał. Miałem powiedziane tylko, że można bardzo dużo zarobić, ale trzeba temu poświęcić bardzo dużo energii. I uważam, że to się sprawdza, bo jak już mi przeleją pierwszą prowizję, to naprawdę będę bardzo zadowolony. To że zdarzają się prowizję po 10 tys. lub więcej to też jest prawda. Tylko trzeba naprawdę dużo pracować - Mieć 3 spotkania dziennie. A co najważniejsze firma OVB nie jest POŚREDNIKIEM!! Umowy podpisujesz BEZPOŚREDNIO z TFI, OFE, TU, bankami itd. A mam takie pytanie, czy te osoby które krytykują OVB pracowały tam dłużej jak miesiąc i czy dostały jakąś prowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze OFE to Allianz -
OVB RIII podał fajną stronkę dot. OFE, ale tendencyjną :-) W końcu poniżej wyraźnie widać, które OFE są do kupienia na tej stronie :-)Ale jest tam jedna informacja, której trudno zarzucić brak obiektywizmu - ranking prowadzony przez Komisję Nadzoru Finansowego: http://www.knf.gov.pl/system_emerytalny/Dane_o_rynku/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_OFE_080409.html I wg rankingu KNF to nie Generali, nie ING, nie CU ma najwyższą 3letnią stopę zwrotu a "cichutki" Allianz :-) Upsss... zdaje się, że OVB nie pracuje z Allianz i nie może zaproponować najlepszego rozwiązania swoim klientom ;-) OVB RIII, dzięki za rzetelną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia K.
Najlepszy w ostatnich 3 latach był Ampilco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze OFE to Allianz
Natalia K, wskaż mi prosze taką referencję na stronie KNF. Póki co jest to instytucja, która ma ustawowo pzryznany największy autorytet w kwestii wypowiadania się o rynku finansowym. A wg KNF, przynajmniej w ostatnim rankingu, Allianz jest na PIERWSZYM miejscu wg trzyletniej ( a więc najdłuższej monitorowanej przez KNF) stopy zwrotu. Jak będzie inna firma, to powiem, że ona jest numerem 1 wg KNF. A na razie... Allianz to nr 1! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaaaa
OVB RIII Ja np pracowałam dłużej niż miesiąc. "Przecież żeby odblokowano prowizję to trzeba zdać państwowy egzamin KNF, a żeby go zdać naprawdę trzeba trochę wiedzy posiadać." Uwierz mi że nie trzeba posiadać wiedzy żeby zdać ten egzamin. Rozbawiłeś mnie nieprzeciętnie tym stwierdzeniem. Zobaczysz sam jak to jest z egzaminami KNF w ovb. Gdyby ten państwowy egzamin był przeprowadzany tak jak należy to z pewnością nie zdało by go trzy czwarte osób. A Ty jak tam??? Z jakich zagadnień się przygotujesz do egzaminu??? Z przedstawienia firmy czy z analizy finansowej???? "Poza tym przecież jak ktoś startuje w OVB, to od razu nie oferuje klientowi pełnej obsługi finansowej. Na początku ogranicza się to do zmiany OFE i aktualizacji dowodu osobistego." Ograniczałeś się do zmiany OFE???? I zrobiłeś 500 JP w miesiąc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
do ovb RII chlopie nie pisz mi jak wyglada plan kariery:) popracujesz tyle co ja to mozesz sie wymadrzac:) 5 maja powiadasz? hahhah i kolejny koles ktory tutaj klamie i ubarwia:) zrobiles 500 jp na stanowisku r 1 wiec nie mogles zarobic ponad 5 tysiecy zlotych:P wciskanie kitu dobrze ci idzie:) wiec nie pouczaj mnie o czym o czym nie masz pojecia zielonego dobrze? juz sie poswiece dla takiego bałwana jak ty i Ci to wypisze zebys znowu ludziom bzdrur nie wypisywal RI - 2.50 euro za 1 jp RII- 3 euro za 1 jp RIII- 3.5 euro za 1 jp KOD- 4euro za 1 jp KO- 4,5 euro za 1 jp DO- 5 euro za 1 jp DR- 5,5 euro za 1jp DK- 6 euro za jp postudiusz to troszke a nie osmieszaj sie tutaj mlodziencze:) wiecej pokory bo narazie jestes szaraczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Co do OFE. W ostatnich 3 latach Allianz rzeczywiście miał najlepszą stopę zwrotu, ale Generali jest tylko o 0,2% słabsze w ciągu 3 lat. Czyli 0,2:3=0,06% rocznie, więc to jest prawie nic, bo nawet jak ktoś ma 50 tys. na koncie w OFE to różnica między Generali, a Allianz jest tylko 30 zł/3lata! Czyli 10 zł na rok jeśli dobrze liczę. A proszę zwrócić uwagę na stabilność OFE! Różnica stabilności między Generali a Allianz jest ogromna! Nie wolno brać pod uwagę przy wyborze OFE tylko jednego rankingu i tylko jednego wąskiego okresu. W którym z tych funduszy Wy chcielibyście być? Tak długoterminowo? Proszę zobaczyć, że Generali w najgorszym wypadku jest w tym rankingu 3, a który w najgorszym wypadku jest Allianz? Trochę słabiej. A przy wyborze OFE trzeba brać pod uwagę również stabilność. A jeśli ten ranking jest tendencyjny, to zapraszam na kolejny niezależny, bardzo fajny portal: http://www.mojefundusze.pl/ i zakładka "Notowania OFE". Ja już zdałem egzamin KNF i u mnie nie powiem, bo niektórzy sobie podpowiadali, ale nie było łatwo zwłaszcza z Ubezpieczeń Majątkowych. Trochę musiałem się do niego przygotowywać, bo tak z biegu to na pewno bym nie zdał. Chyba u mnie wygląda to trochę inaczej niż u Ciebie wyglądało. Wydaje mi się, że zależy to od biura/przełożonego/dyrekcji itd. 500 JP, zrobiłem głównie na UFK -->HDI, Compensy SuperFudnusz i Generali do tego doszły OFE i ubezpieczenia Altima Compensy + jeszcze kilka innych rzeczy. Ale moje początki w tej firmie były zdecydowanie inne, mi bardzo zależało na tej pracy i chciałem wiedzieć jak najwięcej jak najszybciej, dlatego szybko nauczyłem się OWU tych produktów, przeszedłem szybciej szkolenia, jeździłem na wszystkie na które tylko mój przełożony mnie zabrał i dlatego w pierwszym miesiącu PRACY udało mi się zrobić 500 JP. A zapomniałem dodać, że PRACOWAĆ zacząłem dopiero po miesiącu, tzn. marzec - jeździłem na szkolenia, egzaminy itd, dopiero w kwietnia zacząłem pracować. Także ja miałem zaczynając pracę sporo już wiedzy, a to co pisałem wyżej tyczyło się normalnego, przeciętnego, początkującego w OVB. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
do Majorosa - zarobiłem ponad 5 tys., ponieważ 4 z moich klientów miało na koncie w OFE ponad 50 tys. zł, a licząc 2% z 50 tys.= 1000 zł - 19% (podatku Belki) to 810 zł * 4 = 3240 zł tylko z 4 umów OFE, więc kolego Majoros wcale się nie wymądrzam :) I nie powiem kto jest Bałwanem :) A tak serio to jeszcze nie wiem, ile dokładnie dostane, bo wypłaty nie miałem, ale myśle, że ponad 5 tys. na pewno. Jak dostane to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
w tytule miało byc do koelgi RIII a nie R II ale widze ze nie zakapowal? przestan wciskac ludziom kit ze zarobiles 5 tys zl ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
napisales na poczatku zrobilem 500jp i zarobilem ponad 5 tys, wiez teraz nie filozofuj tutaj z ofe, albo pisz doklanie albo nie pisz wcale a tak wogule to jakim trzeba byc ................. zeby pisac na forum ile sie zarabia:) chlopie skad ty sie urwales? kogo obchodzi ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Jeszcze nie zauważyłem tego jak mnie obrażasz: "postudiusz to troszke a nie osmieszaj sie tutaj mlodziencze wiecej pokory bo narazie jestes szaraczkiem." Generalnie nie powinienem tego komentować, bo to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie, ale takich frazeologizmów jak: postudiusz, to jeszcze nie słyszałem. Bardzo proszę również Ciebie Majoros, o to żebyśmy sobie porozmawiali, ja nie chcę się tutaj obrzucać wyzwiskami. Być może wiesz coś więcej w pewnych tematach ode mnie. Jak nie będę Ciebie nazywał bałwanem, szaraczkiem itd. Nic o mnie generalnie nie wiesz i nie masz pojęcia ile mam lat itd. Ja o Tobie też niewiele, dlatego staram się Cię nie oceniać. I jeśli pozwolisz, nie rób tego wobec mnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
A tak szczerze to ty majoros to jesteś buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
I dochodzę do wniosku , że żal ci dópę ściska , że ja fenomenalnie szybko rozwijam się w OVB , a ty z pewnością wyleciałeś za to , że narobiłeś wielkie sztorno. Ja w moim tępie to na konieć roku Dyr. Regionalny murowany , a ty wiesz co ??? Tobie zostały taczki na budowie i łopata , albo etat na kasie w TESCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kame
Sprzedawco Allianza, sprawdź zestawienie historyczne wyników OFE i nie pajacuj z Allianzem. Albo dowolny inny okres i zobaczysz gdzie jest OFE twojej firmy, która de facto ma świetne OWU w swoich produktach, ale żeby wypłacić klientowi odszkodowanie to ma już olbrzymie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia29
majoros, mało jeszcze wiesz... nie musiał mieć napisanych wszystkich umów na RI, od 200 JP mógł mieć resztę liczoną na RII, nawet jeżeli zrobił te 500 JP w tym samym miesiącu (jeśli wiesz o co mi chodzi). Podatku Belki też nie musi płacić, w zależności od tego jaką ma umowę. OVB RIII, nie plącz... albo zrobiłeś 500JP i wtedy coś koło tych 5k zarobiłeś, albo napisałeś 4 fajne OFE i masz 45JP i prowizję w okolicach 4k, jeżeli zrobiłeś 500JP i miałeś takie 4 OFE o jakich piszesz to dostaniesz więcej, ale z OFE to tak od razu kasy nie dostaniesz, jeżeli nie załapałeś się z tymi klientami przed 25.04 (transfer majowy). Przyznaj po prostu, że sam piszesz OFE, bo na razie tyle umiesz, a resztę JP zrobił Ci kierownik i Twój awans to jego zasługa. Koleś który dalej tchórzliwie podszywa się pod innych... gratuluję odwagi i klasy, no i prostoty (również językowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8765
o boze:P chcielibyscie miec takiego "doradce finansowego" jak ovb R III zal mi ciebie czlowieczku... pokazales teraz na co cie stac jednym postem... buractwo totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Tia, za OFE mamy 11,25 JP. Niezle musiałes sie namachac, zeby zrobic 500 JP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
TEGO NIE NAPISAŁEM: MAM NADZIEJĘ ŻE TO WIDAĆ :) 12:55 [zgłoś do usunięcia] OVB RIII A tak szczerze to ty majoros to jesteś buc. 13:00 [zgłoś do usunięcia] OVB RIII I dochodzę do wniosku , że żal ci dópę ściska , że ja fenomenalnie szybko rozwijam się w OVB , a ty z pewnością wyleciałeś za to , że narobiłeś wielkie sztorno. Ja w moim tępie to na konieć roku Dyr. Regionalny murowany , a ty wiesz co ??? Tobie zostały taczki na budowie i łopata , albo etat na kasie w TESCO. Nie udzielam się już tutaj na razie, bo pode mnie też zaczynają się podszywać... :/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoros
jesli to nie ty pisales to ktos tutaj jest załosny podszywajac sie pod innych:) załosne, no ale cóz kto sie frajerem urodził to skonwronkiem nie umrze:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adej
Doładowania telefonu za oglądanie reklam ! Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilka doładowań na telefon a działa to we wszystkich sieciach komórkowych! Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, nic nie płacisz a wręcz przeciwnie! Oni dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register i aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później (kiedykolwiek) żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 6 sekund i mnie to wyniosło 6 groszy bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy... Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam ! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku i w ogóle... Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulus
Ehh wyskoczyliście też z tym OFE... Dlaczego patrzycie tylko na dane z ostatnich 2 lub 3 lat? To tak jak by patrzeć na Arka WBK Akcji w 2006 roku na roczną stopę zwrotu i wierzyć, że tak samo będzie w przyszłym :P Looknijcie na rankingi z ostatnich 8 lat i dopiero się zastanówcie. Poza tym porównajcie ilość aktywów (jak myślicie komu łatwiej ściągać zaległe składki od ZUS), oraz limity za zarządzanie (limit max 500mln w CU jest jak dobrze pamiętam najwyższy i generalnie jest nierealny do osiągnięcia nawet przez nich) Tutaj są wyniki aktualizowane miesięcznie (ostatnie dane z 30.04.2009). http://rankingofe.knuife.pl/ BTW: Ktoś się szykował do przejęcia OFE Polsat ale nie pamiętam kto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Miałem już dać spokój, ale... Panie Zulus jeśli przeczytałby Pan moje powyższe posty, odpowiedziałby sobie Pan sam, na swoje stwierdzenie. Ale nie ma żadnego problemu, mogę zacytować samego siebie sprzed kilku postów :): "A proszę zwrócić uwagę na stabilność OFE! Różnica stabilności między Generali a Allianz jest ogromna! Nie wolno brać pod uwagę przy wyborze OFE tylko jednego rankingu i tylko jednego wąskiego okresu. W którym z tych funduszy Wy chcielibyście być? Tak długoterminowo? Proszę zobaczyć, że Generali w najgorszym wypadku jest w tym rankingu 3, a który w najgorszym wypadku jest Allianz? Trochę słabiej. A przy wyborze OFE trzeba brać pod uwagę również stabilność." Ewidentnie widać, że apeluję o branie pod uwagę długoterminowej stopy zwrotu funduszy. Najlepiej przejrzeć sobie jak fundusz radził sobie przez całe 10 lat, ostatnie 5, 3, 1, pół roku i miesiąc. Jak wyglądał podczas kryzysu itd. Co do Polsatu, bardzo podoba mi się postawa tego funduszu w czasie prosperity. Tylko problem w tym, że Polsat inwestuje bardzo agresywnie i dlatego teraz idzie mu bardzo dobrze, ale na kryzysie stracił równie dużo. I niestety największy minus jest taki, że OFE Polsat przekracza maksymalny 40% próg inwestowania środków w fundusze akcyjne/agresywne. Za co Polsat zapłacił wysoką karę. W przybliżeniu odwrócił proporcję... tzn. Na ten moment OFE mogą inwestować max. 40% w akcje itp. i 60% w bezpieczne instrumenty. Polsat inwestował 60/40 i z tego co widzę mimo tej kary nadal tak robi. A kara oczywiście poszła prawdopodobnie ze środków członów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajteeeeeek
\"I niestety największy minus jest taki, że OFE Polsat przekracza maksymalny 40% próg inwestowania środków w fundusze akcyjne/agresywne. Za co Polsat zapłacił wysoką karę. W przybliżeniu odwrócił proporcję... tzn. Na ten moment OFE mogą inwestować max. 40% w akcje itp. i 60% w bezpieczne instrumenty. Polsat inwestował 60/40 i z tego co widzę mimo tej kary nadal tak robi. A kara oczywiście poszła prawdopodobnie ze środków członów :]\" OVB RIII Gdybyś choć trochę znał się na finansach, wiedziałbyś dlaczego Polsat tak robi, i wiedziałbyś dlaczego płaci kare, wiedziałbyś też z jakich środków ta kara zostałaby spłacona. Wiedziałbyś też czy takie rozwiązania w przypadku emerytury są dobre dla klientów czy też nie. Pozdrawiam i życzę zdobycia sławy w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwaranacja 36 zysku
A co sądzicie o produkcie oferowanym przez AKTIO Business & Invest GROUP (http://www.aktio-group.pl/?mode=kontakt) - Invest Kapital (czy jakoś tak) z notarialną gwarancją 36 % zysku w ciągu roku? 36 % gwarantowanego zysku brzmi rewelacyjnie, a jak ocenią to specjaliści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznań600
http://www.money.pl/forum/temat,25,1276106,1276106,15,0,aktio;business;;invest;group-poznan;.html Osobiście znam osoby które na tym umoczyły. Grupa oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB RIII
Kajtek cytuję: "wiedziałbyś, gdybyś, wiedziałbyś" - koniec cytat :) Już Cię uświadamiam :) Ta sprawa jest nadal w toku w KNFie, ponieważ Polsat się od niej odwoływał i do tej pory nie ma pewności z jakich środków ta kara zostanie sfinansowana, jeśli w ogóle zostanie. Polsat na pewno stara się, aby o tej sprawie było jak najbardziej cicho. To wszystko kontroluje KNF, więc on tutaj decyduje i wie, jaka kara i dlaczego powinna być przydzielana Otwartym Funduszom Emerytalnym, a nie ja :) Ja mogę jedynie śledzić takie informację w ramach samodokształcenia i tak właśnie staram się robić, a na pewno nie znam się na wszystkich szczegółach wszystkich zawiłych spraw wszystkich OFE, bo to nie jest realne. Nikt wszystkiego nie jest w stanie wiedzieć. Nie dziękuję za nie szczere życzenia. Ja natomiast życzę Panu szczerze, wszystkiego dobrego i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ciągle słyszę - bla bla bla
ovb allfinanz, ładna nazwa. doradztwo finansowe - ależ to poważnie brzmi. a na czym praca RI czy RIII polega? ach, to kompleksowa obsługa klienta, tylko tak, czy klienci pchają się do ovb? czy tak naprawdę potrzebują i chcą korzystać z usług "obiektywnego" doradztwa finansowego, jakie niewątpliwie ta firma proponuje? czy też szanowni pracownicy pchają się do nich, by zarobić te grube tysiące, obiecywane przez kierowników, którzy to tak naprawdę zarabiają najwiecej na takich naiwniakach? ludzi nie należy uszczęśliwiać na siłę, co to za chory pomysł. manipulacja na 150. cwaniaczki zbijające kasę najczęściej na niezorientowanych, prostych, łatwych osobach, nakręcanych i manipulowanych na maxa na doradztwie. drodzy państwo, to farsa, nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD LAT W OVB
My mamy we krwi oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×