Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mar-TUCHA

second handy, lumpeksy, ciuchlandy...jestem pewna że tam zaglądacie

Polecane posty

po dlugiej nieobecnosci znow sie pojawiam:) kupilam dzis w lumpiku sliczny blekitny stanik- podobno wodny. fakt faktem- kiedy go naduszam cos sie tam przelewa- super lezy, a kosztowal tylko 3 zl. jako maniaczka chust kupilam tez seledynowa, recznie malowana chuste za 6 zl- idealnie pauje do moich brazowych i granatowych ciuchow. z nowosci (z metka) kupilam nowiutkie bokserki z czarnej koronki z rozowymi wstazkami- w nowrmalnym sklepie sa za ok 15 zl, ja kupilam za 3 :) jutro jade do Bydgoszcy, moze tam wybiore sie ze znajomymi po jakies \"drobiazgi\" pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam was wszytkie po dłuuuuuuuuugiej swej nieobecnośći:) jadąc nad morze oczywiście pokusiłam się o odwiedzenie lumpeksów w Wałczu- bo tam zawsze cos fajnego nabywam i tym razem sie nie zawiodłam- szare bokserki biodrówki oraz czarne bolerko- hit sezonu, całośc wyniosła mnie 10 PLN.... a teraz mam pewnien zastój bo ie mam czasu na bieganie bo secach:( pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki A gdzie kupiłaś takie cudeńka tak tanio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu
ale sie "pochwalę"-nie musze kupwac w ciuchlandach i...nie umiem,ale mój mąż to uwielbia i ubiera mnie i nasze 2 corki niemal od stóp do głów!-mam super bluzki spodnie i inne rzeczy-sama sobie dokupuję (juz nie w shandach:-) bielizne buty i specjlane ciuchy typu żakiet,garsonka-i buty-na nich skolei nie oszczędzam :-D sprawia nam to wileką radochę-wczoraj np był dobry dzień dla mojej młodszej pociechy-7 superciuszków za 33 zł.Dodam ze bardzo często śą to rzeczy z metkami i nieuzyawne wcale-znajomy który ma taki sklep tłumaczył iz czesto są to rzeczy np z wystaw -które sie "zakurzyły" lub nie sprzedały się.Pozdrawiam"współuzaleznione"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Ja też często szperam w lumpach, możecie mi polecić jeszcze jakieś w Poznaniu? Bo widzę że kilka osób z tąd jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jestem tu nowa i musze sie pochwalic...od niedawna zaczelam odwiedzac lumpy. moj chlopak, ktory od dawna kupuje ciuchy w tego typu sklepach, przekonal mnie do tego kiedy kupil koszulke umbro za 18 zl pozniej poszlismy do sklepu i zobaczylismy taka sama koszulke tylko w innym kolorze za...220zl. Dziś sama poszłam na polowanie i wyrwałam piekny sweterek oasis za 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alorah------------> podaję Ci stronke o lumpeksach: http://www.lumpeksy.pl/ polecam lumpeks na dąbrowskiego na przeciew pasazu jezyckiego, na sienkiewicza, również poranki wczesne(7.00-9.00) na rynku jeżyckim- perełki się trafiaja....a reszte to sama zwiedzaj bo czasem sie cos trafia a czasem zupelnie nic:) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowa-agentka
a znacie jakis fajny/tani w Łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka pytala
czy sa jakies fajne w koninie bo tam mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzis udalo mi sie wylowic sliczna biala bluzeczke atmosphere z krotkim rekawem, z dekoltem w szpic- wyglada jak nowa a za 7 zl. do tego mama wyszukala dla mnie ciemno-filetowy polar za 2 zl. bylo duzo fajnych ciuchow, ale stwierdzilam ze musze zaczac sie ograniczac, bo kupuje te ciuchy a one pozniej tylko zalegaja w szafie. a jak u Was, udalo sie wam poszukac cos fajnego? pozdrawiam. dott www.lumpeksy.pl dobry adres- wszystko na temat- adresy porady. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka35
tania moda.... a jak dojechać do twojego sklepiku z carrefoura z jeleniej ,bo będę tam dzisiaj i jutro ,a jestem maniaczką noszonych ciuszków ????????????????ja jestem ze zgorzelca i też mamy kilka takich fajnych sklepików ,ale chętnie odwiedzę również twój :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksy w warszawie
Na tej stronie www.lumpeksy.pl jest troche adresow które już nie istnieją , sa tez niektóre opisy nie calkiem adekwatne to tego co zastałam , mianowicie wybralam się kiedys na ul.hallera , miał tam bym rzekomo fajny lumpex okazal się jedna wielka pomyłka , same stare sprane smierdzace szmaty, to samo na ogrodowej , nie polecam !!!! A jeszcze wybrałam się na francuska bo tam mialy być dwa fajne ciuchlandy , jeden już nie istnieje , a drugi nie jest ciucholandem tylko komisem , sa tam ładne rzeczy same markowe ale ceny z kosmosu , kostium200 zł, torebka 280 , itp. , może i warto zajrzec ale trzeba mieć sporo kasy , na rondzie Waszyngtona tez bylam nie warto , na samym wejściu odstrasza bo strasznie smierdzi w tym sklepie, wg mnie najlepszy lumpex to wzorcownia na chmielnej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze zdobycze: bluzka Esprit - 1,70zł dzinsy - 5zł turkusowy golfik - 1,5zł HeJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania moda
Edko35! Szkoda,że nie przeczytałam wczoraj twojego pytania,ale niestety nie miałam czasu nawet włączyć wczoraj komputera adziś to już póżno! Byłoby fajnie gdyby ktoś z tego topika mnie odwiedził... Ale następnum razem jak będziesz to zapytaj kogokolwiek jak dojechać do Cieplic,a w Cieplicach to już każdy ci powie gdzie znależć mój sklep,zresztą jest w centrum Cieplic na Placu Piastowskim.Zapraszam serdecznie!Przypomnij się,a czeka Cię jakiś rabacik! A co do tych zapaszków w lumpeksach to powiem tak: najbardziej śmierdzi w tych gdzie brany jest stary,tańszy towar i on niestety waniajet,ale gdyby właściciel chciał to i na to jest rada.Ja np.codziennie zapalam kominek zapachowy z jakimś przyjemnym olejkiem aromaterapeutycznym,rzeczy brudne i z zapaszkiem poprostu piorę i większość rzeczy prasuję.Za to jest miło i pachnąco!Cieplice to miejscowość senatoryjna,a więc dużo klientek jest przyjezdnych z całej Polski i to one zazwyczaj zauważają:Ale tu pachnie!-nie tak jak w większości tego typu sklepów!To procentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka35
Tania moda nic straconego....będę dojeżdżała od poniedziałku na szkolenie do Cieplic do Skody ,to może jak będzie okazja ,wpadnę do ciebie. Ostatnio polatałam sobie po naszych miejscowych lumpikach i upolowałam jedynie nowiutką bluzkę firmy zero,co prawda nazwę znam tylko z gazet,ale bluzeczka śłiczna!!!aż szkoda było prać!! były też fajowe dżinsy Rocky ,ale nogawki były tak długie ,że nie wzięłam ich :( powiem wam dziewuszki ,że kiedyś ubierałam się tylko w Niemczech z racji przygranicznego zamieszkania,ale te same ciuszki można kupić w secendach za grosze ,a przy okazji trafi się zawsze jeszcze coś innych marek.Ja poprostu uwielbiam takie polowania,bo nienawidzę jak mi połowa pipidówy chodzi w jednym i tym samym .A dumą już mnie rozpiera jak się dziewczyny zachwycają moim ubiorem ,a ja im oświadczam ,że to z lumpika hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po raz pierwszy czekałam z tłumem na otwarcie otwarcie lumpeksu w dniu dostawy towaru. Ludzie stali tam już chyba 20 minut przed otwarciem. Weszłam i co widzę? Kobiety wkraczają do środka jak szarańcza :D, każda obstawia swój region, przebranie jednego sektora zajmuje im 10 sekund! Proboja znaleźć coś szybciej niż inne! Do kosza z torebkami nie dostałam się chodciaż spędziłam tam godzinę. Buty, jeśli nawet były droższe niż w sklepie, bo za 1kg /45 zl, to szły jak woda! W sekcie :D gdzie zaglądam jest mnóstwo ciuchów H&M. W kolejce do kasy (stałam 10 minut) przede mną stała kobieta ze śliczną sukienką H&M:-( Teraz rozmyślam co by tu zrobić, w jaki sektor najpierw iść żebym była lepsza od innych:D Chociaż i tak kupiłam sobie kilka fajnych rzeczy, wszystkie H&Mi torebkę. Nie wypatrzyłam Gucci!! :-( Co jeszcze chciałam powiedzieć hmm.. aha! Stwierdziłam że po 10 minutach towar można już za przebrany :D:D 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
dziś był dobry ciuchlandowo dzień: przypadkiem, czekając na autobus, weszłam do jednego takiego sklepiku i nabyłam fajową kurteczkę Morgan De Toi (w komplecie ze spódniczką, ale ta już taka sobie) za 12 zł oraz dżinsową kurtkę DKNY za tyle samo. obie rzeczy leżą na mnie idealnie, obie już się piorą i już nie mogę się doczekać aż je włożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspa
Wstapiłam, zauważyłam pytanie, odpowiadam: Dunnes Stores - to irlandzka sieć supermarketów, pracowałam tam w zeszłe wakacje :) jak każdy supermarket ma część spożywczą i część z ciuchami. Niestety co do jakości i prestiżu ciuchów nie bardzo się wypowiem... są rzeczy dość drogie (które omijałam) i różne przeceny (moża było przeszukać, ale nic dla siebie nie znalazłam). Ja natomiast ubierałam się w sklepie o nazwie Penny's (a może pennies) - i tam chyba jedyną marka była właśnie Atmosphere. Ceny naprawdę b. przystępne, wybierałam oczywiście te najtańsze i tak kupiłam np. trykotkę za 2 euro, parasol za 1euro (no dobra, kupiłam trzy parasole :P ) jesienne zamszowe kozaki brąz z motywami kwiatów za jakieś 20 euro, bluzkę zdobioną za 7 euro itp. Także moim zdaniem są to b. tanie marki i pewnie jakościowo nienajlepsze, tam w tym nie chodziłam, bo wydawało mi się, że każdy patrzy na mnie i od razu widzi, że chodzę w tych tanich ciuchach, ale w Pl jestem oczywiście fest oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zyczę sobie :) to co piszesz przypomina mi to co dzieje sie u mnie w dniu dostawy . Tylko ,ze tu stoją juz dwie dwie godziny wczesniej < przed otwarciem> i fakt ze są to zawsze te same osoby. Mają potem po kilka koszy z ktorych oczywiscie polowe odrzucą a człek jak sęp stoi i liczy na jakiś kęś. wczoraj i do mnie los się usmiechnął .dostałam przesliczne spodnie , w kratkę < bardzo eleganckie> Dorothy Perkins , katankę z Benetona , oraz czarna sexowna bluzeczkę z wiazaniem u boku H&M.Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strażnik
może ktoś wie ,czym rzeczy z lumpeksu są spryskiwane ? skąd ten zapach ? tak pytam z ciekawości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowy klosz
byłam dzisiaj pierwszy raz w lumpexie:P stwierdzam, że chyba przestanę kupowac nowe spodnie, bo trafiły mi się levi'sy 501 prawie nówki, tylko mini plamka na nogawce za ... 3 złote:) wolę nie myśleć, ile zapłaciłabym za nie w normalnym sklepie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilam sobie lniana, bezowa sukienke za kolanao, z marszczeniem na dekolcie za 10 zl- firmy b-young. wygladam w niej slicznie, idelanie bedzie sie nadawala na lato. dzis natomiast udalo mi sie wyszperac wrzosowa bluzeczke- kopertowke, z wszytym topem, za 7zl. moje znajome pytaja ciagle gdzie kupuje ciuchy i nie moga sie nadziwic, ze takie fajne rzeczy znajduje w lumpeksie ps. w zeszlym tyg. na wieszaku z kieckami znalazlam super sweter z golfem, tyle ze bez otworow na rece- wyglada jak nakladane ponczo- cieplutkie bo z miekkiej welny, czarne, plecione w grube warkocze i wzory- kosztowalo 7 zl. obecnie jestem na etapie poszukiwania jakiejs oryginalnej spodnicy na lato.. moze w tym tyg cos jeszcze znajde. pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny czy wy tez tak macie ale znudziło mi się chodzenie po sklepach z ciuchami. Jak wchodze do sklepu to mdli mnie od tych spódniczek, sukienek, bluzeczek na jedno kopyto. :o Właściwie to można powiedzieć że już mi sie nic nie podoba, a najchętniej chodziłabym nago :o A do sec chodzę od kilku miesięcy, tzn zaglądam. A raczej zaglądałam bo od kilku tygodni jestem maniakiem :-( Ale kurcze nie mogę się oprzeć pójścia tam w dniu dostawy. No i ostatnio kupiłam sobie sliczną biała bluzkę river island, lnianą spódnicę ( właśnie w niej teraz jestem -boska) i oczywiście kolejną torebkę Marks&Spencer (te torebki mnie keidyś przygniotą w domu) Sec jest cudowny po tym względem, że wchodzisz, widzisz sklep pełen markowych (prawie-przynajmniej tam gdzie ja chodzę) ciuchów i wiesz że na każdy cię stać ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny czy wy tez tak macie ale znudziło mi się chodzenie po sklepach z ciuchami. Jak wchodze do sklepu to mdli mnie od tych spódniczek, sukienek, bluzeczek na jedno kopyto. :o Właściwie to można powiedzieć że już mi sie nic nie podoba, a najchętniej chodziłabym nago :o A do sec chodzę od kilku miesięcy, tzn zaglądam. A raczej zaglądałam bo od kilku tygodni jestem maniakiem :-( Ale kurcze nie mogę się oprzeć pójścia tam w dniu dostawy. No i ostatnio kupiłam sobie sliczną biała bluzkę river island, lnianą spódnicę ( właśnie w niej teraz jestem -boska) i oczywiście kolejną torebkę Marks&Spencer (te torebki mnie keidyś przygniotą w domu) Sec jest cudowny po tym względem, że wchodzisz, widzisz sklep pełen markowych (prawie-przynajmniej tam gdzie ja chodzę) ciuchów i wiesz że na każdy cię stać ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuziola
znacie jakieś dobre second handy w Warszawie?:) zamierzam rozpocząć przygodę z tym:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Rafiki
Ahh. Ja rowniez \'wpadłam\' jakies pół roku temu :P I aboslutnie nie załuje. Czesto jest tak, ze nic dla siebie nie znajde, nawet jesli obejde kilka lumpków w ciagu dnia, bo ja to wybredna jestem i nawet w normalnych sklepach ciezko mi cos wybrac. W SH zaczełam ubierac sie rowniez z tego wzgledu, ze draznilo mnie ,gdy polowa szkoly laziła w tej samej bluzce... No i ceny :> Czesto \'ciut\' za wysokie. A dzis u mnie dostwa była i za 11 zł kupiłam spodniczke krotka dzisnowa [nareszcie idealna na mnie :D] i czerwony tiszert z czaszkami i takimi innymi gadzetami, dosc czesto spotykanej w lumpkach firmy George :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×