Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Go艣膰 kala0000002
aha, no i od czego zaczac? do jakiego lekarza pojsc najpierw w tej sprawie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
poczytaj to forum cofaj膮c sie o kilkadziesi膮t stron, a jak masz troche wiecej czasu to przeczytaj ca艂e, znajdziesz mn贸stwo rad i opis贸w r贸偶nych dr贸g za艂atwiania operacji na nfz', wszytsko ci sie rozja艣ni, a potem pytaj o wszytko, o co chcesz, na pewno znajdziesz tu wsparcie, rady i porady, ale radzi艂abym zacz膮c od lektury

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimimimi
Kala witaj :) 40-stka s艂usznie prawi 馃尰 Tu jest wszystko 艂adnie opisane co i jak. Jesli po przeczytaniu b臋dziesz mia艂a jeszcze jakie艣 w膮tpliwo艣ci...wal 艣mia艂o ;) Mi艂ej soboty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala0000002
no to mam lekture na jutro :) a tak spytam w miedzy czasie: czy jak mam dopiero co skonczon 18 lat to mam jakies szanse? czy nie bo jeszcze dojrzewam i rosne albo cos w tym stylu?>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala0000002
przedchiwla przeczytalam chyba z 30 stron ale wlasciwie duzo sie nie dowiedzialam bo pisaly w wiekszosci dziewczyny ktore juz takie poczatkowe zalatwianie maja juz za soba i tylko czekaja na operacje lub sa po :( wiec mam nadzieje ze ktoras z Was mi napisze. Chce narazie tylko wiedziec do jakiego lekarza pierw sie wybrac. Do lekarza pierwszego kontaktu? I co mam powiedziec zeby nie by艂o 偶e przesadzam :( bo niektorym sie wydaje ze duzy biust to nic takiego... A ja mam 18 lat a mam gorsze cycki niz moja 40letnia mama :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala0000002
ps. jestem z Katowic. moze ktoras z Was tez i jest juz po operacji i mogla by polecic jakichs lekarzy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
kala000002 no to optymistka z Ciebie, ja ca艂y miesi膮c po艣wi臋ci艂am na to forum i og贸lnie zbieranie informacji, z Ty 偶e jeden dzie艅....:) trzymam kciuki, ale na pewno wielu rzeczy si臋 dowiesz i temat juz nie b臋dzie taki odleg艂y. Tu na forum by艂a 19-latka, mia艂a operacje w grudniu na nfz i uda艂o si臋. Do zabiegu kwalifikuje konkretny lekarz i tak naprawde wszystko od niego zale偶y, ale jak widac nie jest to niemozliwe.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
Zacznij od lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do por.chirurgii plast. Niestety lekarze r贸偶nie podchodza do tematu, wi臋c mo偶e byc, 偶e b臋dzie si臋 dziwi艂, odradza艂, wy艣miewa艂, wmawial, 偶e powinna艣 byc dumna, 偶e przesadzasz, 偶e nie wiesz co chcesz zrobi膰, radzi艂 zastanowic si臋 i wiele innych rzeczy lub zrozumie, przytaknie i wypisze bez s艂owa. Musisz by膰 przygotowana na kazd膮 reakcj臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 joshee
Kala - bed臋 mia艂a operacj臋 w Bielsku - Bia艂ej u dr Sirka. Po niej opowiem co i jak. po konsultacji jestem zadowolona i coraz bardziej si臋 boje i ciesz臋 naraz. Powodzenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 joshee
Mal... tak najchetniej bym zrobi艂a. teraz zastanawiam si臋 czy zawiadomi膰 szefa - czy poprostu isc na chorobowe i udawa膰 偶e mam zapalenie p艂uc... Ja jestem zamkni臋ta skryta i chyba bardzo zakompleksiona. to pierwszy krok w walce z tymi wadami. nie rozmawiam z nikim o piersiach. wie tylko m膮偶. dzieki bogu rozumie, kocha i wspiera. dziewczyny - jak d艂ugo by艂y艣cie na chorobowym po??? jakie艣 reakcje w pracy???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kala0000002
dzieki za szybki odezw :) zaraz bede czytac dalej to forum. 40-stka a co z jakims ortopeda? nie powinnam sie tez wybrac? lekarz pierwszego kontaktu wystarczy? moja lekarka pierwszego kontaktu od paru lat pisze mi zwolnienie na wf z powodu wlasnie piersi... wiec mysle ze problemu nie bedzie. cwiczenie z nimi jest naprawde ciezkie. po 5 min jestem cala zlana potem i moj kregoslup wysiada... o wysmiewaniu mnie przez innych nie wspomne.. joshee, jak Ty to sobie zalatwialas?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 40-stka
No to jak juz bedziesz mia艂a skierowanie, to potem w oczekiwaniu na wizyt臋 zbieraj dokumenty i pisemne opinie od: ortopeda, rehabilitant, naurolog, rtg kr臋gos艂upa, ksero poprzednich wizyt zwiazanych z b贸lami plec贸w i co tam jeszcze masz. Z tym wszytskim na wizyt臋 kwalifikacyjn膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do joshee :-). Na zwolnieniu lekarskim przebywa艂am trzy tygodnie, przed zabiegiem jednak偶e wzie艂am sobie tydzie艅 zaleg艂ego urlopu, zatem w pracy nie by艂o mnie prawie miesi膮c. Kole偶anki nie od razu zauwa偶y艂y r贸偶nic臋, wi臋c mnie 艂atwiej by艂o co艣 wymy艣li膰. Zwyczajnie odpowiada艂am, 偶e jedynie schud艂am :-). A czy uwierzy艂y w moje s艂owa czy te偶 nie ... nie bardzo si臋 tym zamierzam przejmowa膰. Pozdrawiam serdecznie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 2xbigcyc
Witam dziewcz臋ta. W pi膮tek zdj臋to mi ostatnie szwy. Wszystko pi臋knie si臋 goi. W miejscu zbiegu trzech szw贸w, jak co艣 b臋dzie si臋 s膮czy膰, to mam przyk艂ada膰 plaster INADINE. W艂a艣nie takowy kupi艂am i czekam na przesy艂eczk臋. Pani doktor poleci艂a mi te偶 kupno ortopedycznego stanika, 偶eby mi bardziej zbiera艂 te skarby i uciska艂. Ten stanik to Amoena model Eva. Przepi臋kny to nie jest, tani te偶 nie - m膮偶 si臋 艣mieje, 偶e wygl膮dam w nim jak Leon zawodowiec, ale czuj臋 si臋 w nim "bezpiecznie". Zuzuzanna - zabieg mia艂am w Gda艅sku , w Perfect Medica ares212 - no fajnie, 偶e si臋 odezwa艂a艣. Jak tam weteranko? Pewnie ju偶 zapomnia艂a艣 o operacji? Jak tam blizny? cacy-cycus - we wtorek chc臋 zrobi膰 zdj臋cia /minie 2 tyg./, daj adres to Ci prze艣l臋. Wiem, 偶e to pomaga przy podj臋ciu decyzji i dzi臋kuj臋 wszystkim dziewczynom, kt贸re mi kiedy艣 przesy艂a艂y. Mal_ - ja mam 37 lat i uwa偶am, 偶e za d艂ugo czeka艂am... Najpierw brak pieni臋dzy, potem dzieci, potem my艣la艂am, 偶e mo偶e mi si臋 w d... poprzewraca艂o. Staniki "dobrze dopasowane" - owszem pomog艂y du偶o, ale w ko艅cu plecy i tak nie wytrzyma艂y. Dzisiaj czuj臋 jakby zoperowali mi nie tylko cycki, ale i psychik臋, normalnie power-bongo! joshee - co do zwolnienia - ja jeszcze tydzie艅 siedz臋 w domku, razem to b臋dzie prawie 3 tyg. Przed operacj膮 te偶 si臋 obawia艂am reakcji innych, co powiem w pracy, jak ich przeprosi膰 za to, 偶e 偶yj臋... itp. ale teraz naprawd臋 mam to gdzie艣! Naprawd臋 wyci臋li mi nie tylko wielki cyc, ale i wielki kompleks! A niech snuj膮 domys艂y, nie mam zamiaru si臋 t艂umaczy膰 z niczego. Jak si臋 spytaj膮 powiem - zabieg chirurgiczny i tyle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AliAli
Ja przez tydzie艅 le偶a艂am w domu, cho膰 ju偶 po kilku dniach wychodzi艂am na kr贸tkie spacery. Po tygodniu wybra艂am si臋 te偶 na uczelnie, chocia偶 by艂o to troch臋 m臋cz膮ce, po 2 tygodniach coraz lepiej funkcjonowa艂am, a po miesi膮cu by艂am na delikatnej imprezie :) R贸偶nica w wygl膮dzie jest ogromna - zmiana oczywi艣cie na lepsze, ale ludzie my艣l膮 po prostu 偶e bardzo schud艂am. Gdy piersi s膮 mniejsze, sylwetka od razu staje si臋 smuklejsza, wci臋cie w talii wi臋ksze a moja przyjaci贸lka stwierdzi艂a, ze wydaje si臋 nawet wy偶sza :D Ja codziennie staje przed lustrem i nie mog臋 uwierzy膰 w to, 偶e mimo blizn wygl膮dam tak pi臋knie :) Je艣li nie chcesz nikomu m贸wi膰 o operacji, m贸w po prostu 偶e schud艂a艣 - i 偶e masz tak膮 budow臋 偶e jak tyjesz to w biu艣cie, jak chudniesz - to te偶 w biu艣cie. W moim przypadku to w zasadzie nie mija si臋 a偶 tak bardzo z prawd膮 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
joshee - Nie jeste艣 nikomu winna t艂umaczenia. By艂as chora i tyle, nie mia艂a艣 apetytu, wi臋c schud艂a艣 - i koniec:) G艂owa do g贸ry, nie martw si臋 lud藕mi, zmie艅 sw贸j wyglad, to Ci wynagrodzi wszystko:) 2xbigcyc - to ja mam 28, czyli tak jak pisa艂a艣 偶a艂ujesz, 偶e nie zrobi艂a艣 sobie wcze艣niej, a ja nie chc臋 zrobi膰 za p贸藕no, te偶 chc臋 czerpa膰 jak najwiecej profit贸w z tego. Ja zawuazylam, ze wlasnie duze piersi bardzo pogrubiaj膮 mnie i postarzaj膮. W rzeczywisto艣ci nie mam du偶ego brzucha itp. ale przez te cyce wygl膮dam o 45% grubiej. Mam nadziej臋, 偶e b臋dziesz jeszcze zagl膮da艂a na forum, nawet jak wr贸cisz do kondycji w 100%. Musisz nas postrzymywa膰 na duchu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 joshee
dzieki za wszystkie odpowiedzi. zaplanowa艂am do 4 tygodni przerwy - mam nadziej臋 偶e si臋 zagoi!!! doradzcie z jeszcze jedn膮 rzecz膮 - czy szczepi艂y艣cie sie na 偶贸艂taczk臋? mam jeszcze troch臋 czasu - jak wam polecono??? same podj臋艂y艣cie decyzj臋? ja jestem przed anastezjologiem, zapomnia艂am spyta膰 chirurga.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Czytam forum w poszukiwaniu informacji i naprawd臋 wiele ciekawych rzeczy mo偶na si臋 od Was dowiedzie膰. Za dwa dni mam pierwsz膮 konsultacj臋 z dr Wiatroszak we Wroc艂awiu. Mam 24 lata i rozmiar 75H. Ciekawa jestem ile trwa oczekiwanie na operacj臋 w prywatnej klinice. Wiecie co艣 na ten temat??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 joshee
w tych w kt贸rych pyta艂am oko艂o miesi膮ca

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolcia22
Witam serdecznie mam 22 lata. m贸j rozmiar to 75 E. Kiedy mam za艂ozony dobrze dobrany stanik moje piersi wygl膮daj膮 w miare dobrze ale strasznie optycznie powieksza moja posture waze 61kg przy wzroscie 166cm. Kiedy zdejmuje stanik i ogladam piersi to sa obwisle;/ przez to mam straszne kompleksy ciezko mi je zaakceptowac:( Nie czuje sie z nimi komfortowo nawet moj chlopak mowi ze sa "troche" obwisle wiem ze nie chce mi robic przykrosci i nie mowi ze nie wygladaja ladnie!chcialabym je zmniejszyc ale boje sie ze lekarz mnie wysmieje prosze doradzcie mi:/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj dosta艂am nowe skierowanie i mam napisane, 偶e konsultacja chirurga potrzebna ze wzgl臋du na b贸le kr臋gos艂upa spowodowane przez du偶e piersi:) chyba teraz brzmi dobrze:) jak my艣licie? i tak teraz musz臋 czeka膰 a偶 do czerwca;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bliznaaaaa
Do Lisa-210 Hej Lisa, zagladasz tu jeszcze, jak twoje blizny sie goja? Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAM. MIMIMIMI PODAJ MI PROSZE NAMIARY NA ORTOPEDE O KTORYM PISALAS WCZESNIEJ. DZIEWCZYNY PISALA KTORAS Z WAS ZE NA ZWIRKI I WIGURY PRZYJMUJE ORTOPEDA I ZE OD NIEGO SKIEROWANIE WYSTARCZY A JA DZWONILAM TAM I POWIEDZIELI ZE TYLKO PRYWATNIE PRZYJMUJE. POTRZEBUJE JAKIEGOS KTORY DA MI SKIEROWANIE NA NFZ ALBO NAPISZCIE JAK TO ZROBIC ZEBY W SZPITALU PRZYJELI MNIE ZE SKIEROWANIEM Z PRYWATNEGO GABINETU. POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimimimi
70FG Nie rozumiem dlaczego to ma by膰 lekarz z NFZ? Ja sk艂ada艂am za艣wiadczenia tylko od prywatnych i ok, a przecie偶 Ja te偶 czekam na operacj臋 z NFZ i nikt nie zakwestionowa艂, 偶e to z wizyty prywatnej. Ortopeda, Pani Doktor, jest lekarzem kt贸ry przyjmuje i pa艅stwowo i prywatnie...jak chyba wszyscy lekarze w Polsce ;) Ja by艂am prywatnie bo tak jest szybko 艂atwo i przyjemnie. Podaj mi maila to Ci podrzuc臋 na Nia namiary :) powodzenia, pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wirusek2008@wp.pl dzieki za informacje. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mimimimimimimimi
Wys艂a艂am Ci info na maila :D powodzenia 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No jestem po konsultacji w poradni chirurgii plastycznej i juz czekam na marzec nastepnego roku :-) Na pocieszenie powiem, ze to nie byl pierwszy wolny termin. Proponowali mi nawet lipiec tego roku, ale nie chcialam ze wzgledu na moja malutka coreczke :-) Trzymam kciuki za Wasze boje o zaswiadczenia i skierowania. Ja mialam skierowanie od lekarza rodzinnego i zaswiadczenie od prywatnego ortopedy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zuzuzanna a robisz operacj臋 na NFZ?? Koniec lipca to szybki termin!! Ja wczoraj by艂am na konsultacji i 24 kwietnia mam operacj臋. Ju偶 si臋 zaczynam ba膰!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×