Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość megakobietka
Ja tez postanowilam dobrac biust do odpowiednich noszy. Mam pod biustem 80 a w biuscue 112. W Melissie kupilam 85J za duzy w miskach i w obwodzie, Teraz zamowilam 75H bo mierzylam roznice i wychodzi 31ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię zmartwić: miseczka będzie za mała. Licząc różnicę odejmujesz obwód w biuście od obwodu STANIKA, czyli w Twoi przypadku 112-75=37. Powinnaś więc w Melissie spróbować 75K. Ggdybyś chciała staniki brytyjskie to szukaj 70J, a w ściśliwszych 75H :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Mam pytanie do best bra - czy obwód piersi powinien być mierzony w biustonoszu czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiak, najlepiej zmierzyć bez stanika i w najlepiej dopasowanym miękkim biustonoszu - bierzemy pod uwagę większy wynik. Pamiętaj, że pod biustem należy się mierzyć bardzo ciasno i na wydechu, a w biuscie luźno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Wszystkim dziewczynom z Pomorza polecam serdecznie doktora Marka Muraszko-Kuźmę. Pan doktor jest swietnym specjalista, ma wielkie doswiadczenie i bardzy symaptyczne o otwarte podejscie do pacjenta. W zeszlym tygodniu poddalam sie u Niego operacji zmniejszenia biustu w Clinice Medice w Gdyni (koszt 6.400). Doktor odwiedzal mnie przed i po operacji, obecnie chodze na zmiany opatrunkow, jestem bardzo zadowolona z efektow. Bardzo serdecznie doktora Muraszko polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss0502
Witam wszystkie panie.Od samego początku uważnie śledzę to co macie do powiedzenia.Ja już od bardzo dawna myślę o zabiegu.Koszt przeraża mnie ale nie dziwi mnie to.Mam rozmiar 80E i mam tego serdecznie dość.Nie chodzi o bieliznę bo mogę ją kupić i biust wygląda nie źle.Jedyny producent jakiego znalazłam,który ma ładna bielizne i ceny na które jeszcze mnie stać to Gaja.Powiem szczerze,że w bieliźnie czasem czuje się sexy do mometu kiedy jej nie zdejmę.Wtedy ogarnia mnie rozpacz.Piersi są obwisłe,nie symetryczne i czuje się z nimi okropnie.Kostium kąpielowy(jednoczęściowy)to dramat.Nie pamiętam kiedy rozbierałam się na plaży czy basenie.Plecy bolą mnie strasznie i garbie się jakbym miała 80 lat.Ubrania nie leżą tak jakbym chciała.Ciężko jest znaleźć coś naprawdę ładnego w czym czułabym się naprawdę atrakcyjnie.Mój chłopak wybyjał mi pomysł zabiegu z głowy ale z czasem zauważył,że nie jest tak kolorowo i że naprawdę się męcze.Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie z podobnymi rozsterkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss0502
Dziękuję:)Już odpowiedziałam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa sonnet
ja mam E 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El7
Pytanie do ASIA.PL Bardzo proszę Cię o kontakt na mail jeśli byłoby to możliwe, ponieważ równiez zdecydowałam się na operację w Clinica Medica w Gdyni u doktora Muraszko-Kużmy i to niebawem. Chciałam żebyś napisała mi jak przebiegła operacja, czy nie było żadnych powikłań. Bo rozumiem, że z opieki jesteś zadowolona. I czy samemu trzeba zrobić badania czy oni robią i jakie ? Mam nadzieje, że wszystko poszło ok. Ale prosiłabym bardzo o kontakt. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Witam serdecznie :) Ja jak każda z Was borykam się z ogromnym problemem jekim jest spory biust, po wyliczeniu przez brafitter mam wg brytyjczyka 70G, jest to tak męczące, że hej, droga best_bra pragnie mnie za wszelka cenę odwieżć od zabiegu, jednak ja jestem juz zdecydowana. Mam wyznaczony termin na 15 września tego roku, trochę trzęsę tyłkiem, jednak moja decyzja dojrzewała przez rok, poza tym mam odchowanego już brzdąca więc to też przeważyło szalę. Zabieg mam w Klinice w Czechach w Tryńcu, byłam na konsultacjach, miło, czyściutko, serdecznie, przede wszystkim rozmowy tylko po polsku, ogrom Polek :), doktor wszystko mi wyjaśnił, powiedział, że mam tylko wykonać mammografię i stawić się w dniu zabiegu. Koszt całej imprezy to 4000 złza : - badania -zabieg - 3 dni pobytu - wszystkie konsultacje i zmiany opatrunków, nawet do roku czasu będzie opieka w celu sprawdzania gojenia i efektu ( tak lekarz mi powiedział). Mam blisko bo 80 km do Tryńca więc się zdecydowałam, przeprowadziłam małe dochodzenie na temat dr Daniela Furmanka - spacjalizuje się w piersiach bardzo dawno, kto miał do czynienia z doktorkiem nich mi pisze, ciekawam doświadczeń - to zawsze wzbogaca człowieka. Jeśli masz pytanka pisz. Achia. Dziewczyny, które jeszce nie mają dzieci gdybym miała te 4000 jak miałam 23-26 lat i nie miałabym jeszcze dzieciatka to bym sie zdecydowała na zabieg przed ciążą, dlaczego, bo mając takie cycki i tak nie miałam pokarmu i lekarz był zmuszony na hamowanie tego czego tam było znikome ilości abym nie dostała zapalenia piersi, kapusta obwijanie i te sprawy - to mnie nie ominęło, a po dawce hormonu jaki mi zaaplikowano to zatrzymała mi się woda w organiżmie i wygladałam jak balonik - to było straszne :( Pozdarwiam wszystkie te co przed i te co po piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Achia zapomniałam, że w kosztach mieści się też ten specjalistyczny staniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odwieść od zabiegu tylko ubrać w dobry stanik ;) Choć jedno drugiego nie wyklucza ;) Wiem, że przynudzam z tymi biustonoszami, ale o tym w takich topikach jak ten trzeba pisać, bo czemu dziewczyny decydują się na ryzykowne operacje? Ponieważ boli je kręgosłup, ramiona, szelki stanika wrzynają się, piersi dyndają i skaczą na każdym kroku, latem pojawiają się odparzenia... I dochodzą do wniosku, że to dlatego, że mają nienormalny biust i nie ma innego wyjścia jak go obciąć. A tymczasem jak ten \"nienormalny\" biust ubrać w normalny, dobrze dopasowany stanik, to problemy znikają jak ręką odjął :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugi
Witam! Ja jestem po operacji zmniejszenia piersi. Miałam 80 cm pod biustem i 121 w biuście, więc ogromne piersi! Zabieg robiłam z NFZ w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Po operacji mam rozmiar C, więc nie jest prawdą, że można zmniejszyć tylko o ok. 4 rozmiary bo u mnie to było z 10. Usunięto mi 3,5 kilograma. Zaczęłam nowe życie!!! Przede wszystkim nie wiedziałam, że ten zabieg jest refundowany zakwalifikowałam się bez problemu i operacja nie została wykonana gorzej niż prywatnie. Oczywiście ostateczny wygląd piersi to jeszcze conajmniej parę tygodni, ale już widać, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja przypuszczam, że to określenie ilości rozmiarów na minus bazuje na popularnym pojęciu wielkości biustu i tak naprawdę niewiele ma wspólnego z rzeczywistą wielkością miseczki (różnica między 2 sąsiednimi miseczkami przy tym samym obwodzie to 2 cm w Polsce, 2,5 w UK i cztery miseczki to 8-10 cm w obwodzie klatki by było). A jeśli Ty ze 121 masz teraz 91-93 cm (rozumiem, że pod biustem nie schudłaś, i mówiąc o C masz na myśli 75C?) to oznacza to jakieś 15 polskich miseczek albo 12 brytyjskich, więc faktycznie te max 4 miski trzeba między bajki włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugi
właśnie tak jest piersi można zredukować tyle ile nam się podoba, ja zrobiłam to dla swojego fizycznego i psychicznego zdrowia i namawiam do tego każdą kobietę która się waha. Oczywiście nie mówię tu o miseczce D, bo dla mnie to nie jest duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula24
widze ze osob ktore rowniez marza o mniejszych i seksownych piersiach jest znacznie wiecej niz przypuszczalam. juz od jakiegos czasu zastanawiam sie nad operacja. mam teraz 36F (brytyjskie) i po prostu marze o ich zmniejszeniu zeby bez skrepowania mozna bylo wyjsc na plaze w kostiumie dwuczesciowym a nie tych obrzydliwych jednoczesciowych namiotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap8888
przeciez blizny można usunać, sa przeprowadzane specjalne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gugi, byłabyś tak miła, aby napisać do mnie maila? chciałabym Cię troszkę szczegółowiej zapytać o zabieg, a szczególnie formalności z nim związane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie od kiedy po operacji piersi nalezy stosowac masci i w jaki sposób zmarować.ile razy dziennie z masazem czy nie. dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina222
Ja mam 70 G i jest strasznie, kręgosłup mi pęka, ciężko znależć ubrania które dobrze wyglądaja wogule jest strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino, a tu już byłaś: http://www.bra-fitter.prv.pl/ I tu: www.biusciaste.prv.pl Pękający kręgosłup to objaw źle dobranego stanika, a nie skutek dużych piersi. A dobrze dobrane 70G to nie jest ogromny biust (wymiary na 70G to pod biustem ciasno i na wydechu 75-80 cm, a w biuście 94-96 cm), więc trzebaby ten rozmiar zrewidować :) A i ubrania da się bez większego problemu znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best, mam duże wrażenie... że na obecną chwile duuuuuuuuuużo łatwiej nabyć dobry biustonosz niż odpowiednie ubranie wierzchnie :p jednak w "miłościwie panującej" rozmiarówce góruja biodra nad biustem ;) koszule, bluzki, żakiety, marynarki jak pasują w cycu wokół tali (a mam talię) wiuuuuuuucha i powiewa :p i wokół brzucha też! i to w rok, po 4. dziecku :p dziś dotarł mój chyba najwspanialej pasujący cycnik :) (noszę 65J) a mimo tego, jestem zdecydowana na zmniejszenie (kiedyś, przy b. sprzyjających okolicznościach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Ja rozumiem, ze Best Bra prowadzi bardzo aktywna kampanie na rzecz kupowania wielgachnych stanikow, pewnie sam(a) ma z tego korzysci, moze prowadzi jakis sklep, czy jest posrednikiem, ale przyznam, ze jest dla mnie troche irytujace, ze osoba podpisujaca sie tym nickiem traktuje wszystkie dziewczyny na tym forum jak jakies stukniete, ktore wymyslaja sobie operacje i inne okropnosci, podczas, gdy kluczem do ich szczescia jest tylko dobrze dopasowany stanik. No zdumiewajace po prostu, ze zadna z nas jeszcze na to nie wpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak pomyślałam, że best b. musi mieć sklep ;) ale Ona też chętnie doradza dziewczynom o małych biustach, dobrze dobrany biustonosz, to rzadkość wśród zwykłych klientek pierwszego lepszego sklepu z bielizną czy wręcz bazarku! wiedza jest potrzebna :) i jakkolwiek ja mój wielki biust chcę uciąć i zapomnieć o wielkich cyconoszach, to od kiedy mam b. dobrze dobrane biustonosze, to nie odczuwam fizycznych dolegliwośći związanych z masą biustu i to chyba jest najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z r o s p a c z o n a
ciekawe jak byscie mialy 17 lat i rozmar 80E to jest strsznie krepujace zwlaszcze kiedy szuka sie chlopaka a tu nic nmawet sie na Ciebie nie popatrza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Ja mialam 85E i do od 16 roku zycia mniej wiecej. Teraz mam 24, jestem po operacji i mam sliczne i wygodne C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do asi.pl asia jak sie goja twoje cycusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrospaczona" słonko, nie gniewaj się, ale nie wydaje mi się by problem był w biuście, miska E, to nic strasznego :p za to 80 E daje do myślenia? tzn. że pod biustem masz ciasno ok. 90? no to kawał babki z Ciebie! może należałoby schudnąć troszeczkę? nie wiem nie znam Cię... pewnie obwód w biuście mamy podobny... nigdy nie narzekałam na brak adoratorów, nie sądzę, by obwód biustu mógł na to wpływać, na ogół panie o większym biuście się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×